مکمل تقویت قوای جنسی

مکمل بدنسازی افزایش وزن را به مکملی لذیذ تبدیل کنید!

مکمل بدنسازی افزایش وزن را به مکملی لذیذ تبدیل کنید!

مکمل بدنسازی افزایش وزن و یا پودرهای پروتین دار را می توانید به راحتی به نوشیدنی هایی لذیذ و باب سلیقه خود تبدیل کنید.این مکمل اغلب از سوی ورزشکاران و بدنسازان مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین افرادی که متابولیسم بدن آنها بالاست و می خواهند وزن خود را افزایش دهند از دیگر مصرف کنندگان این محصولات هستند.

همانطور که می دانید انواع متنوعی ازپودرهای پروتئین دار  در بازار موجود است که تحت عنوان و برندهای مختلف به بازار عرضه می شوند. علاوه بر این، انواع مختلفی از مکمل بدنسازی افزایش وزن  نیز در بازار موجود است که برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

baner 2baner

استفاده از مکملهای بدون مزه دشوار است!

بسیاری از این مکملها و پودرها پروتئین دار بدون مزه هستند و گاهی طعم این پودر ها مورد پسند افراد نیست، در نتیجه همین امر سبب می شود مصرف مکمل بدنسازی افزایش وزن  دشوار باشد و به چالشی بزرگ برای افراد تبدیل شود.

طعم یکی از موارد بسیار مهمی است که افراد را به سمت یک محصول می کشاند و یا از آن دلزده می کند. در واقع می توان گفت تشخیص طعم یکی از نعمتهایی است که خدا به موجودات خود داده است تا بتوانند تجربه های دلچسبی را برای خود باز آفرینی کنند.

مصرف محصول و یا مکمل بدنسازی افزایش وزن که طعم دلچسبی ندارد، به مرور زمان بر شما اثر می گذارد و شما را از آن دلزده می کند. به همین دلیل طعم یکی از مواردی است که باید بدان توجه ویژه ای داشت.

اما خبر خوشی برای شما داریم. دیگر نیاز نیست در این مورد نگران باشید! برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد و راه حل این مشکل پیش ماست. شما می توانید به سادگی مکمل بدنسازی افزایش وزن را به پودری باب سلیقه و خوش طعم تبدیل کنید و تجربه فوق العاده ای را برای خود بازآفرینی کنید.

مکمل بدنسازی افزایش وزن با کالری بالا!

مکمل بدنسازی افزایش وزن با کالری بالا!

افرادی که متابولیسم بدن آنها زیاد است. علایمی وجود دارند که به شما کمک می کنند متوجه شوید آیا متابولیسم بدن شما بالاست یا خیر! البته این عوامل باید توسط پزشک متخصص تشخیص داده شوند. در صورت مشاهده هریک از این علام به پزشک مراجعه کنید.

افرادی که مدام احساس گرما می کنند و تعریق آنها زیاد است معمولا افرادی هستند که متابولیسم بدن آنها بالاست. همچنین این افراد روزانه بیش از 3 تا 4 وعده غذای سنگین مصرف می کنند و سریعا احساس گرسنگی می کنند.

مشکلات قاعدگی و بروز قاعدگی ها نامنظم در بانوان یکی از عواملی است که نشان می دهد متابولیسم بدن فرد بالاست. افرادی که متابولیسم بالایی دارند مکررا اجابت مزاج دارند. این افراد از ضربان قلب بالا رنج می برند و همین امر گاهی زندگی آنها را با مشکلاتی رو به رو می کند. خستگی و سرگیجه، لرزش دست، نوسانات خلقی و اختلال در خواب از جمله علایمی هستند که نشان می دهند متابولیسم بدن فرد بالاست.

 این افراد معمولا تمایل دارند وزن خود را افزایش دهند به همین دلیل باید از مکمل بدنسازی افزایش وزن با کالری بالا استفاده کنند.  ویژگی این مکملها این است که کالری زیادی را به بدن وارد می کنند و همین امر سبب افزایش وزن می شود. دو قاشق از این مکمل و پیروی از  رژیم غذایی متعادل سبب می شود 1250 کالری به غذای شما افزوده شود.

همانطور که در بالا بدان اشاره کردیم این مکملها معمولا بدون طعم هستند. اگر طعم این پودر را دوست ندارید می توانید آن را در آب یا شیر سرد حل کنید و بنوشید. همچنین می توانید مکمل بدنسازی افزایش وزن را با میوه ها یا کره بادام زمینی مخلوط کنید تا طعم بهتری را برای شما به ارمغان بیاورد.

پروتئین کازئین 100 % کارن casein

مکمل بدنسازی افزایش وزن با پروتین بالا!

همانطور که بارها بدان اشاره کردیم پروتئین نقش بسیار مهمی در عضله سازی بدن بازی می کند. مکمل بدنسازی برای عضله سازی مکمل محبوب اکثر افرادی است که به بدنسازی علاقه دارند.

این افراد باید پروتئین مورد نیاز بدن خود را تامین کنند، پیروی از رژیم غذایی سرشار از پروتئین معمولا نیاز بدن به این ریزمغذی را تامین می کند. اما استفاده از مکمل بدنسازی مناسب آنها را به اهدافشان نزدیک تر می کند. در این میان آگاهی و شناخت از مکملها کمک شایانی به ورزشکاران می کند.

این مکمل از جمله مکملهایی است که ورزشکاران در طول تمرینات ورزشی برای عضله سازی و افزایش حجم عضلات باید مصرف کنند. ورزشکارانی که ورزشهای بدنی و فیزیکی سنگین انجام می دهند باید از مکمل بدنسازی افزایش وزن با کالری پایین و پروتئین بالا  استفاده کنند.دانواع متفاوتی از مکمل بدنسازی افزایش وزن با پروتئین بالا در بازار موجود است. اما قبل از خرید باید اطلاعات کافی در مورد این محصولات کسب کنید.

مکمل بدنسازی با پروتئین بالا در هروعده غذایی 55 تا 60 گرم پروتین را به بدن وارد می کنند. ممکن است این پودرها بی طعم باشند و یا طعم دلچسبی نداشته باشند. برای تجربه طعمی دلچسب می توانید این پودر ها را با نوشیدنی محبوب خود مخلوط کرده و میل کنید.

البته ذکر این نکته حایز اهمیت است که باید از نوشیدنی طبیعی استفاده کنید. نوشیدنی های شیمیایی حاوی قند هستند و کالری زیادی را وارد بدن می کنند. همین امر ممکن است بر روند عضله سازی وتمرینات شما اثر بگذارد.

پودر پیور پروتئین کارن pure

مکمل بدنسازی وی!

 مکمل بدنسازی مانند پودر وی یکی از مکملهایی است که طرفداران زیادی دارد. شما می توانید به راحتی این مکمل را  با مخلوط کن  به پودری یک دست تبدیل کنید و سپس مصرف کنید. مکمل وی، کازئین و موارد مشابه، مکمل بدنسازی افزایش وزن نیز به حساب می روند که وزن شما را به طور معمولی افزایش می دهند و نیازهای بدن شما را تامین می کنند.

اگر طعم این پودر را دوست ندارید می توانید به آن آب میوه ویا آجیل  اضافه کنید.همچنین می توانید آن را با پودرهایی مانند کراتین، گلوتامین و پودرهای آمینواسید دار ترکیب کنید. در استفاده از مکمل های بدنسازی افزایش دهنده وزن به این نکته توجه داشته باشید که این مکملها می توانند اثرات جانبی زیادی داشته باشند. به همین دلیل نباید سرخود مورد استفاده قرار بگیرند.

افرادی که از بیماری های کلیوی و کبدی رنج می برند در برابر استفاده از مکمل بدنسازی افزایش وزن باید بسیار محتاط باشند. زیرا این محصولات اثرات بدی بر کبد و کلیه های آنها می گذارند. بهتر است قبل از استفاده با پزشک مشورت کنید. برای تهیه بهترین محصولات دارویی و مکمل بدنسازی به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

 

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.