Menu
Your Cart

مکمل افزایش وزن

توضیحات دسته‌بندیاگرچه این روزها بیشتر صحبت از کاهش وزن است، اما بسیاری از افراد نیز به دنبال افزایش وزن هستند. لاغری اگر بر روی اصول نباشد بر روی چهره اثر می گذارد و زیبایی اندام را تحت تاثیر قرار می دهد.علاوه بر این، کمبود وزن همانند اضافه وزن مشکلات زیادی را برای سلامتی به وجود می آورد. ضعف سیستم ایمنی بدن، کاهش اعتماد به نفس، افسردگی، شکنندگی استخوانها، بروز بیماری های قلبی و ریوی، سقط جنین و ناباروری از جمله مشکلاتی هستند که در اثر کمبود وزن رخ می دهند.بهبود کیفیت کارآیی ارگانهای بدن، جذابیت ظاهری و افزایش قوا در طول ورزش از دلایل رایج استفاده از انواع مکمل افزایش وزن به شمار می روند.

بیشتر افرادی که به دنبال این مکملها هستند، تمایل دارند بدنی سالم و اندامی عضلانی داشته باشند. اگر عضلات به خوبی رشد کنند و چربی اضافی در اطراف آنها وجود نداشته باشد، بدن زیباتر به نظر می رسد.بهتر است بدانید ورزش و پیروی از رژیم غذایی مناسب بهترین روش برای افزایش وزن است. در این میان انواع مکمل افزایش وزن نیز وجود دارند که به فرد کمک می کنند زودتر به هدف خود برسد.

مکملهای افزایش وزن بدون ورزش

آیا بدون ورزش و تنها با استفاده از مکمل افزایش وزن می توانید اندامی زیبا و عضلانی داشته باشید؟! پاسخ به این سوال قطعا منفی است.بسیاری از افراد برای افزایش وزن از رژیم غذایی با کالری بالا پیروی می کنند. در کنار رژیم غذایی مناسب، استفاده از مکمل افزایش وزن گزینه ای مناسب برای عضله سازی و داشتن اندامی ایده آل است.ممکن است رژیم غذایی حاوی کالری کافی نباشد، نگران نباشید! با شناخت تایپ بدن خود می توانید از مزایای مکمل افزایش وزن بهره مند شوید.افزایش کالری مصرفی مسئله مهمی در روند افزایش وزن به شمار می رود. به همین دلیل باید بدانید (1) چه چیزی بخورید، (2) چه موقع بخورید و (3) چقدر بخورید!

با این وجود برای رسیدن به این هدف، باید دایما در حال خرید و پخت و پز باشید و همانطور که می دانید تمامی این موارد بسیار زمان بر هستند. به ویژه اگر شما به تنهایی از این رژیم غذایی پیروی می کنید و مابقی اعضا خانواده غذای معمول خود را می خورند، این کار بسیار سخت تر می شود.

خوردن یک تکه بزرگ استیک در حالی که مابقی اعضای خانواده در حال خوردن غذای ساده ای هستند رویکرد مناسبی نیست.

در اینجاست که مکمل افزایش وزن به شما کمک می کند تا بتوانید پاسخگوی تمامی نیازهای خود باشید. انواع مکمل افزایش وزن وجود دارند که به شما کمک کنند تا وزن خود را افزایش دهید.این مکملها کالری مصرفی روزانه شما را افزایش می دهند. همچنین حاوی ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز بدن هستند و همین امر بر ارتقا سلامتی شما اثر می گذارد.ذکر یک نکته در اینجا حایز اهمیت است که بدون ورزش و تنها با استفاده از مکمل افزایش وزن نمی توانید بدنی عضلانی و زیبا داشته باشد.اگر ورزش کنار بگذارید تنها می توانید وزن خود را افزایش دهید و از بروز بیماری های مختلف جلوگیری به عمل آورید.

مکمل افزایش وزن بانوان

پایین بودن وزن اثرت بسیار بدی بر سلامتی بانوان دارد. اغلب افرادی که وزن پایین دارند از کمبود مواد معدنی مهم از جمله آهن و روی در بدن رنج می برند.همچنین اگر کاهش وزن اصولی نباشد سبب می شود بدن ویتامینها و مواد مغذی زیادی را از دست بدهد و در نتیجه بدن در معرض ابتلا به بیماری های مختلف قرار می گیرد.تحقیقات متعددی نشان می دهند که کاهش روی، آهن و مواد معدنی در بدن سبب بروز قاعدگی های نامنظم می شود و همین امر بر سیستم باروری بانوان اثر می گذارد.بنابراین زنانی که وزن پایینی دارند باید از انواع مکمل افزایش وزن استفاده کنند تا از بروز این مشکلات جلوگیری به عمل آورند. از انواع مکمل افزایش وزن برای بانوان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بهترین مکمل برای افزایش وزن و حجم

می خواهید وزن خود را افزایش دهید! بنابراین باید کالری مصرفی را افزایش دهید اما این حرف بدین معنا نیست که هر چیزی را می توانید بخورید.ممکن است که فکر کنید به راحتی می توانید پیتزا یا سیب زمینی سرخ شده بخورید اما بدانید این مواد غذایی سبب می شوند چربی های بدنتان افزایش یابند نه حجم عضلات!اگرچه مصرف این غذاها سبب می شوند در کوتاه مدت به نتایج دلخواهتان برسید، اما در دراز مدت آثار بدی بر روی سلامتی شما دارند. افرادی که در روند افزایش وزن قرار دارند در مقایسه با افرادی که روند کاهش وزن هستند، کمتر دچار هوس های غذایی می شوند و همین امر سبب می شود این روند برای آنها دلپذیرتر باشد.

در اینجا ذکر این نکته حایز اهمیت است که هوسهای غذایی اغلب به دلیل کمبود ماده خاصی در بدن رخ می دهند و زنگ هشداری برای تامین نیازهای بدن به شمار می روند.

انواع مکمل افزایش وزن دارای خاصیت بسیار مهمی هستند: آنها حاوی ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز هستند و نیازهای بدن را برطرف می کنند.به همین دلیل استفاده از مکمل افزایش وزن این اطمینان را به شما می دهد که مواد مورد نیاز به بدن شما می رسد و سلامتی شما تضمین می شود.بهتر است بدانید « بهترین » با توجه به ویژگیهای جسمانی فرد و تایپ بدنش مشخص می شود. بنابراین بهترین مکمل برای افزایش وزن و حجم مکملی است که با توجه به نیازهای بدن شما انتخاب شده باشد.اغلب انواع مکمل افزایش وزن برای زنان و مردان یکسان است و تنها ممکن است مقدار و نحوه مصرف آنها متفاوت باشد. قبل از مصرف هر مکمل دستورالعمل را به دقت بخوانید و یا با داروساز مشورت کنید.

قیمت مکمل افزایش وزن

آزمایش های که برای تعیین کیفیت مواد به کار رفته در انواع مکمل افزایش وزن صورت می گیرند معمولا هزینه بردار هستند. این آزمایشات باید انجام شوند تا مشخص کنند که مواد به کار رفته در مکمل (1) چه کیفیتی دارند (2) فرمول بندی آن آسیبی به بدن وارد نمی کند و (3) از مواد ممنوعه در ساخت آن مکمل استفاده نشده است.اگر تمامی این موارد به تایید برسند مهر تاییدیه به آن مکمل داده می شود و سپس به بازار عرضه می شود. به همین دلیل « قیمت» فاکتور بسیار مهمی در تعیین کیفیت مکمل افزایش وزن است.مکملهایی که دارای تاییدیه های بهداشتی نیستند معمولا با قیمتی پایین در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند، آسیب فراوانی به بدن وارد می کنند.به همین دلیل بهتر است قیمت مکمل افزایش وزن را در نظر داشته باشید و از خرید مکملهایی که با قیمتهایی پایین عرضه می شوند خود داری کنید.

خرید مکمل افزایش وزن

انواع مکمل افزایش وزن در مکانهای گوناگونی مانند سوپر مارکت ها عرضه می شوند و افراد برای خرید می توانند به آنجا مراجعه کنند.اما همانند آنچه در مورد قیمت مکمل افزایش وزن گفته شد، این مکمل و تمامی مکمل های دیگر باید از مکانهایی خریداری شوند که نظارت دقیقی بر تاییدیه های بهداشتی آنها وجود دارد.داروخانه ها مکانی امن هستند که می توانید با اطمینان خاطر وارد آنها شوید و مکمل افزایش وزن و هر مکمل دیگری را خریداری کنید.همچنین با استفاده از سایت داروخانه آنلاین دیگر نیازی به ترک خانه برای خرید مکمل و یا محصولات دارویی ندارید و می توانید به راحتی مکمل مورد نظر را آنلاین سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

مکمل های افزایش وزن داروخانه ای

امروزه افراد سودجو زیادی هستند که انواع مکمل افزایش وزن بی کیفیت را با قیمتی پایین در مکانهایی به غیر از داروخانه ها به فروش می رسانند.مکملهایی که در داروخانه ها به فروش می رسند همگی دارای تاییدیه بهداشت و سازمان غذا و دارو هستند. همچنین حضور داروساز در داروخانه به عنوان مرجعی مطمن به شما کمک می کند هر سوالی که دارید از او بپرسید.داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را برای شما فراهم ساخته است تا وارد منو مورد نظر بشوید و توضیحات هر محصول را با دقت بخوانید، ما