Menu
Your Cart

قرص مغز و اعصاب

توضیحات دسته‌بندی

قرص مغز و اعصاب

سیستم عصبی و قرص مغز و اعصاب

تمامی اعضای بدن مانند پوست، عضلات، چشم و سیستم گوارشی دارای نورون های عصبی هستند و تحریکات را از طریق سیستم عصبی به مغز انتقال می هند. سیستم عصبی انسان سیستم بسیار پیچیده ای است و به دو دسته کلی تقسیم می شود:
    اعصاب مرکزی – مغز و نخاع
    اعصاب محیطی – اعصاب و نورنهای عضلات
گاهی بیماری های مختلف اعصاب را درگیر می کند و پزشک برای درمان بیماری انواع قرص مغز و  اعصاب را تجویز می کند.

شایع ترین بیماری های مغز و اعصاب

بیماری های مهم سیستم عصبی به شرح زیر هستند:
    انواع سکته مغزی
    آلزایمر و پارکینسون
    بیماری ام.اس
    عفونتهای سیستم عصبی مانند مننژیت و آبسه مغزی
    انواع سردردها
    بیماری های مرتبط با آسیبهای نخاعی
    اختلالات تکلمی
    توموزهای مغزی و سیستم عصبی
متخصص با بررسی نوارهای مغزی و آزمایشات صورت گرفته بیماری را تشخیص می دهد و داروی مناسب را برای بیمار تجویز می کند. اما ذکر این نکته در اینجا حایز اهمیت است که استفاده از قرص مغز و اعصاب باید مطابق با اصول و طبق زمانبندی مصرف شود. در غیر اینصورت اثرات منفی بر سلامتی دارد.

چه مواردی خطر ابتلا به بیماری های عصبی را کاهش می دهند؟

مطالعات بسیار زیادی در این زمینه صورت گرفته است و همگی بر این امر اتفاق نظر دارند که سبک زندگی سالم بهترین روش برای پیشگری از ابتلا به بیماری های عصبی است. سبک زندگی سالم شامل موارد زیر می شود:
    عدم استفاده از دخانیات و مشروبات الکلی
    عدم استراحت و خواب کافی
    عدم استفاده از غذاهای فست فود و پیروی از رژیم غذایی سالم
    گنجاندن ورزش به زندگی ( به عنوان بخش جدانشدنی از زندگی)
اگر فردی از بیماری های سیستم عصبی رنج می برد باید سبک زندگی سالم را پیش رو بگیرد. اما نباید مصرف قرص مغز و اعصاب را که پزشک برای او تجویز کرده است کنار بگذارد. تمامی این موارد در کنار هم سبب می شوند بیمار دوباره بهبود یابد.

داروهای گران قیمت مغز و اعصاب

به طور کلی انواع قرص مغز و اعصاب قیمتهای مختلفی دارند. اما با توجه به این موضوع که این داروها اغلب وارداتی هستند نوسانات ارزی بر قیمت این داروها اثر گذاشته است و همین امر تهیه دارو را برای بیماران به چالش بزرگی تبدیل کرده است. گران ترین قرص مغز و اعصاب داروی بواسیزوماب(BEVASTEZUMAB) با نام تجاری آواستین (Avastin) است که برای درمان نوع خاصی از بیماری تومور مغزی مورد استفاده قرار می گیرد. این دارو برای درمان بیماری های دیگر مانند انواع سرطان نیز کاربرد دارد. به همین دلیل داروی بسیار مهمی در صنعت پزشکی و درمانی به شمار می رود.

قرص ضد غش و ضد تشنج

تشنج فعالیت غیر طبیعی سیستم عصبی و مغز است که زندگی فرد را با مشکلات زیادی رو به رو می کند. در قدیم این بیماری را نوعی جن زدگی می دانستند و افرادی را که دچار تشنج می شدند نزد دعانویسان می بردند. امروزه این بیماری در دسته بیماری های اعصاب و روان قرار دارد و انواع قرص مغز و اعصاب برای بهبود این بیماری تجویز می گردد. این بیماری با علایم زیر نمود پیدا می کند.
    لرزش بدن
    سفت شدن بدن
    خیرگی چشم ها
    پرش اندام
    زمین خوردن
    خروج کف از دهان
    کاهش سطح هوشیاری
بهترین روش تشخیص این بیماری نوار مغزی و تصویر برداری مغزی با استفاده از ام.آر.آی و سیتی اسکن مغزی است. برای تشخیص این بیماری انواع آزمایش های خون نیز انجام می شود و در موارد حاد مایع نخاعی مورد بررسی قرار می گیرد. این بیماری از آن دسته بیماری های اعصاب و روان است که می تواند ژنتیکی و ارثی باشد.

برای درمان تشنج چه داروهایی تجویز می شوند؟

انواع قرص مغز و اعصاب برای بهبود و کنترل بیماری تشنج وجود دارد که مهم ترین ها بدین شرحند:
    گاباپتین
    ویگاباترین
    کاربامازپین
    فنی توئین
    اسید والپروپیک
    فنی توئین
    فنوباربیتال
    پیریمیدون
    ماربازئین
    اتوسوکساید
    دیازپام

آمپول مغز و اعصاب

در کنار انواع قرص مغز و اعصاب که برای کنترل و بهبود بیماری های سیستم عصبی وجود دارد، برخی از داروها هستند که به صورت وریدی تزریق می شوند. آمپول «RTPA»  یکی از مهم ترین داروهای مغز و اعصاب است که در زمان سکته مغزی بلافاصله به بیمار تزریق می شود تا جان بیمار را نجات دهد و از بروز صدمات زیاد به بدن جلوگیری به عمل آورد. این آمپول به صورت وریدی تزریق می شود و یک داروی ضد لخته شدن خون است و لخته های خونی را که در زمان سکته مغزی درون مغز به وجود می آیند از بین می برند. نکته قابل توجه در استفاده از این آمپول این است که این دارو باید در زمان درست (زمان طلایی) در سه ساعت نخست سکته مغزی به بیمار تزریق شود.

قرص ضد خشم و کاهش عصبانیت

به طور کلی عصبانیت بیش از حد می تواند نشانه ای از بروز اختلالات سیستم عصبی باشد. اغلب استرس و اضطراب زمینه ساز بروز اختلال عصبانیت و بروز خشم هستند. اگر این بیماری به خوبی کنترل نشود آثار منفی بر زندگی فردی و اجتماعی افراد می گذارد و در موارد شدید زندگی آنها را مختل می کند. برای حل این مشکل انواع قرص مغز و اعصاب می توانند مورد استفاده قرار گیرند. داروهای دسته بنزودیازپین ها اثرات مثبتی بر حفظ آرامش و کاهش عصبانیت در فرد دارند. مسئله بسیار مهم این است که استفاده از «قرص مغز و اعصاب بنزودیازپین ها» در دوران بارداری خطر سقط جنین را افزایش می دهد و آثار منفی بر سلامتی جنین دارد. به همین دلیل هرگز نباید در دوران بارداری مصرف این قرصها را شروع کنید و تنها در صورت دستور پزشک می توانید از آنها استفاده کنید.

قرص بهبود اضطراب

برای درمان اختلال استرس و اضطراب فراگیر قرصهای لورازپام وکلرودیازپام بسیار مفید هستند. دوز مصرفی این قرصها باید توسط پزشک متخصص تجویز شود.

قرص بهبود اختلالات خواب

اختلال خواب بیماری بسیار مهمی است که بر تمامی جنبه های زندگی فردی اثر می گذارد. انواع قرص مغز و اعصاب برای درمان اختلالات خواب وجود دارد اما قبل از آن به بررسی آثار منفی بی خوابی بر سلامتی می پردازیم:
    افزایش تحریک پذیری
    سردردهای ناگهانی
    ناتوانایی در یادگیری و عدم تمرکز
    افزایش وزن
    اختلال در بینایی
    بروز بیماری قلبی و گوارشی
    واکنشهای دیگر هنگام
    بروز عفونت
    تکرر ادرار
    سرماخوردگی های مکرر
    ناتوانایی جنسی
    افسردگی
به همین دلیل درمان اختلال خواب و مصرف قرص مغز و اعصاب برای درمان این بیماری بسیار پراهمیت است. برای درمان اختلال خواب با صلاحدید پزشک می توانید از مکملهای زیر استفاده کنید:
    قرص روکشدار گیاهی نوراگل
    قرص واناتونین
    کپسول نوتری اسلیپ
    کپسول ول مود
    کپسول تی پی ساپورت نوتریشن
    کپسول ترانکویلیا
    قرص ملاتونین

قرص ضد افسردگی

افسردگی یکی از بیماری های رایج سیستم عصبی است. در این بیماری احساسات ناخوشایندی بیمار را درگیر می کنند و امید او را برای زندگی کاهش می دهند. علایم زیر از نشانه های بروز بیماری افسردگی هستند:
    میل به خواب زیاد
    احساس ناامیدی
    عدم تمایل به برقراری ارتباط با دیگران
    میل به تنهایی
    پرخوری
    از دست دادن اشتها
    بی قراری
    احساس درد در شکم و کمر
    ناتوانایی جنسی
    اختلال در تمرکز
    عصبانیت مداوم
    خستگی مداوم
    از دست دادن انرژی
    افکار خودکشی گرایانه
    گریه های بی دلیل
در صورت بروز این علایم، بیمار باید به پزشک متخصص مراجعه کند تا پزشک برای کنترل این بیماری مصرق انواع قرص مغز و اعصاب را تجویز نماید. همچنین استفاده از خدمات مشاوره درمانی نیز راهکار بسیار مفیدی برای مبارزه با بیماری افسردگی است.
این قرصها به شرح زیر هستند:
    قرص روکشدار گیاهی پروفوران
    قرص آدومدز گنوسیس
    شربت میکس 40 گیاه ستاک
    قرص کامفورت فرمولا

کپسول افزایش حافظه و تمرکز

حافظه و تمرکز دو فاکتوری هستند که مستقیما با سیستم عصبی بدن در ارتباط هستند. بیماری های زوال حافظه جز آن دسته بیماری هایی هستند که با آسیب به حافظه آغاز می شوند و در موارد شدید به صورت بیماری آلزایمر بروز پیدا می کنند. از طرفی دیگر، بسیاری از افراد کارهایشان به صورتی است که باید تمرکز بالایی داشته باشند. به همین دلیل انواع قرص مغز و اعصاب که به افزایش حافظه و تمرکز کمک می کند برای این دسته افراد بسیار مفید است.
    کپسول جینک اکتیو گلدن لایف
    قرص ممورال گل دارو
    کپسول نوروایج ونتور لایف
    کپسول مموری پلاس

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

برند: هلث اید | Health Aid مدل: HealthAid Vitamin B12 1000 µg 50 Tabs
قرص زیر زبانی ویتامین ب 12 هلث اید قرص زیر زبانی ویتامین ب 12 هلث اید محصولی مناسب برای تامین ویتامین ب 12 و جلوگیری از کم خونی ناشی از فقر این ویتامین است. ویتامین ب 12 یکی از مهمترین ویتامین های گروه ب است که بدن نیاز مبرم به این ویتامین دارد. این ویتامین به حفظ عملکرد سیستم عصبی کمک می کند و..
63,700 تومان
برند: گلدن لایف | Golden Life مدل: Golden Life Ginc Active
کپسول جینک اکتیو گلدن لایفکپسول جینک اکتیو گلدن لایف سرشار از فلاوونوئیدها و ترپنوئیدها می‌باشد که از جمله آنتی اکسیدان های محافظت‌کننده در برابر آسیب رادیکال‌های آزاد می‌باشند. قسمت مورد استفاده جینکوبیلوبا برگ های آن می‌باشد که ترکیباتش به شدت تحت تأثیر فصل برداشت آن است که بیش‌ترین مقدار آن در فص..
73,100 تومان
برند: مولتی نرمال | MultiNormal مدل: MULTINORMAL Vitamin B6 60 Tabs
قرص ویتامین ب6 مولتی نرمالقرص ویتامین ب6 مولتی نرمال مکملی منحصر به فرد برای جبران کمبود ویتامین ب6، بهبود عملکرد عضلات، جلوگیری از تحلیل و ناتوانی عضلات، پیشگیری از دردهای پیش از قاعدگی و افزایش انرژی بدن است. این مکمل حاوی 40 میلی‌گرم ویتامین ب6 است.نقش ویتامین ب6 در سلامتی بدنویتامین ب6 ویتامینی ..
39,000 تومان
برند: تولید دارو | Toliddaru مدل: Tolid Daru Ginko Td 100tablets
قرص روکشدار جینکو تیدی تولید داروقرص روکشدار جینکو تیدی تولید دارو محصولی مناسب برای بهبود عملکرد مغز است. در این قرص از 40 میلی گرم گیاه جینکوبیلوبا استفاده شده است و همین امر عملکرد این قرص را افزایش بخشیده است. از این قرص می توان برای بهبود سرگیجه با منشا عروقی استفاده کرد.همچنین، این قرص برای به..
26,500 تومان
برند: ناتیریس | Natiris مدل: Natiris Stress Calm
قرص استرس کالم ناتیریسقرص استرس کالم ناتیریس مکملی منحصر به فرد برای کاهش استرس و رفع اختلالات خواب موثر است. همچنین، این مکمل  به افزایش انرژی بدن ورفع بی‌نظمی‌های عصبی و هورمونی در دوران بلوغ و یائسگی کمک می‌کند. این قرص حاوی مواد مغذی و ویتاینهایی نظیر ویتامین ب1، ویتامین ب2، نیاسین است.اهمی..
161,700 تومان
برند: نورم لایف | Norm Life مدل: Norm Life Vanatonin Melatonin 3mg 30 Sublingual tabs
قرص زیر زبانی واناتونین نورم لایفقرص زیر زبانی واناتونین نورم لایف از ملاتونین تهیه شده است و برای تنظیم خواب و بهبود چرخه خواب و بیداری کاربرد دارد.نقش ملاتونین بر سلامتیملاتونین نام هورمونی است که در تنظیم خواب بسیار موثر است. مقدار این هورمون در شب‌ها افزایش می‌یابد و موجب منظم شدن سیکل خواب و بی..
80,750 تومان 85,000 تومان
برند: ویتارمونیل | Vitarmonyl مدل: Vitarmonyl Ginkgo Biloba
جینکوبیلوبا؛ گیاهی کهن‌سال از سرزمین چین:درخت این گیاه با عنوان فسیل زنده معروف است. جینکوبیلوبا تنها گیاهی است که قدرت آن به 150 میلیون سال قبل باز می گردد.اکثر درخت های این گیاه بیشتر از 2500 سال عمر دارند ودرحقیقت این گیاه قدیمی ترین گونه گیاهی به جای مانده در جهان می باشد و خصوصیت های منحصر به ف..
120,000 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurhovital B1 Plus 60 Capsules
کپسول ب۱ پلاس یوروویتالکپسول ب۱ پلاس یوروویتال محصولی مناسب برای تقویت سیستم عصبی است. در این کپسول ویتامین های گروه ب به کار رفته اند و همین امر کپسول یوروویتال را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. مطالعات نشان داده اند ویتامین های گروه ب به طور مستقیم بر سلامت سیستم عصبی اثر می گذارند و خطر بروز ب..
179,900 تومان
برند: داروسازی دانا | Daana Pharma مدل: Daana Pharma E-vigel 400 vitamin E
کپسول ایویژل 400 کپسول ایویژل 400  مکملی منحصر به فرد برای رشد و تقویت ناخن و تاخیر در روند پیری پوست است. نقش ویتامین E در بدن ویتامین E از ویتامین‌های محلول در چربی است که به عنوان یک آنتی‌اکسیدان قوی نیز شناخته می‌شود. آنتی اکسیدان‌ها از سلول‌های بدن در برابر اثرات مخرب رادیکال‌های آزاد م..
77,400 تومان
برند: نچرال ورلد | Natural World مدل: Natural World Calm Energy
کپسول کالم انرژی نچرال ورلد کپسول کالم انرژی نچرال ورلد مکملی منحصر به فرد برای بهبود استرس مزمن، افزایش تمرکز و سطح انرژی در بدن است. این کپسول حاوی مقادیر زیادی سنسوریل (عصاره استاندار شده گیاه آشواکاندا) است و در بهبود عوارض استرس و اضطراب نقش بسزایی دارد.تاثیر گیاه آشواگاندا بر استرساسترس ..
100,000 تومان
برند: ناتیریس | Natiris مدل: Natiris Stress Calm Night
قرص استرس کالم نایت ناتیریسقرص استرس کالم نایت ناتیریس مکملی منحصر به فرد برای رفع بدخوابی و اختلالات خواب است. همچنین این مکمل به ایجاد تعادل در عملکرد سیستم عصبی کمک می‌کند و در رفع بی‌نظمی‌های عصبی و هورمونی در دوران بلوغ و یائسگی نیز موثر است.اهمیت منیزیم بر سلامت بدنمنیزیم ماده‌ای معدنی است که..
145,000 تومان
کپسول روغن کبد ماهی 1000میلی گرم ترید فورما | تامین امگا3 و کمک به سلامت قلب و عروق
-50 %
برند: ترید فورما | Trade Forma مدل: Fish Codliver Oil 1000mg TradeForma
کپسول روغن کبد ماهی 1000میلی گرم ترید فورماتاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2022/06  استروغن ماهی 1000 ترید فورما تحت لیسانس آمریکا و تولید و بسته بندی داروسازی دانا می باشد. این محصول به کاهش کلسترول بد بدن(LDL) و همچنین افزایش کلسترول خوب (HDL) کمک می کند. کپسول ژلاتینی روغن ماهی برای سلامتی ق..
47,800 تومان 95,600 تومان
برند: سبحان دارو | Sobhan Darou مدل: Sobhan Darou Herbicalm
اسپری دهانی هربی کالم سبحان اسپری دهانی هربی کالم سبحان ۲۵ میل محصولی مناسب برای کاهش اضطراب و عصبانیت است. در این اسپری از عصاره های گیاهی استفاده شده است و همین امر اثربخشی این محصول را افزایش داده است. این اسپری سطوح استرس را در بدن پایین می آورد و از بروز حملات پانیک پیشگیری می نماید. این محصول ..
30,000 تومان
برند: نوفورما نچرالز | Nuforma Naturals مدل: Nuforma Naturals 5HTP 100 mg
کپسول هیدروکسی تریپتوفان ۵ اچ تی پی نوفورما نچرالزکپسول هیدروکسی تریپتوفان ۵ اچ تی پی نوفورما نچرالز محصولی بی نظیر در تنظیم خواب، رفع اضطراب و افسردگی و کاهش استرس و میگرن است و با افزایش ترشح هورمون سروتونین در بدن به تنظیم زمان خواب و بیداری و بهبود خلق و خو کمک می‌کند. این کپسول با چه دارو..
327,000 تومان
برند: اس تی پی فارما | STP.Pharma مدل: STP.Pharma Melatonin+Gaba 30 Caps
کپسول ملاتونین + گابا اس تی پی فارماکپسول ملاتونین + گابا اس تی پی فارما مکملی منحصر به فرد برای فراهم سازی شرایط بدن برای خوابی با کیفیت است. همچنین، این مکمل به بهبود وزوزگوش کمک می کند و کیفیت خواب را افزایش می دهد.شاثرات خواب با کیفیت بر سلامتیخواب یک نعمت خدادای است که آثار زیادی بر سلامتی دار..
65,400 تومان
برند: ویواتیون | Viva Tune مدل: Vivatune High DHA Omega3 Smart
کپسول امگا 3 high DHA اسمارت ویواتونکپسول امگا 3 high DHA اسمارت ویواتون محصولی مناسب برای کمک به عملکرد نرمال مغز و تقویت سیستم ایمنی بدن است. در این کپسول از EPA و DHA استفاده شده است و همین امر کپسول اسمارت ویواتون را به محصولی اثربخش تبدیل کرده است. مطالعات نشان داده اند که مصرف امگا 3 فواید زیا..
179,000 تومان
برند: نوتری سنتری | Nutri Century مدل: Nutri Century Nutri Age Support
کپسول نوتری ایج ساپورت نوتری سنتریکپسول نوتری ایج ساپورت نوتری سنتری مکملی منحصر به فرد در بهبود گردش خون محیطی، بهبود اختلالات جنسی و تقویت حافظه و عملکردهای شناختی بزرگسالان است. این محصول مورد تایید انجمن بهداشت مواد غذایی کانادا بوده و حاوی عصاره برگ گیاه جینکوبیلوبا  است.خواص گیاه جینکوبی..
72,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Antimigraine Goldaru
قطره گیاهی آنتی میگرن گل دارو :قطره آنتی میگرن گل دارو درمانی مؤثر برای سردرد های میگرنی و سردرد های مشابه آن است.علائم میگرن که شامل سردرد های شدید، اختلال در عملکرد اعصاب اتونوم و در برخی از بیماران طیفی از عوارض عصبی است را از بین می برد و تحمل این علائم را تسهیل می بخشد. همچنین از دیگر موارد..
54,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Gol-Sleep 30tab
کپسول گل اسلیپ گل دارو کپسول گل اسلیپ گل دارو مکملی منحصر به فرد برای خواب کافی و موثر است و به رفع اختلالات خواب مانند تاخیر در به خواب رفتن کمک می کند. استرس دنیای امروز سبب شده است که بسیاری از افراد دچار اختلالات خواب شوند و یا به سختی به خواب روند و همین امر بر کیفیت خواب آنها اثر گذاشته ا..
40,000 تومان
برند: نورم لایف | Norm Life مدل: Norm Life Vana E 400 IU 60 Softgel
کپسول ژلاتینی وانا E نورم لایفکپسول ژلاتینی وانا E نورم لایف آنتی اکسیدانی قوی جهت کمک به حفظ سلامت بدن و جلوگیری از کمبود ویتامین ایی در بدن است. این کپسول ترمیم کننده بسیار قوی برای پوست‌های آسیب دیده است و التهاب بدن را کاهش می‌دهد.همچنین، این مکمل برای درمان آلزایمر موثر است واز پیشرفت آن جلوگی..
78,500 تومان
برند: داروسازی دانا | Daana Pharma مدل: Daana E-vigel 200 vitamin E
کپسول ایویژل 200 کپسول ایویژل 200  مکملی منحصر به فرد برای رشد و تقویت ناخن و تاخیر در روند پیری پوست است. نقش ویتامین E در بدن ویتامین E از ویتامین‌های محلول در چربی است که به عنوان یک آنتی‌اکسیدان قوی نیز شناخته می‌شود. آنتی اکسیدان‌ها از سلول‌های بدن در برابر اثرات مخرب رادیکال‌های آزاد ..
72,500 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Perforan 30 tab
قرص روکشدار گیاهی پرفوران گل دارو قرص پرفوران گل دارو مکملی منحصر به فرد برای درمان افسردگی و اضطراب است و بی قراری های عصبی را بهبود می بخشد.این مکمل محصول شرکت گل دارو و ساخت کشور ایران است.اثرات عصاره علف چای برای درمان استرس و اضطرابتحقیقات بالینی و آزمایشگاهی که بر روی عصاره علف چای صورت گ..
37,000 تومان
برند: نانو حیات دارو | Nano Hayat مدل: Nano Hayat Neurotec
قرص نوروتک نانو حیات داروکپسول نوروتک نانو حیات دارو مکملی منحصر به فرد برای یهبود علایم ناشی از بیماری نوروپاتی (خصوصا مبتلایان به نوروپاتی دیابتی) است. این کپسول حاوی آسکوروبیک اسید، فلاونویید، بتاکاروتن و کلروژنیک اسید است و به کاهش التهاب، افزایش انتقال سیگنال‌های عصبی، تقویت رژنراسیون اعصاب محی..
82,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Mentholated Neurogic Spray
اسپری موضعی نوروژیک گل دارواسپری موضعی نوروژیک گل دارو محصولی مناسب برای تسکین دردهایی با منشا عصبی است. این اسپری پایه گیاهی دارد و همین امر سبب شده است استفاده از آن مورد توجه قرار گیرد. برای تمامی افراد پیش می آید که گاهی دچار سردردهای ناگهانی شوند و احساس سوزش همراه با خارش و تیر کشیدن در دست و ..
150,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Neurogol 30tab
قرص روکشدار گیاهی نوراگل گل داروقرص  نوراگل گل دارو حاوی عصاره های گیاهی است که برای درمان اختلالات عصبی، پریشانی، اضطراب و اختلالات خواب مورد استفاده قرار می گیرد.ترکیبات اصلی این قرص را مواد موثره گیاه بادرنجبویه و سنبل الطیب تشکیل می دهند.نقش گیاه سنبل الطیب و بادرنجبویه بر سلامتیگیاه سنبل ا..
65,000 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen Fish Oil High EPA Quatic30 Softgels
سافت ژل حاوی ای پی ای بالا آکواتیک کارن  سافت ژل حاوی ای پی ای بالا آکواتیک کارن  محصولی مناسب برای تامین امگا 3 مورد نیاز بدن است. امگا3 فواید بسیار زیادی بر سلامتی دارد. مطالعات نوین نشان داده اند مصرف امگا 3 از بروز بیش فعالی در جنین در دوران بارداری پیشگیری می کند و برای بهبود و د..
140,000 تومان
برند: داروسازی دانا | Daana Pharma مدل: Daana Omega3 Plus A C D E Vitamins
کپسول امگا۳ و ویتامین های آ ث دی ای داناکپسول امگا۳ و ویتامین های آ ث دی ای دانا محصولی مناسب برای ارتقا سلامتی است. این کپسول حاوی 220 میلی گرم امگا 3، 400 واحد ویتامین د3، 2000 واحد ویتامین آ، 10 واحد ویتامین ایی و 5/7 میلی گرم ویتامین ث است و همین امر کپسول دانا را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده اس..
129,000 تومان
برند: سپید طب | Sepid Teb مدل: Sepid Teb Hi Rest
کپسول های رسد سپید طبکپسول های رسد سپید طب مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت سیستم عصبی است. این مکمل با کاهش استرس و اضطراب نقش موثری در افزایش کیفیت سلامتی دارد.اثرات منفی استرس در بدناسترس یکی از مشکلاتی است که برای بسیاری از افراد رخ می دهد. یکی از اثرات مخرب این امر کاهش کارآیی فرد در محیط کاری..
177,900 تومان
برند: ناتیریس | Natiris مدل: Natiris Cerebrum Gold
کپسول سربروم گلد 50+ ناتیریسکپسول سربروم گلد 50+ ناتیریس محصولی مناسب برای ارتقا سلامت مغز و سیستم عصبی است. این کپسول حاوی آنتی اکسیدان های قوی است که رادیکال های آزاد بدن را از بین می برند و خطر ابتلا به پیری و یا سرطان را به میزان چشم گیری کاهش می دهند. این کپسول تخریب سلولهای مغز را در اثر افزای..
361,100 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Memoral 30 Tab
قرص ممورال گل داروقرص ممورال گل دارو از ترکیبات گیاهی، عصاره کندر و عصاره زنجبیل تهیه شده است و برای بهبود عملکرد حافظه، پیشگیری از فراموشی، زوال عقل و بهبود اختلالات ادراکی کاربرد دارد. این مکمل محصول کمپانی گل دارو است.مزایای کندر و زنجبیل بر سلامتیمطالعات نشان داده‌اند مواد موثره‌ای که در گیاه کن..
43,000 تومان
نمایش 1 تا 30 از 77 (3 صفحه)