مکمل تقویت قوای جنسی

آیا کاندوم عروسکی کیفیت رابطه جنسی را افزایش می دهد؟

آیا کاندوم عروسکی کیفیت رابطه جنسی را افزایش می دهد؟

کاندوم یکی از محصولات مراقبت جنسی است که استفاده از آن در چند سال اخیر مورد توجه قرار گرفته است. پس از افزایش آگاهی جنسی در چند دهه اخیر شرکای جنسی به این نتیجه رسیدند که یکی از بهترین روش ها برای جلوگیری از انتقال بیماری های جنسی استفاده از کاندوم است. به همین دلیل تولید کنندگان کاندوم تلاش کردند تا با تولید انواع متنوعی از کاندوم از جمله کاندوم خاردار، کاندوم تاخیری و مدل های دیگر کیفیت رابطه جنسی را افزایش دهند. یکی از کاندوم هایی که اخیر به بازار معرفی شده است کاندوم عروسکی یا فاندوم است. این کاندوم ویژگی های متعددی دارد و در عین حال می تواند عوارضی را در پی داشته باشد. به همین دلیل شناخت کامل این کاندوم اهمیت بسیار زیادی دارد.

کاندوم عروسکی چیست؟

بهتر است در همین ابتدا توضیحی در مورد ویژگی های ظاهری این کاندوم بدهیم. همانطور که از واژه عروسکی مشخص است کاندوم عروسکی به اشکال و طرح های کارتونی تولید می شود و برجستگی های زیادی دارد. رنگ هایی که در این کاندوم به کار رفته اند بسیار تند و تحریک کننده هستند و همین امر سبب می شود لذت جنسی در میان شرکای جنسی افزایش پیدا کند.

فواید کاندوم عروسکی

این کاندوم می تواند ویژگی ها و فواید زیادی را برای شرکای جنسی به همراه داشته باشد. این فواید به اندازه ای تاثیر گذار هستند که بسیاری از افراد این کاندوم را یکی از بهترین محصولات جنسی می دانند. این فواید به شرح زیر هستند:

  • ایجاد فضایی شاد و بدون استرس: از اولین و ساده ترین فواید این کاندوم ها می توان به ایجاد فضای شاد اشاره کرد. با توجه به این موضوع که ظاهر این کاندوم ها مشابه به شخصیت های کارتونی است، استفاده از آنها در طول رابطه جنسی می تواند فضایی شاد را به وجود بیاورد و استرس و اضطراب بکاهد.
  • تحریک جی اسپات در زنان: مهمترین دلیلی که سبب شده است استفاده از کاندوم عروسکی مورد توجه قرار گیرد قدرت بالای آن در تحریک نقطه جی اسپات در زنان است. مطالعات نشان داده اند زنانی که در نقطه جی اسپاتشان به خوبی تحریک می شود، زودتر به ارگاسم می رسند و این امر می تواند نقش موثری در حفظ سلامت جنسی و برقراری رابطه لذت بخش داشته باشد. افزایش رضایت جنسی یکی از مواردی است که در اثر استفاده از این کاندوم ها به وجود می آید.

فواید کاندوم عروسکی

این کاندوم از چه موادی ساخته شده است؟

وقتی افراد به ظاهر این کاندوم نگاه می کنند ناخودگاه این سوال برایشان پیش می آید که در ساخت این محصول چه موادی به کار رفته اند! نگران نباشید! اگر این کاندوم را از برندهای معتبر سفارش دهید، از لاتکس طبیعی ساخته شده است. لاتکس با بدن انسان سازگاری بالایی دارد و هرگز باعث بروز حساسیت نمی شود. همچنین، رنگی که در این کاندوم مشاهده می کنید رنگ خوراکی است. این رنگ به هیچ عنوان حساسیت زا نیست. در نتیجه اگر می خواهید این کاندوم را خریداری کنید، می توانید هم اکنون برای خرید کاندوم عروسکی اقدام نمایید. به این نکته توجه داشته باشید که برای خرید کاندوم باید به مراکز معتبر مراجعه کنید.

طرز استفاده از کاندوم عروسکی

روش استفاده از این کاندوم مشابه به کاندوم های دیگر است. اما توصیه می شود در زمان استفاده از آن به برخی از نکات توجه داشته باشید:

  • کاندوم را از بسته خارج کنید و مانند کاندوم های دیگر در سر آلت تناسلی خود قرار دهید.
  • با توجه به این موضوع که سر این کاندوم دارای برجستگی های زیادی است، نباید آن را زیاد فشار دهید زیرا خطر پارگی کاندوم افزایش پیدا می کند.
  • کاندوم باید کاملا صاف باشد.

این محصول معمولا همراه با ژل لوبریکانت به فروش می رسد. پس از قرار دادن کاندوم بر روی آلت تناسلی خود ژل لوبریکانت را بر روی کاندوم بزنید تا نرم و لغزنده شود. استفاده از این ژل نقش موثری در افزایش کیفیت رابطه جنسی دارد. برای خرید ژل لوبریکانت می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

عوارض کاندوم عروسکی

با اینکه استفاده از این کاندوم به شرکای جنسی توصیه می شود، اما باید بدانید استفاده بیش از اندازه از این کاندوم خطرات زیادی را در پی دارد. با توجه به این موضوع که این کاندوم برجستگی های زیادی دارد، اگر به مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرد، در واژن زنان زخم ایجاد می کند و این امر می تواند خطر بروز عفونت را افزایش دهد. از طرفی دیگر، استفاده طولانی مدت از کاندوم عروسکی سبب می شود که زنان دیگر با روش های معمول به ارگاسم نرسند و این موضوع می تواند مشکلاتی نظیر افسردگی را در زنان به وجود بیاورد. به همین دلیل شرکای جنسی باید در ماه یک یا دو بار از این کاندوم استفاده نمایند.

سوالات پرتکرار

در این قسمت تلاش می کنیم تا به سوالات پرتکرار در مورد این کاندوم پاسخ دهیم.

من تازه ازدواج کرده ام آیا می توانم از این کاندوم استفاده کنند؟

تمامی افراد می توانند از این کاندوم استفاده کنند. اما توصیه می شود زوج های جوان از این کاندوم استفاده نکنند. استفاده از این کاندوم ها به زوج هایی توصیه می شود که چندین سال است از زمان ازدواج آنها گذشته است و به دنبال روش های نوین افزایش کیفیت رابطه جنسی هستند.

کاندوم عروسکی را از کجا بخریم؟

همانطور که در طی این متن به آن اشاره کردیم، اگر می خواهید از محصولات ویژه استفاده کنید، باید آنها را از مراکز معتبر خریداری کنید. برای خرید کاندوم مردانه کاندوم عروسکی و کاندوم عروسکی فضایی می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. این سایت پکیج کاملی از محصولات جنسی را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین، شما می توانید قبل از خرید از مشاوره های رایگان این مرکز بهره مند شوید. اگر تجربه ای در زمینه استفاده از کاندوم عروسکی دارید، لطفا با ما به اشتراک بگذارید.

محصولات جنسی
سرکار خانم نغمه امیری کارشناس و درمانگر اختلالات جنسی و مشاور مجرب در حوزه مسائل زناشویی هستند که در زمینه استفاده از مکمل های تقویت قوای جنسی و باروری خانم ها و آقایان بسیار باسابقه می باشند.شما میتوانید برای دریافت مشاوره در زمینه همه موضوعات جنسی با پشتیبانی سایت داروخانه آنلاین تماس بگیرید.