Menu
Your Cart

مکمل غذای کودک

توضیحات دسته‌بندی


کودک به محض اینکه متولد می شود در روند شگفت انگیز رشد قرار می گیرد. در سال اول تولد، وزن کودک به سرعت افزایش می یابد  و برای رشد مناسب به مواد مغذی بسیار زیادی نیاز دارد. در واقع می توان گفت کودک در یک سال اول تولد بیش از هر زمان دیگری در زندگی اش باید مواد مغذی مصرف کند به همین دلیل، بسیاری از خانواده ها به دنبال مصرف انواع مکمل غذای کودک هستند. دانشمندان بر این باور هستند که شیر مادر بهترین منبع برای تامین مواد مغذی بدن کودک در 6 ماه اول تولد است، با این وجود استفاده از مکمل غذای کودک بعد از این دوران می تواند بسیار سود بخش باشد.

پودر مکمل غذایی کودکان

انواع مکمل غذای کودک به شکل پودر، شربت و قرص به بازار عرضه می شوند. برخی از مواد مغذی که کودک برای رشد و سالم ماندن به آنها نیاز دارد عبارتند از کلسیم، چربی، فولات و آهن. هر یک از این مواد مغذی تاثیر شگرفی بر رشد و سلامت کودک دارند و کمبود آنها آسیبهای جدی به سلامتی وارد می کند. بهتر است بدانید اگر مواد مغذی مورد نیاز بدن تامین نشود، تامین این مواد در بزرگسالی دیگر سودبخش نخواهد بود. « پودر گین آپ کودک کارن ، مکمل غذایی برای افزایش وزن در کودکان » یکی از بهترین انواع مکمل غذای کودک است که به صورت پودر به فروش می رسد. این مکمل را می توانید از داروخانه ها تهیه کنید.

مکمل کلسیم برای کودک دو ساله

کلسیم ماده معدنی بسیار مهمی است و نقش اعجاز انگیزی در رشد دارد. کمبود کلسیم در بدن زنان باردار خطر سقط جنین و یا زایمان زود رس را افزایش می دهد. کمبود کلسیم در بدن کودکان سبب می شود استخوانها و دندانهای آنها به خوبی شکل نگیرند. بی خوابی، گرفتگی عضلات، بدن ضعیف، بی قراری بیش از حد، ضربان قلب پایین، فشار خون پایین، لرزش پلکها و لبها نشانه های کمبود کلسیم در کودکان هستند. استفاده از مکمل غذای کودک و مکمل کلسیم به حفظ سلامتی کودک کمک می کند. اما بهتر است قبل از استفاده از هر مکملی ابتدا به پزشک مراجعه کنید تا کمبود کلسیم کودک را تشخیص دهد. از مصرف خودسرانه مکمل غذای کودک  به شدت بپرهیزید. « قطره کید 3 فورت بی اس کی» و « شربت مولتی سانستول تاکدا » از بهترین مکملهای کلسیم برای کودکان هستند.

بهترین مکمل آهن برای کودکان

اگر اکسیری حیات بخش وجود داشته باشد که جان انسانها بدان وابسته باشد، بی شک آن اکسیر آهن است. این ماده معدنی به ساخت سلولهای خونی کمک می کند و سبب رشد سلولهای مغزی می شود. از عوارض کمبود آهن در بدن کودکان می توان به اختلالات یادگیری و رفتاری، تاخیر در مهارتهای اجتماعی، خستگی بیش از حد، ضربان قلب نامنظم، کاهش اشتها و سرگیجه اشاره کرد. مکمل غذای کودک گزینه بسیار مناسبی برای تامین مواد مغذی مورد نیاز بدن کودک است. از بهترین مکملهای آهن برای کودکان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بهترین مولتی ویتامین برای کودکان زیر دوسال

همانطور که کودک بزرگ می شود نیازش به ویتامین و مواد معدنی بیشتر می شود. بهترین روش برای تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز پیروی از رژیم غذایی سالم است.  در اینصورت دیگر کودک نیازی به استفاده از مکملهای ویتامین دار ندارد. اما اگر کودک از بیماری های مزمن مانند آسم و یا مشکلات گوارشی رنج می برد باید از مولتی ویتامین استفاده کند. همچنین اگر غذای عمده کودک فست فود است و یا نوشابه های گازدار می خورد و یا رژیم غذایی گیاهخواری دارد مکمل غذای کودک گزینه بسیار خوبی برای تامین مواد مغذی مورد نیاز بدن است. بهترین مولتی ویتامین ها برای کودکان زیر دو سال به شرح زیر هستند:

البته ذکر این نکته در اینجا حایز اهمیت است که انواع مکمل غذای کودک هرگز نباید خودسرانه مورد استفاده قرار گیرد. ابتدا خانواده ها باید به پزشک مراجعه کنند تا پزشک قد و وزن کودک را اندازه گیری کند. سپس با توجه به شرایط کودک بهترین گزینه را پیشنهاد دهد.

بهترین مولتی ویتامین کودکان

تمامی کودکان به مولتی ویتامین و یا مکمل غذای کودک نیاز ندارند. تحقیقات متنوعی در این زمینه صورت گرفته است و همگی بر این موضوع تاکید دارند که هیچ جایگزینی برای رژیم غذایی سالم وجود ندارد. استفاده از انواع مکمل غذای کودک دارای عوارض جانبی نیز است. به همین دلیل باید این مکملها با احتیاط و دقت فراوان مورد استفاده قرار گیرند. پزشک بهترین کسی است که می تواند به شما بگوید کودکتان به مکمل غذای کودک و یا انواع مولتی ویتامین نیاز دارد یا خیر. اگر کودک شما دارای مشکلت زیر است باید از مولتی ویتامین استفاده کند:

  • تاخیر در رشد فیزیکی

  • ابتلا به بیماری های مزمن و یا آلرژی های غذیی

  • عدم پیروی از رژیم غذایی مناسب

از بهترین مولتی ویتامین ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شربت تقویتی برای نوجوانان

نوجوانی مرحله رشد و گذار از مرحله کودکی به مرحله بزرگسالی است که این مرحله اغلب از سن 12 سالگی آغاز می گردد. بدن در این حالت در یکی از حساس ترین دوره ها قرار دارد. زیرا سن بلوغ که یکی از پر چالش ترین دوران زندگی است در حال شروع شدن است.  نیاز بدن به ویتامین ها و مواد معدنی در این دوران به اوج می رسد. انواع شربت تقویتی برای نوجوانان وجود دارد که به آنها کمک می کند نیازهای بدن خود را تامین کنند.

اما بهتر است در این مورد زیاده روی نشود. با توجه به اینکه تغییرات هورمونی در این دوران زیاد است، مصرف بیش از حد این مکملها ممکن است باعث بروز آلرژی های زیادی شود. ورزش در این دوران اهمیت زیادی دارد و به رشد و سلامت بدن کمک زیادی می کند. در این دوران تمایل به استفاده از مواد مخدر و یا مشروبات الکلی زیاد می شود. این موارد آثار غیر قابل جبرانی بر سلامت روحی و جسمی نوجوانان دارند و خانواده ها در این دوران باید بسیار هوشیار باشند.  

قطره کواترکیدز زینک دارو افشان شایگان | 30 میل | تقویت سیستم ایمنی و افزایش اشتها
-10 %
برند: دارو افشان شایگان | ShayganPharma مدل: Darou Afshan Shaygan Zinc Oral Drops Quatrekids 30ml
قطره کواترکیدز زینک دارو افشان شایگانقطره کواترکیدز زینک دارو افشان شایگان مکملی مناسب برای تامین فولات، زینک و ویتامین ث مورد نیاز بدن است. این قطره به حفظ و تقویت عملکرد سیستم ایمنی بدن کمک می کند و نقش موثری در افزایش رشد جسمی و ذهنی در سنین رشد دارد. این قطره یک آنتی اکسیدان قوی است و خطر ابتلا ..
19,620 تومان 21,800 تومان
برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics Feroglobin Drop 30ml
قطره آهن نوزاد فروگلوبین ویتابیوتیکسهر میلی لیتر قطره آهن فروگلوبین حاوی ۷۵ میلی گرم فروس سولفات حاوی ۱۵ میلی گرم آهن می باشد. این فرآورده یک مکمل آهن برای اطفال و کودکان می باشد که برای پیشگیری یا بهبود کمبود آهن بدن توصیه می شود و بعلت دارا بودن طعم توت فرنگی دارای قابلیت پذیرش بالایی از سوی کودک ..
20,300 تومان
برند: میر ویتابیوتکس | Meyer Vitabiotics مدل: Meyer Vitabiotics Asmavit Suspension Syrup
شربت آسماویتتاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2022/09 استشربت آسماویت مکملی مفید برای تقویت سیستم تنفسی بدن و تقویت سیستم ایمنی بدن است. این شربت برای دو گروه سنی کودکان و بزرگسالان مورد استفاده قرار می گیرد. این مکمل ساخت شرکت ویتابیوتیکس انگلستان است.شربت آسماویت مکملی مناسب برای کودکانمطالعات نشان ..
76,300 تومان
قطره کواتر کیدز ب 12 دارو افشان شایگان | 30 میل | افزایش انرژی و رفع کمخونی ناشی از کمبود فولیک اسید در کودکان
-10 %
برند: دارو افشان شایگان | ShayganPharma مدل: Darou Afshan Shaygan B12 Oral Drops Quatrekids 30ml
قطره کواتر کیدز ب 12 دارو افشان شایگانقطره کواتر کیدز ب 12 دارو افشان شایگان محصولی مناسب برای حفظ عملکرد سیستم ایمنی بدن است. در این قطره از مواد موثره ای نظیر  فولات، ویتامین ب 12 و ویتامین ث استفاده شده است و همین امر این قطره را به محصولی اثر بخش تبدیل کرده است. این قطره به افزایش تولید گلب..
19,620 تومان 21,800 تومان
برند: جهان فارمد آریا | Jahan Pharmed Aria مدل: Jahan Pharmed Bili Stop
قطره بیلی استاپ جهان فارمدقطره بیلی استاپ جهان فارمد محصولی مناسب برای کاهش زردی نوزاد است. زردی نوزاد معمولا بین 2 تا 7 روز پس از تولد ظاهر می شود. در این شرایط میزان بیلی روبین خون در بدن کودک افزایش پیدا می کند و همین امر سبب می شود رنگ کودک زرد شود. استفاده از این قطره به کنترل زردی نوزاد کمک می..
62,000 تومان
برند: بی اس کی | BSK مدل: BSK Adzofer Drops
قطره خوراکی آدزوفر بی اس کیقطره خوراکی آدزوفر بی اس کی محصولی مناسب برای تامین نیاز روزانه بدن کودکان به ویتامین ها و مواد معدنی است. در این مکمل ویتامین هایی نظیر ویتامین آ، ویتامین د3، زینک و آهن به کار رفته اند و همین امر سبب شده است این مکمل به محصولی پرطرفدار تبدیل شود. جذب این قطره در بدن بسیا..
67,500 تومان
برند: فاسکا | Fasska مدل: Fasska Gastro-Fix
پودر گاسترو فیکس:گاستروفیکس غذای کامل و مناسب در اسهال حاد نوزادان 1 هفته تا کودکان بالای یکسال با هضم راحت می باشد. غذای مخصوصی است که جهت کودکانی که از اسهال حاد رنج می برند تولید گردیده است.این محصول را تنها باید در یک دوره محدود مصرف نمود(حدود یک هفته)، تا اینکه حرکات لوله گوارش مجدداً منظم گردد..
28,800 تومان
قطره کواتر کیدز مولتی ویتامین دارو افشان شایگان | 30 میل | تقویت کننده سیستم ایمنی و سلامت کودکان
-10 %
برند: دارو افشان شایگان | ShayganPharma مدل: Darou Afshan Shaygan QuatreKids Multivitamins 30ml
قطره کواتر کیدز مولتی ویتامین دارو افشان شایگانقطره کواتر کیدز مولتی ویتامین دارو افشان شایگان محصولی مناسب برای تامین ویتامین های ضروری برای نوزادان و کودکان است. این قطره حاوی تمامی مواد مغذی مورد نیاز بدن کودکان است و به عملکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن کمک می کند. قطره کواتر با تبدیل غذا به انرژی مت..
17,640 تومان 19,600 تومان
شربت مولتی ویتامین آلفابت البرز دارو | 200 میل | مولتی ویتامین بزرگسالان و کودکان شربت مولتی ویتامین آلفابت البرز دارو | 200 میل | مولتی ویتامین بزرگسالان و کودکان
-20 %
برند: البرز دارو | Alborz Darou مدل: Alborz Darou Alphabet Multivitmain syrup 200 ml
شربت مولتی ویتامین آلفابت البرز داروتاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2022/10  استشربت آلفابت البرز دارو محصولی مناسب برای بهبود رشد و نمو کودکان و نوجوانان در دوران رشد و بلوغ است. در این شربت از مواد موثره ای نظیر ویتامین ث، ویتامین آ، ویتامین های گروه ب و ویتامین د3 استفاده شده است و همین امر ..
39,200 تومان 49,000 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Teenvital Tablets
مکمل مولتی ویتامین تین ویتال هلث ایدمکمل مولتی ویتامین تین ویتال هلث اید مکملی  مناسب مصرف برای دوران رشد و بلوغ است. این مکمل از ویتامین های ضروری برای رشد مناسب و بهبود متابولیسم بدن تهیه شده است.اهمیت ویتامینها و مواد معدنی در سلامتیدوران رشد و بلوغ در کودکان و نوجوانان دوره ای حساس از نظر ر..
104,600 تومان
برند: آپوویتال | Apovital مدل: Apovital Multivitamin For Kids Syrup
شربت مولتی ویتامین برای کودکان آپوویتالشربت مولتی ویتامین برای کودکان آپوویتال محصولی مناسب برای تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است. استفاده از این شربت به ارتقا سلامت عمومی بدن کمک می کند و خطر ابتلا به بیماری های مزمن را به میزان چشمگیری کاهش می دهد. همچنین، مصرف شربت مولتی ویتامین آپ..
95,300 تومان
برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics Ultra Vitamin D3 Drops
قطره خوراکی ویتامین د 3 ویتابیوتیکسقطره خوراکی ویتامین د 3 ویتابیوتیکس مکملی منحصر به فرد برای جلوگیری از نرمی استخوان در دوران کودکی است. این مکمل به بهبود رشد کودکان و تقویت سیستم ایمنی بدن آنها کمک می‌کند.نقش ویتامین د 3 در حفظ سلامتیویتامین دی3 ویتامینی محلول در چربی است. بدن ما این ویتامین را ا..
22,100 تومان
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Kinder Acerola Plus
شربت آسرولا کیندرشربت آسرولا کیندر محصولی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. در این شربت از مواد موثره ای نظیر ویتامین ث، ویتامین د3 و ویتامین های گروه ب استفاده شده است و همین امر اثربخشی این مکمل را افزایش داده است. این مواد آنتی اکسیدان های قوی هستند که رادیکال های آزاد بدن را از بین می برند و..
109,000 تومان
برند: امین | Amin مدل: Amin Ferrous Sulphate 15ml drop
قطره فروس سولفات امینقطره فروس سولفات امین محصولی مناسب برای تامین آهن مورد نیاز بدن است. کمبود آهن سبب بروز مشکلات زیادی در بدن می شود که از مهمترین آنها می توان به کاهش انرژی در بدن و خستگی مزمن اشاره کرد. آهن انتقال اکسیژن را در بدن بالا می برد و به حفظ سلامت بافت های بدن کمک می کند. این قطره برا..
10,300 تومان
برند: میر ویتابیوتکس | Meyer Vitabiotics مدل: Meyer Vitabiotics Mim Drops
قطره میم میر ویتابیوتیکسقطره میم میر ویتابیوتیکس مکملی مناسب  جهت پیشگیری از کمبود ویتامین‌ها و مواد معدنی و حفظ رشد نرمال در نوزادان و کودکان است.این مولتی ویتامین نیاز های تغذیه‌ای لازم برای رشد طبیعی کودک را فراهم می‌کند. این قطره حاوی 7 نوع ویتامین و مواد معدنی ضروری مانند آهن و روی است که ..
33,200 تومان
برند: تک ژن فارما | Takgene Pharma مدل: Takgene Pharma Bio Lact Drop 15ml
قطره بایو لاکت تک ژن فارماقطره بایو لاکت تک ژن فارما مکملی منحصر به فرد برای بهبود نفخ، کولیک و دل درد در نوزادان و کودکان است. این مکمل حاوی پروبیوتیک و پری بیوتیک است.دلایل دل درد کودکاننفخ و دل درد یکی از مشکلات رایج گوارشی در بین نوزادان و کودکان است. دلایل متعددی باعث بروز این امر می‌شوند، با ا..
69,500 تومان
کپسول یوموگی آردیفارم | 20 عدد | ضد اسهال و اختلالات گوارشی، مناسب کودکان و بزرگسالان کپسول یوموگی آردیفارم | 20 عدد | ضد اسهال و اختلالات گوارشی، مناسب کودکان و بزرگسالان
-10 %
برند: آردیفارم | Ardeypharm مدل: Ardeypharm Yomogi Capsules
کپسول یوموگی آردیفارمتاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2022/09 استکپسول 250 میلی گرمی حاوی تعداد حداقل 1010 سلول زنده خشک شده ساکارو مایسس بولاردی می باشد.دلایل بیماری اسهال چیست؟اصطلاحات Volume Depletion (کاهش سطح مایعات بدن) و کم آبی (Dehydration) معمولا به جای یکدیگر بکار می‌روند. این عبارات بیانگر..
61,200 تومان 68,000 تومان
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Syrup
شربت ویتان محلول خوراکی ویتان (Vitane liquid) با ارائه ترکیب کاملی از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز کودکان و نوجوانان، ترکیب منحصر به فردی را در اختیار این گروه سنی قرار می دهد.محلول خوراکی ویتان ترکیبی از 14 ریز مغذی ضروری است که همگی در حفظ سلامت و تقویت رشد کودکان و نوجوانان بسیار مؤثرند..
81,750 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen Gain Up
پودر گین آپ کودک کارناگر والدین یک کودک خردسال (0 تا 12 ساله) هستید ، مطمئن شوید که کودک شما به اندازه کافی غذا می خورد و وزن مناسبی دارد و اگر والدین کودکان یا نوجوانان بزرگتر هستید ممکن است با این مشکل مواجه شوید که چگونه آنها را سیر نگه دارید و مطمئن شوید که پروتئین کافی برای تأمین همه فعالیت های..
42,000 تومان
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Vitaglobin Oral Drops 30 ml
قطره ویتاگلوبین ویتانویتا گلوبین (Vitaglobin) یک محلول خوراکی و مکمل غذایی مقوی جهت تولید هموگلوبین و خون سازی در بدن میباشد. این مکمل مکمل غذایی خون ساز به تامین ویتامین ها، مینرال ها و اسید آمینه های مورد نیاز جهت تقویت سیستم ایمنی، تقویت سیستم عصبی، پیشگیری از کم خونی، بهبود روند تغذیه و ..
21,000 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Vitabiotics Ferro Kids Drop 30ml
قطره آهن نوزاد فرو کیدز یورو ویتالقطره آهن نوزاد فرو کیدز یوروویتال مکملی منحصربفرد فرو کیدز برای جلوگیری از کمخونی در کودکان، بهبود رشد و تقویت سیستم ایمنی بدن است. این مکمل حاوی آهن و ویتامین ث است.نقش آهن در سلامتیدر بدن انسان حدود 4-3 گرم آهن وجود دارد. نیاز بدن به آهن در دوران شیرخوارگی، کودکی،..
76,300 تومان
برند: الحاوی | Alhavi مدل: Alhavi Vitokid Multi Vitamin Drop
قطره ویتوکید الحاویقطره ویتوکید الحاوی مولتی ویتامین کودکان است که در آن ویتامین هایی نظیر ویتامین د3، ویتامین آ، ویتامین ایی، ویتامین ث و ویتامین های گروه ب به کار رفته اند. این قطره به رشد و شکل گیری بافت استخوانی و دندانی کمک می کند و خطر ابتلا به بیماری های استخوانی را به میزان زیادی کاهش می دهد..
14,200 تومان
برند: آپوویتال | Apovital مدل: Apovital Multivitamin-tropfen fur kids Drops 30ml
قطره مولتی ویتامین فور کیدز آپوویتالقطره مولتی ویتامین فور کیدز آپوویتال مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن، افزایش انرژی کودکان، تقویت استخوانها و تقویت سلامت عمومی کودکان است. این مکمل حاوی ویتامینها و املاح معدنی ضروری برای رشد مطلوب کودکان است.ضرورت مصرف ویتامین‌ها و مواد معدنی در دور..
43,600 تومان
برند: کیندر | Fisher Kinder مدل: Fisher Kinder Defense Chewable 60 Tabs
قرص جویدنی دیفنس کیندر تاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2022/11/28  استقرص جویدنی دیفنس کیندر حاوی ویتامین ث، ویتامین دی، روی و عصاره گیاهی است که باعث تقویت و بهبود عملکرد سیستم ایمنی در کودکان و نوجوانان می شود. لزوم تقویت سیستم ایمنی بدن در کودکی سیستم ایمنی بدن کودک، همچون بزرگسالان وظیفه..
102,600 تومان 108,000 تومان
برند: الحاوی | Alhavi مدل: Alhavi Vito Kid Syrup
شربت ویتوکید الحاویشربت ویتوکید الحاوی محصولی مناسب برای تامین ویتامین های مورد نیاز بدن است. این شربت با تامین مواد مورد نیاز اندام های بدن به حفظ سلامت قلب، مفاصل، بهبود عملکرد مغز و افزایش استحکام استخوان ها کمک می کند. شربت ویتوکید می تواند بر فولیکول های مو اثر بگذارد و باعث رشد مو شود. همچنین،..
27,250 تومان
برند: هلثیکا | Healthica مدل: Healthica Vitalyzin 200ml syrup
شربت ویتالایزین هلثیکاشربت ویتالایزین هلثیکا محصولی مناسب برای ارتقا سلامتی است. این شربت حاوی زینک، آهن و ال لایزین است و یک مکمل تغذیه ای قوی برای حفظ سلامتی به شمار می رود. کودکان بالای 1 سال می توانند از این شربت استفاده کنند. موادی که در این شربت به کار رفته اند برای ارتقا سلامتی بسیار مفید هست..
59,500 تومان
برند: کیمیا سلامت ایرانیان | kimia salamat iranian مدل: Advancis Omega Mousse 100 ml
شربت امگا موس ادونسیسشربت امگا موس ادونسیس، مکمل تقویتی بی‌نظیر، مناسب کودکان و نوجوانان (1 تا 12 سال) است که حاوی روغن ماهی است و نقش بسزایی در بهبود رشد و نمو عملکرد مغز و همچنین قدرت بینایی و حرکتی کودکان دارد. این محصول حاوی اسیدهای چرب امگا 3 و بدون عارضه و نگهدارنده است و در بدن به سرعت جذب م..
272,000 تومان
برند: هگمتان دارو غرب | Hegmatan Daru Gharb مدل: Hegmatan Daru Gharb Multi Vitamin Oral Drop 30ml
قطره مولتی ویتامین هگمتان داروی غرب تاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2022/12  استقطره مولتی ویتامین هگمتان داروی غرب مکملی مناسب برای کمک به سلامت عمومی بدن نوزادان و کودکان است. در این قطره از مواد موثره ای مانند ویتامین های گروه ب، ویتامین آ، ویتامین ث و ویتامین ایی استفاده شده است و همین..
15,400 تومان 16,300 تومان
برند: داروسازی خوارزمی | kharazmi Pharmaceutical مدل: kharazmi Pharmaceutical Nurse Harvey's Gripe Mixture
محلول خوراکی نرس هارویز گریپ میکسر خوارزمیاصطلاحات Volume Depletion (کاهش سطح مایعات بدن) و کم آبی (Dehydration) معمولا به جای یکدیگر بکار می‌روند. این عبارات بیانگر شرایط فیزیولوژیکی گوناگون ناشی از انواع مختلف کم آبی هستند با این حال در بیشتر متون بالینی تفاوتی بین این دو قائل نشده و به جای یکدیگر..
29,800 تومان
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Colicez Oral Drops
قطره کولیک ایز ویتان کولیک یا همان دل درد کودکان، مشکل شایعی است که اکثر نوزادان در هفته های اول تولد به آن دچار میشوند و حتی ممکن است این مشکل تا شش ماهگی ادامه داشته باشد. دلیل اصلی به وجود آمدن این مشکل در نوزادن، عدم تکامل سیستم گوراشی آنان در ماه های اول تولد میباشد. قطره کولیک ایز، یکی از..
23,000 تومان
نمایش 1 تا 30 از 145 (5 صفحه)