Menu
Your Cart

شربت مولتی ویتامین بدون قند سانستول

تقویت سیستم ایمنی بدن و رشد ذهنی و جسمی کودکان و مناسب برای افراد دیابتی
شربت مولتی ویتامین بدون قند سانستول |تقویت سیستم ایمنی بدن و رشد ذهنی و جسمی کودکان و مناسب برای افراد دیابتی


شربت مولتی ویتامین بدون قند سانستول

شربت مولتی سانستول بدون قند به عنوان عضو جدیدی از خانواده سانستول، علاوه بر ویتامین های ضروری خانواده ب از جمله ب1، ب2، ب3، ب5، ب6، ب9 (فولیک اسید) و ب12، در ترکیب خود محتوی ویتامین ث، ویتامین آ، ویتامین ای و ویتامین د3 نیز هست.
این شربت مولتی ویتامین همانطور که از نامش پیداست، در ترکیب خود شکر ندارد و برای کودکان و افراد بالغ مبتلا به دیابت، افرادی که به دلایلی به آنها توصیه می شود تا از یک محصول بدون قند استفاده کنند و حتی افراد علاقمند به مصرف محصولات بدون قند، مناسب بوده و ضمن تأمین ویتامین های ضروری بدن، به حفظ سلامت عمومی بدن آنها نیز کمک می کند.
شربت  مولتی  سانستول  بدون قند  با اینکه در ترکیب خود شکر ندارد اما همان طعم شیرین و خوشایند دیگر شربت های خانواده سانستول را دارد و باید اشاره کرد که مصرف روزانه این شربت بر روی میزان قند خون تأثیری نمی گذارد.
امروزه با در نظر گرفتن تغییر نگرش بسیاری از اقشار جامعه در انتخاب سبک زندگی سالم تر، مصرف محصولات و مکمل های غذایی بدون قند بسیار مورد توجه قرار گرفته است. از این رو شربت مولتی سانستول  بدون قند  انتخاب مناسبی برای تمام گروه های جامعه است که می تواند به خوبی پاسخگوی نیاز روزانه به ویتامین های ضروری باشد و به بهبود عملکرد بدن و سلامت عمومی آنها کمک کند.

مصرف شربت  مولتی سانستول  بدون قند  از چه زمانی و چگونه است؟

کودکان از یک سالگی مجاز به مصرف شربت مولتی سانستول  بدون قند  هستند. کودکان 1 تا 5 سال می توانند روزانه 5 میلی لیتر و کودکان بالای 5 سال و بالغین می توانند روزانه 10تا 15 میلی لیتر از این شربت را مصرف کنند.
توصیه می شود پیش از مصرف مولتی ویتامین ها با پزشک خود مشورت کنید و به این موضوع توجه داشته باشید که مکمل های غذایی نمی توانند جایگزین یک رژیم غذایی روزانه کامل و سالم باشند، بلکه می توانند در کنار آن قرار گیرند.


109,000 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: sanstol sugar free
  • بارکد محصول: 6263923000067
  • کد انبار: 55446

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب