Menu
Your Cart

مادر و کودک


قطره کواترکیدز زینک دارو افشان شایگان | 30 میل | تقویت سیستم ایمنی و افزایش اشتها
-10 %
برند: دارو افشان شایگان | ShayganPharma مدل: Darou Afshan Shaygan Zinc Oral Drops Quatrekids 30ml
قطره کواترکیدز زینک دارو افشان شایگانقطره کواترکیدز زینک دارو افشان شایگان مکملی مناسب برای تامین فولات، زینک و ویتامین ث مورد نیاز بدن است. این قطره به حفظ و تقویت عملکرد سیستم ایمنی بدن کمک می کند و نقش موثری در افزایش رشد جسمی و ذهنی در سنین رشد دارد. این قطره یک آنتی اکسیدان قوی است و خطر ابتلا ..
19,620 تومان 21,800 تومان
قطره کواتر کیدز ب 12 دارو افشان شایگان | 30 میل | افزایش انرژی و رفع کمخونی ناشی از کمبود فولیک اسید در کودکان
-10 %
برند: دارو افشان شایگان | ShayganPharma مدل: Darou Afshan Shaygan B12 Oral Drops Quatrekids 30ml
قطره کواتر کیدز ب 12 دارو افشان شایگانقطره کواتر کیدز ب 12 دارو افشان شایگان محصولی مناسب برای حفظ عملکرد سیستم ایمنی بدن است. در این قطره از مواد موثره ای نظیر  فولات، ویتامین ب 12 و ویتامین ث استفاده شده است و همین امر این قطره را به محصولی اثر بخش تبدیل کرده است. این قطره به افزایش تولید گلب..
19,620 تومان 21,800 تومان
برند: میلوپا | Milupa مدل: Milupa Bebelac Follow-on Formula 1
شیر خشک ببلاک 1 میلوپاشیر خشک ببلاک 1 میلوپا مناسب کودکان از زمان تولد تا 6 ماهگی است و موجب بهبود گوارش و هضم بهتر در نوزادان می‌شود. این محصول، غنی شده با آهن، ویتامین‌ها، مواد معدنی و امگا 3 و 6  بوده و فاقد گلوتن و سوکروز است.نقش ویتامینها و مواد معدنی در رشد کودکانویتامینها نقش بسیار مهمی..
35,400 تومان
برند: کیمیا کالا رازی | Kimia Kala Razi مدل: Argusol Kids Multivitamin 20effer
قرص جوشان مولتی ویتامین کودکان آرگوسولقرص جوشان مولتی ویتامین کودکان آرگوسول محصولی مناسب برای تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن کودکان است. همانطور که می دانید دوران کودکی مهمترین دورانی است که بدن انسان شکل می گیرد و اگر ویتامین ها و مواد معدنی به اندازه کافی به بدن کودکان برسند، آنها بز..
50,200 تومان
برند: میلوپا | Milupa مدل: Milupa Bebelac Follow-on Formula 3
شیر خشک ببلاک 3 میلوپاشیر خشک ببلاک 3 میلوپا مناسب کودکان 1 سال به بالا است و موجب بهبود گوارش و جذب مواد مغذی لازم به بدن کودک می‌شود. این محصول، غنی شده با آهن، ویتامین‌ها، مواد معدنی و امگا 3 و 6  بوده و فاقد گلوتن و سوکروز است.نقش ویتامینها و مواد معدنی در رشد کودکانویتامینها نقش بسیار مهم..
40,700 تومان
برند: میلوپا | Milupa مدل: Milupa Bebelac Follow-on Formula 2
شیر خشک ببلاک 2 میلوپاشیر خشک ببلاک 2 میلوپا محصول مناسب کودکان شش ماهه و بالاتر است و موجب بهبود گوارش کودک می‌شود. این محصول سرشار از  آهن، ویتامین‌ها، مواد معدنی و امگا 3 و 6  است .نقش ویتامینها و مواد معدنی در رشد کودکانویتامینها نقش بسیار مهمی در رشد کودکان دارند که به شرح زیرند:ویتا..
40,700 تومان
برند: فاسکا | Fasska مدل: Fasska Biomil 1
شیر خشک بیومیل 1 فاسکا شیر خشک بیومیل 1 فاسکا مکمل غذایی کودک است که برای تامین نیازهای نوزاد از بدو تولد و جبران خلا غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.  این مکمل حاوی ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز بدن کودکان است. شیرخشک ها به چند دسته تقسیم می شوند؟ شیرخشک ها به دو دسته تقسیم می شوند: شیر..
34,600 تومان
برند: میلوپا | Milupa مدل: Milupa Bebelac AR
شیرخشک ببلاک ای آر میلوپاشیرخشک ببلاک ای آر میلوپا  مخصوص درمان بیماری بازگشت محتویات معده نوزادان از بدو تولد است. درصورتیکه شیرخوار شما بنا به تشخیص پزشک، به علت مشکل بازگشت محتویات معده به مری، مجبور به استفاده از شیرخشک مخصوص باشد، این محصول می‌تواند جایگزین تغذیه شیرخوار شود.همچ..
37,800 تومان
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle NAN Follow-on Formula 1
شیر خشک نان 1 نستله اپتی پرو مناسب از بدو تولد تا 6 ماهگیشیر خشک نان 1 نستله اپتی پرو مناسب از بدو تولد تا 6 ماهگی است. این شیر حاوی تمامی مواد مغذی برای رشد کودک است و به ارتقا سلامت کودک کمک می کند. تمامی ترکیباتی که در شیر مادر یافت می شوند در ساختار این شیر به کار رفته اند و همین امر سبب شده است..
38,000 تومان
برند: میلوپا | Milupa مدل: Milupa Bebelac LF
شیر خشک ببلاک ال اف میلوپاشیر خشک ببلاک ال اف میلوپا  محصولی منحصربه فرد و فاقد لاکتوز برای نوزادان است و موجب بهبود رشد کودک می‌شود. این شیر خشک از اسهال تراوشی در نوزادان جلوگیری کرده و  به پیشگیری از سوءتغذیه کمک می‌کند. این محصول حاوی مقدار کافی اسیدهای چرب است که برای فرایند رشد بهتر ..
31,000 تومان
کرم مرطوب کننده اوره اوسرین 10 درصد رز ژن | 100 میلی | مناسب پوست خشک و آسیب دیده و اگزما
-10 %
برند: رز ژن | Ros Gen مدل: Ros Gen Emollient Cream Urea 10% 100ml
کرم مرطوب کننده اوره اوسرین 10 درصد رز ژنکرم مرطوب کننده اوره اوسرین 10 درصد رز ژن محصولی مناسب برای حفظ سلامت پوست و جلوگیری از بروز اگزما است. بهتر است بدانید که این کرم هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان کاربراد دارد. این کرم حاوی اوره و اوسرین است و لایه محافظی بر روی پوست به وجود می آورد. در نت..
30,600 تومان 34,000 تومان
برند: فیروز | Firooz مدل: Firooz Wet Wipes Aloevera 20Pcs
دستمال مرطوب کودک فیروز20 عددیدستمال مرطوب کودک فیروز 20 عددی مناسب برای پاک کردن پوست لطیف و حساس کودک شما می باشد. دستمال مرطوب فیروز در ساختار خود از عصاره آلوئه ورا استفاده کرده است. وجود آلوئه ورا خاصیت ضد التهابی به این دستمال بخشیده است. در ساختار این دستمال از مواد مرطوب کننده و محافظت کننده..
14,900 تومان
پودر گین کودکان دوبیس | 300 گرم | افزایش وزن و تامین نیاز کودکان به پروتئین کربوهیدرات و ویتامین ها
جدید
برند: دوبیس | Doobis مدل: Doobis Gain Child 300g
پودر گین کودکان دوبیسپودر گین کودکان دوبیس محصولی مناسب برای تامین بخشی از نیاز بدن کودکان به پروتئین، کربوهیدارت ها و ویتامین هاست. دوران کودکی دوران بسیار حساسی به شمار می رود و اگر در این دوران مواد مغذی مورد نیاز بدن کودک تامین نگردند، خطر ابتلا به بیماری های مزمن افزایش پیدا می کند. این پودر با..
69,500 تومان
برند: فیروز | Firooz مدل: Firooz Baby Shampoo
شامپو بچه فیروزشامپو بچه فیروز با نام شامپو بچه کلاسیک نیز شناخته می شود. از این شامپو نه تنها کودکان بلکه بزرگسالان نیز می توانند استفاده کنند. این شامپو فاقد مواد حساسیت زا و الکل می باشد و به همین دلیل قابل استفاده برای شستشوی صورت و التیام چشم های متورم نیز می باشد. PH این شامپو طوری تنظیم شده ت..
21,900 تومان
برند: فیروز | Firooz مدل: Firooz Wet Wipes Aloevera 64Pcs
دستمال مرطوب کودک فیروزدستمال مرطوب کودک فیروز پاک کننده ای مناسب برای پوست لطیف و حساس کودک شما می باشد. دستمال مرطوب فیروز حاوی عصاره آلوئه ورا است. این دستمال به علت وجود آلوئه ورا ضد التهاب می باشد. در ساختار این دستمال از مواد مرطوب کننده و محافظت کننده استفاده شده است. روغن شی باتر به کار رفته..
30,800 تومان
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Pull-UP Size 6 Pack Of 24
پوشک بچه شورتی پول آپ مای بی بی سایز 6پوشک بچه شورتی پول آپ مای بی بی سایز 6 محصولی مناسب برای استفاده در کودکانی است که ورزن بالای 17 کیلوگرم دارند. این پوشک چسبی است و تعویض آن بسیار آسان است. طراحی این پوشک به گونه ای است که به عبور و مرور کودکان کمک می کند و از بوی بد ادرار و یا سوختگی پای کودک ..
132,820 تومان
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Pull-UP Size 5 Pack Of 26
پوشک بچه شورتی مای بی بی سایز 5پوشک بچه شورتی مای بی بی سایز 5 محصولی مناسب برای کودکان 13 تا 20 کیلوگرم است. این پوشک قدرت جذب بالایی دارد و از نشت ادرار جلوگیری می کند. این پوشک به بدن کودکان نمی چسبد و ساختار آن به گونه ای است که کودکان به راحتی می توانند بازی کنند و جست و خیز نمایند. علت بی قرار..
124,000 تومان
برند: ابوت | Abbot مدل: Abbott Similac Total Comfort 1
شیر خشک سیمیلاک توتال کامفورت 1 ابوت« شیر خشک سیمیلاک توتال کامفورت 1 ابوت » مکمل غذایی کاملی برای تغذیه نوزادان است. گاهی مادران به دلایل مختلفی نمی توانند به کودکان خود شیر دهند و یا شیر آنها به اندازه کافی نوزاد را سیر نمی کند. در این وضعیت از شیر خشک برای جبران خلا غذایی کودک استفاده می شود. بدن..
40,000 تومان
گوش پاک کن کودک سپتونا | 100 عددی | بدون ایجاد حساسیت و عفونت
ویژه
برند: سپتونا|septona مدل: Septona Kids Cotton Swab 100pcs
گوش پاک کن کودک سپتونا پاک کردن گوش کودکان بعد از حمام یکی از کارهای سختی است که به دلیل تقلای زیاد کودک احتمال آسیب رساند وجود دارد. گوش پاک کن کودک سپتونا به دلیل داشتن سری بزرگتر نسبت به گوش پاک کن های معمولی احتمال وارد شدن به مجاری داخلی و آسیب رساندن به گوش را به حداقل می رساند. همچنی..
25,100 تومان
مسواک بچه لاکتونا | مناسب برای کودکان بالای 3 سال مسواک بچه لاکتونا | مناسب برای کودکان بالای 3 سال
-80 %
برند: لاکتونا | Lactona مدل: Lactona Kids Soft 3 Row Nylon
مسواک بچه لاکتونا مسواک کودک لاکتونا کوچک‌ تر است و الیاف نرم‌ تری داشته و به دلیل داشتن اشکال مختلف جذاب‌ رنگی و کارتونی، کودکان را به مسواک زدن ترغیب تر می کند. مسواک کودک لاکتونا با داشتن 3 ردیف الیاف نایلونی مناسب کودکان بالای 3 سال می باشد. این محصول ساخت کشور آمریکا است. مسواک زدن..
10,000 تومان 50,000 تومان
برند: نستله | Nestle مدل: Nestle Cerelac Rice
سرلاک برنج به همراه شیر نستله مناسب کودکان از پایان 6 ماهگیسرلاک برنج به همراه شیر نستله مناسب کودکان از پایان 6 ماهگی محصولی مناسب برای تامین نیاز بدن کودکان به مواد مغذی است. این سرلاک می تواند به عنوان غذای کمکی برای زمانی که کودکان می توانند خوردن غذاهای جامد را شروع کنند مورد استفاده قرار گیرد...
34,800 تومان
برند: پریما | Prima مدل: Prima Baby Diaper Size 6
پوشک بچه پریما سایز 6پوشک بچه پریما سایز 6 محصولی مناسب برای کودکان وزن 13 تا 18 کیلوگرم است. این پوشک مشبک است و امکان عبور و مرور هوا در آن وجود دارد. این ویژگی مزایای زیادی را برای کودک به همراه دارد. اولا، این ویژگی از بروز بوی بدن در کودک جلوگیری می کند و دوما،  عرق سوز شدن پای نوزاد را کا..
287,500 تومان
برند: پریما | Prima مدل: Prima Baby Diaper Size 4
پوشک بچه پریما سایز 4پوشک بچه پریما سایز 4 محصولی مناسب برای کودکان 9 تا 14 کیلوگرم است. در این پوشک از تکنولوژی مایکروپرلز استفاده شده است و این پوشک دارای دانه های کریستالی است که قدرت جذب رطوبت را بالا برده است و از نشت ادرار به خارج از پوشک جلوگیری می کند. همچنین، این پوشک از الیاف ضد حساسیت درس..
287,500 تومان
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Chamomile Gentle with Skin Diaper Size 6 Pack of 24
پوشک بچه مای بی بی سایز 6پوشک بچه مای بی بی سایز 6 محصولی مناسب برای کودکان بالای 17 کیلوگرم است. امروزه والدین به خرید پوشک اهمیت بسیار زیادی می دهند و تلاش می کنند محصولاتی با بهترین کیفیت را انتخاب کنند. زیرا اگر پوشک به درستی انتخاب نشود خطر بروز مشکلات مختلف پوستی و غیر پوستی افزایش پیدا می کند..
132,500 تومان
برند: فیروز | Firooz مدل: Firooz Nasal Aspirator
بینی پاک کن فیروزبینی پاک کن فیروز محصولی مناسب برای باز کردن راه تنفسی کودک شما می باشد. زمانی که بینی کودک کیپ شود در واقع راه تنفسی او بسته می شود. این مسئله او را بسیار تحریک پذیر، زودرنج و بی قرار می کند. برای چنین مواقعی به دلیل اینکه کودک نمی تواند بینی خود را تخلیه کند استفاده از پوار یا بین..
19,500 تومان
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Chamomile Size 4 Diaper Pack of 34
پوشک بچه مای بی بی سایز 4پوشک بچه مای بی بی سایز 4 محصولی مناسب برای کودکان 8 تا 16 کیلوگرم است. یکی از مواردی که سبب شده است استفاده از این کودک مورد توجه قرار گیرد عصاره بابونه است که در آن به کار رفته است. قدرت جذب ادرار در این پوشک بسیار بالاست و اجازه نمی دهد ادرار به لباس کودکان پس دهد و زمینه..
138,200 تومان
برند: هگمتان دارو غرب | Hegmatan Daru Gharb مدل: Hegmatan Daru Gharb Vitamin AD 30 ml drops
قطره خوراکی آ+د هگمتان داروی غربقطره خوراکی آ+د هگمتان داروی غرب محصولی مناسب برای تامین ویتامین آ و د مورد نیاز بدن کودکان است. این قطره به حفظ سلامت پوست کودکان کمک می کند و از بروز بیماری های پوستی پیشگیری می نماید. همانطور که از نام این قطره مشخص است در این مکمل از ویتامین آ استفاده شده است و هم..
15,200 تومان
نمایش 1 تا 30 از 232 (8 صفحه)