منوی داروخانه
Your Cart

پودر پروتئین وی گلد ژن استار 908 گرم

پودر پروتئین وی گلد ژن استار 908 گرم
پودر پروتئین وی گلد ژن استار 908 گرم
پودر پروتئین وی گلد ژن استار 908 گرم
-10 %
پودر پروتئین وی گلد ژن استار 908 گرم
پودر پروتئین وی گلد ژن استار 908 گرم
پودر پروتئین وی گلد ژن استار 908 گرم
پودر پروتئین وی گلد ژن استار 908 گرم

پودر پروتئین وی گلد ژن استار مکملی منحصر به فرد برای افزایش حجم عضلانی است. این مکمل سطوح انرژی بدن را افزایش می دهد و نقش موثری در افزایش کارآیی بدن در تمرینات بدنسازی دارد. پروتئین وی به طور کلی بی خطر است و می تواند به شما در ساخت عضلات و افزایش قدرت و به روند کاهش وزن و اشتها کمک می کند. این مکمل متشکل از پروتئین وی کنسانتره است که در دسته پروتئین های متوسط جذب قرار می گیرد پروتئین ها از به هم پیوستن طیف کامل آمینو اسید های شناخته شده در کنار یکدیگر تشکیل میشود و این آمینو اسید ها از ارزش غذایی بالایی برخوردار هستند که سنتز پروتئین شما را افزایش می دهند و باعث رشد و ریکاوری عضلات شما می شود.

 

تفاوت بین پروتئین ایزوله و کنسانتره چیست؟

چندین تفاوت تغذیه ای بین پروتئین ایزوله و کنسانتره وجود دارد. این تفاوت ها ناشی از روش های پردازش آن است. هنگامی که آب پنیر مایع به عنوان محصول جانبی تولید پنیر یا ماست جمع آوری می شود، چندین مرحله پردازش را برای افزایش محتوای پروتئین خود طی می کند. پس از به دست آوردن غلظت کافی پروتئین، مایع را می توان خشک کرد تا پودر کنسانتره آب پنیر تشکیل شود که تا 80 درصد وزنی پروتئین دارد. 20 درصد باقیمانده پودر کنسانتره آب پنیر حاوی کربوهیدرات و چربی است.اگر مراحل مختلف فرآوری برای کاهش محتوای چربی و کربوهیدرات آب پنیر مورد استفاده قرار گیرد، می توان پودر ایزوله آب پنیر حاوی 90 درصد یا بیشتر پروتئین وزنی تولید کرد. به طور کلی، مراحل پردازش مورد استفاده در تولیدپروتئین ایزوله آب پنیر منجر به محتوای پروتئین بالاتر و محتوای چربی و کربوهیدرات کمتر در هر وعده می شود. با این حال، انواع اسیدهای آمینه موجود در هر دو شکل پروتئین آب پنیر تقریباً یکسان هستند، زیرا آن ها از یک پروتئین مشتق شده اند.

1,166,400 تومان - 10% تخفیف
1,296,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 175000
  • موجودی: موجود
  • مدل: Genestar Whey Gold 908 gr
  • بارکد محصول: 6269546400789
  • کد انبار: 939065

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

خیلی بهتر است که 1 ساعت قبل از تمرین و بلافاصله بعد از تمرین مصرف شود.

اگر از مقداری که نسبت به سن و فعالیت روزانه شما برای شما زیر نظر یک متخصص ورزشی یا پزشکی تعیین شده است فراتر نروید هیچ عوارضی برای شما در بر نخواهد داشت.

صبح بعد از بیدار شدن از خواب و بعد از تمرینات ورزشی البته بستگی به رژیم غذایی شما مقدار و زمان مصرف متغیر هست اما گلدن تایم استفاده از پروتئین وی صبح و بعد از تمرینات ورزشی میباشد.

بله میتوانند البته افراد مسن حتما باید زیر نظر پزشک باشند و با صلاح دید پزشک شروع به مصرف نمایند