Menu
Your Cart

قرص لاغری و کاهش وزنکاهش وزن یکی از مسائلی است که این روزها مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. محققان حوزه سلامت بر این باور هستند که داشتن وزن متناسب کلیدی برای داشتن بدنی سالم است. انواع متنوعی از مکمل لاغری و کاهش وزن در بازار موجود هستند که شناخت دقیق آنها به شما کمک می کند بهترین گزینه را با توجه به نیازهای بدن خود انتخاب کنید. تلاش برای کاهش وزن اگر نتیجه بخش نباشد بسیار آزاردهنده می شود.

اضافه وزن نه تنها ظاهر شما را تحت تاثیر قرار می دهد بلکه اثرات منفی بر سلامتی دارد. بیماری های قلبی، دیابت، فشار خون بالا، اختلال در خواب و کلسترول بالا همگی از مشکلاتی هستند که در اثر اضافه وزن رخ می دهند. تغییر سبک زندگی و پیروی از رژیم غذایی سالم روشی مناسب برای مبارزه با مشکل اضافه وزن است. با این وجود،کاهش کالری مصرفی در روند لاغری سبب می شود سطوح انرژی در بدن کاهش پیدا کنند و همین امر بر فعالیتهای روزمره اثر می گذارد و این روند را به روندی طاقت فرسا تبدیل می کند!
استفاده از انواع مکمل لاغری و کاهش وزن راهکاری مناسب برای پایین آوردن وزن است.

مکملهایی که از مواد با کیفیت تهیه شده اند تاثیر بسیار شگفت انگیزی بر کاهش وزن دارند و به سلامتی آسیبی وارد نمی کنند.
این محصولات معمولا به صورت قرص، کپسول و یا پودر به فروش می رسند. این مکملها علاوه بر کاهش وزن، بر مکانیزم های دیگر بدن نیز اثر می گذارند. این مکانیزم ها به شرح زیرند:
- کاهش اشتها ( انواع مکمل لاغری و کاهش وزن تمایل به خوردن غذا را در بدن کاهش می دهند؛ در نتیجه کالری کمتری وارد بدن می شود!)
- کاهش جذب مواد چربی ( این مکملها سبب می شوند بدن چربی کمتری را جذب کند!)
- افزایش سوخت و ساز چربی ( این محصولات سرعت سوخت و ساز چربی را در بدن بالا می برنند!)

مکمل لاغری و کاهش وزن سطوح انرژی بدن را افزایش می دهد!

یکی از چالشهایی که در اثر کاهش وزن در بدن با آن رو به رو هستیم پایین آمدن سطح کالری مصرفی است. همین امر سبب می شود انرژی بدن کاهش پیدا کند و فرد دیگر نتواند مانند قبل کارهای خود را انجام دهد. استفاده از مکمل لاغری و کاهش وزن این مشکل را رفع می کند. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این مکملها این است که این محصولات با تامین انرژی مورد نیاز بدن، اجازه نمی دهند سطوح انرژی در بدن کاهش پیدا کند. تامین انرژی بر عملکرد فرد در طول ورزش اثر می گذارد و به او کمک می کند کالری بیشتری را بسوزاند. هنگامی که بدن انرژی کافی داشته باشد، انگیزه فرد برای رسیدن به وزن ایده آل افزایش پیدا می کند و ترغیب می شود سبک زندگی سالمتری را پیش روی بگیرد.

پودر لاغری و کاهش وزن

پودر لاغری و کاهش وزن یکی از محصولات پرطرفدار لاغری هستند و افراد زیادی از آن استفاده می کنند. این پودرها متابولیسم بدن را افزایش می دهند و در نتیجه غذا زودتر هضم می شود. با کاهش وزن بدن و آب شدن چربی ها غلظت سم  در بدن افزایش پیدا می کند. اگر مقدار این سم از حد معمول بیشتر شود بدن تمایل به جایگزینی چربی خواهد داشت و همین امر سبب بروز مشکلاتی می شود. پودر لاغری و کاهش وزن سلولهای بدن را از سم پاکسازی می کند و میزان مواد مغذی بدن را به حالت تعادل می رساند. همین امر بر افزایش سلامتی اثر می گذارد و دیگر فرد در اثر کاهش وزن دچار مشکلات و بیماری نمی شود. انواع مکمل لاغری و کاهش وزن که به صورت پود در داروخانه ها موجود هستند به شرح زیرند:
- پودر اسلیم لست ، حفظ وزن و کاهش وزن بدن
- پودر فیبر دوبیس

کپسول و قرص لاغری

کپسول و قرص لاغری همانند انواع مکمل لاغری و کاهش وزن حاوی موادی از جمله فیبرها، گیاهان دارویی و مواد معدنی در مقدارها و ترکیبات متفاوت هستند. برخی از موادی که در این محصولات مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از: انبه آفریقایی، بتاگلوکان، پرتقال تلخ، کافئین، کلسیم، کپساپین، کارنتین، کیتوزان، کروم، فوکوکسانتین، عصاره چای سبز، پروبیوتیک، ویتامین دی و کتون تمشک! مکمل لاغری و کاهش وزن معمولا شامل بیش از یک نوع ماده برای کاهش وزن است و معمولا ترکیبی از این مواد در یک محصول مورد استفاده قرار می گیرند تا اثر بخشی آن مکمل را افزایش دهند.

گاهی اوقات کپسول و قرص لاغری که در جایی به جز داروخانه ها به فروش می رسد و معمولا قیمت پایینی دارد، حاوی ماده ای به نام افدرا است. افدرا نام گیاهی است که معمولا در طب سنتی چین مورد استفاده قرار می گیرد. این گیاه به سوزاندن انرژی، کاهش وزن و جلوگیری از اشتها کمک زیادی می کند. در دهه 90 میلادی افدار گیاهی محبوب به شمار می رفت که در انواع مکمل لاغری و کاهش وزن استفاده می شد.

با این وجود مطالعاتی بر روی این گیاه انجام پذیرفت و نتایج حاکی از آن بودند که افدرا به سیستم عصبی انسان آسیب وارد می کند. وجود این گیاه در انواع کپسول و قرص لاغری سبب بروز حالتهای ناخوشایند زیر می شود:
- حالت تهوع
- استفراغ
- اضطراب
- تغییر سریع خلقیات
- فشار خون بالا
- ضربان قلب نامنظم
- افزایش خطر سکته مغزی
- تشنج
- حملات قلبی
در شرایط حاد خطر مرگ نیز جان فرد را تهدید می کند. به همین دلیل در سال 2004 سازمان غذا و دارو استفاده از افدرا را در انواع مکمل لاغری و کاهش وزن ممنوع اعلام کرد!

کپسول و قرص کاهش وزن

کیفیت کپسول و قرص کاهش وزن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و قیمت این محصول فاکتوری مناسب برای شناسایی کیفیت آن به شمار می رود. قیمت کپسول وقرص لاغری باید قابل قبول باشد. اگر مکمل لاغری و کاهش وزن با قیمتی پایین تر از قیمت معمول به فروش برسد نشان دهنده این است که کیفیت مواد تشکیل دهنده آن پایین است و یا از مواد غیر مجاز در ساخت آن استفاده شده است. داروخانه بهترین جایی است که می توانید بدان اعتماد کنید و کپسول و قرص کاهش وزن مورد نیاز خود را سفارش دهد.

بهتر است بدانید بهترین راهکار برای کاهش وزن استفاده از رویکرد منطقی « برنامه غذایی مناسب، کاهش کالری مصرفی و ورزش» است. تغییر سبک زندگی و پیروی از رویکرد منطقی وزن را کاهش می دهد و از بروز بیماری های قلبی، دیابت و سرطان های مختلف جلوگیری به عمل می آورد. داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را برای شما فراهم ساخته است تا مکمل لاغری و کاهش وزن و انواع مکملهای دارویی را تنها با یک کلیلک از خانه سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. همچنین می توانید از مشاوره های رایگان داروخانه در امور لاغری و استفاده از انواع کپسول و قرص کاهش وزن بهره مند شوید

!

برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Slim Quick 30tab
قرص روکشدار اسلیم کوئیکقرص روکشدار اسلیم کوئیک، محصول کمپانی گل دارو، از عصاره ی چای سبز، پودر کرفس، شوید و بذر شبت تهیه شده است و به کاهش وزن و از بین رفتن چربی های دور شکمی کمک می کند.چرا قرص روکشدار اسلیم کوئیک به لاغری و کاهش وزن کمک می‌کند؟این مکمل محصولی اختصاصی و بسیار موثر برای کاهش وزن و حذ..
42,000 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Carboslim
کپسول کربو اسلیم هلث ایدکپسول کربو اسلیم هلث اید محصولی مناسب برای کاهش وزن است. در این کپسول از ترکیبات گیاهی استفاده شده است و کسانی که گیاهخوار هستند و تمایل دارند از محصولات گیاهی استفاده کنند، می توانند این قرص را مورد استفاده قرار دهند. همچنین، استفاده از این قرص برای کسانی که مبتلا به بیماری ..
105,000 تومان
برند: نوتراکس | Nutrax مدل: Nutrax Reduxa Capsule
کپسول ردوکسا نوتراکسنوتراکس ردوکسا، فرآورده طبیعی از عصــــاره دو گیاه (گل اسفرانتوس ایندیکوس و پوسته میوه گارسینیا منگوستاتا)، می باشد و نقش بسزایی در کاهش اشتها و میل به پر خوری، رفع چاقی افراد دارای اضافه وزن ایفا نموده و این اثر در دو هفته پس از مصرف فرآورده بطور قابل توجهی مشاهده می گردد. مطالع..
224,000 تومان
برند: نچرال ورلد | Natural World مدل: Natural World Slim Me
کپسول اسلیم می نچرال ورلدکپسول اسلیم می نچرال ورلد حاوی عصاره پنج گیاه و یک ریز مغذی به نام کروم (Cr) است. این مواد همگی چربی سوز بوده و به کاهش اشتها کمک می‌کنند.اثرات مضر اضافه وزن بر بدنوزن زیاد بدن عامل بیماری‌های متعددی به ویژه بیماری‎های قلبی- عروقی، دیابت نوع دوم، انواع خاصی از سرطان، آرتروز ..
220,000 تومان
برند: نچرال ورلد | Natural World مدل: Natural World Carbo Blocker
کپسول کربو بلاکر نچرال ورلدکپسول کربو بلاکر نچرال ورلد مکملی منحصر به فرد برای کاهش وزن و کنترل جذب کربوهیدرات‌ها است. این کپسول حاوی عصاره لوبیا سفید است و از این طریق به کنترل جذب کربوهیدرات‌ها و کاهش وزن کمک می‌کند. نقش لوبیا سفید بر کاهش وزنفازئولوس ولگاریس یا همان عصاره لوبیای سفید مانع ع..
350,000 تومان
برند: دایان فارما | Dayan Pharma مدل: Dayan Pharma Dayan Fit 90caps
کپسول دایان فیت دایان فارماکپسول دایان فیت دایان فارما مکملی منحصر به فرد برای کاهش وزن است. این مکمل حاوی مواد طبیعی مانند سداب، زیره سیاه، رازیانه و مرزنجوش است و نقش موثری در ارتقا سلامتی و کاهش وزن دارد.فواید کاهش وزناضافه وزن اثرات بسیار بدی بر بدن دارد. اضافه وزن میزان قند و کلسترول در خون را ..
98,000 تومان
برند: کلماساینس | Clemascience مدل: Clemascience Pomeol Bruler
قرص پومئول برولر کلماساینس آبیقرص پومئول برولر کلماساینس آبی حاوی عصاره گیاهان بهار نارنج، شنبلیله، جلبک قهوه ‌ای و فلفل قرمز است که چربی سوزی بدن را افزایش می ‌دهند، از طرفی جذب لیپیدها و تری گلیسیرید (چربی) در بافت چربی را کاهش می ‌دهند و به لاغری و تناسب اندام کمک می کنند. این مکمل برای کاهش وزن،..
520,000 تومان
برند: بی اس کی | BSK مدل: BSK Green Coffee 60 Tabs
قرص گرین کافی بی اس کیقرص گرین کافی بی اس کی  مکملی منحصر به فرد برای کاهش وزن، افزایش متابولیسم بدن و لاغری است. این مکمل حاوی عصاره دانه‌های قهوه سبز است.نقش قهوه سبز در لاغری و کاهش وزنقهوه سبز همان قهوه معمولی قبل از بو دادن است. بو دادن دانه های قهوه موجب کاهش خاصیت آن می‌شود، بنابراین تهی..
75,000 تومان
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabzdaru Slim Full
کپسول لاغری اسلیم فول سبز داروکپسول لاغری اسلیم فول سبز دارو محصولی مناسب برای کاهش وزن است. در این مکمل از مواد موثره گیاهی نظیر سرکه سیب و عصاره خشک چای سبز استفاده شده است و همین امر اثر بخشی این محصول را افزایش داده است. این کپسول میل فرد را به شیرینی جات پایین می آورد و نقش موثری در کاهش چربی خ..
115,000 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen Entera Meal High Fibr 400 g
پودر انترامیل پر فیبر کارنانترامیل پر فیبر کارن ساخت ایران و تحت لیسانس کانادا، یک مکمل مغذی کامل به صورت پودر آماده مصرف است که محلول تهیه شده از آن هم برای تغذیه با لوله به عنوان جایگزین وعده غذایی و هم برای مصرف خوراکی به عنوان مکمل غذایی به منظور افزایش دریافت انرژی و پروتئین قابل استفاده است. ف..
110,400 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen Carbo fight 120 cap
کپسول کربو فایت کارنکپسول کربو فایت کارن مکملی منحصر به فرد برای کاهش جذب کربوهیدرات به بدن است. این مکمل با کاهش جذب کربوهیدارت به کاهش وزن کمک می کند و نقش موثری در ارتقا سلامت عمومی دارد.کربوهیدارت چیست؟کربوهیدارت ها در زیر مجموعه درشت مغذی ها قرار دارند و ما آنها را به عنوان قند، نشاسته و فیبر م..
170,000 تومان
برند: بهار پایا | BaharPaya مدل: BaharPaya Stylefeed
کپسول استایل فید بهار پایاکپسول استایل فید بهار پایا محصولی مناسب برای افزایش متابولیسم بدن است. هر یک عدد کپسول حاوی 400 میلی گرم عصاره خشک قهوه سبز است و همین امر اثربخشی این کپسول را افزایش داده است. این کپسول بدون آسیب رساندن وزن را کاهش می دهد و شما را به وزن دلخواه تان نزدیک می کند...
82,300 تومان
برند: دیموند | Daymond مدل: Daymond Nature Fit 60caps
کپسول نیچر فیت دیموندکپسول نیچر فیت دیموند محصولی مناسب برای کمک به کاهش اشتهاست. این محصول می تواند برای کسانی مناسب باشد که از اضافه وزن رنج می برند و به دنبال روشی اثر بخش برای کاهش وزن خود هستند. این کپسول حاوی فیبر است و همین امر سبب می شود به سلامت روده ها آسیبی وارد نشود. مصرف این کپسول روند ..
95,000 تومان
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabzdaru Slimtex 60cap
کپسول اسلیم تکس سبز داروکپسول اسلیم تکس سبز دارو مکملی منحصر به فرد برای کاهش وزن است. ماده موثره به کار رفته در این کپسول عصاره خشک دانه قهوه سبز است. این ماده متابولیسم بدن را افزایش می دهد و نقش موثری در کاهش چربی های بدن دارد. همچنین، این کپسول یک آنتی اکسیدان قوی است و رادیکال های آزاد بدن را ا..
130,000 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen Chitosan 90 Tablet
قرص کیتوزان کارنقرص کیتوزان کارن مکملی منحصر به فرد برای کاهش کلسترول و چربی خون، کاهش جذب چربیها و کمک به کاهش وزن است.این مکمل از پلی ساکاریدی با نام کیتوسان، عنصر معدنی کروم و ویتامین ث تهیه شده است.نقش کیتوسان در کاهش وزن و کاهش چربی خونکیتوسان نام ماده‌ای پلی ساکاریدی است که در پوست سخت پوستان ..
150,000 تومان
کپسول گیاهی تن لس آرتیمان | ایجاد لاغری و چربی سوز شکم کپسول گیاهی تن لس آرتیمان | ایجاد لاغری و چربی سوز شکم
ناموجود
برند: آرتیمان | Artiman مدل: Artiman Tan Less
کپسول گیاهی تن لس آرتیمانکپسول گیاهی تن لس آرتیمان محصولی مناسب برای کاهش وزن است. امروزه، کاهش وزن یکی از مسائلی است که مورد توجه تمامی افراد قرار گرفته است. اضافه وزن می تواند مشکلات زیادی را برای سلامتی به همراه داشته باشد که از مهمترین آنها می توان به بیماریهای قلبی و دیابت اشاره کرد. این کپسول ..
34,000 تومان
کپسول گرین لس آرتیمان | 60 عدد | حاوی عصاره چای سبز و قهوه سبز برای کاهش وزن کپسول گرین لس آرتیمان | 60 عدد | حاوی عصاره چای سبز و قهوه سبز برای کاهش وزن
ناموجود
برند: آرتیمان | Artiman مدل: Artiman Green Less 60 Caps
کپسول گرین لس آرتیمانکپسول های گرین لس جزو بهترین محصولات  لاغری  به شمار می‌روند . در ترکیب این محصول از عصاره چای سبز به همراه عصاره قهوه سبز استفاده شده است که برای افزایش متابولیسم بدن، کاهش وزن و چربی سوزی (به خصوص ناحیه شکم و پهلو) بسیار مفید است. کپسول های گرین لس متشکل از عصاره گیا..
74,000 تومان
کپسول گرین تی فیتوزوم سپید طب | 30 عدد | کاهش وزن و سوزاندن چربی با عصاره چای سبز
ناموجود
برند: سپید طب | Sepid Teb مدل: Sepid Teb Green Tea Phytosome
کپسول گرین تی فیتوزوم سپید طب را از داروخانه آنلاین بخواهید:داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی ۲۴ ساعت در تهران و ۷۲ ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره ..
118,800 تومان
کپسول گارسینیا کمبوجیا اس تی پی فارما | 30 عددی | کمک به کاهش وزن و کنترل اشتها
ناموجود
برند: اس تی پی فارما | STP.Pharma مدل: STP.Pharma Garcinia Cambogia
کپسول گارسینیا کمبوجیا اس تی پی فارماکپسول گارسینیا کمبوجیا اس تی پی فارما محصولی مناسب برای کمک به کاهش وزن و کنترل اشتها است. در این کپسول از مواد موثره ای نظیر کرومیوم، گارسینیا و عصاره چای سبز استفاده شده است و همین امر سبب شده است این محصول به محصولی مناسب برای کاهش وزن تبدیل شود.کنترل اشتها یک..
79,300 تومان
کپسول گارسینیا پلاس ارگانیکا | 90 عدد | حاوی گارسینیا، سرکه سیب و اسپیرولینا برای کمک به کاهش وزن کپسول گارسینیا پلاس ارگانیکا | 90 عدد | حاوی گارسینیا، سرکه سیب و اسپیرولینا برای کمک به کاهش وزن
ناموجود
برند: ارگانیکا | Organika مدل: Organika Garcinia Plus 90 Caps
کپسول گارسینیا پلاس ارگانیکاگارسینیا پلاس کمپانی ارگانیکا  کانادا حاوی 5 ماده موثره است. این محصول بی نظیر، 100% طبیعی و بدون عارضه بوده و جهت کاهش و کنترل وزن کاربرد دارد. که با افزایش متابولیسم کربوهیدراتها در راستای کاهش وزن مسیری را به شما هدیه میدهد که در هیچ یک از محصولات لاغری  مشاب..
220,000 تومان
کپسول کیتوزان سپید طب | کمک به جذب چربی غذا و دفع آن از بدن و کاهش وزن
ناموجود
برند: سپید طب | Sepid Teb مدل: Sepid Teb Chitosan
 کپسول کیتوزان سپید طب را از داروخانه آنلاین بخواهید:داروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات ل..
70,800 تومان
کپسول کالری بلاکر بایوکل | 60 عدد | کاهش جذب کربوهیدرات و چربی و دفع آن
ناموجود
برند: بایوکل | Biocol مدل: BIOCOL Calory Blocker
کپسول کالری بلاکر بایوکلپرخوری مشکلی است که افراد زیادی با آن روبرو هستند و عوارض زیادی را برای فرد به دنبال دارد. کپسول کالری بلاکر با کاهش میزان جذب کربوهیدرات و چربی های موجود در غذا در هر وعده ی غذایی، همچنین با کمک به میزان دفع کربوهیدرات و چربی ها از بدن باعث جلوگیری از چاقی بیشتر همچنین کاهش ..
187,000 تومان
کپسول کارب اینترسپت 3 ناترول | کنترل کربوهیدرات و کاهش جذب کالری و کاهش وزن کپسول کارب اینترسپت 3 ناترول | کنترل کربوهیدرات و کاهش جذب کالری و کاهش وزن
ناموجود
برند: ناترول | Natrol مدل: Natrol Carb Intercept 3
کپسول کارب اینترسپت 3 ناترولکپسول کارب اینترسپت 3 ناترول محصولی منحصر به فرد برای کاهش جذب کالری است و با کنترل کربوهیدرات و افزایش سوخت و ساز چربی‌ها تاثیر بسزایی در کاهش وزن دارد. این کپسول حاوی مواد مغذی بسیاری از جمله كروميوم است.كروميوم چیست؟کرومیوم عنصری است که متابوليسم قندها را تنظيم می‌کند..
80,000 تومان
کپسول کاتس تری عرشیا مکمل | 120 عددی | کاهش چربی های زائد بدن با افزایش متابولیسم بدن
ناموجود
برند: عرشیا مکمل | Arshia مدل: Arshia Cuts3
کپسول کاتس تری عرشیاکپسول کاتس تری عرشیا مکملی مناسب برای کاهش چربی های زائد بدن است. در این کپسول از مواد موثره ای مانند عصاره چای سبز، عصاره فلفل قرمز، عصاره دانه قهوه سبز و ال کارنتین استفاده شده است و همین امر اثربخشی این مکمل را افزایش داده است. این کپسول متابولیسم بدن را افزایش می دهد و نقش مو..
280,000 تومان
کپسول چیتوسان هلث اید | کمک به جذب چربی غذا و دفع آن از بدن و کاهش وزن کپسول چیتوسان هلث اید | کمک به جذب چربی غذا و دفع آن از بدن و کاهش وزن
ناموجود
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Chitosan Complex
کپسول چیتوسان هلث ایدکپسول چیتوسان هلث اید محصولی مناسب برای کنترل اشتهاست. در این کپسول ترکیبی از چیتوسان، عصاره گیمنما، ویتامین ث و کرومیوم به کار رفته اند و همین امر سبب شده است این محصول به محصولی اثر بخش تبدیل شود. کپسول چیتوسان چربی موجود در غذا را جذب می کند و سپس آن را از بدن دفع می نماید. ه..
149,000 تومان
کپسول چیتوسان تابا | 60 عددی | کمک به کاهش وزن
ناموجود
برند: تابا دارو پیشگام | taba darou pishgam مدل: Chitosan Taba
کپسول چیتوسان تاباکپسول چیتوسان تابا محصولی مناسب برای کمک به کاهش وزن است. چاقی و اضافه وزن از بیماری های رایج در سراسر دنیا به شمار می رود. به همین دلیل تمامی افراد به دنبال روش های مناسب برای کاهش وزن هستند. در این کپسول مواد موثره ای به کار رفته اند که می توانند به بافت چربی نفوذ کنند و آنها را ..
93,200 تومان
کپسول چیتوزان پرارین پارس | 60 عدد | کمک به کاهش وزن و ایجاد حس سیری
ناموجود
برند: پرارین پارس | Perarin Pars مدل: Perarin Pars Chitosan 60Caps
کپسول چیتوزان ام پلاسکپسول چیتوزان ام پلاس محصولی مناسب برای کاهش وزن است. مطالعات نشان داده اند که اضافه وزن می تواند باعث بروز بیماریهای مزمنی از جمله بیماریهای قلبی و دیابت گردد. مصرف این کپسول سبب می شود مدت زمان بیشتری حس سیری داشته باشید، در نتیجه تمایل شما به مصرف غذا کاهش پیدا می کند. این کپ..
140,000 تومان
کپسول لاغری ردوکیل مارنیز | 60 کپسول | موثر در کاهش وزن، قند و چربی خون
ناموجود
برند: مارنیز | Marnys مدل: Marnys Redukil 60 Capsule
کپسول لاغری ردوکیل مارنیزکپسول لاغری ردوکیل مارنیز مکملی منحصر به فرد برای کاهش وزن است و از بروز بیماریهای ناشی از اضافه وزن جلوگیری به عمل می‌آورد.تاثیر کپسول لاغری ردوکیل بر چاقیاضافه وزن و چاقی سبب بروز بیماری‌های مختلفی از جمله بیماری‌های قلبی- عروقی و افزایش فشار خون می‌شوند. این کپسول مک..
76,200 تومان
کپسول لاغری ردوکیل مارنیز | 180 کپسول | موثر در کاهش وزن، قند و چربی خون
ناموجود
برند: مارنیز | Marnys مدل: Marnys Redukil 180 Capsule
کپسول لاغری ردوکیل مارنیز کپسول لاغری ردوکیل مارنیز مکملی منحصر به فرد برای کاهش وزن است و از بروز بیماریهای ناشی از اضافه وزن جلوگیری به عمل می‌آورد.تاثیر کپسول لاغری ردوکیل بر چاقیاضافه وزن و چاقی سبب بروز بیماری‌های مختلفی از جمله بیماری‌های قلبی- عروقی و افزایش فشار خون می‌شوند. این کپسول مکملی ..
180,000 تومان
نمایش 1 تا 30 از 64 (3 صفحه)