Menu
Your Cart

قرص یائسگی

قرص یائسگی

دوران یائسگی

یائسگی یکی از دوره های طبیعی در بدن زنان است که طی آن قاعدگی برای همیشه متوقف می شود. وقتی این امر در بدن رخ دهد دیگر زنان قادر به بچه دار شدن نخواهند بود. یائسگی معمولا در سن 49 تا 52 سالگی رخ می دهد. در این دوره ابتدا عادت ماهیانه نامنظم است و سپس به طور کامل قطع می شود. یائسگی در سه مرحله رخ می دهد. این سه مرحله عبارتند از دوران قبل از یائسگی، آغاز یائسگی و یائسگی کامل. انواع قرص یائسگی وجود دارند که گذر از این مراحل را برای بانوان آسانتر می کند و باید تحت نظر پزشک مورد استفاده قرار گیرند.

ده سال قبل از شروع یائسگی ( دوران قبل از یائسگی) بدن شروع به کاهش تولید استروژن می کند. این دوران معمولا از دهه 40 آغاز می شود. در برخی از بانوان ( که معمولا استرس زیادی را تحمل می کنند) این دوره از دهه 30 آغاز می شود. به همین دلیل بهتر است از دهه سی حداقل سالی یکبار به چک آب سالیانه بروید و سلامتی خود را بررسی کنید و در صورت نیاز مصرف انواع قرص یائسگی را آغاز کنید.

آیا گرگرفتگی در یائسگی طبیعی است؟

گرگرفتگی، عرق شبانه و خشکی واژن از علایم دوران قبل از یائسگی هستند. در دوران شروع یائسگی عادت ماهیانه معمولا نامنظم می شود و وقتی 12 ماه به طور مداوم عادت ماهیانه صورت نگیرد، یائسگی کامل می شود. در دوران یائسگی تغییرات هورمونی سبب بروز مشکلات زیادی در بدن می شود. به همین دلیل در این دوران توصیه می شود به پزشک متخصص مراجعه شود و انواع قرص یائسگی برای کنترل این علایم مورد استفاده قرار گیرد.

شایع ترین علایم یائسگی به شرح زیرند:

 • ریزش مو ( این امر به دلیل تغییرات هورمونی در بدن رخ می دهد و استفاده از قرص یائسگی تحت نظر پزشک این مشکل را کنترل می کند)
 • افزایش وزن ( بهترین روش برای کنترل افزایش وزن انجام ورزشهایی مانند یوگا است. زیرا به انعطاف پذیری بدن کمک می کند، درد را کاهش می دهند و از افزایش وزن جلوگیری به عمل می آورد)
 • اختلالات خواب (بهتر است در این دوران قهوه و کافئین مصرف نشود)
 • احساسی مانند شوک الکتریکی
 • سوزش زبان (این امر معمولا به دلیل کمبود آهن در بدن رخ می دهد)
 • بروز انواع آلرژی
 • کاهش میل جنسی ( مدیریت این امر مسئله بسیار مهمی در دوران شروع یائسگی است. بهتر است با مراجعه به پزشک و مصرف انواع قرص یائسگی برای کنترل علایم این مورد را مدیریت کنید)
 • مشکلات لثه ( این امر به دلیل بهم خوردن تعادل هورمونها و ویتامینها در بدن رخ می دهد مصرف قرص منو اورت یورو ویتال ویتامین مورد نیاز بدن در این دوران را تامین می کند)
 • نوسانات خلقی
 • خستگی مداوم
 • تحریک پذیری
 • افت میزان حافظه و تمرکز
 • احساس نفخ
 • عدم کنترل ادرار
 • درد مفاصل، درد سینه، پوکی استخوان ( این دردها معمولا به دلیل تغییرات هورمونی در بدن رخ می دهند. با ورزش و پیروی از رژیم غذایی مناسب می توانید این دردها را کاهش کنید. همچنین در این دوران باید انواع قرص یائسگی را تحت نظر پزشک مصرف کنید)
 • بوی بد بدن
 • خارشهای پوستی
 • افسردگی

قرص جلوگیری از یائسگی

بسیاری از بانوان تمایل دارند یائسگی خود را به تعویق بیاندازند. بدین منظور به مصرف قرص یائسگی و یا تزریق آمپولهای مختلف روی می آورند. اما تحقیقات جدید نشان داده اند که بهتر است این داروها مورد استفاده قرار نگیرند و بدن سیستم طبیعی خود را طی کند. برخی از تحقیقات نشان می دهند استفاده از انواع قرص یائسگی برای جلوگیری از یائسگی سبب بروز انواع سرطان می شود. با این وجود تحقیقات دیگر این نتایج را تایید نمی کنند. با توجه به اینکه به تحقیقات بیشتری در این زمینه نیاز است بهتر است قبل از مصرف هرگونه قرص و دارو با پزشک متخصص مشورت کنید.

قرص ضد گرگرفتگی - داروی گرگرفتگی دوران یائسگی

گرگرفتگی یکی از علایم یائسگی یا قطع همیشگی دوره قاعدگی در بدن بانوان است. این امر مشکلات زیادی را برای بانوان به وجود می آورد. گرگرفتگی شایع ترین علامت این دوران است. دلیل این امر بر هم خوردن تعادل هورمونی در بدن است. برای مبارزه با گر گرفتگی راههای گیاهی و شیمیایی زیادی وجود دارند. همچنین مصرف انواع قرص یائسگی مخصوص گرگرفتگی به بانوان کمک می کند این مشکل را تا حد زیادی کنترل کنند. داروهایی که معمولا پزشکان برای درمان قاعدگی استفاده می کنند به شرح زیر هستند:

 • ونلافاکسین
 • پاروکستین
 • گاباپنتین
 • کلونیدین

همچین روشهای دیگری مانند «هورمون درمانی» وجود دارد که انجام آن عوارض زیادی بر بدن دارد. به همین دلیل قبل از استفاده از این روش باید به پزشک متخصص مراجعه کنید و در مورد این درمان اطلاعات کافی کسب کنید و سپس درمان مناسب را انتخاب کنید. پزشک متخصص بهترین مرجع برای استفاده از انواع قرص یائسگی و روشهای درمانی علایم دوران یائسگی است.

داروی گیاهی ضد یائسگی - دارو گیاهی تاخیر یائسگی

همانطور که بدان اشاره کردیم یائسگی روندی طبیعی در بدن بانوان است که معمولا در سنین 49 تا 52 سالگی رخ می دهد. بروز قاعدگی نامنظم در دهه 40 می تواند نشان دهنده آغاز دوره یائسگی در بانوان باشد. وقتی یائسگی رخ دهد دیگر بانوان قادر به تولید مثل نخواهند بود به همین دلیل بسیاری از بانوان می خواهند یائسگی خود را به تعویق بیاندازند. از طرفی دیگر زنانی هستند که استرس زیادی دارند و یا از بیماری های خاصی رنج می برند. این عوامل سبب می شود زودتر از حد معمول دچار یائسگی شوند. به این مشکل یائسگی زود رس می گویند. با بروز علایم یائسگی زود رس بسیاری از بانوان به دنبال انواع قرص یائسگی برای به تعویق انداختن آن هستند. بهتر است بدانید اصلاح الگوی غذایی اولین و بهترین موردی است که می تواند از بروز یائسگی زودرس جلوگیری به عمل می آورد. همچنین استرس را باید به طور کلی از خود دور کنید. قرار گرفتن در محیط های استرس زا سبب می شود یائسگی زودتر از حد معمول رخ دهد. با بروز علایم یائسگی زود رس بهتر است به پزشک مراجعه کنید.

علاوه بر این موارد داروهای گیاهی مانند گیاه پنج انگشت، فوفل، جنسینگ، زنجبیل، زعفران و دارچین، گل پامچال، شبدر قرمز، گل ساعتی، گزنه گیاهان موثری هستند که از بروز یائسگی زود رس جلوگیری به عمل می آورند و آن را به تعویق می اندازند.

لیست کامل انواع قرص یائسگی

یائسگی باعث بروز حالتهای مختلفی در بدن می شود و برای کنترل هریک از این علایم انواع قرص یائسگی وجود دارد که می توانید مصرف آنها را زیر نظر پزشک متخصص آغاز کنید.

لیست کاملی از انواع قرص یائسگی با کارکردهای مختلف در ادامه بیان می شود:

برای جلوگیری از یائسگی چه چیزی بخوریم؟

عادت ماهیانه چرخه طبیعی است که هر بیست و هشت روز یکبار در بدن بانوان رخ می دهد و سپس تخمکهای آزاد شده از تخمدان، در صورت باور نشدن، از بدن خارج می شوند. این چرخه معمولا تا سنین 49 سالگی ادامه پیدا می کند و بعد از آن قاعدگی نامنظم می شود و سپس برای همیشه قطع می شود. به این دوران، دوران یائسگی می گویند که بانوان برای همیشه قدرت تولید مثل خود را از دست می دهند.

همانطور که بدان اشاره کردیم بسیاری از زنان به دلیل مشکلات هورمونی، ابتلا به بیماری های مختلف و یا فشارهای روحی در خطر یائسگی زودرس قرار دارند. بهترین روش برای جلوگیری از یائسگی پیروی از الگوی غذایی مناسب است. بهتر است مواد غذایی حاوی استروژن های گیاهی مانند عدس، سویا، نخود فرنگی و حبوبات در رژیم غذایی به وفور پیدا شوند. همچنین باید با مراجعه به پزشک متخصص دلیل یائسگی زود را پیدا کنید و با مصرف انواع قرص یائسگی تحت نظر پزشک از بروز یائسگی زود رس جلوگیری به عمل آورید.


برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics Menopace 30 Tabs
قرص منوپیس ویتابیوتکسقرص منوپیس ویتابیوتکس مکملی منحصر به فرد برای بهبود علائم یائسگی و حفظ سلامت عمومی زنان در دوران یائسگی است. این مکمل حاوی عصاره گیاهی سویا و ویتامین‌های ضروری مورد نیاز بدن است.برای کنترل عوارض ناشی از یائسگی از چه موادی استفاده کنیم؟سیکل عادات ماهیانه در بانوان به شکل طبیعی پس..
155,900 تومان
سافت ژل روغن گل مغربی های هلث | 30 عدد | 1000 میلی گرم | مقابله با علائم سندرم پیش از قاعدگی سافت ژل روغن گل مغربی های هلث | 30 عدد | 1000 میلی گرم | مقابله با علائم سندرم پیش از قاعدگی
-20 %
برند: های هلث | Hi Health مدل: Hi Health Evening Primrose Oil
سافت ژل روغن گل مغربیسافت ژل روغن گل مغربی مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت قلب و عروق است. از دیگر ویژگی های این مکمل می توان به پیشگیری از سندروم پیش از قاعدگی و کیست تخمدان اشاره کرد. مصرف این مکمل برای حفظ ساختار عضلات و پوست موثر است.تاریخ انقضاء این محصول تا 2022/06/01 میباشد.علائم سندروم پیش..
45,760 تومان 57,200 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Agnugol 100tab
قرص روکشدار گیاهی اگنوگلقرص روکشدار گیاهی اگنوگل اگنوگل مکملی منحصر به فرد برای بهبود و رفع علائم یائسگی در زنان است. مواد موثره به کار رفته در این قرص کاملا گیاهی و ارگانیک هستند و هیچ گونه عوارض جانبی ندارند.این مکمل محصول کمپانی گل دارو و ساخت ایران است.برای کنترل عوارض ناشی از یائسگی از چه موادی..
54,000 تومان
برند: نوتراکس | Nutrax مدل: Nutrax Prementa 30 caps
کپسول پریمنتا نوتراکس نوتراکس پریمنتا، یک فرآورده طبیعی برگرفته از شش گیاه شناخته شده شامل نخل اره ای، پنج انگشت، خار مریم، قاشقک، تمشک قرمز  و یام وحشی بوده و نقش بسزایی در تعادل هورمونی در بانوان، ایفا نموده و به تنظیم سیکل نامنظم قاعدگی، بهبود علایم پیش از قاعدگی و علایم پیش از یائسگی ب..
98,600 تومان
برند: بیونوریکا | Bionorica مدل: Bionorica Klimadynon
قرص کلیمادینون بیونوریکا قرص کلیمادینون بیونوریکا مکملی منحصر به فرد برای کاهش علایم یائسگی در زنان است و در دسته مکملهای دارویی قرار می گیرد. یائسگی یک فرآیند بیولوژیک و طبیعی در بدن زنان است که معمولا از سن 45 سالگی آغاز می شود و در سن 55 سالگی به پایان می رسد. در این فرآیند میزان تولید هورمون..
217,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Soyagol 30tab
قرص سویا گل گل داروقرص سویا گل گل دارو مکملی منحصر به فرد برای رفع عوارض یائسگی است. در دوران یائسگی میزان هورمون استروژن در بدن کاهش پیدا می کند و همین امر باعث بروز علائمی نظیر گرگرفتگی و تعرق شبانه می شود. همچنین، در این دوران میل جنسی کاهش پیدا می کند و سبب بروز چالش های زیادی در زندگی بانوان می..
60,000 تومان
برند: ناتیریس | Natiris مدل: Natiris Menosof Plus 30 tabs
قرص منوسوف پلاس ناتیریسقرص منوسوف پلاس ناتیریس محصولی مناسب برای کنترل علائم یائسگی است. در دوران یائسگی به دلیل بهم خوردن تعادل هورمون های بدن علائمی نظیر گر گرفتگی، تعرق شبانه و افسردگی به وجود می آیند. همچنین، زنان بعد از یائسگی در معرض پوکی استخوان قرار می گیرند. این مکمل به خوبی علائم دوران یائ..
286,000 تومان
برند: امین | Amin مدل: Amin Vagamin Vaginal 14Caps
کپسول واژینال واژامین داروسازی امینکپسول واژینال واژامین امین محصولی مناسب برای پیشگیری و جلوگیری از بازگشت مجدد عفونت های باکتریایی واژن است. عفونت های باکتریایی واژن می توانند به شدت سلامتی را تحت تاثیر قرار دهند و اگر درمان نشوند خطر آسیب های جدی به رحم و عدم باروری وجود دارد. بانوان بالای 1..
45,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Cimifugol 30tab
قرص سیمی فوگل گل داروقرص سیمی فوگل گل دارو مکملی مناسب برای درمان علائم یائسگی نظیر گرفتگی و تعرق شدید است. همچنین، این قرص می تواند قبل از شروع یائسگی مورد استفاده قرار گیرد. قبل از اینکه چرخه قاعدگی برای همیشه قطع شود و یائسگی آغاز گردد، مشکلاتی نظیر گرگرفتگی، نوسانات خلقی، تعرق شدید و خشکی واژن (..
25,000 تومان
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabzdaru Soy Menopause 30 caps
کپسول سوی منوپوز سبز دارو کپسول سوی منوپوز سبز دارو مکملی منحصر به فرد برای کاهش عوارض یائسگی است. یائسگی چرخه طبیعی در بدن زنان است که طی آن قاعدگی برای همیشه قطع می شود. در فرآیند یائسگی، میزان هورمون استروژن در بدن کاهش زنان پیدا می کند و همین امر باعث به وجود آمدن عوارض متعددی از جمله گرگرف..
50,000 تومان
برند: نورم لایف | Norm Life مدل: Norm Life Vana Prime Chlorella 60 tabs
قرص وانا پرایم نورم لایفقرص وانا پرایم 500 میلی گرم مکملی مناسب برای حفظ سلامتی است. ماده موثره این مکمل جلبک کلارلا است. کلارلا منبع طبیعی از ویتامین ها، مواد معدنی، پروتئین ها و اسیدهای چرب است. مصرف این محصول در دراز مدت دارای آثار زیادی بر سلامتی است. به طور مثال کلارلا می تواند سیستم ایمنی ب..
104,500 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital Meno Avert Calcium Plus
قرص منو اورت کلسیم پلاس یوروویتالقرص منو اورت کلسیم پلاس یوروویتال برای تقویت استحکام استخوان ها و جلوگیری از پوکی استخوان مصرف می شود. ویتامین د3 وجود در این محصول باعث جذب بیشتر کلسیم آن می شود. در زمان یائسگی اکثر خانم ها با کمبود منابع کلسیم و ویتامین دی مواجه هستند و دچار پوکی استخوان می شوند د..
220,750 تومان
برند: امین | Amin مدل: Amin Femiguard 30 Caps
کپسول فمی گارد داروسازی امینکپسول فمی گارد امین محصولی مناسب برای حفظ میکروارگانیسم های مفید واژن است. این کپسول حاوی پروبیوتیک هاست و همین امر سبب شده است استفاده از آن مد نظر قرار گیرد. میکرو ارگانیسم هایی که در واژن وجود دارند مسیر ورود باکتری ها و آلودگی ها به درون واژن را مسدود می کنند و ا..
47,000 تومان
برند: هرباویوا | Heraviva مدل: Herbaviva Menofix 30 Tablets
قرص منوفیکس هرباویواقرص منوفیکس هرباویوا محصولی مناسب برای کاهش علائم یائسگی از جمله گر گرفتگی، پوکی استخوان و تعرق شبانه است. این قرص پایه گیاهی دارد و در ساختار آن مواد موثره ای نظیر سویا، عصاره کوهش بلک و عصاره چای سبز به کار رفته اند. کاهش استروژن در دوران یائسگی می تواند کیفیت زندگی زنان را تحت..
78,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Salvigol 30Tabs
قرص سالویگل گل داروقرص سالویگل گل دارو محصولی مناسب برای کاهش ترشح عرق در شرایط معمولی و در دوران یائسگی است. در این قرص از عصاره خشگ گیاه مریم گلی استفاده شده است و همین امر قرص سالویگل را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. در دوران یائسگی به دلیل کاهش هورمون استروژن در بدن علائمی نظیر تعرق زیاد و گ..
32,000 تومان
کپسول روغن گل مغربی ترید فورما |30 عدد | کاهش علائم دوران پیش از قاعدگی و یائسگی کپسول روغن گل مغربی ترید فورما |30 عدد | کاهش علائم دوران پیش از قاعدگی و یائسگی
-50 %
برند: ترید فورما | Trade Forma مدل: TradeForma Evening Primrose Oil Cap
کپسول روغن گل مغربی ترید فورما :کپسول روغن گل مغربی ترید فورما تحت لیسانس شرکت ترید فورما آمریکا می باشد. روغن گل مغربی حاوی اسید گاما لینولنیک می باشد که خواص آن به این ماده مربوط است. این کپسول علائم پیش از قاعدگی را بهبود می بخشد. همچنین در کاهش علائم یائسگی نظیر گُرگرفتگی، تغییر خلق وخو و... نیز..
30,000 تومان 60,000 تومان
برند: خرمان | khorraman مدل: Khorraman Myrtolea Vaginal Ointment
پماد واژینال میرتولئا داروسازی خرمان پماد واژینال میرتولئا داروسازی خرمان محصولی مناسب برای بهبود عفونت های واژینال است. این پماد التهابات و خارش واژن را از بین می برد و به حفظ سلامت آن کمک می کند. به همین دلیل، استفاده از این پماد باید مورد توجه بانوان قرار گیرد. عفونت و التهابات واژن یکی از م..
39,000 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Evening Primrose Oil
گل مغربيتاریخ انقضای این محصول تا 2022/04/14 می باشد.گل مغربی با نام لاتین Oenothera biennis گیاهی بومی آمریکای شمالی است اما در اروپا و بخش هایی از نیمکره جنوبی نیز رشد می کند. این گیاه دارای گل های زردی است و چون گل ها در غروب شکفته می شوند به گل مغربی معروف شده است. از دیرباز این گیاه به طور سنتی..
82,000 تومان
کپسول ژن استروجی 100 جنیئن فارمد | 60 عدد | موثر در کاهش عوارض دوران یائسگی
ناموجود
برند: جنیئن فارمد | Geneian Pharmed مدل: Geneian Pharmed Gen Estro G100
ویژگی های کپسول ژن استروجی 100موثر در کنترل عوارض یائسگی نظیر :گرگرفتگی ، تعریق شبانه ، بی خوابی ، بی قراری ، نوسان خلقی ، سرگیجه ، خستگی مفرط ، دردهای مفصلی و خشکی واژننکات مربوط به یائسگی که باید بدانیدیائسگی یک فرآیند بیولوژیک طبیعی در زندگی زنان است که معمولاً از سنین ۴۵ تا ۵۵ سالگی آغاز می‌شود...
111,400 تومان
کپسول ژن استروجی 100 استروجی | 60 عدد | کنترل گرگرفتگی و عوارض یائسگی
ناموجود
برند: استروجی | Estero G مدل: Estro G Gen Estro G 100
کپسول ژن استروجی 100 استروجیکپسول ژن استروجی 100 استروجی محصولی مناسب برای کنترل و بهبود عوارض یائسگی است. با توجه به این موضوع که در دوران یائسگی هورمون استروژن در بدن کاهش پیدا می کند علائم زیادی در بدن به وجود می آیند که از این علائم می توان به تعرق شبانه، بی خوابی، بی قراری، نوسانات خلقی، خستگی ..
111,400 تومان
کپسول ژلاتینی سوپر میکس آنتی ایجینگ | 90 عددی | حاوی روغن ماهی و روغن های گیاهی فوق سودمند کپسول ژلاتینی سوپر میکس آنتی ایجینگ | 90 عددی | حاوی روغن ماهی و روغن های گیاهی فوق سودمند
ناموجود
برند: آنتی ایجینگ | Antiaging مدل: Antiaging Super Mix 90 Softgel
کپسول ژلاتینی سوپر میکس آنتی ایجینگکپسول ژلاتینی سوپر میکس آنتی ایجینگ محصولی منحصر به فرد و مناسب برای جلوگیری و بهبود دردهای قاعدگی و جلوگیری از آسیب‌دیدگی بیشتر مفاصل در بیماری آرتروز است. علاوه بر این، این کپسول در ترمیم غضروف موثر است و به بهبود عملکرد سیستم عصبی و قلب و عروق کمک می‌کند. از دی..
176,580 تومان
کپسول پرایم رز و امگا 6 یونیک فارما | 60 عدد | ضد التهاب و موثر در سندرم پیش از قاعدگی کپسول پرایم رز و امگا 6 یونیک فارما | 60 عدد | ضد التهاب و موثر در سندرم پیش از قاعدگی
ناموجود
برند: یونیک فارما | Uniqpharma مدل: UniqPharma Primrose 1000 mg
کپسول پرایم رز و امگا 6 یونیک فارماکپسول پرایم رز و امگا 6 یونیک فارما بدلیل وجود روغن گل مغربی علائم و عوارض خانم ها در دوران یائسگی را کاهش می دهد. هم چنین این ماده علائم سندرم پیش از قاعدگی را درمان می کند. یکی از مشکلاتی که با افزایش سن ممکن است به سراغ انساس بیاید بخصوص خانم ها آلزایمر است که ع..
79,000 تومان
کپسول نچرال اچ آر تی سوئیس هربال | 60 عددی | بهبود علائم یائسگی مانند گر گرفتگی و تعرق شبانه
ناموجود
برند: سوئیس هربال | Swissherbal مدل: Swiss Natural HRT
کپسول نچرال اچ آر تی سوئیسکپسول نچرال اچ آر تی سوئیس مکملی مناسب برای بهبود علائم یائسگی است. در دوران یائسگی تعادل هورمون ها بهم می ریزد و همین امر باعث بروز مشکلات زیادی از جمله گرگرفتگی و یا تعرق شبانه می شود. این مکمل حاوی مواد موثره ای نظیر کلسیم است و با افزایش تراکم استخوان از بروز پوکی استخو..
19,400 تومان
کپسول نورز نوترا لایف | 90 عدد | بهبود علائم یائسگی و سندرم پیش از قاعدگی و درد پستان
ناموجود
برند: نوترا لایف | Nutralife مدل: Nutralife Nurose
کپسول نورز نوترا لایفکپسول نورز نوترا لایف مکملی منحصر به فرد برای بهبود علائم یائسگی و سندرم پیش از قاعدگی و  بهبود  درد پستان ناشی از تغییرات هورمونی در سیکل ماهانه زنان است. هچنین، این کپسول در درمان آرتریت روماتوئید نقش بسزایی دارد. این مکمل حاوی گامالینولنیک اسید است.گل مغربي و خواص ..
57,700 تومان
کپسول نوتری پریم رز نوتری سنتری | 90 عدد | بهبود نوروپاتی دیابتی، یائسگی و سندرم قبل از قاعدگی کپسول نوتری پریم رز نوتری سنتری | 90 عدد | بهبود نوروپاتی دیابتی، یائسگی و سندرم قبل از قاعدگی
ناموجود
برند: نوتری سنتری | Nutri Century مدل: Nutri Century Nutri Primrose
کپسول نوتری پریم رز نوتری سنتریکپسول نوتری پریم رز نوتری سنتری مکملی منحصر به فرد برای بهبود نوروپاتی دیابتی، آرتریت روماتوئید، یائسگی و سندرم قبل از قاعدگی موثر است و درد پستان ناشی از تغییرات هورمونی در سیکل ماهانه زنان را کاهش می‌دهد. این مکمل حاوی گامالینولنیک اسید است.سندرم قبل از قاعدگي (PMS)..
124,500 تومان
کپسول نرم منو هالت پلاس ویواتون | 30 عددی | کمک به کاهش علائم یائسگی کپسول نرم منو هالت پلاس ویواتون | 30 عددی | کمک به کاهش علائم یائسگی
ناموجود
برند: ویوا تون | Viva Tune مدل: Viva Tune Plus Menohalt 30 Softgels
کپسول نرم منو هالت پلاس ویواتونکپسول نرم منو هالت پلاس ویواتون مولتی ویتامینی بی‌نظیر برای تامین ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز خانم‌ها در دوران یائسگی است. این محصول موجب کاهش گرگرفتگی، تعریق شبانه، اختلالات خواب در خانمها شده و به کاهش عوارض دیگر ناشی از یائسگی از جمله پوکی استخوان، سینه درد، خ..
56,000 تومان
کپسول منوپوز فری میکس نچرال | 100 عدد | کمک به بهبود عوارض دوران یائسگی
ناموجود
برند: میکس نچرال | Mix Natural مدل: Mix Natural Menopause Free 100 Caps
کپسول منوپوز فری میکس نچرالکپسول منوپوز فری میکس نچرال مکملی مناسب برای بهبود علائم یائسگی است. بر هم خوردن تعادل هورمون ها در دوران یائسگی باعث بروز مشکلات زیادی از جمله گر گرفتگی، تغییرات رفتاری، تعرق شبانه و تپش قلب می شود و همین امر چالش های زیادی را برای بانوان به وجود می آورد. این کپسول حاوی م..
68,700 تومان
کپسول منوپوز تریو میسون نچرال | 30 عدد | کاهش علائم یائسگی و بهبود تعادل هورمونی
ناموجود
برند: میسون نچرال | Mason Natural مدل: Mason Natural Menopause Relief Trio
کپسول منوپوز میسون نچرالکپسول منوپوز میسون نچرال مکملی مناسب برای کاهش علائم یائسگی است. کاهش هورمون استروژن در بدن باعث بروز مشکلات زیادی از جمله گر گرفتگی و نوسانات خلقی می شود. این مکمل تعادل هورمون ها را در بدن برقرار می سازد و همین امر نقش موثری در ارتقا سلامتی در بانوان یائسه دارد. یکی از ویژگ..
70,000 تومان
کپسول منولیستیکا آرین سلامت | 60 عدد | بهبود عوارض دوران قبل و بعد از یائسگی
ناموجود
برند: هولیستیکا | Holistica مدل: Arian Salamat Sina Menolistica
کپسول منولیستیکا آرین سلامتکپسول منولیستیکا آرین سلامت محصولی مناسب برای دوران قبل و بعد از یائسگی است. در این مکمل از مواد موثره ای نظیر عصاره سیب زمینی شیرین، گل گاو زبان، روغن ماهی و روغن زیتون استفاده شده است. این کپسول عوارض یائسگی را از بین می برد و به سلامتی بانوان کمک می کند. یائسگی عوارض زی..
62,800 تومان
کپسول منو هلپ باریج اسانس | 30 عدد | رفع علائم یائسگی
ناموجود
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Menohelp Barij 30 caps
کپسول منو هلپ باریج اسانسکپسول منو هلپ باریج مکملی منحصر به فرد برای رفع علائم یائسگی از جمله گر گرفتگی و تعرق شبانه است. یائسگی دوره ای است که طی آن قاعدگی برای همیشه قطع می شود و یکی از نشانه های رایج آن کاهش ترشح هورمون استروژن در بدن است. همین امر سبب بروز علائم زیر می شود: گرگرفتکی و تعرق ..
51,000 تومان
نمایش 1 تا 30 از 51 (2 صفحه)