منو
سبد خرید شما

پودر پروتئین وی گلد ژن استار 908 گرم

دارای پروتئین وی کنسانتره و هیدرولیز شده و افزایش حجم عضلانی بدون توده چربی
پودر پروتئین وی گلد ژن استار 908 گرم
پودر پروتئین وی گلد ژن استار 908 گرم
پودر پروتئین وی گلد ژن استار 908 گرم
ناموجود
پودر پروتئین وی گلد ژن استار 908 گرم
پودر پروتئین وی گلد ژن استار 908 گرم
پودر پروتئین وی گلد ژن استار 908 گرم
  • افزایش حجم عضلانی بدون توده عضلانی
  • حاوی پروتئین وی کنستانتره 
  • شامل آمینو اسیدهای والین، لوسین و ایزولوسین
  • هضم ساده و سریع
  • یک پیمانه از این پودر را به 250 میلی لیتر آب یا شیر اضافع کنید. سپس درب شیکر را ببندید و 25 تا 30 ثانیه آن را تکان دهید و میل کنید.
  • این پودر را در جای خشک و خنک در دمای 15 تا 25 درجه سانتی گراد نگهداری کنید.
  • اگر در دوران بارداری و شیردهی هستید و ورزش می کنید از این مکمل استفاده نکنید.
  • اگر در اثر مصرف این مکمل دچار واکنش شدید، مصرف آن را قطع کنید.
چربی کلی1 گرم
چربی اشباع شده0.5 گرم
چربی ترانس0 گرم
کلسترول30 میلی گرم
سدیم130 میلی گرم
پتاسیم230 میلی گرم
کربوهیدارت3 گرم
قند1 گرم
پروتئین24 گرم
آهن3%
ویتامین سی0%
کلسیم10%
جهت اطلاع از موجودی این محصول با شماره 02172023 تماس حاصل فرمایید.
1,296,000 تومان
توضیحات


پودر پروتئین وی گلد ژن استار مکملی منحصر به فرد برای افزایش حجم عضلانی بدون چربی است. این مکمل سطوح انرژی بدن را افزایش می دهد و نقش موثری در افزایش کارآیی بدن در تمرینات بدنسازی دارد. پروتئین وی به طور کلی بی خطر است و می تواند به شما در ساخت عضلات و افزایش قدرت و به روند کاهش وزن و اشتها کمک کند.

جهت آشنایی بیشتر با دیگر پودر های پروتئینی و مشاوره رایگان بدنسازی می توانید به وبسایت داروخانه آنلاین مراجعه یا تماس حاصل نمائید. 

پودر پروتئین وی گلد ژن استار چیست؟

پودر پروتئین وی گلد ژن استار متشکل از پروتئین وی ایزوله و پروتئین وی کنسانتره می باشد. که هر دو این پروتئین ها در زمان های مختلف جذب عضلات شده و به رشد و ریکاوری ماهیچه های شما می پردازد. پروتئین وی ایزوله درصد پروتئین بیشتری نسبت به پروتئین وی کنسانتره در اختیار دارد و همچنین چربی،لاکتوز و کربوهیدرات پروتئین ایزوله بسیار ناچیز میباشد در مقایسه با پروتئین وی کنسانتره.

بهترین زمان استفاده از پودر پروتئین وی گلد ژن استار بستگی به رژیم غذایی شما دارد اما در شرایط عادی می توانید صبح و بعد از تمرینات ورزشی استفاده نمائید.

نقش پودر پروتئین وی گلد ژن استار در سنتز پروتئین عضلات

پودر پروتئین وی گلد ژن استار این مکمل متشکل از پروتئین وی کنسانتره است که در دسته پروتئین های متوسط جذب قرار می گیرد پروتئین ها از به هم پیوستن طیف کامل آمینو اسید ها در کنار یکدیگر تشکیل میشوند و این آمینو اسید ها از ارزش غذایی بالایی برخوردار هستند که سنتز پروتئین شما را افزایش می دهند و باعث رشد و ریکاوری عضلات شما می شوند.

تفاوت بین پروتئین ایزوله و کنسانتره موجود در پروتئین وی گلد ژن استار 

چندین تفاوت تغذیه ای در پودر پروتئین وی گلد ژن استار، بین پروتئین ایزوله و کنسانتره وجود دارد. این تفاوت ها ناشی از روش های پردازش آن است. هنگامی که آب پنیر مایع به عنوان محصول جانبی تولید پنیر یا ماست جمع آوری می شود، چندین مرحله پردازش را برای افزایش محتوای پروتئین خود طی می کند. پس از به دست آوردن غلظت کافی پروتئین، مایع را می توان خشک کرد تا پودر کنسانتره آب پنیر تشکیل شود که تا 80 درصد وزنی پروتئین دارد.

20 درصد باقیمانده پودر کنسانتره آب پنیر حاوی کربوهیدرات و چربی است.اگر مراحل مختلف فرآوری برای کاهش محتوای چربی و کربوهیدرات آب پنیر مورد استفاده قرار گیرد، می توان پودر ایزوله آب پنیر حاوی 90 درصد یا بیشتر پروتئین وزنی تولید کرد. به طور کلی، مراحل پردازش مورد استفاده در تولیدپروتئین ایزوله آب پنیر منجر به محتوای پروتئین بالاتر و محتوای چربی و کربوهیدرات کمتر در هر وعده می شود. با این حال، انواع اسیدهای آمینه موجود در هر دو شکل پروتئین آب پنیر تقریباً یکسان هستند، زیرا آن ها از یک پروتئین مشتق شده اند.

 

پودر پروتئین وی گلد ژن استار 908 گرم

سوالات متداول

بله میتوانند البته افراد مسن حتما باید زیر نظر پزشک باشند و با صلاح دید پزشک شروع به مصرف نمایند

خیلی بهتر است که 1 ساعت قبل از تمرین و بلافاصله بعد از تمرین مصرف شود.

صبح بعد از بیدار شدن از خواب و بعد از تمرینات ورزشی البته بستگی به رژیم غذایی شما مقدار و زمان مصرف متغیر هست اما گلدن تایم استفاده از پروتئین وی صبح و بعد از تمرینات ورزشی میباشد.

اگر از مقداری که نسبت به سن و فعالیت روزانه شما برای شما زیر نظر یک متخصص ورزشی یا پزشکی تعیین شده است فراتر نروید هیچ عوارضی برای شما در بر نخواهد داشت.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید