Menu
Your Cart

کاندوم تاخیری

توضیحات دسته‌بندی


کاندوم تاخیری نوعی از کاندوم است که برای افزایش زمان مقاربت مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از این وسیله به مردانی که از مشکل زودانزالی رنج می‌برند، توصیه می‌شود. البته به این نکته توجه داشته باشید که کاندوم تاخیری روشی برای درمان اختلال زود انزالی نیست و برای درمان این اختلال باید به پزشک مراجعه شود.

تمامی محصولات جنسی که در این صفحه مشاهده می کنید از برندهای معتبر بازار هستند و مجوزهای لازم را از سازمان بهداشت دریافت کرده اند. در نتیجه، شما می توانید با خیال آسوده این محصولات را سفارش دهید و از آنها برای افزایش کیفیت رابطه جنسی خود استفاده نمایید.

کاندوم تاخیری چگونه عمل میکند

در کاندوم تاخیری از مواد بی‌حس کننده‌ای مانند بنزوکائین و لیدوکائین استفاده می‌شود. بنزوکائین ماده‌ای ژل مانند است که در داخل کاندوم قرار می‌گیرد و با گرما فعال می‌شود. مقدار این ماده در کاندوم معمولا 4 الی 5 درصد است. این کاندوم‌ها زمان نعوظ را افزایش می‌دهند و همین امر به افزایش لذت جنسی کمک می‌کند. در برخی از کاندوم‌ها از ماده لیدوکائین استفاده می‌شود. این ماده سطح داخلی کاندوم را پوشش می‌دهد و زمان انزال را به تعویق می‌اندازد. این مواد کاملا بی‌رنگ و بی‌بو هستند.

روش استفاده از کاندوم تاخیری

به طور کلی، جدا از مدل کاندوم، روش استفاده تمامی آنها یکی است. برای استفاده از این کاندوم باید آن را در سر آلت تناسلی خود قرار دهید و به آرامی بالا بکشید. برای باز کردن بسته کاندوم نباید از قیچی و یا دندان استفاده کنید. زیرا خطر آسیب به کاندوم وجود دارد. همچنین، به این نکته توجه داشته باشید زمانی که در حال نعوظ قرار دارید باید از این کاندوم استفاده کنید.

کاندوم تاخیری چقدر تاخیر ایجاد می کند

پاسخ به این سوال به ویژگی های بدن هر فرد بستگی دارد. به طور کلی، کاندوم های تاخیری می توانند بین 5 دقیقه تا 30 دقیقه در انزال تاخیر ایجاد کنند. افرادی که زود انزالی دارند، معمولا زمان انزال آنها 5 تا 10 دقیقه به تاخیر می افتد. اما برای کسانی که مشکل زود انزالی ندارند، این زمان طولانی تر می شود.

مزایای استفاده از این کاندوم چیست؟

مزایای استفاده از کاندوم تاخیری به شرح زیرند:

  • افزایش مدت زمان رابطه جنسی
  • افزایش کیفیت رابطه جنسی
  • افزایش اعتماد به نفس
  • جلوگیری از انتقال بیماریهای جنسی
  • جلوگیری از بارداری ناخواسته
  • عدم ایجاد حساسیت

در کنار مواد بی‌حسی کننده‌ای که در کاندوم‌ تاخیری مورد استفاده قرار می‌گیرد، نوعی کاندوم وجود دارد که دارای یک حلقه پلاستیکی در قسمت جلویی کاندوم است و با قرار گرفتن بر روی رگ آلت تناسلی مرد از انزال جلوگیری به عمل می‌آورد. افرادی که دوست ندارند از مواد بی‌حسی برای به تعویق انداختن زمان انزال خود استفاده کنند، می‌توانند از این کاندوم بهره ببرند.

کاندوم تاخیری بهتر است یا اسپری تاخیری؟

اسپری تاخیری یکی از محصولات جنسی است که برای افزایش زمان رابطه جنسی، افزایش کیفیت رابطه جنسی و  حل مشکل زود انزالی در مردان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این اسپری حاوی مواد بی‌حسی مانند لیدوکایین است و زمان انزال مرد را افزایش می‌دهد، در نتیجه مرد و پارتنر جنسی او بیشتر می‌توانند از رابطه جنسی لذت ببرند.

اکنون این سوال پیش می‌آید که استفاده از کاندوم تاخیری بهتر است یا اسپری تاخیری. بهتر است بدانید که هر دو وسیله به یک اندازه زمان انزال را به تعویق می‌اندازند و نتیجه استفاده از هر دو یکسان است. اما کارشناسان سلامتی پیشنهاد می‌دهند، با توجه به اینکه کاندوم از انتقال بیماریهای مقاربتی جلوگیری به عمل می‌آورد و احتمال بارداری را کاهش می‌دهد، بهتر است از کاندوم استفاده شود.

آیا کاندوم تاخیری عوارضی دارد؟

مطالعت متعددی به بررسی اثرات کاندوم تاخیری پرداخته‌اند و همگی آنها بر این امر تاکید می‌ورزند که این کاندوم هرگز نباید طولانی مدت مورد استفاده قرار گیرد، در غیر اینصورت آثار بدی بر سلامتی خواهد داشت. استفاده طولانی مدت از این کاندوم سبب کاهش رضایت جنسی در میان طرفین می‌گردد.

همچنین در اثر استفاده طولانی مدت از این وسیله، فرد به لاتکس و مواد به کار رفته در کاندوم حساسیت پیدا می‌کند و این حساسیت سبب بروز آبریزش بینی، عطسه، خارش پوست، خش خش سینه، تورم و سرگیجه می‌شود. حساسیت به مواد لاتکس سبب افت فشار خون می‌شود و افت فشار خون در دراز مدت خطر سکته مغزی را افزایش می‌دهد.

سفارش کاندوم

اگر می خواهید برای خرید کاندوم از داروخانه اقدام کنید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. کارشناسانی که در این مرکز مشغول به فعالیت هستند، مشاوره های رایگان و تخصصی خرید محصولات جنسی را در اختیار شما قرار می دهند.


داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :