Menu
Your Cart

مکمل افزایش وزناگرچه این روزها بیشتر صحبت از کاهش وزن است، اما بسیاری از افراد نیز به دنبال افزایش وزن هستند. لاغری اگر بر روی اصول نباشد بر روی چهره اثر می گذارد و زیبایی اندام را تحت تاثیر قرار می دهد. علاوه بر این، کمبود وزن همانند اضافه وزن مشکلات زیادی را برای سلامتی به وجود می آورد. ضعف سیستم ایمنی بدن، کاهش اعتماد به نفس، افسردگی، شکنندگی استخوانها، بروز بیماری های قلبی و ریوی، سقط جنین و ناباروری از جمله مشکلاتی هستند که در اثر کمبود وزن رخ می دهند. بهبود کیفیت کارآیی ارگانهای بدن، جذابیت ظاهری و افزایش قوا در طول ورزش از دلایل رایج استفاده از انواع مکمل افزایش وزن به شمار می روند.

بیشتر افرادی که به دنبال این مکملها هستند، تمایل دارند بدنی سالم و اندامی عضلانی داشته باشند. اگر عضلات به خوبی رشد کنند و چربی اضافی در اطراف آنها وجود نداشته باشد، بدن زیباتر به نظر می رسد. بهتر است بدانید ورزش و پیروی از رژیم غذایی مناسب بهترین روش برای افزایش وزن است. در این میان انواع مکمل افزایش وزن نیز وجود دارند که به فرد کمک می کنند زودتر به هدف خود برسد.

مکملهای افزایش وزن بدون ورزش

آیا بدون ورزش و تنها با استفاده از مکمل افزایش وزن می توانید اندامی زیبا و عضلانی داشته باشید؟! پاسخ به این سوال قطعا منفی است. بسیاری از افراد برای افزایش وزن از رژیم غذایی با کالری بالا پیروی می کنند. در کنار رژیم غذایی مناسب، استفاده از مکمل افزایش وزن گزینه ای مناسب برای عضله سازی و داشتن اندامی ایده آل است. ممکن است رژیم غذایی حاوی کالری کافی نباشد، نگران نباشید! با شناخت تایپ بدن خود می توانید از مزایای مکمل افزایش وزن بهره مند شوید. افزایش کالری مصرفی مسئله مهمی در روند افزایش وزن به شمار می رود. به همین دلیل باید بدانید (1) چه چیزی بخورید، (2) چه موقع بخورید و (3) چقدر بخورید!

با این وجود برای رسیدن به این هدف، باید دایما در حال خرید و پخت و پز باشید و همانطور که می دانید تمامی این موارد بسیار زمان بر هستند. به ویژه اگر شما به تنهایی از این رژیم غذایی پیروی می کنید و مابقی اعضا خانواده غذای معمول خود را می خورند، این کار بسیار سخت تر می شود.

خوردن یک تکه بزرگ استیک در حالی که مابقی اعضای خانواده در حال خوردن غذای ساده ای هستند رویکرد مناسبی نیست.

در اینجاست که مکمل افزایش وزن به شما کمک می کند تا بتوانید پاسخگوی تمامی نیازهای خود باشید. انواع مکمل افزایش وزن وجود دارند که به شما کمک کنند تا وزن خود را افزایش دهید. این مکملها کالری مصرفی روزانه شما را افزایش می دهند. همچنین حاوی ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز بدن هستند و همین امر بر ارتقا سلامتی شما اثر می گذارد. ذکر یک نکته در اینجا حایز اهمیت است که بدون ورزش و تنها با استفاده از مکمل افزایش وزن نمی توانید بدنی عضلانی و زیبا داشته باشد. اگر ورزش کنار بگذارید تنها می توانید وزن خود را افزایش دهید و از بروز بیماری های مختلف جلوگیری به عمل آورید.

مکمل افزایش وزن بانوان

پایین بودن وزن اثرت بسیار بدی بر سلامتی بانوان دارد. اغلب افرادی که وزن پایین دارند از کمبود مواد معدنی مهم از جمله آهن و روی در بدن رنج می برند. همچنین اگر کاهش وزن اصولی نباشد سبب می شود بدن ویتامینها و مواد مغذی زیادی را از دست بدهد و در نتیجه بدن در معرض ابتلا به بیماری های مختلف قرار می گیرد. تحقیقات متعددی نشان می دهند که کاهش روی، آهن و مواد معدنی در بدن سبب بروز قاعدگی های نامنظم می شود و همین امر بر سیستم باروری بانوان اثر می گذارد. بنابراین زنانی که وزن پایینی دارند باید از انواع مکمل افزایش وزن استفاده کنند تا از بروز این مشکلات جلوگیری به عمل آورند. از انواع مکمل افزایش وزن برای بانوان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بهترین مکمل برای افزایش وزن و حجم

می خواهید وزن خود را افزایش دهید! بنابراین باید کالری مصرفی را افزایش دهید اما این حرف بدین معنا نیست که هر چیزی را می توانید بخورید. ممکن است که فکر کنید به راحتی می توانید پیتزا یا سیب زمینی سرخ شده بخورید اما بدانید این مواد غذایی سبب می شوند چربی های بدنتان افزایش یابند نه حجم عضلات! اگرچه مصرف این غذاها سبب می شوند در کوتاه مدت به نتایج دلخواهتان برسید، اما در دراز مدت آثار بدی بر روی سلامتی شما دارند. افرادی که در روند افزایش وزن قرار دارند در مقایسه با افرادی که روند کاهش وزن هستند، کمتر دچار هوس های غذایی می شوند و همین امر سبب می شود این روند برای آنها دلپذیرتر باشد.

در اینجا ذکر این نکته حایز اهمیت است که هوسهای غذایی اغلب به دلیل کمبود ماده خاصی در بدن رخ می دهند و زنگ هشداری برای تامین نیازهای بدن به شمار می روند.

انواع مکمل افزایش وزن دارای خاصیت بسیار مهمی هستند: آنها حاوی ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز هستند و نیازهای بدن را برطرف می کنند. به همین دلیل استفاده از مکمل افزایش وزن این اطمینان را به شما می دهد که مواد مورد نیاز به بدن شما می رسد و سلامتی شما تضمین می شود. بهتر است بدانید « بهترین » با توجه به ویژگیهای جسمانی فرد و تایپ بدنش مشخص می شود. بنابراین بهترین مکمل برای افزایش وزن و حجم مکملی است که با توجه به نیازهای بدن شما انتخاب شده باشد. اغلب انواع مکمل افزایش وزن برای زنان و مردان یکسان است و تنها ممکن است مقدار و نحوه مصرف آنها متفاوت باشد. قبل از مصرف هر مکمل دستورالعمل را به دقت بخوانید و یا با داروساز مشورت کنید.

قیمت مکمل افزایش وزن

آزمایش های که برای تعیین کیفیت مواد به کار رفته در انواع مکمل افزایش وزن صورت می گیرند معمولا هزینه بردار هستند. این آزمایشات باید انجام شوند تا مشخص کنند که مواد به کار رفته در مکمل (1) چه کیفیتی دارند (2) فرمول بندی آن آسیبی به بدن وارد نمی کند و (3) از مواد ممنوعه در ساخت آن مکمل استفاده نشده است. اگر تمامی این موارد به تایید برسند مهر تاییدیه به آن مکمل داده می شود و سپس به بازار عرضه می شود. به همین دلیل « قیمت» فاکتور بسیار مهمی در تعیین کیفیت مکمل افزایش وزن است. مکملهایی که دارای تاییدیه های بهداشتی نیستند معمولا با قیمتی پایین در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند، آسیب فراوانی به بدن وارد می کنند. به همین دلیل بهتر است قیمت مکمل افزایش وزن را در نظر داشته باشید و از خرید مکملهایی که با قیمتهایی پایین عرضه می شوند خود داری کنید.

خرید مکمل افزایش وزن

انواع مکمل افزایش وزن در مکانهای گوناگونی مانند سوپر مارکت ها عرضه می شوند و افراد برای خرید می توانند به آنجا مراجعه کنند. اما همانند آنچه در مورد قیمت مکمل افزایش وزن گفته شد، این مکمل و تمامی مکمل های دیگر باید از مکانهایی خریداری شوند که نظارت دقیقی بر تاییدیه های بهداشتی آنها وجود دارد. داروخانه ها مکانی امن هستند که می توانید با اطمینان خاطر وارد آنها شوید و مکمل افزایش وزن و هر مکمل دیگری را خریداری کنید. همچنین با استفاده از سایت داروخانه آنلاین دیگر نیازی به ترک خانه برای خرید مکمل و یا محصولات دارویی ندارید و می توانید به راحتی مکمل مورد نظر را آنلاین سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

مکمل های افزایش وزن داروخانه ای

امروزه افراد سودجو زیادی هستند که انواع مکمل افزایش وزن بی کیفیت را با قیمتی پایین در مکانهایی به غیر از داروخانه ها به فروش می رسانند. مکملهایی که در داروخانه ها به فروش می رسند همگی دارای تاییدیه بهداشت و سازمان غذا و دارو هستند. همچنین حضور داروساز در داروخانه به عنوان مرجعی مطمن به شما کمک می کند هر سوالی که دارید از او بپرسید. داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را برای شما فراهم ساخته است تا وارد منو مورد نظر بشوید و توضیحات هر محصول را با دقت بخوانید، مانند اینکه فردی متخصص به خوبی برای شما توضیح می دهد، قیمت هر مکمل در کنار آن ذکر شده است. در پایان می توانید با توجه به اطلاعات و بودجه خود بهترین خرید را داشته باشید. همچنین متخصصان داروخانه آنلاین در کنار شما هستند تا مشاوره های لازم را در مورد انواع مکمل افزایش وزن و مکملهای دیگر به مصرف کنندگان ارایه دهند


.
برند: اسمارت نوتریشن | Smart Nutrition مدل: Fast Meal Standard 400 g
پودر فست میل استانداردپودر فست میل استاندارد محصولی مناسب برای تامین انرژی، ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است. این فست میل به سرعت آماده می شود و طعم بسیار خوشی دارد. در نتیجه کسانی که از کمبود ویتامین ها و مواد معدنی رنج می برند و یا انرژی بدنشان کاهش یافته است می توانند برای ارتقا سلامتی ا..
141,700 تومان
برند: اسمارت نوتریشن | Smart Nutrition مدل: Fast Meal Standard 8 Sachet
پودر فست میل استانداردپودر فست میل استاندارد محصولی مناسب برای تامین انرژی، ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است. در این مکمل تمامی موادی که ارگان های بدن برای کارکرد مناسب به آن نیاز دارند به کار رفته است و همین امر این ساشه را به محصولی اثربخش تبدیل کرده است. مطالعات به این موضوع اشاره م..
192,700 تومان
برند: ابوت | Abbot مدل: Abbott Ensure Milk
پودر انشور ابوتپودر انشور ابوت مکملی منحصر به فرد برای تامین سطوح انرژی در بدن، حفظ تغذیه مناسب و تامین املاح مورد نیاز بدن است. این مکمل حاوی اسیدهای چرب ضروری، فروکتواولیگوساکاریدها، ویتامین‌ها و املاح معدنی و ریز مغذی‌هایی همچون بتاکاروتن است.نقش پودر انشور ابوت بر سلامتیسالمندان و برخی از بیمارا..
48,000 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen Entera Meal Standard
پودر انترامیل استاندارد کارنپودر انترامیل استاندارد کارن مکملی منحصر به فرد برای افزایش سطوح انرژی و پروتئین در بدن است.  این فرآورده حاوی مخلوطی از کربوهیدرات، چربی، پروتئین و ویتامین است.نقش ویتامین‌ها و مواد معدنی در سلامتیویتامین‌ها نقش زیادی در تامین انرژی مورد نیاز بدن، رشد و تقسیم سلولی ..
112,500 تومان
برند: صبا دارو | Sabadaru مدل: Sabadaru Patira Powedr
پودر پاتیرا صبا داروپودر پاتیرا صبا دارو محصولی مناسب برای افزایش وزن کودکانی است که دچار کمبود وزن هستند. این پودر انرژی مورد نیاز بدن کودکان را برای فعالیت های بدنی و ذهنی فراهم می سازد و نقش موثری در کاهش خستگی دارد. کودکان پس از استفاده از این پودر احساس شادابی می کنند و این موضوع برای سلامتی آن..
56,700 تومان
پودر کربوناکس الیمپ | 3500 گرم | مناسب برای وزن گیری، افزایش انرژی و استقامت پودر کربوناکس الیمپ | 3500 گرم | مناسب برای وزن گیری، افزایش انرژی و استقامت
-20 % ناموجود
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Carbo Nox 3500 gr
پودر کربوناکس الیمپپودر کربوناکس الیمپ مکملی منحصر به فرد برای تامین انرژی و افزایش استقامت بدن است. این مکمل نقش بسزایی در بهبود رشد عضلات و توده عضلانی و  افزایش قدرت عضلات دارد و به افزایش وزن و سرعت عمل ورزشکاران در حین تمرین کمک می‌کند. این پودر موجب انتقال انرژی به صورت منظم در زمان تمری..
624,000 تومان 783,000 تومان
پودر کربو شارژ کارن | 1000 گرم | کمک به افزایش وزن با جذب سریع پودر کربو شارژ کارن | 1000 گرم | کمک به افزایش وزن با جذب سریع
ناموجود
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen Carbo Charge 1000 gr
پودر کربو شارژ کارنپودر کربو شارژ کارن مکملی مناسب برای جلوگیری از خستگی در طول تمرینات ورزشی است. این مکمل حاوی ویتامین ها و پروتئین های مورد نیاز بدن ورزشکاران است و همین امر اثربخشی این پودر را افزایش داده است. این پودر به سرعت در دستگاه گوارش جذب می شود و نقش موثری در عملکرد صحیح سیستم عصبی و عض..
156,100 تومان
پودر سوپریلنت ویت گینر | 500 گرم |  افزایش وزن بدن پودر سوپریلنت ویت گینر | 500 گرم |  افزایش وزن بدن
ناموجود
برند: پژوهشکده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی | IMP مدل: IMP Super Plant Weight Gainer
پودر سوپریلنت ویت گینرپودر سوپریلنت ویت گینر محصولی مناسب برای تقویت اشتهاست. این محصول به افزایش وزن کمک می کند و نقش موثری در تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن دارد. این مکمل سلامتی را بالا می برد و این موضوعی است که تمامی افراد به دنبال آن هستند.داروخانه آنلاین، داروخانه ای در منزل شما!..
150,000 تومان
شربت ریاپت ردوکس | 120 میل | اشتها آور و افزایش دهنده وزن کودکان و بزرگسالان
ناموجود
برند: ردوکس | Redox مدل: Redox Reappet syrup 120ml
شربت ریاپت ردوکسشربت ریاپت ردوکس محصولی مناسب برای کمک به رفع کم خونی است. در این شربت از مواد موثره ای نظیر عصاره شنبلیله، عصاره زرد چوبه، عصاره زنجبیل، آهن و ویتامین د 3 استفاده شده است و همین امر این شربت را به محصولی اثر بخش تبدیل کرده است. یکی از ویژگی های اصلی این شربت ویژگی اشتها آور و افزایش..
30,000 تومان
نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)