Menu
Your Cart

کراتین مونوهیدارت کارن

افزایش مقاومت و حجم ماهیچه
کراتین مونوهیدارت کارن | افزایش مقاومت و حجم ماهیچه

پودر کراتین مونوهیدارت کارن 

کراتین ماده ای در بدن است که بیشتر در ماهیچه ها و مغز وجود دارد. این ماده را در غذاهایی مانند گوشت قرمز و غذاهای دریایی نیز می توان یافت. این مکمل بیشتر برای بهبود عملکرد ورزشی و افزایش حجم عضلات ورزشکاران و افراد مسن، همچنین برای گرفتگی عضلات ، ام اس ، افسردگی و بسیاری از بیماری های دیگر استفاده می شود. مواد اولیه این محصول کانادایی است و در ایران بسته بندی می شود.
برخی دانش ها از استفاده کراتین در بهبود عملکرد ورزشی افراد سالم و جوان در طول فعالیتهای کوتاه مدت با شدت بالا مانند دو و میدانی حمایت می کنند. به همین دلیل، کراتین اغلب به عنوان یک مکمل غذایی برای بهبود قدرت عضلات و عملکرد ورزشی استفاده می شود. در ایالات متحده ، اکثر مکمل های تغذیه ای ورزشی حاوی کراتین هستند. استفاده از کراتین توسط کمیته بین المللی المپیک ، انجمن دو و میدانی ملی ورزشی (NCAA) و ورزش های حرفه ای مجاز است.

مزایای استفاده از پودرکراتین مونوهیدرات 

مزیت اصلی کراتین بهبود قدرت و قدرت خروجی در حین تمرینات مقاومتی است. هنگامی که این مکمل همراه با تمرینات مقاومتی استفاده می شود، می تواند به طور متوسط توده عضلانی بدون چربی را افزایش دهد. به طور کلی باعث کاهش خستگی ذهنی در موارد مختلف مانند فعالیت های ذهنی، بی خوابی و آسیب مغزی می شود. 

داروخانه آنلاین خواندن مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهد:


516,000 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: Karen PNC Creatine Monohydrate
  • بارکد محصول: 6261405109048

گزینه های در دسترس

نظر بدهید