Menu
Your Cart

قرص کبد

قرص کبد

کبد در کدام قسمت بدن است و کارش چیست؟

کبد اندامی حیاتی در بدن است که وظایف مهمی را بر عهده دارد. این اندام حیاتی در سمت راست قسمت بالایی حفره شکم قرار دارد و قفسه سینه از آن محافظت می کند. تولید پروتئین، انعقاد خون، سوخت و ساز کلسترول و کنترل متابولیسم گلوکز و آهن همگی بر عهده کبد هستند. کبد مسئول اعمال حیاتی در بدن است و اگر در کارکرد آن اختلالی وارد شود سلامتی بدن به شدت تحت تاثیر قرار می گیرد.

انواع قرص کبد برای انواع بیماری های کبدی وجود دارد که همگی باید با دستور مستقیم پزشک و طبق دستورالعمل مصرف شوند. بهتر است بدانید مصرف بیش از اندازه استامینوفن، کدئین و استاتین به کبد آسیب جدی وارد می کند و سبب بروز اختلالاتی در کارکرد آن می شود. بنابراین باید در مصرف انواع مسکن ها ( از جمله مسکن هایی که به آنها اشاره شد) بسیار محتاط باشید.

آیا کبد ترمیم می‌شود؟

کبد تنها ارگانی در بدن است که به راحتی می تواند سلولهای آسیب دیده اش را ترمیم کند. اما اگر تعداد سلولهای آسیب دیده از حد معمول بیشتر باشد دیگر قادر به ترمیم نخواهد بود و همین امر سلامتی کبد را به خطر می اندازد. در این مواقع انواع قرص کبد (با توجه به نوع بیماری و آسیبی که به کبد وارد شده است) تجویز می شوند که بیمار باید با دقت تمامی آنها را مصرف کند تا از آسیب بیشتر به کبد جلوگیری به عمل آورد.

کبد وظایف زیادی در بدن دارد. مهم ترین وظایف این ارگان مهم در بدن به شرح زیر است:

 • ترشح صفرا برای هضم غذا به ویژه چربی ها
 • ذخیره گلوکز
 • تولید فاکتورهای انعقاد خون
 • تولید آمینو اسیدهای لازم برای ساخت پروتئین
 • ذخیره آهن
 • تولید کلسترول
 • سوخت و ساز و پردازش داروها

قرص کبد قرصی که برای درمان اختلالات کبدی تجویز می شود. همانطور که تا به حال متوجه شده اید این قرصها با توجه به نوع اختلالی که در کبد وجود دارد تجویز می شوند. به همین دلیل باید از مصرف خودسرانه این داروها و همچنین تمامی داروها بپرهیزید. زیرا مصرف هر نوع دارویی بدون نظارت پزشک اثرات بسیار بدی بر عملکرد کبد دارد.

مصرف بیش از حد داروها و آسیب به کبد!

سلولهای کبد در اثر مصرف برخی داروها آسیب می بینند. به همین دلیل همیشه به افراد توصیه می شود بدون مشورت با پزشک و بیشتر از مقدار تجویز شده دارویی را مصرف نکنند. استامینوفنها از جمله داروهایی هستند که می توانند به سلامت کبد آسیب وارد کنند. افرادی که از بیماری کبدی رنج می برند نباید بدون مشورت پزشک از استامینوفنها استفاده کنند زیرا در برخی افراد حتی مصرف مقدار کمی از این دارو بسیار خطرناک است.

قرص کبد که برای مبتلایان به بیماری های کبدی تجویز می شود سلامت کبد را تضمین می کند. بنابراین اگر از بیماری های کبدی رنج می برید اولین مسئله این است که هرگز داروی دیگری را خودسرانه مصرف نکنید.

استاتین ها و نیاسین ها داروهایی هستند که برای کاهش کلسترول خون مورد استفاده قرار می گیرند. مطالعات نشان داده اند که مصرف استاتین ها سبب بروز التهاب کبدی می شود و نیاسین ها سبب می شوند بیماری های کبدی پیشرفت کنند.

متوتروکسات برای کبد مضر است؟

متوتروکسات ها داروهایی هستند که برای اختلالات خود ایمنی و درمان سرطانها مورد استفاده قرار می گیرند. اما مصرف این قرصها سبب بروز التهابات کبدی و بیماری سیروز کبد می شود.

دی سولیفرام دارویی است که برای درمان وابستگی به الکل استفاده می شود. این دارو نیز سبب بروز التهاب در کبد می شود. آنتی بیوتیک ها  داروهای بسیار قوی هستند که برای از بین بردن عفونت در بدن مورد استفاده قرار میگیرند. مصرف بیش از اندازه آنتی بیوتیک ها اثرات منفی بر سلامتی دارد. اهمیت این موضوع به اندازه ای است که سازمان بهداشت جهانی بارها تذکر داده است در مصرف آنتی بیوتیکها بسیار محتاط باشید.

در مصرف تمامی قرصها و داروها هوشیار باشید و از مصرف بیش از اندازه داروها به شدت بپرهیزید. انواع قرص کبد برای درمان اختلالات کبدی وجود دارند که باید طبق دستورالعمل مصرف شوند در غیر اینصورت مشکلات کبدی حادتر می شوند و خطر مرگ وجود دارد.

قرص کبد چرب

بیماری کبد چرب بیماری است که به دلیل بالا رفتن چربی در کبد رخ می دهد. این بیماری انواع مختلفی دارد و به دسته های مختلفی تقسیم می شود.

 • کبد چرب گرید 1
 • کبد چرب گرید 2
 • کبد چرب گرید 3

به طور کلی دو نوع بیماری کبد چرب وجود دارد: کبد چرب الکلی و کبد چرب غیر الکلی. اگر شخصی به بیماری کبد چرب الکلی دچار است باید سریعا مصرف الکل را قطع کند و مصرف انواع قرص کبد را تحت نظر پزشک آغاز کند.  اما کبد چرب غیر الکلی به دلایل مختلفی در بدن رخ می دهد.

گرید این بیماری مسئله بسیار مهمی در تجویز انواع قرص کبد به شمار می رود. کبد چرب گرید 1 اولین مرحله از این بیماری است که معمولا در چک آپ های سالیانه تشخیص داده می شود. بهترین روش برای جلوگیری از ابتلا به بیماری کبد چرب اصلاح رژیم غذایی و گنجاندن سبزیجات و میوه ها به آن است.

کبد چرب گرید 2

همانطور که تا بدینجا به آن اشاره کردیم کبد عضو بسیار مهمی در بدن است. کبد می تواند به بیماری های مختلفی مبتلا شود. بیماری کبد چرب گرید 2 بیماری رایج کبدی است که متاسفانه افراد زیادی بدان مبتلا می شوند. مطالعات نشان داده اند که تعداد افرادی که به این بیماری دچار می شوند در حال افزایش است.

انواع قرص کبد برای درمان بیماری کبد چرب وجود دارد که باید تحت نظر مستقیم پزشک مصرف شوند.

کبد چرب گرید 2 با وجود چربی در خون ارتباط مستقیم دارد. در بیماری کبد چرب گرید 2 چربی ها به صورت تری گلیسیرید در بدن ذخیره می شوند. علایم ابتلا به بیماری کبد چرب گرید 2 کاهش وزن، بی اشتهایی، تهوع، درد در ناحیه شکم و ورم پا و شکم است.

برای درمان بیماری کبد چرب گرید 2، در کنار مصرف انواع قرص کبد، باید عادات غذایی خود را اصلاح کنید و مصرف چربی ها را کاهش دهید. عدم مصرف الکل و دخانیات از موارد دیگری هستند که به درمان این بیماری کمک می کنند. همچنین باید چربی خون را کنترل کنید و برای درمان آن اقدام کنید.

بهتر است بدانید اگر بیماری گرید 2 کنترل نشود به بیماری هپاتیت منتهی می شود. این بیماری بسیار خطرناک است و در مان آن بسیار دشوار! بنابراین بیماری کبد چرب گرید 2 را جدی بگیرید و قرص کبد را که برای شما تجویز می شود به دقت مصرف کنید.

قرص خارجی برای کبد چرب

بسیاری از افراد برای درمان بیماری کبد چرب به استفاده از داروهای خارجی روی می آورند. انواع قرص کبد با برندهای مختلفی در داروخانه ها موجود است. محبوب ترین قرص خارجی برای درمان کبد چرب به شرح زیرند:

برای استفاده از بهترین قرص کبد باید به پزشک متخصص مراجعه کنید. بعد از انجام آزمایشات پزشک بهترین دارو را برای شما تجویز خواهد کرد. همانطور که بارها بدان اشاره کردیم این داروها باید طبق دستورالعمل مصرف شوند.

قرص پاکسازی کبد و داروی شستشوی کبد

کبد عضو بسیار مهمی برای دفع سموم از بدن است. اگر این عضو از بدن دچار مشکل شود سلامتی بدن با مشکلات زیادی رو به رو می شود و در موارد حاد خطر مرگ وجود دارد. پاکسازی کبد روشی است که به کبد کمک می کند سموم و مواد مضر از این ارگان بدن خارج شوند و این عضو دوباره احیا می شود.

اگر این علایم را در خود دارید ممکن است کبد شما با اختلالاتی رو به رو شده باشد:

 • نفخ و گاز معده
 • فشار خون بالا
 • رفلاکس معده
 • ادرار تیره
 • خستگی مزمن
 • نعریق بیش از حد
 • کبودی بدن
 • بی اشتهایی

بهترین روش پاکسازی کبد 

بهترین روش برای شستشو و پاکسازی کبد تغییر رژیم غذایی است. رژیم غذایی باید حاوی میوه و سبزیجات تازه باشد. همچنین مصرف مواد سرشار از پتاسیم به پاکسازی کبد کمک زیادی می کند.

در میان انواع قرص کبد داروهایی نظیر «کپسول بوستر لیور آرتیمان»، «شربت لیور اید حکیم تجارت»، «کپسول نئوکاربن (زغال فعال) مارنیز»، «کپسول لیور اید حکیم تجارت» و «شربت مخلوط 8 گیاه ستاک» به پاکسازی کبد و رفع سموم کمک زیادی می کنند.

ذکر این نکته در اینجا حایز اهمیت است، با توجه به اینکه کبد ارگان بسیار حساسی است هرگز نباید دارویی را خودسرانه مصرف کنید.

قرص کبد پاکسازی کبد لیورگل

قرص لیورگل یک قرص کبد محبوب برای محافظت از کبد است. این دارو صفرا آور است و برای درمان بیماری کبد چرب، سیروز کبدی و هپاتیت حاد و مزمن مورد استفاده قرار می گیرد.

این قرص حاوی عصاره گیاه خار مریم است. در طب سنتی آثار گیاه خار مریم برای درمان بیماری های کبدی به اثبات رسیده است. این گیاه با قدمتی 2000 ساله به بازسازی سلولهای کبدی کمک می کند و سموم جمع شده در کبد را از آن خارج می کند.

نحوه مصرف این قرص کبد بسیار ساده است و باید روزانه سه عدد از این قرص مصرف شود. همانطور که تا بدینجا بدان اشاره کردیم قبل از استفاده از این دارو با پزشک متخصص و یا داروساز مشورت کنید.

کپسول کبد طوبی

بسیاری از افراد تمایل دارند از داروهای گیاهی برای درمان اختلالات کبدی استفاده کنند. محصولات برند طوبی همگی موادی طبیعی و گیاهی هستند که برای درمان بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرند.

قرص کبد و یا کپسول کبد طوبی دارویی است که برای درمان کبد چرب و کاهش چربی خون مورد استفاده قرار می گیرد و از کبد محافظت می کند. نحوه مصرف این قرص کبد بدین صورت است: باید دو عدد کپسول قبل از صبحانه و دو عدد کپسول قبل از خواب مصرف شود.

داروخانه آنلاین با ارائه مشاوره های لازم محصولات و مکمل های دارویی را برای حفظ و نگهداری از کبد به شما عرضه می کند.

قرص هلسی لیور گلدن لایف | 30 عدد | کمک به عملکرد طبیعی کبد و درمان کبد چرب قرص هلسی لیور گلدن لایف | 30 عدد | کمک به عملکرد طبیعی کبد و درمان کبد چرب
-51 %
برند: گلدن لایف | Golden Life مدل: Golden Life Healthy Liver
قرص هلسی لیور گلدن لایفانسان موجودی است که با توجه به ماهیت و طبیعتی که دارد نیازمند فعالیت های فیزیکی و رفتارهای تغذیه ای مناسب می باشد و باید از مصرف مواد غذایی مضر پرهیز کند ، افزایش مصرف غذاهای چرب و آماده و سرشار از کالری ، و عدم فعالیت مناسب با گسترش زندگی ماشینی ، بیماری ‌های مختلفی به همراه ..
75,000 تومان 152,600 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Livergol 30 Tab
قرص لیورگل 140 گل دارو قرص لیورگل 140 گل دارو محصولی مناسب برای محافظت از کبد است. در این گیاه از عصاره گیاه خار مریم استفاده شده است و همین امر این محصول را به مکملی اثربخش تبدیل کرده است. تحقیقات طب سنتی نشان می دهند که سیلی مارین که در گیاه خار مریم به وفودر یافت می شود برای درمان انواع بیما..
57,900 تومان 61,000 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Livercare 30 tab
قرص لیورکر هلث اید قرص لیورکر هلث اید مکملی مناسب برای حفظ سلامت عمومی بدن است. این مکمل به درمان مسمومیت کبد کمک می ‌کند و عملکرد طبیعی آن را ارتقا می ‌بخشد. از ویژگیهای منحصر به فرد این مکمل می توان به سم‌زدایی کبد، کاهش تجمع چربی‌های بدن و درمان کبد چرب اشاره کرد. قرص لیورکر تحت لیسانس شرکت ..
55,614 تومان 59,800 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Livergol 30 Tab 70
قرص لیور گل 70 گل داروقرص لیورگل 70 به عنوان محافظت کننده کبد، صفرا آور، بهبود هپاتیت حاد و مزمن و سیروز کبدی تلقی می شود. سلامت کبد برای عملکرد مسیرهای متابولیکی شما بسیار مهم است. همچنین این مکمل با وجود ترکیبات عصاره گیاه خار مریم کاهش دهنده عوارض کبدی داروها نیز می باشد. گیاه خار مریم یکی از منح..
48,000 تومان
برند: حکیم تجارت سهند | Hakim tejarat مدل: Hakim Tejarat Sahand LiverAid Syrup 200 ml
شربت لیوراید حکیم تجارتشربت لیور اید حکیم تجارت حاوی عصاره گیاه خار مریم و سایر ترکیبات گیاهی است و به حفظ سلامت کبد و بهبود بیماری های کبدی کمک می کند.نقش کبد در بدنکبد، یکی از مهمترین اندامهای داخلی بدن است و بدون حضور کبد سالم، حیات غیرممکن می شود. لوزالمعده و کبد در متابولیسم و فعالیت های سوخت و..
43,000 تومان
برند: حکیم تجارت سهند | Hakim tejarat مدل: Hakim tejarat Sahand LiverAid 30 Caps
کپسول لیور اید حکیم تجارتکپسول حاوی عصاره خشک گیاهان خار مریم با نام علمی Sliybum marianum به میزان 89/13 درصد و پیکروهیزا با نام علمی Picrorhiza Kurrooa به میزان 56/5 درصد گل قاصد با نام علمی Taraxacum officinale به میزان 56/55 درصد و زردچوبه با نام علمی Curcuma Longa به میزان 11/1 درصد می باشد که ..
60,600 تومان
برند: نوتری سنتری | Nutri Century مدل: Nutri Century Liver Support
کپسول لیور ساپورت نوتری سنتریکپسول لیور ساپورت نوتری سنتری مکملی منحصر به فرد برای بازسازی سلولهای کبد در بیماران مبتلا به هپاتیتهای مزمن است و  به درمان مسمومیت‌های کبدی، سیروز  و فیبروز کبدی، اختلالات کیسه صفرا کمک می‌کند.این کپسول دارویی حاوی عصاره سیلبیوم مارینوم یا عصاره گیاه خار مری..
115,000 تومان
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabzdaru Liverhealth G 140 30 caps
کپسول لیور هلث جی 140 سبز دارو کپسول لیور هلث جی 140 سبز دارو مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت کبد است. این کپسول از کبد در برابر مسمومیت های کبدی و بیماریهای حاد محافظت می کند. کبد ارگانی بسیار مهم در بدن به شمار می رود و وظایف متعددی بر عهده دارد. از وظایف مهم کبد در بدن می توان به موارد زیر..
43,000 تومان
برند: هیمالیا | Himalaya مدل: Himalaya Liv.52 DS
قرص لیو 52 دی اس هیمالیاقرص لیو 52 دی اس هیمالیا مکملی منحصر به فرد برای بهبود اختلالات کبدی و تنظیم آنزیم‌های کبدی، بهبود کم‌اشتهایی و بهبود کاهش وزن بدن است. این محصول بازده و عملکرد کبد را افزایش می‌دهد و از سلولهای کبدی محافظت می‌کند. همچنین قرص لیو 52 دی اس هیمالیا از پیشرفت بیماری سیروز کبدی ..
120,000 تومان
برند: زردبند | zardband مدل: Zardband Silymarin Herbal Oral Drop
قطره خوراکی سیلیمارین زرد بندقطره خوراکی سیلیمارین زرد بند محصولی مناسب برای بهبود کبد چرب و سیروز کبدی است. در این قطره از عصاره خار مریم استفاده شده است. خار مریم گیاهی است که به طور سنتی برای درمان اختلالات کبدی و صفراوی استفاده می شود. در این گیاه ماده ای به نام سیلیمارین وجود دارد که قدرت آنتی ..
55,000 تومان
برند: قائم دارو | Ghaem Darou مدل: Liver Power Ghaem Darou
کپسول لیورپاور جی اچ قائم داروکپسول لیورپاور جی اچ قائم دارو محصولی مناسب برای تقویت کبد و کمک به درمان بیماریهای کبدی و صفراوی است. این کپسول حاوی عصاره خشک گیاه خار مریم  و آرتیشو است. سالیان زیادی است که گیاه خارمریم برای درمان بیماری های کبدی در سراسر جهان مورد توجه قرار دارد. کارشناسان بر ..
32,000 تومان
برند: آرتیمان | Artiman مدل: Atriman Booster Liver 30 Caps
کپسول بوستر لیور آرتیمانکپسول بوستر لیور آرتیمان مکملی منحصر به فرد برای پاکسازی کبد و بهبود عملکرد آن است.کبد یکی از اندام های حیاتی بدن انسان است که حفظ سلامت آن اهمیت زیادی دارد.نقش کبد در بدنکبد نقش مهمی را در هضم غذا و متابولیسم مواد غذایی در بدن بازی می کند.از وظایف دیگر این اندام حیاتی در بدن..
67,000 تومان
برند: داروسازی رها | Raha Pharm مدل: raha healthtech alpic 30 cap
کپسول آلپیک رها هلث تککپسول آلپیک رها هلث تک مکملی منحصر به فرد و حاوی آنتی اکسیدان های قوی برای کمک به حفظ سلامت سیستم عصبی است. این مکمل به جوانسازی پوست کمک می کند و نقش موثری در پیشگیری از بیماریهای کبدی دارد.داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :بیماری دیابت چیست و چه عوارضی..
81,800 تومان
برند: بهار پایا | BaharPaya مدل: BaharPaya Liverfeed New 30 Caps
کپسول لیورفید نیو بهار پایا کبد (جگر) اندام مهمی در بدن است که بدون آن ادامه حیات غیرممکن است. پانکراس(لوزالمعده) و کبد، نقش مهمی در هضم و متابولیسم مواد غذایی به‌عهده دارند. کیسه‌ی صفرا نیز اگر چه اندامی مهم است، ولی بدن به‌خوبی خود را با فقدان آن، تطبیق می‌دهد. آگاهی از ساختمان و عملکرد این ا..
48,100 تومان
برند: آلگومد | Algomed مدل: Algomed D
قرص آلگومد Dقرص آلگومد D مکملی منحصر به فرد برای کاهش و کنترل وزن ، درمان دیابت و  کبد چرب  است. این مکمل از جلبک تک سلولی کلرلا تهیه شده است. جلبک کلرلا حاوی فیبر و املاح معدنی مانند مس، روی، کلسیم، مینزیم ، آهن  و ویتامین های آ، ث، کا و ای است.ویژگی های جلبک کلرلا بر سلامتیجلبک سبزر..
147,000 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Prolive 30cap
کپسول پرولیو باریج اسانسکپسول پرولیو باریج اسانس محصولی مناسب برای درمان کبد چرب است. این کپسول حاوی مواد موثره ای نظیر خار مریم، کنگر فرنگی و زردچوبه است و همین امر اثر بخشی این کپسول را افزایش داده است. وقتی کبد چرب می شود علائمی نظیر کاهش اشتها و کاهش وزن، ضعف عمومی بدن، خستگی و گیجی به وجود می آ..
38,000 تومان
برند: ایران داروک | Iran Darouk مدل: Iran Darouk Liverofit 60 Tabs
قرص لیوروفیت ایران داروکقرص لیوروفیت ایران داروک محصولی محافظت کننده در برابر مسمومیت های کبدی، هپاتیت حاد و سیروز کبدی است. این قرص پایه گیاهی دارد و در آن از مواد موثره ای نظیر گیاه خار مریم، کنگر فرنگی و زرد چوبه استفاده شده است. از قرص لیوروفیت می توان برای جلوگیری از التهابات و آسیب های کلیوی ن..
75,800 تومان
برند: سیمرغ دارو عطار | simorgh darou attar مدل: Simorgh Darou Attar Sim Liver 140 30 tablets
قرص سیم لیور 140 سیمرغ دارو عطار قرص سیم لیور 140 سیمرغ دارو عطار مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت کبد و  کیسه صفرا  است. کبد یکی از ارگان های بسیار مهم در بدن به شمار می رود که وظایف زیادی از جمله تصفیه بیش از یک لیتر خون در بدن در هر دقیقه، سم زدایی، دفع باکتری ها از بدن و حفظ..
44,300 تومان
برند: ای اس آی | ESI مدل: ESI Hepadiet 45tabs
قرص هپادایت ای اس آیقرص هپادایت ای اس آی مکملی منحصر به فرد برای حفظ کارکرد کبد است. این مکمل، یک مکمل گیاهی است که در آن از عصاره آرتیشوک ( کنگر فرنگی) و خارشیر استفاده شده است. این مواد سموم تجمع یافته در کبد را از بین می برند و به ارتقا سلامت کبد کمک می کنند. همچنین، مصرف این قرص نقش موثری در بهب..
452,200 تومان
برند: سینا فرآور | Sina Faravar مدل: Sina Faravar Liver Guard 50 tabs
قرص لیورگارد سینا فرآورقرص لیورگارد سینا فرآور مکملی منحصر به فرد برای پیشگیری از آسیب های کبدی است. این کپسول حاوی عصاره گیاه خار مریم است و نقش موثری در درمان التهاب مزمن کبدی دارد. همچنین، مصرف این مکمل به درمان کبد چرب و بهبود هپاتیت کمک می کند. کبد ارگانی بسیار مهم در بدن به شمار می رود که وظای..
60,000 تومان
کپسول گیاهی پرپین آلا | 60 عددی | درمان کبد چرب
ناموجود
برند: پرپین آلا | Perpin Ala مدل: Parpin Ala Capsule
کپسول گیاهی پرپین آلاکپسول گیاهی پرپین آلا محصولی مناسب برای کنترل اشتهاست. همین موضوع سبب می شود که میزان کالری ورودی به درون بدن کاهش پیدا کند و این امر نقش بسیار مهمی در کاهش وزن دارد. از این کپسول می توان برای درمان کبد چرب نیز استفاده کرد. کپسول پرپین آلا سرشار از امگا است و به تنظیم متابولیسم ..
61,000 تومان
کپسول ویت ایس گرین نیچر | 60 عددی | حفظ سلامت عروق و کبد
ناموجود
برند: گرین نیچر | Green Nature مدل: Green Nature Vit Ace 60 Capsules
کپسول ویت ایس گرین نیچرکپسول ویت ایس گرین نیچر دارویی موثر در حفظ سلامت عروق و کبد است. این محصول از بروز آسیبهای سلولی در کبد محافظت می‌کند و موجب جلوگیری از فیبروز می‌شود. این مکمل حاوی ویتامین‌ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان‌های گیاهی است و در بهبود کبد چرب، کاهش تخریب سلولی رادیکالهای آزاد، حفظ سل..
262,800 تومان
کپسول نئوکاربن (زغال فعال) مارنیز | 60 عدد | پاکسازی و سم زدایی بدن
ناموجود
برند: مارنیز | Marnys مدل: Marnys NeoCarbon Capsule
کپسول نئوکاربن (زغال فعال) مارنیزکپسول نئوکاربن (زغال فعال) مارنیز مکملی منحصر به فرد برای رفع اختلالات ناشی از مسمومیت دستگاه گوارش است. این مکمل نقش بسزایی در رفع اسپاسمهای ماهیچه‌ای روده و معده و نفخ شکم دارد. این مکمل حاوی مقادیر مفیدی از نئوکاربن یا زغال فعال است.نقش زغال فعال در سلامت دستگاه گ..
35,000 تومان
کپسول میلک تیستل لورگانیک | 60 عدد | کمک به حفاظت از کبد و درمان کبد چرب کپسول میلک تیستل لورگانیک | 60 عدد | کمک به حفاظت از کبد و درمان کبد چرب
ناموجود
برند: لورگانیک | Lorganique مدل: Lorganique Milk Thistle
کپسول میلک تیستل لورگانیک:گیاه خار مریم:خار مریم اصالتاً بومی منطقه مدیترانه است. این گیاه امروزه در سرتاسرنقاط دنیا از اروپا تا آسیا و از آفریقا تا آمریکای شمالی گسترده شده است.این گیاه تنومند معمولاً در مناطق خشک و آفتابی رشد می کند. ساقة‌ این گیاه در قسمتهای فوقانی خود شاخه می دهند و ارتفاع و طول..
38,200 تومان
کپسول لیوریا ویوا | 90 عدد | بهبود عملکرد و سلامت کبد، جلوگیری و درمان کبد چرب
ناموجود
برند: ویوا | Viva مدل: Viva Liveria
کپسول لیوریا ویواکپسول لیوریا ویوا محصولی مناسب برای حفظ سلامت کبد است. این کپسول از بروز بیماری کبد چرب پیشگیری می کند و می توان از آن برای بهبود این بیماری نیز استفاده کرد. این کپسول متابولیسم کربوهیدارت و چربی ها را در بدن بالا می برد و این امر نقش بسیار مهمی در ارتقا سلامت عمومی دارد. یکی از موا..
89,000 تومان
کپسول لیور دتوکس بی ال دی برونسون | 100 عدد | کمک به بهبود عملکرد کبد کپسول لیور دتوکس بی ال دی برونسون | 100 عدد | کمک به بهبود عملکرد کبد
ناموجود
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Liver Detox BLD 100cap
کپسول لیور دتوکس بی ال دی برونسونکپسول لیور دتوکس بی ال دی برونسون مکملی سرشار از ویتامینهای مورد نیاز بدن است که با تمرکز بر بهبود عملکرد کبد ترکیب و تهیه شده است. این محصول خاصیت سم زدایی برای کبد دارد و از تجمع چربی‌ها در کبد جلوگیری می کند. این کپسول حاوی ترکیبی مناسب از گیاهانی مانند خارمریم، گ..
215,000 تومان
کپسول تیستی لین او پی دی فارما | 30 عدد | محافظت کننده کبد از سموم
-5 % ناموجود
برند: او پی دی فارما | OPD Pharma مدل: OPD Pharma Thistilyn 30 Caps
کپسول تیستی لین او پی دی فارماکپسول تیستی لین او پی دی فارما مکملی منحصر به فرد برای محافظت از کبد در برابر سموم است. این مکمل حاوی آنتی اکسیدان های قوی است و التهاب بدن را از بین می برد. همچنین مصرف این مکمل نقش موثری در کاهش وزن دارد.وظایف کبد در بدنیکی از مهمترین وظایف کبد در بدن کنترل سوخت و ساز..
48,450 تومان 51,000 تومان
پکیج 17 - قرص لیورکر + قرص هلسی لیور به همراه کپسول لیور اید رایگان
ناموجود
مدل: livercare Healthy liver Liveraid
پکیج قرص لیورکر + قرص هلسی لیور به همراه کپسول لیور اید رایگانپکیج قرص لیورکر + قرص هلسی لیور به همراه کپسول لیور اید رایگان  پکیجی مناسب برای بهبود مشکلات کبدی، پاکسازی سموم و تقویت کبد می باشد. با مصرف قرص لیورکر می توان از بروز بیماری های کبدی جلوگیری کرد. همچنین از رسوب چربی ها در کبد جلوگی..
212,400 تومان
قطره خوراکی لیورین قائم دارو | 30 میلی | محافظ و تقویت کننده کبد و کیسه صفرا
ناموجود
برند: قائم دارو | Ghaem Darou مدل: Ghaem Darou Liverin Herbal Drop 30ml
قطره خوراکی لیورین قائم داروقطره خوراکی لیورین قائم دارو محصولی مناسب برای حفظ سلامت کبد است و به بهبود بیماریهای کبدی و کیسه صفرا کمک می کند. یکی از مواد موثره ای که در این مکمل به کار رفته است گیاه خار مریم است. سالیان زیادی است که گیاه خار مریم برای درمان اختلالات کبدی مورد استفاده قرار می گیرد. ..
30,000 تومان
قرص همولاکس سینا فرآور | 90 عدد | سم زدایی کبد و پاکسازی بدن
ناموجود
برند: سینا فرآور | Sina Faravar مدل: Sina Faravar Hemolax 90 tabs
قرص همولاکس سینا فرآورقرص همولاکس سینا فرآور مکملی منحصر به فرد برای پاکسازی عمومی بدن و رفع سموم کبد است. کبد ارگانی بسیار مهم در بدن است که وظیفه از بین بردن سموم را در بدن بر عهده دارد. اما مصرف برخی از غذاها مانند غذاهای آماده و پیروی از سبک زندگی سالم به این ارگان آسیب وارد می کنند و همین امر ل..
50,000 تومان
نمایش 1 تا 30 از 37 (2 صفحه)