منوی داروخانه
Your Cart

کاندوم زنانه

کاپ قاعدگی لاویا
-10 %
برند: لاویا | lavia مدل: Lavia Menstrual Cup
کاپ قاعدگی لاویا کاپ قاعدگی لاویا جایگزین کاربردی و به صرفه برای انواع پدهای بهداشتی و تامپون می باشد و دارای طراحی جدید و ویژه و حذف حفره‏ه ای هوایی لبه‏ ی کاپ جهت به صفر رساندن احتمال نشتی و تجمع آلودگی می باشد که کاملا بهداشتی و مناسب برای جوشاندن و استریل نگه ‏داشتن کاپ تا ابتدای ..
قابل استفاده‏ ی مجدد ، دارای محفظه ‏ی نگه‏ داری آلومینیومی
625,500 تومان 695,000 تومان
کاندوم تاخیری شادو 3عددی کاندوم تاخیری شادو 3عددی
-20 %
برند: شادو | Shadow مدل: Shadow Delay Condo 3 pieces
کاندوم تاخیری شادو 3 عددی محصولی است که در آن از بنزوکایین گیاهی به جای لیدوکایین استفاده شده و همین امر ارزشمندی این محصول را چندین برابر کرده است.بنزوکایینی که در این کاندوم به کاررفته گیاهی بوده و مناسب افرادی است که آلت تناسلی حساسی دارند.مصرف این کاندوم انزال را به تعویق انداخته و به شرکای..
ایجاد تاخیر در انزال , دارای مخزن ذخیره برای امنیت بیشتر
18,400 تومان 23,000 تومان
کاندوم التراتین فیستا 3 عددی کاندوم التراتین فیستا 3 عددی
جدید -30 %
برند: فیستا | Fiesta مدل: Fiesta ultra thin 3 Condoms
کاندوم التراتین فیستا 3 عددی بسیار نازک بوده و باعث افزایش کیفیت رابطه جنسی می شود. جنس این کاندوم بسیار شفاف، نازک و مقاوم بوده و به تحریک بیشتر بانوان و آقایان در طول رابطه جنسی کمک می کند. همچنین این کاندوم حاوی مواد روانن کنده بوده و میزان درد در رابطه جنسی را به میزان چشمگیری کاهش می ..
حاوی مواد روان کننده, کاندوم نازک
26,880 تومان 38,400 تومان
کاندوم پاور جنسینگ سوئیس کر 12 عددی
ناموجود
برند: سوئیس کر | Swisscare مدل: Swisscare Gensing Condoms 12 pcs
کاندوم پاور جنسینگ سوئیس کر دارای مواد روان کننده و  بنزوکائینی بوده که درد و حساسیت را به میزان چشمگیری کاهش داده و باعث افزایش میل جنسی می شود. این کاندوم حاوی عصاره جنسینگ بوده و باعث افزایش میل جنسی و طولانی شدن زمان رابطه می شود. این فراورده برای خانم های یائسه و سردمزاج مناسب اس..
میل جنسی تاخیری , کاندوم
20,000 تومان
کاندوم فوق تاخیری سوئیس کر 12 عددی
ناموجود
برند: سوئیس کر | Swisscare مدل: Swisscare Super Prolong Condoms 12 pcs
کاندوم فوق تاخیری سوئیس کر محصولی مناسب جهت افزایش کیفیت و میل جنسی است. کاندوم تاخیری با هدف افزایش مدت زمان رابطه جنسی و ارضای هر دو طرف طراحی شده است. این فرآورده دارای بدنه ای با برجستگی های خاردار و شیاردار برای تحریک بوده و باعث افزایش کیفیت رابطه جنسی می شود. این فرآورده حاوی بنزوکا..
تاخیر در انزال, ضدحساسیت, لاتکس طبیعی
25,000 تومان
کاندوم رودئو سوئیس کر 12 عددی
ناموجود
برند: سوئیس کر | Swisscare مدل: Swisscare Rodeo Condom 12 pcs
کاندوم رودئو سوئیس کر محصولی مناسب جهت بزرگ کننده آلت و افزایش میل جنسی است. این کاندوم دارای بدنه با برجستگی های خاردار و شیاردار بوده و به برای تحریک بیشتر بانوان کمک می کند. کاندوم رودئو حاوی ال آرژنین بوده و بهبود و ماندگاری نعوظ در آقایان و همچنین تحریک بیشتر بانوان کمک کرده..
بزرگ کننده آلت تناسلی مردان در نزدیکی, حاوی ال آرژنین
20,000 تومان
کاندوم دراگون فروت سوئیس کر 12 عددی
ناموجود
برند: سوئیس کر | Swisscare مدل: Swisscare Dragon Fruit Condoms 12 pcs
کاندوم دراگون فروت سوئیس کر محصولی مناسب جهت ایجاد تاخیر در انزال و تحریک بیشتر بانوان است. این کاندوم دارای طراحی کانتوری جهت ایجاد تأخیر فیزیکی بدون بی حسی می‌باشد. کاندوم دراگون فروت ارای برجستگی های خاردار در سراسر کاندوم بوده و همین امر باعث افزایش تحریک و لذت بانوان می شود. این ..
کاندوم تاخیری, خاردار
20,000 تومان
کاندوم خاردار  مدل Delight Her چرچیلز 12 عددی
ناموجود
برند: چرچیلز | churchills مدل: Churchills Delight Her Condoms 12 Pcs
کاندوم خاردار  مدل Delight Her چرچیلز  محصولی مناسب جهت افزایش کیفیت رابطه جنسی است. این فرآورده حاوی اسانس آدامس بادکنکی بوده و دارای رایحه بسیار مطبوعی است. این کاندوم حاوی مواد روان کننده و ژل تاخیری بوده و همین امر باعث افزایش طول مدت رابطه جنسی شده است. این کاندوم  از لاتکس ..
کاندوم خاردار, حاوی مواد روان کننده و چرب
20,000 تومان
کاندوم تنگ کننده انار سیکس 12 عددی
ناموجود
برند: سیکس | six مدل: Six Pomegranate Condom 12 pieces
کاندوم تنگ کننده انار سیکس محصولی مناسب جهت افزایش کیفیت رابطه جنسی است. این فرآورده حاوی اسانس اناربوده که باعث نفوذ به دیواره رحم شده و خاصیت انقباض و تنگ کننده را ایجاد می کند. کاندوم سیکس حاوی روان کننده چرب بوده و همین امر از ایجاد درد جلوگیری می کند. این کاندوم از لاتکس نازک و محکم س..
حاوی اسانس انار, تنگ کننده
10,000 تومان
کاندوم بسیار نازک سوئیس کر 12 عددی
ناموجود
برند: سوئیس کر | Swisscare مدل: Swisscare Ultrathin Condoms 12 pcs
کاندوم بسیار نازک سوئیس کر محصولی مناسب جهت افزایش کیفیت و لذت رابطه جنسی است. این محصول دارای دیواره های شفاف و مواد روان کننده اضافه بوده و همین امر باعث جلوگیری از ایجلد درد و زخم در ناحیه واژن می شود. این کاندوم بسیار چرب و روان بوده و همین امر سبب می شود واژن بانوان در هنگام برقراری ر..
بسیار نازک, تاخیری, کاندوم
20,000 تومان
کاندوم Bitter Coffee Prolong سوئیس کر 12 عددی
ناموجود
برند: سوئیس کر | Swisscare مدل: Swisscare Bitter Coffee Prolong Condoms 12 pcs
کاندوم Bitter Coffee Prolong سوئیس کر محصولی مناسب و ضد حساسیت برای تاخیر در انزال است. این فرآورده حاوی رایحه ی تلخ قهوه بوده که باعث افزایش حس جنسی در زمان نزدیکی شده و لذت رابطه را برای زوجین افزایش می دهد. همچنین بدنه این کاندوم از لاتکس طبیعی و شفاف ساخته شده که باعث ایجاد حساسیت نمی شود. ..
تاخیر در انزال, ضدحساسیت
20,000 تومان
پماد واژینال میرتولئا داروسازی خرمان 40 گرم
ناموجود
برند: خرمان | khorraman مدل: Khorraman Myrtolea Vaginal Ointment
پماد واژینال میرتولئا داروسازی خرمان پماد واژینال میرتولئا داروسازی خرمان محصولی مناسب برای بهبود عفونت های واژینال است. این پماد التهابات و خارش واژن را از بین می برد و به حفظ سلامت آن کمک می کند. به همین دلیل، استفاده از این پماد باید مورد توجه بانوان قرار گیرد. عفونت و التهابات واژن یکی از م..
بهبود عفونت و خارش واژینال و ضد التهاب و خارش
39,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)
کاندوم زنانه

 

کاندوم محصولی است که از تماس مستقیم آلت تناسلی شرکای جنسی جلوگیری می کند و همین امر نقش بسیار مهمی در جلوگیری از انتقال بیماری های جنسی دارد. همچنین، استفاده از کاندوم باعث می شود که دیگر زنان نیازی به استفاده از قرص های جلوگیری از بارداری نداشته باشند و این امر خطر بروز عوارض جانبی ناشی از مصرف این قرص ها را کاهش می دهد. کاندم زنانه نوعی محصول است که در واژن زنان قرار می گیرد و اجازه نمی دهد که باردار شوند.

تمامی محصولات جنسی که در این صفحه مشاهده می کنید از برندهای معتبر بازار هستند و مجوزهای لازم را از سازمان بهداشت دریافت کرده اند. در نتیجه، شما می توانید با خیال آسوده این محصولات را سفارش دهید و از آنها برای کیفیت رابطه جنسی خود استفاده نمایید.

نحوه عملکرد کاندوم زنانه

کاندوم زنانه یک روش مانع برای پیشگیری از بارداری است که در داخل واژن استفاده می شود. آنها با توقف ملاقات اسپرم با تخمک از بارداری جلوگیری می کنند. کاندوم زنانه را می توان قبل از رابطه جنسی داخل واژن قرار داد، اما مطمئن شوید که آلت تناسلی با واژن تماس نداشته باشد قبل از قرار دادن کاندوم. حتی قبل از اینکه یک مرد به ارگاسم (انزال کامل) برسد، منی همچنان می تواند از آلت تناسلی خارج شود. در صورت استفاده صحیح، کاندوم تنها روش پیشگیری از بارداری است که از بارداری و بیماری های مقاربتی محافظت می کند.

نحوه استفاده از کاندوم زنانه

بسته را باز کنید و کاندوم زنانه را بردارید و مراقب باشید پاره نشود. بسته را با دندان باز نکنید. حلقه کوچکتر را در انتهای بسته کاندوم فشار دهید و آن را داخل واژن قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که حلقه بزرگ در انتهای باز کاندوم، اطراف دهانه واژن را بپوشاند. اطمینان حاصل کنید که آلت تناسلی در کاندوم زنانه قرار می گیرد، نه بین کاندوم و کناره واژن. پس از رابطه جنسی، کاندوم زنانه را فوراً با بیرون کشیدن آرام خارج کنید. برای جلوگیری از نشت مایع منی می توانید حلقه بزرگ را بچرخانید. کاندوم را در سطل زباله بیندازید، نه توالت.

استفاده از روان کننده کاندوم‌های زنانه از قبل روان‌کاری شده‌اند تا استفاده راحت‌تر از آن‌ها انجام شود، اما ممکن است دوست داشته باشید از روغن اضافی نیز استفاده کنید. بسته را بررسی کنید تا بفهمید کدام روان کننده ها مناسب هستند.

چه کسانی می توانند از کاندوم زنانه استفاده کنند؟

اکثر مردم می توانند با خیال راحت از کاندوم زنانه استفاده کنند. همچنین می توانید بلافاصله پس از بچه دار شدن، سقط جنین  از آنها استفاده کنید. اما ممکن است برای زنانی که از لمس ناحیه تناسلی خود احساس راحتی نمی کنند مناسب نباشند.

مزایا و معایب کاندوم زنانه

کاندوم های زنانه به محافظت از هر دو شریک جنسی در برابر بیماری های مقاربتی از جمله HIV کمک می کند. اگر به درستی استفاده شوند، روشی قابل اعتماد برای جلوگیری از بارداری هستند. این یک نوع پیشگیری از بارداری است که فقط هنگام رابطه جنسی باید از آن استفاده کنید. عوارض جانبی جدی وجود ندارد.

برخی از زوج ها متوجه می شوند که گذاشتن کاندوم رابطه جنسی را قطع می کند. برای دور زدن این موضوع، آن را از قبل وارد کنید یا سعی کنید این کار را به بخشی از پیش بازی تبدیل کنید. کاندوم های زنانه بسیار قوی هستند، اما در صورت عدم استفاده صحیح ممکن است شکافته یا پاره شوند. آنها به اندازه کاندوم های مردانه در دسترس نیستند و ممکن است گران تر باشند.

آیا چیزی می تواند کاندوم زنانه را کم اثر کند؟

گاهی اوقات اسپرم در حین رابطه جنسی، حتی با استفاده از کاندوم زنانه، وارد واژن می شود. این ممکن است اتفاق بیفتد اگر: آلت تناسلی ناحیه اطراف واژن را قبل از قرار دادن کاندوم زنانه لمس می کند کاندوم زنانه بیش از حد به داخل واژن فشار داده می شود آلت تناسلی به طور تصادفی بین طرف واژن و کاندوم وارد می شود کاندوم با ناخن های تیز یا جواهرات آسیب می بیند اگر فکر می کنید اسپرم وارد واژن شما شده است، ممکن است به پیشگیری از بارداری اضطراری نیاز داشته باشید. می توانید تا 5 روز پس از رابطه جنسی محافظت نشده از پیشگیری از بارداری اضطراری استفاده کنید. همچنین باید آزمایش STI را در نظر بگیرید.

انواع کاندوم

امروزه، انواع کاندوم در بازار موجود هستند. اما به طور کلی کاندوم ها به دو دسته کاندوم مردانه و کاندوم زنانه تقسیم بندی می شوند. کاندوم مردانه به دسته های مختلفی از جمله کاندوم تاخیری، کاندوم خاردار، کاندوم کلاسیک و کاندوم ترکیبی دسته بندی می گردد. هر یک از این کاندوم ها دارای ویژگی های خاصی هستند که شرکای جنسی می توانند با توجه به ترجیحات خود از آن استفاده نمایند.

کاندوم زنانه چیست؟

بانوان از کاندوم زنانه برای پیشگیری از بیماریهای آمیزشی و بارداری استفاده می‌کنند. این کاندوم به صورت لوله‌ای پلاستیکی است که انعطاف‌پذیری بالایی دارد. جنس این پلاستیک از پلی اورتان است. طول این کاندوم معمولا 17 سانتی‌متر است که فضای داخل واژن بانوان را پوشش می‌دهد. استفاده از کاندوم بانوان در مقایسه با کاندوم مردانه کمتر رایج است. زیرا مصرف کنندگان بر این عقیده هستند که استفاده از کاندم مردانه ساده تر از کاندوم بانوان است.

طرز استفاده از کاندوم زنانه

برای استفاده از این وسیله زنان باید قسمت خارجی واژن را از هم باز کنند. برای سهولت در انجام اینکار می‌توان از روان کننده واژن استفاده کرد. کاندوم باید به آرامی در داخل واژن قرار گیرد سپس با استفاده از انگشت اشاره تا جایی که امکان دارد در واژن فرو رود.

باید اطمینان حاصل شود که این وسیله به درستی در واژن قرار گرفته است و تاب نخورده است. پس از اتمام رابطه جنسی وقتی زن هنوز دراز کشیده است باید این وسیله را خارج کند. هرگز در حالت ایستاده این وسیله را از واژن خود خارج نکنید. این وسیله از مدل مردانه آن بلند است و دو حلقه دارد.

آیا می توان از کاندوم مردانه و زنانه همزمان با یکدیگر استفاده کرد؟

برخی از افراد برای اینکه خطر بارداری احتمالی را به حداقل برسانند از کاندوم زنانه و مردانه همزمان با یکدیگر استفاده می کنند.  این نکته توجه داشته باشید که در برقراری رابطه جنسی هرگز به طور هم‌زمان از کاندوم زنانه و مردانه استفاده نکنید! این کار بسیار اشتباه است و حتی می تواند کیفیت رابطه جنسی را به شدت تحت تاثیر قرار دهد.

این کاندوم خطر انتقال چه بیماری هایی را کاهش می دهد؟

مطالعات نشان داده اند کاندوم تقریبا می تواند خطر انتقال تمامی بیماری های جنسی را کاهش دهد. به طور مثال، عفونت های جنسی مانند کلامیدیا، سوزاک، هپاتیت نوع سی و ایدز از طریق کاندوم کنترل می شوند. در نتیجه، شما می توانید با خیال آسوده رابطه جنسی داشته باشید و دیگر نباید نگران ابتلا به این بیماری ها باشید.

آیا کاندوم یک بار مصرف است؟

کاندوم زنانه و مردانه یکبار مصرف هستند و شما تنها یک بار می توانید از آن استفاده کنید. بعد از اتمام رابطه جنسی باید کاندوم خود را دور بیاندازید و دیگر هرگز از آن استفاده نکنید. در غیر اینصورت، خطر انتقال عفونت در اثر استفاده دوباره از یک کاندوم وجود دارد.

چه چیزی به کاندوم آسیب می رساند؟

کاندوم زنانه در برابر حرارت بسیار حساس است. شما نباید کاندوم را در نزدیکی حرارت نگه دارید. در غیراینصورت کاندوم ضعیف می گردد و خطر پارگی کاندوم در طول رابطه جنسی وجود دارد. همچنین، توصیه می شود کاندوم را در مکان های پر رطوبت مانند حمام قرار ندهید.

موارد احتیاطی در استفاده از کاندوم زنانه

در صورت استفاده صحیح، کاندوم زنانه 95 درصد موثر است. آنها در برابر بارداری و عفونت های مقاربتی (STIs) محافظت می کنند. قبل از تماس با آلت تناسلی، کاندوم زنانه باید در داخل واژن قرار داده شود. این بدان معنی است که آنها با استانداردهای ایمنی بالا آزمایش شده اند. کاندوم زنانه ممکن است در حین رابطه جنسی به داخل واژن فشار داده شود، اما اگر این اتفاق بیفتد، به راحتی می توانید آن را خارج کنید. کاندوم زنانه ممکن است برای زنانی که دست زدن به ناحیه تناسلی خود راحت نیستند مناسب نباشد. کاندوم های زنانه نباید دوباره استفاده شوند. هر بار که رابطه جنسی دارید، یکی جدید باز کنید. روی بسته بندی کاندوم ها تاریخ مصرف نوشته شده است. از کاندوم های تاریخ گذشته استفاده نکنید.

قیمت کاندوم زنانه چقدر است؟

به طور کلی، باید بدانید کاندوم زنانه از مردانه گران‌ قیمت ‌تر است. برای اطلاع از قیمت و خرید کاندوم زنانه می‌توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

خرید کاندوم از داروخانه

اگر شما به دنبال خرید کاندوم زنانه و یا استعلام قیمت کاندوم زنانه هستید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. کارشناسانی که در این مرکز مشغول به فعالیت هستند، مشاوره های رایگان و تخصصی خرید کاندوم را در اختیار شما قرار می دهند.


داروخانه آنلاین مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

سوالات متداول

خیر! شما باید یا از کاندوم زنانه و یا از کاندوم مردانه استفاده کنید.

پس از اتمام رابطه جنسی زمانی که هنوز دراز کشیده اید کاندوم را به آرامی از واژن خود خارج کنید.

پاسخ به این سوال کاملا سلیقه ای است و به ترجیحات شما بستگی دارد. با وجود این، هر دو کاندوم از سلامت جنسی شما محافظت می کنند.

بله! کاندوم زنانه خطر انتقال بیماری های جنسی را کاهش می دهد.