Menu
Your Cart

کاندوم تاخیری

برند: ایکس دریم | x dream مدل: Xdream Antibacterial And Antifungal Condom 3pcs
کاندوم ضد قارچ و باکتری ایکس دریم ۳ عددیکاندوم ضد قارچ و باکتری ایکس دریم ۳ عددی بسیار چرب و شفاف است و باعث می شود هر گونه خشکی واژن در طول رابطه جنسی از بین برود. این امر نقش موثری در افزایش کیفیت رابطه جنسی دارد و همین امر سبب شده است که استفاده از کاندوم ایکس دریم مد نظر قرار گیرد. در ساختار این..
بسیار چرب و شفاف و حاوی مواد آنتی باکتریال و دارای مخزن ذخیره برای امنیت بیشتر
19,380 تومان 22,800 تومان
برند: ایکس دریم | x dream مدل: Xdream Turbo Condoms 3pcs
کاندوم 3 عددی توربو ایکس دریمکاندوم 3 عددی توربو ایکس دریم دارای ماده تاخیری گیاهی است. افرادی که از مشکل زود انزالی در رابطه جنسی خود رنج می برند می توانند از این کاندوم استفاده کنند زیرا به دلیل وجود ماده تاخیری در آن باعث طولنی تر شدن زمان رابطه جنسی خواهد شد. کاندوم توربو دارای ماده تحریک کننده ..
ایجاد تاخیر در انزال و حاوی ماده تحریک کننده و دارای شیار و نقطه برای تحریک بیشتر
19,380 تومان 22,800 تومان
برند: ایکس دریم | x dream مدل: xdream-double-delay-condom-3pcs
کاندوم تاخیری مضاعف ایکس دریم ۳ عددیکاندوم تاخیری مضاعف ایکس دریم ۳ عددی محصولی است که در آن از بنزوکائین بیشتری استفاده شده است و همین امر زمان انزال را به شدت عقب می اندازد. همچنین، در بدنه کاندوم ایکس دریم نقاط برجسته به کار رفته اند و می توانند با تحریک واژن زنان به آنها کمک کنند تا به انزال برس..
طراحی آناتومیک به صورت فیزیکی ، دارای مخزن ذخیره برای امنیت بیشتر
19,380 تومان 22,800 تومان
برند: ایکس دریم | x dream مدل: Xdream Largo Condom 3pcs
کاندوم لارگو ایکس دریم ۳ عددیکاندوم لارگو ایکس دریم ۳ عددی محصولی مناسب برای تجربه رابطه جنسی خاص و لذت بخش است. این کاندوم بزرگ کننده آلت تناسلی مردان است و در آن از ماده گیاهی بنزوکایین استفاده شده است. همین امر سبب می شود استفاده از کاندوم لارگو زمان انزال را به تعویق بیاندازد و این موضوع نق..
حاوی ماده گیاهی بنزوکایین جهت تأخیر در انزال ، دارای نقطه های برجسته
19,380 تومان 22,800 تومان
برند: ایکس دریم | x dream مدل: Xdream Travel Mixed Condom 3pcs
کاندوم لذت های گوناگون ایکس دریم ۳ عددیکاندوم لذت های گوناگون ایکس دریم ۳ عددی محصولی بسیار نازک است و سبب می شود شرکای جنسی در طول برقراری رابطه جنسی آلت تناسلی یکدیگر را احساس کنند و این موضوع بر کیفیت رابطه جنسی اثر می گذارد. همچنین، در کاندوم لذت گوناگون از ماده تاخیر بنزوکاییئن استفاده شده است ..
ویژگی تنگ کننده حاوی ماده تاخیری و افزایش کیفیت رابطه جنسی
19,380 تومان 22,800 تومان
برند: ایکس دریم | x dream مدل: Xdream Flavour Wave Condom 3pcs
کاندوم میوه ای ایکس دریم ۳ عددیکاندوم میوه ای ایکس دریم ۳ عددی محصولی مناسب برای افزایش کیفیت جنسی است. مطالعات نشان داده اند تحریک مغز یکی از مواردی است که می تواند به افراد کمک کند رابطه جنسی لذت بخشی را تجربه کنند. یکی از روش های تحریک مغزی استفاده از بوهای خوشایند از جمله بوی میوه ها در زمان برق..
افزایش لذت جنسی و چرب و روان حاوی عصاره میوه ، آبرسان و مرطوب کننده
19,380 تومان 22,800 تومان
برند: ایکس دریم | x dream مدل: Xdream Long Love Condom 3pcs
کاندوم لانگ لاو ایکس دریم ۳ عددیکاندوم لانگ لاو ایکس دریم ۳ عددی محصولی مناسب برای افزایش کیفیت رابطه جنسی است. در کاندوم لانگ لاو ماده تاخیری گیاهی بنزوکائین به کار رفته است و همین امر سبب شده است استفاده از این کاندوم باعث تاخیر در انزال گردد. همچنین، طراحی آناتومیک این کاندوم به گونه ای است ..
حاوی ماده تاخیری گیاهی بنزکائین و طراحی آناتومیک برای تاخیر در انزال به صورت فیزیکی
19,380 تومان 22,800 تومان
برند: ایکس دریم | x dream مدل: Xdream Coffee Condoms 3pcs
کاندوم تاخیری قهوه ایکس دریم ۳ عددیکاندوم تاخیری قهوه ایکس دریم ۳ عددی محصولی مناسب برای به تاخیر انداختن زمان انزال است. مطالعات نشان میدهند وقتی زمان انزال به تاخیر می افتد، شرکای جنسی از برقراری رابطه جنسی لذت بیشتری می برند و این امر می تواند حس خوبی را در آنها به وجود بیاورد. کاندوم ایکس دریم ب..
تاخیر در زمان انزال، حاوی عصاره قهوه برای افزایش میل جنسی و افزایش کیفیت رابطه جنسی
19,380 تومان 22,800 تومان
برند: ایکس دریم | x dream مدل: Xdream Delay Condom 3pcs
کاندوم تاخیری ایکس دریم ۳ عددیکاندوم تاخیری ایکس دریم ۳ عددی محصولی مناسب برای تجربه رابطه جنسی متفاوت است. در این کاندوم از ماده طبیعی بنزوکائین به جای لیدوکایین استفاده شده است و همین امر سبب می شود استفاده از کاندم ایکس دریم هیچ گونه حساسیتی را به وجود نیاورد. این کاندوم زمان انزال را به تعویق می..
تاخیر در انزال و حاوی ماده طبیعی بنزوکایین و افزایش کیفیت رابطه جنسی
19,380 تومان 22,800 تومان
برند: ایکس دریم | x dream مدل: x dream delay coffee condom
کاندوم تاخیری قهوه ایکس دریمکاندوم تاخیری قهوه ایکس دریم محصولی مناسب برای تاخیر در انزال و افزایش کیفیت رابطه جنسی است. بدنه این کاندوم دارای برجستگی های نقطه ای و شیار دار است که به تحریک بیشتر بانوان در طول رابطه جنسی کمک می کند. این کاندوم دارای طراحی آناتومیک و کانتوری است و همین امر سبب شده اس..
حاوی اسانس طبیعی قهوه و ماده گیاهی جهت تاخیر در انزال و دارای بدنه با برجستگی های نقطه ای و شیار دار
48,450 تومان 57,000 تومان
برند: ایکس دریم | x dream مدل: Xdream Sensation Condom 3pcs
کاندوم حساس ایکس دریم ۳ عددیکاندوم حساس ایکس دریم ۳ عددی محصولی مناسب برای تجربه رابطه جنسی خاص و منحصر به فرد است. دیواره این کاندوم بسیار شفاف، نازک و مقاوم است. این امر سبب می شود گرمای آلت تناسلی انتقال پیدا کند و این امر نقش بسیار مهمی در تجربه لذت جنسی دارد. همچنین، در بدنه کاندم ایکس دریم خار..
دارای دیواره شفاف و بسیار نازک و مقاوم و افزایش لذت جنسی
13,005 تومان 15,300 تومان
برند: ایکس دریم | x dream مدل: Xdream Delay Condoms 12pcs
کاندوم تاخیری ایکس دریمکاندوم تاخیری ایکس دریم کاندومی بسیار چرب و شفاف است که برای تاخیر در انزال به کار برده می شود. در این کاندوم به جای لیدوکائین از عصاره گیاهی بنزوکایین استفاده شده است و جنس آن لاتکس طبیعی است. تمامی این موارد سبب شده اند که استفاده از این کاندوم هیچ گونه حساسیتی را به وجود نی..
بسیار چرب و شفاف و عدم ایجاد حساسیت به علت استفاده از بنزوکایین گیاهی به جای لیدوکائین
48,450 تومان 57,000 تومان
برند: ایکس دریم | x dream مدل: Xdream Cold Condom 3pcs
کاندوم سرد ایکس دریم ۳ عددیکاندوم سرد ایکس دریم ۳ عددی  حاوی عصاره و عطر طبیعی نعنا است و همین امر سبب شده است این کاندوم به محصولی ارزشمند تبدیل شود. کاندوم ایکس دریم واژن زنان را خنک می کند و این موضوع به طور مستقیم باعث افزایش میل جنسی می گرد. همچنین، در طراحی این کاندوم از نقاط برجسته استفا..
حاوی نقاط برجسته در سرتاسر کاندوم و حاوی عصاره و عطر طبيعی نعنا ، افزایش میل جنسی
13,005 تومان 15,300 تومان
برند: کاپوت | Kapoot مدل: Kapoot Max Delay Condoms 3 PSC
کاندوم ۳ عددی مکس دیلی کاپوت«کاندوم ۳ عددی مکس دیلی کاپوت» قابلیت تاخیری فوق العاده ای در انزال دارد و طول مدت رابطه جنسی را افزایش می دهد. در نتیجه، شرکای جنسی مدت زمان بیشتری می توانند رابطه لذت بخشی را تجربه کنند. این کاندوم از لاتکس نازک و محکم ساخته شده است و رابطه ای امن را برای آنها به ارمغان..
تاخیری فوق العاده در انزال و افزایش مدت رابطه جنسی ، ساخته شده از لاتکس نازک و محکم
22,100 تومان 26,000 تومان
برند: کاپوت | Kapoot مدل: Kapoot Max Delay
کاندوم مکس دیلی کاپوتکاندوم مکس دیلی کاپوت محصولی مناسب برای تاخیر در انزال و افزایش کیفیت رابطه جنسی است. این کاندوم از لاتکس نازک و محکم استفاده شده است. در نتیجه، آلت تناسلی مردان با واژن زنان به خوبی در تماس است و هیچ گونه مانعی احساس نمی شود که کیفیت رابطه جنسی را کاهش دهد. کاندم مکس دیلی رایحه..
تاخیر در انزال و لاتکس نازک و محکم رایحه مطبوع برای افزایش میل جنسی
48,365 تومان 56,900 تومان
برند: فیستا | Fiesta مدل: Fiesta Delay Condom
کاندوم تاخیری فیستاکاندوم تاخیری فیستا محصولی منحصر به فرد برای به تعویق انداختن زمان انزال است. این محصول حاوی مواد روان کننده است و از بروز درد و ناراحتی در واژن زنان جلوگیری می کند.چه کسانی باید از کاندوم تاخیر استفاده کنند؟همانطور که می دانید کاندوم تاخیر حاوی مواد بنزوکائین است و با به تعویق ان..
حاوی بنزوکائین برای ایجاد تاخیر و لذت طولانی تر ، ساخته شده از لاتکس طبیعی
19,000 تومان 34,000 تومان
برند: ایکس دریم | x dream مدل: Xdream Hot Condom 3pcs
کاندوم داغ ایکس دریم ۳ عددیکاندوم داغ ایکس دریم ۳ عددی محصولی مناسب برای تجربه رابطه جنسی خاص و لذت بخش در میان شرکای جنسی است. در این کاندوم ماده تاخیری بنزوکائین به کار رفته است و همین امر سبب می شود تا زمان انزال به تعویق بیافتد. از طرفی دیگر، کاندوم ایکس دریم حاوی عصاره انار است. عصاره انار خاصی..
تاخیر در انزال و حاوی عصاره انار دارای ویژگی تنگ کنندگی ، حاوی ماده تاخیری بنزوکائین
13,005 تومان 15,300 تومان
برند: کاپوت | Kapoot مدل: Kapoot Viagris Delay Condom 12pcs
کاندوم تاخیری ویاگریس کاپوتکاندوم تاخیری ویاگریس کاپوت محصولی مناسب برای افزایش کیفیت رابطه جنسی است. این کاندوم حاوی ماده بنزوکائین است و همین امر سبب می شود تا زمان انزال به تعویق بیافتد و این امر نقش بسیار مهمی در بهبود کیفیت رابطه جنسی دارد. کاندوم کاپوت از لاتکس فوق العاده قوی ساخته شده است و ه..
حاوی ماده تاخیری برای تاخیر در انزال و محافظت در برابر بیماری های مقاربتی
48,365 تومان 56,900 تومان
برند: شادو | Shadow مدل: Shadow Silver Condom 3pieces
کاندوم سیلور شادو 3 عددیکاندوم سیلور شادو حاوی ماده تاخیری بنزوکائین است که باعث تاخیر در انزال می شود.همین امرلذت رابطه جنسی را افزایش می دهد.همچنین این کاندوم بدنه بسیار نازکی دارد و باعث می شود زنان در طول رابطه جنسی آلت تناسلی مردان را به خوبی احساس کنند. این مسئله لذت جنسی را افزایش می دهد ..
حاوی ماده تاخیری بنزوکایین جهت تاخیر در انزال ، افزایش زمان مقاربت
17,550 تومان 19,500 تومان
برند: شادو | Shadow مدل: Shadow Midnight condom 3pieces
کاندوم میدنایت شادو 3 عددیکاندوم میدنایت شادو حاوی مواد تاخیر گیاهی است که باعث تاخیر در انزال آقایان می شود همچنین به دلیل گیاهی بودن این مواد تاخیری  هیچ گونه حساسیتی در آلت تناسلی مردان به وجود نمی آورند.این کاندوم دارای طراحی آناتومیک،نقطه ها و حلقه های برجسته است که به تحریک بیشتر واژن با..
دارای مواد گیاهی تاخیری برای تاخیر در انزال و دارای اسانس و عطر طبیعی قهوه
17,550 تومان 19,500 تومان
برند: شادو | Shadow مدل: Shado Sensitive Condoms 3pcs
کاندوم حساس شادو 3 عددیکاندوم حساس شادو دارای بدنه نازک و شفاف است که باعث افزایش لذت در طول رابطه شما می شود.این کاندوم حاوی ماده تاخیری بنزوکائین است که مدت زمان مقاربت را افزایش می دهد و برای آقایانی که از زود انزالی خود رنج می برند بسیار مناسب است.همچنین در ساختار این کاندوم از ماده روان کننده ن..
دیواره شفاف و بسیار نازک و مقاوم برای تحریک بیشتر ، حاوی ماده روان کننده اضافه
17,550 تومان 19,500 تومان
برند: شادو | Shadow مدل: Shadow Gold Condom 3pieces
کاندوم گلد شادو 3 عددیکاندوم گلد شادو حاوی ماده ی تاخیری گیاهی با دوز بالا  است و همین امر زمان مقاربت را افزایش می دهد. سرتاسر این کاندوم نقاط برجسته ای به کار رفته است که باعث تحریک بیشتر واژن بانوان می گردد و به آنها کمک می کند ارگاسم را تجربه نمایند.همچنین درا ین کاندوم محفظه ایی وجود دارد ..
دارای نقطه های برجسته در سراسر کاندوم ، افزایش زمان مقاربت
17,550 تومان 19,500 تومان
برند: ایکس دریم | x dream مدل: x dream double delay condom 12piece
کاندوم تاخیر مضاعف ایکس دریمکاندوم تاخیر مضاعف ایکس دریم محصولی مناسب برای به تعویق انداختن زمان انزال در مردان است. در این کاندوم از بنزوکایین با دوز بیشتر استفاده شده است و همین امر اثر بخشی این کاندوم را برای بهبود رابطه جنسی افزایش داده است. این کاندوم دارای بدنه ای با برجستگی های بیشتر است که ب..
حاوی بنزوکایین با دوز بیشتر و دارای بدنه با برجستگی های مختلف برای تحریک بیشتر بانوان
48,450 تومان 57,000 تومان
برند: کاپوت | Kapoot مدل: Kapoot Energy Condoms 12pcs
کاندوم انرژی دیلی کاپوتکاندوم انرژی دیلی کاپوت حاوی لوبریکانت است و مسیر واژن را در حین رابطه جنسی روان می کند. همچنین، در بدنه این کاندوم نقاط برجسته ای به کار رفته اند که باعث تحریک جنسی می شوند. در طراحی این کاندوم حلقه ای وجود دارد که رگی از آلت تناسلی را درگیر می کند تا زمان انزال به تعویق بیاف..
خاردار و حلقوی برای تحریک بیشتر و افزایش زمان انزال ، افزایش کیفیت رابطه جنسی
48,365 تومان 56,900 تومان
برند: شادو | Shadow مدل: Shadow Max Delay Condoms 3pcs
کاندوم مکس دیلی شادو 3عددیکاندوم مکس دیلی شادو حاوی عصاره بنزوکائین است که باعث تاخیر  دوچندان در انزال آقایان  می شود همین امر باعث افزایش مدت زمان رابطه جنسی و لذت دوچندان می شود.عصاره بنزوکائین به دلیل گیاهی بودن حساسیت زا نیست به همین خاطر به راحتی می توان از آن استفاده کرد.همچنین این ..
حاوی بنزوکایین با دو بیشتر جهت تاخیر در انزال ، ساخته شده از لاتکس طبیعی
17,550 تومان 19,500 تومان
برند: شادو | Shadow مدل: Shado Platinum Condom 3pcs
کاندوم پلاتینیوم شادو 3 عددی کاندوم پلاتینیوم شادو حاوی عصاره انار است که موجب تنگ شدن واژن بانوان می شود.همچنین این کاندوم حاوی ماده تاخیری است که موجب تاخیر در انزال آقایان می شود. طراحی  این کاندوم دارای خار و کانتور است که این طراحی لذت جنسی را در بانوان افزایش می دهد.همه ی این ویژگی های کا..
بالاترین میزان ماده تاخیری و تنگ کننده به صورت همزمان ، خاصیت درمانی جهت زودانزالی
17,550 تومان 19,500 تومان
برند: کدکس | kodex مدل: Kodex Master 3in1 12 pcs
کاندوم خاردار مستر 3 در1 کدکسکاندوم خاردار مستر 3 در1 کدکس دارای ماده تاخیری مناسب جهت تاخیر انزال به مدت طولانی است. این کاندوم از لاتکس کاملاً طبیعی تهیه شده است و  دارای دیواره خاردار و عصاره میوه‌های گرمسیری است که موجب افزایش میل جنسی و تحریک‌کنندگی فوق‌العاده می‌شود. همچنین، این کاندوم ح..
افزایش میل جنسی و دارای خارها و حلقه های آناتومیک برای افزایش لذت
55,250 تومان 65,000 تومان
برند: کدکس | kodex مدل: Kodex Double Pomegranate Condom3pcs
کاندوم کدکس مدل double pomegranateکاندوم کدکس مدل double pomegranate محصولی مناسب برای ایجاد حس خوشایند در زنان در طول رابطه جنسی است. در این کاندوم از ژل انار استفاده شده است. این ژل احساس گرما را در واژن زنان به وجود می آورد و به جمع شدگی اندام تناسلی آنها کمک می کند. این امر نقش بسیار مهمی در افز..
حاوی لوبریکانت و ژل انار با ایجاد احساس گرما و رایجه انار و لاتکس نازک
22,100 تومان 26,000 تومان
برند: کدکس | kodex مدل: Kodex Prolong Delay Condoms 3pcs
کاندوم پرولانگ دیلی کدکس 3 عددیکاندوم پرولانگ دیلی کدکس محصولی مناسب برای تاخیر در انزال است. همانطور که می دانید هر چقدر زمان انزال طولانی تر شود، شرکای جنسی بیشتر می توانند از برقراری رابطه جنسی لذت ببرند و این امر آرامش را پس از اتمام این رابطه برای آنها به ارمغان می آورد. در این کاندوم از م..
تاحیر در انزال به وسیله ماده موثره،ساخته شده از لاتکس فوق العاده نازک و حاوی لوبریکانت
22,100 تومان 26,000 تومان
برند: کاپوت | Kapoot مدل: Kapoot 7cool Time Condoms 12pcs
کاندوم مدل Cool Time 7 کاپوتکاندوم تاخیری کاپوت مدل Cool Time  ساخت ایران با فرمولاسیون جدید و رایحه ی بلوبری، حاوی مواد تاخیری ویژه می باشد و باعث ایجاد تاخیر در انزال آقایان می شود. از آنجایی که از هر ۳ مرد یک نفر دچار مشکل زود انزالی می باشد، بدین ترتیب افرادی که دارای مشکل زود انز..
لذت آمیزشی طولانی،رایحه مطبوع و تاخیر در انزال
48,365 تومان 56,900 تومان
نمایش 1 تا 30 از 101 (4 صفحه)


کاندوم تاخیری نوعی از کاندوم است که برای افزایش زمان مقاربت مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از این وسیله به مردانی که از مشکل زودانزالی رنج می‌برند، توصیه می‌شود. البته به این نکته توجه داشته باشید که کاندوم تاخیری روشی برای درمان اختلال زود انزالی نیست و برای درمان این اختلال باید به پزشک مراجعه شود.

انزال زودرس چیست؟

انزال زودرس (PE) معمولا زمانی اتفاق می افتد که فردی که آلت تناسلی دارد در عرض 1 دقیقه پس از فعالیت جنسی انزال می کند. کاندوم های تاخیری مختلفی وجود دارند که برای افراد مبتلا به PE یا کسانی که می خواهند در طول رابطه جنسی دوام بیشتری داشته باشند مفید است.

چگونه کاندوم بر رابطه جنسی طولانی تر اثر می کند؟

دو نوع کاندوم وجود دارد که به عنوان "تاخیری" طبقه بندی می شوند. کاندوم های تاخیری نوع اول، از مواد ضخیم ترو  از مواد سنتی ساخته شده است. کاندوم‌های ضخیم‌تر اساساً برعکس کاندوم‌های نازک هستند. آنها با کاهش حساسیت، مدت زمان رسیدن به ارگاسم را افزایش می دهند. کاندوم های تاخیری از داخل با نوعی ماده حساسیت زدا مانند بنزوکائین یا لیدوکائین پوشانده شده اند. این مواد به عنوان یک بی حس کننده موضعی عمل می کنند و کمی سر آلت تناسلی را بی حس می کنند، بنابراین حساسیت کمتری دارند و انزال را طولانی می کنند.

کاندوم‌های ضخیم‌تر ممکن است جایگزین خوبی برای افرادی باشد که به عوامل بی‌حس‌کننده حساسیت دارند. اما خود کاندوم از لاتکس بسیار نازک ساخته شده است. این بدان معنی است که فردی که نفوذ را دریافت می کند، می تواند هر اینچ از اعضای شریک زندگی خود را که گرم و دارای بافت است، در داخل خود احساس کند. قسمت خارجی لاستیک همچنین دارای طراحی آجدار است که می تواند احساس هر نیروی رانش را افزایش دهد.

رابطه جنسی چقدر باید طول بکشد؟

کرونومتر استعاری و تحت اللفظی خود را کنار بگذارید! هیچ زمان مشخصی وجود ندارد که رابطه جنسی برای لذت بخشیدن به آن نیاز داشته باشد.

آیا کاندوم تاخیری موثر است؟

بله،  بسته به نوع کاندوم تاخیری که استفاده می‌کنید، می‌توانند کمک کنند که با از بین بردن حس از طریق غلاف ضخیم‌ترشان یا بی‌حس کردن نوک آلت تناسلی‌تان با کمک یک عامل بی‌حس‌کننده داخلی، در طول رابطه جنسی دوام بیشتری داشته باشید.

رابطه جنسی با تاخیر یا کاندوم تاخیری چقدر طول می کشد؟

طیف گسترده‌ای از پاسخ‌ها برای مدت زمان رابطه جنسی وجود دارد، چه از کاندوم‌های ماندگارتر استفاده کنید یا نه. مدت زمان رابطه جنسی به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

 • آیا شما واجد شرایط جنسی هستید
 • آخرین بار چقدر رابطه جنسی داشتید
 • چه فعالیت های جنسی دیگری قبل از "سکس" انجام شده است
 • سطح استرس و هیدراتاسیون فعلی شما
 • سلامت روان اخیر
 • مصرف مواد مغذی، فعالیت بدنی و شادی رابطه‌ای

آیا کاندوم های تاخیری باعث بی حسی شریک زندگی شما نیز می شود؟

نه! نباید هیچ گونه حساسیتی برای فردی که دخول می شود، ایجاد شود. این به این دلیل است که عامل حساسیت زدایی داخل (نه بیرون!) کاندوم را می پوشاند.

فواید کاندوم تاخیری

کاندوم های طولانی مدت انزال را به تاخیر می اندازند، رابطه جنسی را طولانی می کنند و با ایجاد حساسیت زدایی، تحریک را طولانی می کنند. آنها این کار را به چند روش مختلف انجام می دهند. به عنوان مثال، در حالی که اکثر برندها کاندوم های خود را برای داشتن مانع نازک و تجربه حداکثر احساس به بازار عرضه می کنند، یک سد ضخیم تر ممکن است تحریک را کاهش داده و انزال را به تاخیر بیندازد. بسیاری از کاندوم های پلی اتیلن با دوام طولانی تر از کاندوم های استاندارد ضخیم تر هستند و می توانند از تحریک بیش از حد جلوگیری کنند.

برخی از کاندوم ها حاوی یک ماده بی حس کننده مانند بنزوکائین یا لیدوکائین هستند که برخی از داروهای بدون نسخه (OTC) برای تسکین درد شامل می شوند. بنزوکائین و لیدوکائین ترکیبات رایج در دستمال مرطوب و اسپری برای پلی اتیلن هستند. یک بررسی در سال 2017 بیان می کند که موادی مانند بنزوکائین یا لیدوکائین می توانند به طور موقت اعصاب آلت تناسلی را از بین ببرند که ممکن است به تاخیر در انزال کمک کند.

نحوه انتخاب کاندوم

انتخاب یک کاندوم تاخیری و ضد حساسیت مناسب به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

مواد

برخی از افراد ممکن است به لاتکس، رایج ترین ماده برای کاندوم، حساسیت داشته باشند. آنها ممکن است جایگزین های غیر لاتکس مانند کاندوم های پلی ایزوپرن را انتخاب کنند.

ایمنی

برخی از کاندوم های پلی اتیلن حاوی مواد فعالی مانند بنزوکائین هستند. با این حال، بی حس کننده های موضعی ممکن است برای برخی افراد عوارض جانبی داشته باشند. به عنوان مثال، در حالی که بنزوکائین در آن موجود است، افراد با سابقه کاهش عملکرد ریه باید از آن اجتناب کنند. برخی افراد نیز به آن حساسیت دارند.

اندازه

کاندوم ها در اندازه های مختلف هستند که ممکن است بر راحتی و قابلیت استفاده تأثیر بگذارد. مهم است که کاندوم مناسبی پیدا کنید.

ضخامت

برخی افراد ممکن است کاندوم های ضخیم تر را به بی حس کننده های موضعی ترجیح دهند. یک مطالعه سال 2016 نشان می دهد که کاندوم های ضخیم برای ماندگاری طولانی تر نیز مفید هستند. با این حال، یکی از نکات منفی آنها این است که می توانند حساسیت را کاهش دهند، که لذت را کاهش می دهد.

بافت

برخی از افراد ممکن است یک نمای بیرونی بافت دار را برای افزایش رضایت شریک زندگی خود ترجیح دهند.

کاندوم تاخیری چگونه عمل میکند

در کاندوم تاخیری از مواد بی‌حس کننده‌ای مانند بنزوکائین و لیدوکائین استفاده می‌شود. بنزوکائین ماده‌ای ژل مانند است که در داخل کاندوم قرار می‌گیرد و با گرما فعال می‌شود. مقدار این ماده در کاندوم معمولا 4 الی 5 درصد است. این کاندوم‌ها زمان نعوظ را افزایش می‌دهند و همین امر به افزایش لذت جنسی کمک می‌کند. در برخی از کاندوم‌ها از ماده لیدوکائین استفاده می‌شود. این ماده سطح داخلی کاندوم را پوشش می‌دهد و زمان انزال را به تعویق می‌اندازد. این مواد کاملا بی‌رنگ و بی‌بو هستند.

روش استفاده از کاندوم تاخیری

به طور کلی، جدا از مدل کاندوم، روش استفاده تمامی آنها یکی است. برای استفاده از این کاندوم باید آن را در سر آلت تناسلی خود قرار دهید و به آرامی بالا بکشید. برای باز کردن بسته کاندوم نباید از قیچی و یا دندان استفاده کنید. زیرا خطر آسیب به کاندوم وجود دارد. همچنین، به این نکته توجه داشته باشید زمانی که در حال نعوظ قرار دارید باید از این کاندوم استفاده کنید.

کاندوم تاخیری چقدر تاخیر ایجاد می کند

پاسخ به این سوال به ویژگی های بدن هر فرد بستگی دارد. به طور کلی، کاندوم های تاخیری می توانند بین 5 دقیقه تا 30 دقیقه در انزال تاخیر ایجاد کنند. افرادی که زود انزالی دارند، معمولا زمان انزال آنها 5 تا 10 دقیقه به تاخیر می افتد. اما برای کسانی که مشکل زود انزالی ندارند، این زمان طولانی تر می شود.

مزایای استفاده از این کاندوم چیست؟

مزایای استفاده از کاندوم تاخیری به شرح زیرند:

 • افزایش مدت زمان رابطه جنسی
 • افزایش کیفیت رابطه جنسی
 • افزایش اعتماد به نفس
 • جلوگیری از انتقال بیماریهای جنسی
 • جلوگیری از بارداری ناخواسته
 • عدم ایجاد حساسیت

در کنار مواد بی‌حسی کننده‌ای که در کاندوم‌ تاخیری مورد استفاده قرار می‌گیرد، نوعی کاندوم وجود دارد که دارای یک حلقه پلاستیکی در قسمت جلویی کاندوم است و با قرار گرفتن بر روی رگ آلت تناسلی مرد از انزال جلوگیری به عمل می‌آورد. افرادی که دوست ندارند از مواد بی‌حسی برای به تعویق انداختن زمان انزال خود استفاده کنند، می‌توانند از این کاندوم بهره ببرند.

کاندوم تاخیری بهتر است یا اسپری تاخیری؟

اسپری تاخیری یکی از محصولات جنسی است که برای افزایش زمان رابطه جنسی، افزایش کیفیت رابطه جنسی و  حل مشکل زود انزالی در مردان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این اسپری حاوی مواد بی‌حسی مانند لیدوکایین است و زمان انزال مرد را افزایش می‌دهد، در نتیجه مرد و پارتنر جنسی او بیشتر می‌توانند از رابطه جنسی لذت ببرند.

اکنون این سوال پیش می‌آید که استفاده از کاندوم تاخیری بهتر است یا اسپری تاخیری. بهتر است بدانید که هر دو وسیله به یک اندازه زمان انزال را به تعویق می‌اندازند و نتیجه استفاده از هر دو یکسان است. اما کارشناسان سلامتی پیشنهاد می‌دهند، با توجه به اینکه کاندوم از انتقال بیماریهای مقاربتی جلوگیری به عمل می‌آورد و احتمال بارداری را کاهش می‌دهد، بهتر است از کاندوم استفاده شود.

آیا کاندوم تاخیری عوارضی دارد؟

مطالعت متعددی به بررسی اثرات کاندوم تاخیری پرداخته‌اند و همگی آنها بر این امر تاکید می‌ورزند که این کاندوم هرگز نباید طولانی مدت مورد استفاده قرار گیرد، در غیر اینصورت آثار بدی بر سلامتی خواهد داشت. استفاده طولانی مدت از این کاندوم سبب کاهش رضایت جنسی در میان طرفین می‌گردد.

همچنین در اثر استفاده طولانی مدت از این وسیله، فرد به لاتکس و مواد به کار رفته در کاندوم حساسیت پیدا می‌کند و این حساسیت سبب بروز آبریزش بینی، عطسه، خارش پوست، خش خش سینه، تورم و سرگیجه می‌شود. حساسیت به مواد لاتکس سبب افت فشار خون می‌شود و افت فشار خون در دراز مدت خطر سکته مغزی را افزایش می‌دهد.

سفارش کاندوم

اگر می خواهید برای خرید کاندوم از داروخانه اقدام کنید، می توانید هم اکنون کاندوم های مورد نیاز خود را از سایت داروخانه آنلاین سفارش دهید. کارشناسانی که در این مرکز مشغول به فعالیت هستند، مشاوره های رایگان و تخصصی خرید محصولات جنسی را در اختیار شما قرار می دهند.


داروخانه آنلاین مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :


سوالات متداول

بله! با توجه به این موضوع که کاندوم تاخیری زمان انزال را به تعویق می اندازد، استفاده از آن برای افزایش کیفیت رابطه جنسی مفید است.

خیر! استفاده مداوم از کاندوم تاخیری باعث می شود که دیگر شرکای جنسی با روش های معمولی لذت جنسی را تجربه نکنند.

خیر! کاندوم تاخیری راهکار موقتی برای زود انزالی است و افراد باید برای درمان این مشکل به پزشک متخصص مراجعه نمایند.

به طور کلی، بهتر است در طول یک ماه بیشتر از یک و یا دو بار از کاندوم تاخیری استفاده نکنید.