مکمل تقویت قوای جنسی

کاندوم طعم دار، کاندومی ویژه برای افزایش رضایت جنسی!

کاندوم طعم دار، کاندومی ویژه برای افزایش رضایت جنسی!

روابط جنسی یکی از مهم‌ ترین عوامل تاثیر گذار بر کیفیت زندگی زناشویی است. همان‌طور که می‌ دانید هر رابطه و یا فعالیتی دارای ابزار، اصول و قواعد مربوط به خود است. رابطه جنسی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و دارای اصول قواعد و ابزار مربوط به خود است. یکی از مهم‌ترین ابزارهای مربوط به رابطه جنسی کاندوم است. منابع خارجی بر این موضوع اشاره می کنند که کاندوم ها دارای انواع بسیار مختلف و متنوعی هستند و یکی از انواع آن ‌ها که بسیار مورد توجه قرار دارد کاندوم طعم دار است. در ادامه به این موضوع می پردازیم.

خرید کاندوم فضاییشما می توانید جهت خرید کاندوم فضایی از طریق وب سایت داروخانه آنلاین مطالعه نمایید.

اهمیت استفاده از کاندوم طعم دار در رابطه جنسی

همان‌طور که در بالا به آن اشاره کردیم وجود تنوع در رابطه جنسی از اهمیت ویژه ‌ای برخوردار است. چراکه رابطه جنسی یکی از مهم‌ ترین عوامل  افزایش کیفیت زندگی زناشویی است. هدف ایجاد تنوع در رابطه جنسی افزایش لذت در بین زوجین است. در بسیاری از موارد ایجاد لذت در رابطه زناشویی تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا می ‌کند که علت اصلی آن تکراری شدن رفتارها در این رابطه است. وجود عادات تکراری در زندگی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. برای مثال یکی از مهم‌ترین عادات تکراری ما خوردن وعده‌های غذایی است و یا بیدار شدن منظم صبحگاهی از مهم‌ترین عادات تکراری مطلوب به حساب می ‌آید.

عادات تکراری زمانی در زندگی می‌تواند کمک‌ کننده باشد که سبب ایجاد نظم و ترتیب در رفتارها و فعالیت‌های زندگی ما شود. اما نکته اصلی در مورد رابطه جنسی این است که این رابطه به ‌هیچ‌ وجه از قواعد و اصول منظمی پیروی نمی‌کند. بنابراین وجود رفتارهای تکراری دراین‌رابطه به ‌هیچ‌ وجه نمی‌تواند جذاب و لذت‌بخش باشد. با توجه به این ‌موضوع که یکی از مهم‌ترین ابزارهایی که در این رابط مورد استفاده قرار می‌گیرد، کاندوم است، تنوع در کاندوم‌ های مورد استفاده توسط زوجین می‌تواند سبب شود تا این رابطه از قالب تکراری شدن خارج شود و کاندوم طعم دار یکی از کاندوم هاست.

کاندوم طعم دار چیست؟

همان‌طور که ممکن است کم ‌و بیش اطلاع داشته باشید انواع مختلفی از کاندوم ها در بازار وجود دارند. جلوگیری از بارداری ناخواسته تنها کارکرد کاندوم ها نیست و آنها  می‌توانند کاربرد بسیار شگفت‌آوری نیز داشته باشند. کاندوم میوه‌ای و یا کاندوم طعم دار یکی از انواع کاندوم ها است که دارای اسانس میوه‌هایی چون انار، آلبالو، توت‌فرنگی تمشک و همچنین نوشابه وانیل و نعنا است.

فواید کاندوم طعم‌دار

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم یکی از مهم‌ترین کاربردهای کاندوم ها ایجاد تنوع در رابطه جنسی است.  اما شاید سوال اصلی این باشد که کاندوم طعم دار از چه طریق می‌تواند سبب ایجاد تنوع در رابطه جنسی شود؟! در ادامه در مورد تأثیرات کاندوم طعم‌دار بر افزایش کیفیت رابطه جنسی صحبت خواهیم کرد.

کاهش بوی بد واژن

بسیاری از زوجین معمولاً از وجود بوی بد در ناحیه واژن شکایت دارند. وجود ترشحات مختلف در ناحیه واژن و همچنین بیماری‌ های مختلف سبب می‌ شود تا واژن دارای بوی نامطبوعی بوده که این‌موضوع سبب می‌ شود تا زوجین علاقه ‌ای به ایجاد رابطه جنسی نداشته باشند. با توجه به این موضوع که کاندوم طعم دار دارای اسانس و بوی میوه است تا حد بسیار زیادی سبب کاهش بوی بد در ناحیه واژن می ‌شود.

اهمیت استفاده از کاندوم طعم‌ دار در رابطه جنسی

تنگ کنندگی واژن

عواملی چون وجود بافت عضلانی ضعیف و همچنین افزایش بافت چربی در ناحیه واژن سبب می‌ شود تا قطر اندازه واژن از حد طبیعی خود بزرگ ‌تر شود. گشادی واژن سبب می‌شود تا زوجین رابطه جنسی مطلوبی را تجربه نکنند. علت اصلی این‌موضوع این است که گیرنده‌ های موجود در سیستم ‌های عصبی آلت تناسلی مردان به فشار بسیار حساس است، درنتیجه واژن تنگ می ‌تواند تا حد بسیار زیادی سبب افزایش لذت جنسی در طرف مقابل شود. کاندوم طعم‌ دار به دلیل وجود ترکیباتی که در ساختار آن به کار رفته است سبب می ‌شود تا گیرنده ‌های عصبی موجود در واژن تحریک‌ شوند و واژن حالت منقبض به خود بگیرد. افزایش انقباضات در ماهیچه‌های واژن سبب کاهش عرض واژن می ‌شود.

افزایش گرمی واژن

سردی واژن یکی از مهم‌ ترین علل کاهش لذت در برقراری رابطه جنسی است. سردی واژن منجر به خشکی واژن می شود و این ‌موضوع سبب می شود تا شرکای جنسی تمایلی به ایجاد برقراری رابطه جنسی نداشته باشند. گاهی اوقات یکی از مهم‌ترین عواملی که سبب ایجاد سردی در ناحیه واژن می ‌شود، کاهش متابولیسم در سلول ‌های ماهیچه ‌ای واژن است.

کاهش متابولیسم و کاهش سرعت فرایندهای متابولیکی بدن سبب می ‌شوند تولید ترکیبات انرژی ‌زا در بدن کاهش پیدا کند و این ‌موضوع سبب کاهش تولید حرارت و در نتیجه ایجاد سردی در ناحیه واژن می‌شود. کاندوم طعم‌ دار به دلیل وجود اسانس میوه‌ های مختلف سبب افزایش تحریکات در سلول‌ های واژن می ‌شود. افزایش تحریکات سبب تحریک فرآیندهای متابولیسمی و تولید انرژی و ایجاد حرارت می‌ شود.

آیا کاندوم طعم دار گزینه مناسبی برای رابطه دهانی است؟

یکی از نکاتی که بسیاری از افراد باید به آن توجه داشته باشند این است که کاندوم طعم‌ دار خوراکی نیست.  با وجود این‌که کاندوم ‌های میوه‌ای دارای کاربرد های بسیار شگفت‌آوری هستند، اما اسانس ‌های موجود در این کاندوم ها تنها جنبه خوش‌بو کنندگی داشته و به ‌هیچ ‌وجه خوراکی نیست. چنانچه از این کاندوم ها برای رابطه دهانی استفاده شود، مواد شیمیایی موجود در این کاندوم ها وارد دستگاه گوارش افراد شده که این‌ موضوع می ‌تواند مشکلات گوارشی را ایجاد کند. کاندوم‌های خوراکی معمولاً دارای اسانس‌های خوراکی بوده و به‌ همین دلیل گزینه‌های بسیار مناسبی برای رابطه دهانی هستند. بنابراین اگر جزو افرادی هستید که به‌دنبال ایجاد تنوع در رابطه جنسی هستید، استفاده از کاندوم طعم دارگزینه بسیار مناسبی برای شما است.

کاندوم طعم دار قیمت

کاندوم‌های طعم ‌دار معمولاً به گونه‌ای طراحی می ‌شوند که رنگ آن‌ها با اسانس‌های موجود در آن‌ها یکسان باشد. یکی از نکاتی که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید، کیفیت اسانس‌های موجود در این کاندوم هاست. همان‌طور که در مطالب قبل هم به آن اشاره شد اسانس‌ های موجود در این کاندوم ها مواد شیمیایی هستند. بنابراین چنانچه این اسانس ‌ها دارای کیفیت قابل‌قبولی نباشند می‌ توانند سبب ایجاد حساسیت در اندام ‌های جنسی زوجین شود.

بنابراین یکی از توصیه‌ های بسیار مهم برای خرید این کاندوم ها این است که در کنار توجه به قیمت این کاندوم ها توجه به کیفیت و برند آن‌ها توجه شود. برای خرید کاندوم طعم دار با کیفیت می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. همچنین، محصولات دیگر جنسی مانند کاندوم تاخیری، کاندوم ترکیبی، کاندوم خاردار، کاندوم زنانه، کاندوم ساده و کاندوم فضایی و انواع ژل روان کننده را می توانید از این سایت سفارش دهید.

محصولات جنسی

سرکار خانم نغمه امیری کارشناس و درمانگر اختلالات جنسی و مشاور مجرب در حوزه مسائل زناشویی هستند که در زمینه استفاده از مکمل های تقویت قوای جنسی و باروری خانم ها و آقایان بسیار باسابقه می باشند.شما میتوانید برای دریافت مشاوره در زمینه همه موضوعات جنسی با پشتیبانی سایت داروخانه آنلاین تماس بگیرید.