منوی داروخانه
Your Cart

داروی گیاهی

برند: ام پلاس|M Plus مدل: M plus Garcinia Cambogia 500 mg 60 capsules
کپسول گارسینیا کامبوجیا ۵۰۰ میلی گرم ام پلاس کپسول گارسینیا کامبوجیا ۵۰۰ میلی گرم ام پلاس محصولی مناسب برای کاهش وزن است. این کپسول پایه گیاهی دارد و در آن از  عصاره اثربخش و شگفت انگیز میوه گارسینیا کامبوجیا استفاده شده است. کپسول گارسینیا اشتها را پایین می آورد و سبب می شود میل افراد به غذ..
کاهش وزن و کاهش اشتها و حفظ سلامت متابولیسم بدن و کمک به تناسب اندام
201,300 تومان
برند: رازک | Razak مدل: razak curcumin 30 cap
کپسول کورکومین رازک کپسول کورکومین رازک یک آنتی اکسیدانی قوی است و مهمترین اثرگذاری آن بهبود درد و رفع التهاب مفاصل است. کورکومین  عصاره خشک ریشه گیاه زردچوبه است. زرد رنگ بودن زرد چوبه به علت وجود این ماده است که خواص آنتی اکسیدانی قابل توجهی دارد و در خنثی کردن رادیکال&..
بهبود درد و التهاب مفاصل
115,000 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health aid Curcumax 30 Caps
  کپسول کورکومکس هلث اید   کپسول کورکومکس هلث اید مکملی منحصر به فرد برای کاهش درد و التهاب مفاصل است و از بروز بیماری های مختلف جلوگیری به عمل می آورد. این مکمل حاوی زردچوبه است و گزینه ای مناسب برای تمامی افرادی است که به سلامتی خود اهمیت می دهند! اثرات زردچوبه بر سلامتی &..
کمک به کاهش درد و التهاب مفاصل
130,000 تومان
برند: نوتراکس | Nutrax مدل: Nutrax Querce Plus 30 caps
کپسول کوئرس پلاس نوتراکس نوتراکس کوئرس پلاس، فرآورده طبیعی برگرفته از دو گیاه شناخته شده انگور و تلخ بیان ژاپنی، با دارا بودن بیوفلاونوئیدهای موثر،اثرات کارآمدی همچون آنتی اکسیدانی، آنتی هیستامینی و ضد التهابی دارد. این فرآورده به تقویت سیستم ایمنی و حفظ سلامت بدن کمک شایانی نموده و در بهبود علای..
بهبود علایم آلرژی، کاهش التهابات و تقویت سیستم ایمنی بدن
210,000 تومان
برند: اکسیر فارم | Exir farm مدل: Exir Farm Royal Jelly 30 Soft Gelatin Capsules
کپسول ژلاتینی رویال ژلی اکسیر فارم کپسول ژلاتینی رویال ژلی اکسیر فارم حاوی غذای ملکه زنبور هاست. رویال ژلی حاوی انواع ویتامین ها و املاح مورد نیاز بدن است. مصرف ژل رویال باعث تقویت سیستم ایمنی می شود و بدن را در برابر بروز انواعی از بیماری ها مقاوم می کند. این کپسول باعث افزایش قوای جنسی و باروری..
تقویت کننده سیستم ایمنی بدن و بهبود دهنده قوای جنسی کمک به افزایش قدرت باروری
307,400 تومان
برند: داروسازی دانا | Daana Pharma مدل: Daana Ginseng 100 mg 30caps
کپسول ژلاتینی جینسینگ 100 داروسازی دانا 30 عدد کپسول ژلاتینی جینسینگ داروسازی دانا محصولی مناسب برای تقویت نیروی جسمانی است. در این کپسول از 100 میلی گرم عصاره جینسینگ استفاده شده است و همین امر این کپسول را به محصولی ویژه تبدیل کرده است. از این کپسول می توان برای تقویت حافظه نیز استفاده کرده است..
بهبود قوا و میل جنسی و تقویت سیستم ایمنی بدن و رفع خستگی و بی حالی
53,800 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Prolive 30cap
  کپسول پرولیو باریج اسانس کپسول پرولیو باریج اسانس محصولی مناسب برای درمان کبد چرب است. این کپسول حاوی مواد موثره ای نظیر خار مریم، کنگر فرنگی و زردچوبه است و همین امر اثر بخشی این کپسول را افزایش داده است. وقتی کبد چرب می شود علائمی نظیر کاهش اشتها و کاهش وزن، ضعف عمومی بدن، خستگی و گیج..
جهت پیشگیری از بیماری کبد چرب , محافظ کیسه صفرا
68,600 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Gol Daro Proscur 30cap
کپسول پروسکور گل دارو  کپسول پروسکور گل دارو مکملی منحصر به فرد برای بهبود و درمان هیپرپلازی پروستات است. پروستات غده مهمی در بدن مردان به شمار می رود و هیپرپلازی پروستات یکی از بیماریهای رایج این غده در بدن است. علائم مختلفی می توانند نشان دهنده بروز این بیماری در بدن باشند که مهمترین آنها ..
جهت محافظت کامل پروستات و رفع مشکلات در هنگام دفع ادرار
120,000 تومان
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabzdaru Prostex 60cap
کپسول پروستکس سبز داروکپسول پروستکس سبز دارو مکملی منحصر به فرد برای پیشگیری و بهبود علائم ناشی از بزرگ شدن خوش خیم پروستات است. بسیاری از کارشناسان سلامتی مشکلات مرتبط با غده پروستات را یکی از دشوارترین بیماریها برای مردان می دانند. زیرا اگر این غده متورم شود مشکلات زیادی از جمله تکرر ادرار را برای..
پیشگیری از علائم ناشی از بزرگ شدن خوش خیم پروستات
185,000 تومان
کپسول پروستات فید نیو بهار پایا 30 عددی کپسول پروستات فید نیو بهار پایا 30 عددی
-10 %
برند: بهار پایا | BaharPaya مدل: Baharpaya Prostate Feed New 30 Caps
کپسول پروستات فید نیو بهار پایا کپسول پروستات فید نیو بهار پایا باعث رفع علائم ناشی از هیپرپلازی یا همان بزرگی خوش خیم پروستات می شود. هیپرپلازی پروستات ممکن است باعث انسداد مجرای ادراری شده و عفونت ادراری را به همراه داشته باشد. این مکمل با داشتن ترکیبات ضد میکروبی و ضد التهابی از بروز چنین مشکل..
بهبود مشکلات ناشی از بزرگی پروستات و بهبود تکرر ادرار و شب ادراری
66,528 تومان 73,920 تومان
برند: داروسازی دانا | Daana Pharma مدل: Daana Prosta Health 60cap
  کپسول پروستا هلث   کپسول پروستا هلث محصولی مناسب برای کمک به بهبود عملکرد پروستات در هایپریلازی خوش خیم است. پروستات غده ای مهم در بدن مردان به شمار می رود که اگر آسیب ببیند، مشکلات زیادی را در سلامتی مردان به وجود می آورد. به طور مثال اگر این غده ملتهب گردد، به مجاری ادرار و کل..
بهبود عملکرد پروستات و مجاری ادراری و کلیه
91,000 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Prosta
  کپسول پروستا باریج اسانس   کپسول پروستا باریج اسانس محصولی مناسب برای بهبود عملکرد پروستات در هایپریلازی خوش خیم پروستات است. در این محصول از مواد موثره ای نظیر روغن بذر کتان استفاده شده است و همین امر اثر بخشی این مکمل را افزایش داده است. این محصول رادیکال های آزاد بدن را که می..
بهبود عملکرد پروستات در هایپریلازی خوش خیم پروستات
83,000 تومان
برند: داروسازی دانا | Daana Pharma مدل: Daana Neurobiogel Forte 40Caps
کپسول نوروبیوژل فورت داروسازی دانا 40 عددی کپسول نوروبیوژل فورت داروسازی دانا محصولی مناسب برای کمک به هضم، جذب و تبدیل غذا به انرژی است. این کپسول حاوی ویتامین های گروه ب از جمله ویتامین ب 12، ویتامین ب 6 و ویتامین ب 1 است و همین امر کپسول نوروبیوژل را محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. کپسول نوروبی..
موثر در تقسیم سلولی خون سازی و عملکرد سیستم عصبی
65,400 تومان
کپسول نورو پلاس یوروویتال 30 عددی کپسول نورو پلاس یوروویتال 30 عددی
-10 %
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital Neuro Plus Capsules
کپسول نورو پلاس یوروویتالکپسول نورو پلاس یوروویتال مکملی مناسب برای بهبود عملکرد مغز است. این مکمل با داشتن ترکیباتی چون امگا3، پانتونیک اسید و عصاره جنسینگ باعث کمک به افزایش تمرکز و بالا رفتن توانایی مغزی می شود. جنسینگ از طرفی دیگر باعث کاهش خستگی و بهبود عملکرد عروق می شود. این مکمل حاوی ویتامین..
کمک به بهبود عملکرد مغز و بهبود دهنده عملکرد جنسی
255,060 تومان 283,400 تومان
برند: فیتومد | Phytomed مدل: Phytomed Migracetum 30Caps
کپسول میگراستوم فیتومد کپسول میگراستوم فیتومد باعث بهبود سردرد های میگرنی می شود. این محصول علائم حملات میگرنی چون حالت تهوع، خستگی و حساسیت به نور را بهبود می بخشد. این محصول دارای خاصیت ضد التهابی و شل کننده عروق است که میگرن و التهاب عروق مغزی را کاهش می دهد. این کپسول دارای خاصیت آرام بخش نیز..
بهبود سردردهای میگرنی و کاهش دفعات حمله های میگرنی
115,000 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Menohelp Barij 30 caps
کپسول منو هلپ باریج اسانسکپسول منو هلپ باریج مکملی منحصر به فرد برای رفع علائم یائسگی از جمله گر گرفتگی و تعرق شبانه است. یائسگی دوره ای است که طی آن قاعدگی برای همیشه قطع می شود و یکی از نشانه های رایج آن کاهش ترشح هورمون استروژن در بدن است. همین امر سبب بروز علائم زیر می شود: گرگرفتکی و تعرق ..
رفع علائم یائسگی مانند گر گرفتگی و تعریق شبانه 
126,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Menstrugol Caps
کپسول منستروگل گل دارو 30 عددی   کپسول منستروگل گل دارو محصولی مناسب برای برطرف کردن درد و اسپاسم در دوران قاعدگی است. این کپسول پایه گیاهی دارد و همین امر آن را به مکملی اثر بخش تبدیل کرده است. دردهای قاعدگی می توانند مشکلات بسیار زیادی را برای بانوان به وجود بیاورند و فعالیت های فردی و ..
برطرف کننده درد و اسپاسم دوران قاعدگی
85,400 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Lipoherb 30 Caps
کپسول لیپوهرب گل دارو 30 عددی کپسول لیپوهرب گل دارو محصولی مناسب برای کاهش لیپو پروتئین های مضر خون است. این کپسول پایه گیاهی دارد و در آن از گیاهان دارویی استفاده شده است. کپسول لیپوهرب می تواند لیپو پروتئین های مفید خون را بالا ببرد و همین امر سبب شده است این کپسول به محصولی ارزشمند تبدیل شود. ..
کاهش تری گلیسیرید و کلسترول و کاهش لیپو پروتئین های مضر خون
88,200 تومان
کپسول لیورفید نیو بهار پایا 30 عدد کپسول لیورفید نیو بهار پایا 30 عدد
-10 %
برند: بهار پایا | BaharPaya مدل: BaharPaya Liverfeed New 30 Caps
  کپسول لیورفید نیو بهار پایا 30 عدد کبد (جگر) اندام مهمی در بدن است که بدون آن ادامه حیات غیرممکن است. پانکراس(لوزالمعده) و کبد، نقش مهمی در هضم و متابولیسم مواد غذایی به‌عهده دارند. کیسه‌ی صفرا نیز اگر چه اندامی مهم است، ولی بدن به‌خوبی خود را با فقدان آن، تطبیق می‌د..
سم زدایی و پاکسازی کبد و کمک به رفع التهابات مزمن کبد
80,820 تومان 89,800 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Lime 75mg 60 Soft Cap
کپسول لیمو ترش باریج کپسول لیمو ترش باریج محصولی مناسب برای درمان اضافه وزن ناشی از مصرف داروها و بیماری هاست. در این کپسول از عصاره لیمو ترش استفاده شده است و همین امر این محصول را به کپسولی اثر بخش تبدیل کرده است. کپسول باریج متابولیسم بدن را بالا می برد و این موضوع می تواند منجر به کاهش وزن شو..
کمک به کاهش وزن و درمان اضافه وزن ناشی از مصرف داروها و بیماری ها
70,000 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Lomex
  کپسول لومکس باریج اسانس کپسول لومکس باریج اسانس محصولی مناسب برای درمان دل پیچه است. این کپسول پایه گیاهی دارد و از گیاه مرزه در آن استفاده شده است. کپسول لومکس می تواند به عنوان درمان کمکی برای بهبود اسهال غیر عفونی مورد استفاده قرار گیرد و تعداد دفعات و مدت اسهال را کاهش دهد. مصرف این..
درمان کمکی برای علائم اسهال غیر عفونی
32,500 تومان
برند: فیتومد | Phytomed مدل: Phytomed Lavandeep 30Caps
کپسول لاوندیپ فیتومد کپسول لاوندیپ فیتومد حاوی عصاره گیاه لاوندر است. این گیاه باعث جلوگیری از آزاد سازی نوراپی نفرین می شود، نور اپی نفرین که به هورمون فرار و گریز معروف است در زمان ترس و ا ترشح می شود و سیستم بدنی را برای مقابله با شرایط خطرناک آماده می کند که باعث افزایش ضربان قلب و بروز اضطرا..
کاهش اضطراب و بهبود خواب
95,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Phytho Lax 30cap
کپسول فیتولاکس گل داروکپسول فیتولاکس گل دارو  محصولی مناسب برای درمان یبوست های مزمن است. این کپسول حاوی مواد موثره ای است که در روده وارد می شوند و با جذب مدفوع به راحتی از روده خارج می گردند. این امر سبب می شود سلامت عمومی افراد بالا برود. اگر یبوست درمان نگردد، خطر کمبود انواع ویتامین ها و م..
درمان یبوست های مزمن به ویژه در موارد هموروئید، شقاق
57,400 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Phyto Arthrit
کپسول فیتوآرتریت گل داروکپسول فیتوآرتریت گل دارو محصولی مناسب برای کمک به درمان التهاب و درد مفاصل است. این کپسول پایه گیاهی دارد و مواد موثره ای مانند کورکومین، عصاره جینسینگ و عصاره پنجه گربه در آن به کار رفته اند. همین امر سبب شده است کپسول فیتوآرتریت به محصول اثر بخش تبدیل شود. این مواد می توانن..
کمک به درمان التهاب و درد مفاصل و تسهیل کننده حرکت مفاصل
99,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 577 (25 صفحه)
داروی گیاهی

طب سنتی و استفاده از داروی گیاهی ریشه در فرهنگ های باستانی دارد. در گذشته، انسان ها برای درمان بیماری های خود به دل طبیعت پناه می بردند و تلاش می کردند تا با استفاده از گیاهانی که طبیعت در اختیار آنها قرار داده است بیماری های خود را درمان کنند. امروزه، طب سنتی ایرانی، چینی و هندی در سراسر دنیا شناخته شده است و طرفداران بسیار زیادی دارد.

تمامی محصولاتی که در این صفحه مشاهده می کنید حاوی داروی گیاهی هستند و مجوزهای لازم را از سازمان بهداشت و سازمان غذا و دارو دریافت کرده اند. در نتیجه، شما می توانید با خیال آسوده این محصولات را سفارش دهید و از آنها برای ارتقای سلامتی خود استفاده نمایید.

داروی گیاهی چیست؟

گیاهان دارویی به طیف گسترده ای از گیاهان گفته می شود که می توانند برای درمان بیماری ها به کار برده شوند. در برخی از گیاهان از ریشه و در برخی از گیاهان از برگ و گل آن برای درمان استفاده می شود. این گیاهان با توجه به نوع و شدت بیماری می توانند به سرعت و یا در طول زمان به درمان بیماری ها کمک کنند. امروزه، بسیاری از کشورهای پیشرفته برای درمان بیماری ها به این گیاهان تکیه می کنند. البته باید بدانید استفاده از داروهای گیاهی هرگز به معنای نفی داروهای شیمیایی نیست. بلکه این دو دسته دارو در کنار یکدیگر برای درمان بیماری ها مفید هستند.

لیست داروهای گیاهی

با توجه به این موضوع که طب سنتی قدمتی چند هزارساله دارد هزاران داروی گیاهی در این لیست قرار می گیرند. برخی از این گیاهان تنها مختص منطقه خاصی هستند و امکان پرورش آنها در تمامی نقاط دنیا وجود ندارد. برخی از پرطرفدارترین گیاهان دارویی که در سراسر دنیا شناخته شده اند به شرح زیر هستند:

 • بابونه (رفع مشکلات حاد گوارشی)
 • سیر ( آنتی باکتریال و آنتی اکسیدان قوی)
 • زنجبیل ( بهبود گردش خون، ضد التهاب و ضد سرطان، درمان سرماخوردگی، تنظیم اشتها)
 • زالزالک ( رفع اضطراب و استرس)
 • گزنه (ادرار آور و درمان عفونت دستگاه تناسلی)
 • خار مریم ( رفع مشکلات خلقی)
 • شیرین بیان ( بهبود مشکلات گوارشی)

داروی گیاهی برای سرفه

بیماری کرونا باعث شد تا سرفه به عنوان یکی از علائم حاد بیماری به شمار برود. امروزه، تمامی افراد به دنبال روش های مناسب برای کنترل سرفه هستند. بی شک، یکی از بهترین مواد طبیعی برای کنترل سرفه ( در هر نوع بیماری) عسل است. عسل طبیعی التهابات گلو را از بین می برد و به حفظ سلامتی کمک می کند. داروهای گیاهی دیگری که برای درمان سرفه مفید هستند عبارتند از:

 • زردچوبه
 • زنجبیل
 • ریشه ختمی
 • نعناع تند
 • چای ماسالا
 • کپسایسین

داروی گیاهی برای عفونت

عفونت یکی از حادترین مشکلاتی است که می تواند برای سلامتی به وجود بیاید. کارشناسان به این موضوع اشاره می کنند اگر عفونت در بدن کنترل نگردد، می تواند منجر به مرگ سلول ها شود. انواع داروی گیاهی وجود دارند که برای درمان عفونت مفید هستند که از میان آنها می توان به اکیناسه، آویشن، گون و برگ زیتون اشاره کرد.

طبیعی بی خطر نیست!

یکی باور اشتباه در میان عموم مردم رایج است که داروی گیاهی بی خطر است. بهتر است بدانید گیاهان دارویی مانند گیاهان شیمیایی اگر به درستی مورد استفاده قرار نگیرند می توانند به سلامتی آسیب های جدی وارد کنند. تداخل دارویی یکی از مسائل مهمی است که باید در مصرف گیاهان دارو مد نظر قرار گیرد (اگر به این موضوع علاقه مند هستید می توانید مقاله تمامی چیزی که باید در مورد تداخل دارویی گیاهی بدانید را مطالعه کنید).

همچنین، مصرف برخی از گیاهان دارویی قبل از عمل جراحی به بدن آسیب می رساند و یا استفاده از تمامی گیاهان برای تمامی افراد توصیه نمی شود. به همین دلیل، توصیه می شود قبل از استفاده از داروهای گیاهی با پزشک و یا یک فرد متخصص مشورت نمایید.

نکات احتیاطی برای استفاده از گیاهان دارویی

اگر می خواهید از گیاهان دارویی استفاده کنید، بهتر است به موارد زیر توجه داشته باشید:

 • در صورتی که از داروهای دیگر استفاده می کنید، قبل از مصرف گیاهان دارویی تداخل دارویی را بررسی کنید.
 • مصرف داروی گیاهی می تواند باعث بروز واکنش های آلرژیک شود. در صورتی که حساسیت دارید، بهتر است در مصرف این داروها محتاط باشید.
 • گیاهان دارویی را از مراکزی خریداری کنید که دارای مجوزهای قانونی هستند و در آنها از مواد غیرقانونی استفاده نشده است.
 • در صورتی که از بیماری های خاص از جمله بیماری های کبدی و کلیوی رنج می برید، قبل از مصرف با پزشک یا دارو ساز مشورت نمایید.

عوارض جانبی گیاهان دارویی

گیاهان دارویی مانند هر دارو و مکمل دیگری می توانند باعث بروز برخی از عوارض جانبی شوند. عوارض جانبی این گیاهان به شرح زیر هستند:

 • واکنش های آلرژیک
 • بروز بثورات پوستی
 • بروز مشکلات تنفسی
 •  سردرد
 • سرگیجه
 •  بی قراری
 • خشکی دهان
 • تشنج
 •  خستگی
 •  تاکی کاردی یا تپش قلب
 • حالت تهوع
 •  استفراغ و اسهال

خرید داروی گیاهی

اگر می خواهید برای خرید داروی گیاهی اقدام کنید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. کارشناسانی که در این مرکز حضور دارند مشاوره های رایگان و تخصصی خرید مکمل های دارویی را در اختیار شما قرار می دهند و به شما کمک می کنند بهترین محصولات را انتخاب کنید.


داروخانه آنلاین مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

سوالات متداول

بله! باید بین مصرف داروی گیاهی و شیمیایی حداقل 2 ساعت فاصله زمانی رعایت شود.

استفاده از داروی گیاهی در برخی از موارد می تواند باعث کرامپ های شکمی، تهوع، اسهال، آلرژی های پوستی و تنفسی مانند آسم شود.

با توجه به مطالعاتی که اخیرا در رابطه با استفاده از داروهای گیاهی صورت گرفته است و پیشینه تاریخی انسان در قرون گذشته باید بدانید داروی گیاهی از جمله داروهایی است که می تواند برای درمان بیماری ها مفید باشد.

این تصور کاملا غلط است و داروی گیاهی به اندازه داروی شیمیایی موثر است. اما با توجه به این موضوع که مدت زمان زیادی طول می کشد تا داروی گیاهی بر بدن اثر کند و داروی شیمیایی اثربخشی سریعی دارد برخی از افراد به اشتباه تصور می کنند که داروی گیاهی اثر بخشی کمتری از داروی شیمیایی دارد.