منوی داروخانه
Your Cart

قرص منو اورت یورو ویتال 60 عدد

قرص منو اورت یورو ویتال 60 عدد
قرص منو اورت یورو ویتال 60 عدد

قرص منو اورت یورو ویتال مکملی منحصر به فرد برای کاهش عوارض دوران یائسگی در زنان است. این مکمل ترکیبی از ایزوفلاونوئیدهای سویا، ویتامین د3، کلسیم و اینولین است .قرص منو اورت یورو ویتال محصولی مناسب برای پیشگیری و تسکین عوارض یائسگی از جمله گرگرفتگی است. در این مکمل از  ایزوفلاون های سویا استفاده شده است و همین امر اثربخشی این مکمل را افزایش داده است. این مکمل جذب کلسیم را در بدن بالا می برد و همین موضوع به جذب بیشتر کلسیم و جلوگیری از پوکی استخوان کمک می کند. این مکمل احتمال بیماریهای قلبی و عروقی را در زنان یائسه کاهش می دهد و سبب ارتقا سلامت عمومی می شود.

چرا بانوان در زمان یائسگی به پوکی استخوان مبتلا می شوند؟

یکی از دلایلی که پوکی استخوان در زمان یائسگی شایع است این است که در این زمان سطح استروژن بدن به حداقل میزان خود می رسد. این استروژن مسئول حفاظت از سلول های استخوانی مثل بلاستوسیت ها بوده است و باعث استحکام استخوان ها می شود. درنتیجه اگر در زمان یائسگی از منابغ غنی از کلسیم و ویتامین د3 استفاده نشود احتمال بروز پوکی استخوان یا استئوپورز بسیار زیاد می شود.

 

381,500 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 101000
343,350 تومان
دارای تخفیف
1 یا بیشتر 10% -
  • موجودی: موجود
  • مدل: Eurho Vital Meno Avert 60 Tabs
  • بارکد محصول: 6260661801345
  • کد انبار: 943128

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

 این محصول تحت لیسانس کارخانه Euro OTC Pharma GmbH آلمان در هگمتان داروی غرب در ایران تولید و شرکت حکیمان طب کار دارنده پروانه ساخت آن می باشد.

بهترین زمان مصرف این مکمل همراه وعده غذایی است .

در حال حاضر عوارض قابل توجهی در حین مصرف قرص منو اورت یوروویتال مشاهده نشده است. لذا افراد با خیالی آسوده و راحت می‎توانند آن را مصرف کنند. این دارو نوعی مکمل دارویی –غذایی مؤثر است، لذا برای تشخیص، درمان و پیشگیری توصیه نمی‎شود.


زنانی که مبتلا به سرطان‌های وابسته به هورمون (پستان و اندومتریوم) هستند یا سابقه ابتلا به این سرطان در خودشان یا اقوام درجه یکشان وجود دارد، خانم های شیرده و باردار مجاز به مصرف این مکمل نیستند .