Menu
Your Cart

کاندوم فضایی

توضیحات دسته‌بندی

کاندوم فضایی از جمله محصولاتی است که امروزه استفاده از آن در بازار محصولات جنسی مورد توجه قرار گرفته است. این کاندوم از لاتکس ضد حساسیت ساخته شده است و طراحی خاص آن باعث شده است شرکای جنسی در زمان برقراری رابطه جنسی حس متفاوتی را احساس کنند. این کاندوم می تواند برای زنانی که به تازگی زایمان کرده اند بسیار مفید باشد و به آنها کمک کند تا به ارگاسم برسند.

تمامی محصولاتی که در این صفحه مشاهده می کنید مجوزهای لازم را از سازمان بهداشت دریافت کرده اند و استانداردهای بین المللی در ساخت آنها به کار رفته است. در نتیجه، شما می توانید با خیال آسوده این محصولات را سفارش دهید و از ویژگی های خاص آنها در افزایش لذت جنسی بهره مند شوید.

کاندوم فضایی چگونه طراحی شده است؟

یکی از مواردی که سبب شده است استفاده و خرید کاندوم فضایی مد نظر قرار گیرد ویژگی های منحصر به فردی است که در طراحی آن به کار رفته است. این کاندوم دارای نقاط و المان های برجسته ای است که در قسمت های مختلف بدنه کاندوم وجود دارند. این برجستگی ها می توانند کانال واژن زنان را تحریک کنند و این امر نقش بسیار مهمی در ارگاسم زنان دارد.

آیا کاندوم فضایی برای مردان نیز مناسب است؟

با توجه به این موضوع که برجسته ترین ویژگی کاندوم فضایی وجود المان های خاص بر روی بدنه آن است و به زنان کمک می کند تا به ارگاسم برسند، همواره این سوال پرسیده می شود که آیا این کاندوم برای مردان نیز مناسب است! بهتر است بدانید این کاندوم حاوی مواد بی حسی است و زمان انزال را به تعویق می اندازد. در نتیجه، مردانی که می خواهند مدت زمان بیشتری رابطه جنسی داشته باشند، می توانند استفاده از آن را مد نظر قرار دهند. همچنین، این کاندوم حاوی مواد حجم دهنده است و قطر آلت تناسلی را افزایش می دهد.

استفاده از این کاندوم برای چه کسانی تاثیر گذار است؟

کارشناسان به این موضوع اشاره می کنند با توجه به طراحی ویژه ای که کاندوم فضایی دارد استفاده از آن به زنانی که تازه زایمان کرده اند پیشنهاد می شود. زیرا زایمان ممکن است بر دیواره واژن تاثیر گذاشته باشد و آن را شل کرده باشد. اما این کاندوم می تواند به خوبی زنان را تحریک کند و آنها را به ارگاسم برساند. از طرف دیگر، کسانی که بیش از یکسال است از رابطه جنسی آنها گذشته است، می توانند استفاده از این کاندوم را مد نظر قرار دهند و تنوع بزرگی را در رابطه جنسی خود به وجود بیاورند.

آیا این کاندوم برای کسانی که به تازگی ازدواج کرده اند مفید است؟

بهتر است بدانید استفاده از کاندوم فضایی هرگز به افرادی که به تازگی ازدواج کرده اند پیشنهاد نمی شود. زیرا این کاندوم می تواند قدرت تحریک کنندگی بالایی داشته باشد و همین امر سبب می شود که این افراد دیگر به با روش های عادی به ارگاسم نرسند. این موضوع می تواند در آینده برای شرکای جنسی چالش برانگیز باشد و باعث افسردگی و دلزدگی آنها شود.

هر چند وقت یکبار از کاندوم فضایی استفاده کنیم؟

 با اینکه این کاندوم ویژگی های منحصر به فردی دارد و می تواند به زنان و مردان کمک کند تا حس متفاوتی را در زمان برقراری رابطه جنسی احساس کنند، اما باید طبق قواعد خاصی از آن استفاده شود. توصیه می شود افراد بیش از یک بار و یا دو بار در ماه از این کاندوم استفاده نکنند. در غیر اینصورت،  استفاده طولانی مدت می تواند باعث کاهش لذت جنسی آنها شود و این امر چالش های زیادی را برای شرکای جنسی به وجود می آورد.

آیا این کاندوم دارای ژل روان کننده است؟

تمامی مدل های کاندوم فضایی دارای ژل روان کننده هستند. زیرا هدف اصلی این کاندوم ها تداعی رابطه جنسی بی عیب و نقص است و می خواهد به شرکای جنسی کمک کند تنها بر لذت خود تمرکز داشته باشند. در نتیجه، شما در زمان استفاده از این کاندوم به محصولات دیگر مانند ژل روان کننده و یا ژل تاخیری نیازی ندارید و می توانید تنها به برقراری رابطه جنسی فکر کنید.

برای خرید کاندوم فضایی به کجا مراجعه کنیم؟

اگر می خواهید برای خرید کاندوم فضایی اقدام کنید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. کارشناسانی که در این سایت مشغول به فعالیت هستند به شما کمک می کنند با توجه به نیازهای خود بهترین محصول را انتخاب نمایید و از برقراری رابطه جنسی بی عیب و نقص لذت ببرید.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

برند: ایکس دریم | x dream مدل: x dream super collar condom 1piece
کاندوم اره ماهی ایکس دریمکاندوم اره ماهی ایکس دریم محصولی ویژه برای افزایش کیفیت رابطه جنسی است. کاندوم فضایی اره ماهی ایکس دریم دارای مخزن ذخیره است و همین امر سبب می شود شرکای جنسی رابطه جنسی امنی را برقرار کنند. در بدنه این کاندوم از دکمه ها و خارهای نرم از جنس لاتکس استفاده شده است و همین امر به..
24,900 تومان
برند: ایکس دریم | x dream مدل: x dream collar condom 1piece
کاندوم طوقی ایکس دریمکاندوم طوقی ایکس دریم محصولی ویژه برای افزایش کیفیت رابطه جنسی است. این کاندوم بسیار چرب و شفاف است و رابطه جنسی لذت بخشی را برای شرکای جنسی به ارمغان می آورد. در بدنه این کاندوم دکمه های برجسته حلقوی نرم از جنس لاتکس به کار رفته اند و همین امر سبب شده است استفاده از این کاندوم ..
24,900 تومان