Menu
Your Cart

مکمل بارداریباردار که می شوید زندگی تان زیر و رو می شود و نیازهای تغذیه ای تان هم از این قاعده کلی مسثتنی نیست. در این دوران جنینی که در رحم تان جا خوش کرده، نیازهای تغذیه ای ویژه ای دارد که قرار است از طریق غذایی که شما می خورید تامین شود. از طرف دیگر حضورش باعث می شود که نیاز خود شما هم به بعضی از ویتامین ها و مواد معدنی بیشتر شود تا بتوانید سلامتی تان را حفظ کنید.
بسیاری از بانوان با استفاده از ویتامینهای دوران بارداری می توانند زندگی جنینی سالمی برای نوزاد خود رقم بزنند. مصرف برخی ویتامین ها برای بانوان بسیار اهمیت دارد اما متاسفانه مادران کنونی به این مقوله زیاد اهمیت نمی دهند.

نقش خوردن ویتامین ها برای زنان باردار در زمان بارداری چیست؟

ویتامین ها نقشی اساسی و کلیدی در هضم و جذب مواد مغذی و کالری زا، یعنی قند، چربی و پروتئین ها دارند. به همین دلیل در سلامت شما و جنین تان نقش دارند. شما در بارداری، این ویتامین ها را از راه خوردنی ها و مکمل ها دریافت خواهید کرد. دو دسته کلی ویتامین ها شامل ویتامین های محلول در آب ، یعنی ویتامین های B و C و دسته دوم ویتامین های محلول در چربی یعنی ویتامین های A، D ، E، K هستند .

دوران بارداری محدود به تغذیه مادران نیست، شما مادران عزیز باید به فکر سلامت فیزیکی خود نیز باشید. لوازم بارداری مثل شکم بند و ... می تواند شما را در این مسیر همراهی کند. همچنین مراقبت از پوست با توجه به شرایط شما یکی از عوامل مهم است که شما موظف به رعایت آن هستید. شما می توانید با استفاده از محصولات پوستی مثل ضد ترک پوست سلامت پوستی خود را نیز تامین کنید.

با رعایت نکات ساده شما می توانید این دوران شیرین از زندگی خود را به خوبی و با سلامت کامل خود و فرزند دلبتندتان طی کنید. داروخانه آنلاین نیز افتخار دارد تا شما را در این مسیر همراهی کند.

برند: دارو افشان شایگان | ShayganPharma مدل: Darou Afshan Shaygan Quatrelode 30tabs
قرص کواترید دارو افشان شایگانقرص کواترید دارو افشان شایگان مکملی مناسب برای تامین فولات ید مورد نیاز بدن برای قبل، حین و پس از بارداری است. استفاده از ید نقش بسیار مهمی در جلوگیری از تولد نوزادان با نقص لوله عصبی و کام شکاف دار دارد. همچنین، ید خطر ابتلا به نوزادان مبتلا به سندروم داون و اوتیسم را ک..
57,781 تومان 62,130 تومان
قرص اکتی وومن لیبرتی سوئیس | 30 عدد | مولتی ویتامین کامل مخصوص بانوان قرص اکتی وومن لیبرتی سوئیس | 30 عدد | مولتی ویتامین کامل مخصوص بانوان
-20 %
برند: لیبرتی سوئیس | Liberty Swiss مدل: Liberty Swiss Acti woman 30 tabs
 قرص اکتی وومنفرمول قرص اکتی وومن (محصول شرکت لیبرتی سوئیس) طوری تنظیم شده است که مواد مغذی مورد نیاز بانوان را در سطوح مختلف تأمین می نماید و باعث حس سرزندگی و انرژی در آنها می شود. این قرص به کنترل وزن و کاهش بافت چربی کمک می کند و از بروز عوارض ناشی از استرس بر بدن جلوگیری به عمل می آورد. در..
109,920 تومان 137,400 تومان
قرص ید فولیک ویتاول | 30 عددی | تامین اسید فولیک و ید در دوران بارداری قرص ید فولیک ویتاول | 30 عددی | تامین اسید فولیک و ید در دوران بارداری
-40 %
برند: ویتاول | Vita Well مدل: Vitawell I Folic 30 FC Tablets
قرص ید فولیک ویتاولقرص ید فولیک ویتاول محصولی مناسب برای تامین اسید فولیک و ید در دوران پیش از بارداری، حین بارداری و دوران شیردهی است. هر قرص حاوی 500 میکرو گرم اسید فولیک و 150 میکروگرم ید است و همین امر قرص قرص ویتاول را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. مطالعات نشان داده اند اگر در دوران بارداری..
15,720 تومان 26,200 تومان
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane CalciSure Syrup
قرص کلسی شور ویتانقرص کلسی شور ویتان مکملی مناسب و ترکیبی از مواد مغذی ضروری بدن بانوان در دوران بارداری است و به تامین کلسیم مورد نیاز بدن مادر جهت پیشگیری از کاهش کلسیم استخوان‌ها کمک می کند. همچنین، این مکمل نقش بسزایی در تشکیل ماتریکس لازم جهت شکل گیری استخوان ها، حفظ سلامت مادر و جنین در دوران..
44,500 تومان
برند: لیبرتی سوئیس | Liberty Swiss مدل: Liberty Swiss Acti Iron 30 tabs
قرص اکتی آیرون لیبرتی قرص اکتی آیرون لیبرتی یک مولتی ویتامین منحصر بفرد برای تأمین سطح آهن بدن است. این مکمل به ارتقا سلامت عمومی بدن کمک می کند.نقش ویتامینها در سلامتیبدن انسان برای تشکیل هموگلوبین و گلبولهای قرمز خون نیاز به آهن دارد. کمبود آهن موجب اختلال در اکسیژن رسانی به بافتها و عوارض جانبی ز..
117,720 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital PrenaMax New Mum
قرص مولتی ویتامین پرنامکس یورو ویتالقرص مولتی ویتامین پرنامکس یورو ویتال حاوی ویتامینها و املاح معدنی ضروری مورد نیاز بدن مادران است. این مکمل برای دوران پس از زایمان و شیردهی کاربرد دارد و مکملی منحصربفرد برای حفظ سلامتی بدن مادران است.نقش ویتامینها و مواد معدنی در سلامت و رشد کودکانتمامی نیاز نوزا..
289,230 تومان 311,000 تومان
برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics Pregnacare Original 30Tabs
قرص پرگناکر اورجینال ویتابیوتیکسمکمل پرگناکر ویتابیوتیکس حاوی ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است. این مکمل با تامین نیازهای بدن مادر در دوران بارداری  به حفظ سلامت مادر و جنین کمک می‌کند.نقش تغذیه مناسب در دوران بارداریپیروی از رژیم غذایی صحیح در دوران بارداری یکی از مهم‌ترین مواردی است ..
132,300 تومان 139,300 تومان
برند: گلدن لایف | Golden Life مدل: Golden Life Pregnalife 30 tabs
قرص پرگنالایف گلدن لایفقرص پرگنالایف گلدن لایف مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن مادران به مواد مغذی در طول بارداری است. این مکمل حاوی ویتامین های گروه بی، ویتامین سی، ویتامین آ، ویتامین د، زینک، آهن و املاح دیگری است و به حفظ سلامت بدن مادر و جنین در دوران بارداری کمک می کند.اهمیت تغذیه مادر د..
101,300 تومان
برند: نچرال ورلد | Natural World مدل: Natural World Prenatal Formula
قرص پره ناتال فرمولا نچرال ورلدقرص پره ناتال فرمولا نچرال ورلد مولتی ویتامین مناسب برای استفاده در دوران بارداری است. این مکمل به رشد جنین و حفظ سلامت مادر کمک می‌کند.نقش تغذیه مناسب در دوران بارداریپیروی از رژیم غذایی صحیح در دوران بارداری یکی از مهم‌ترین مواردی است که در این دوران باید مورد توجه ق..
98,100 تومان
برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics Osteocare Tablets
قرص استئوکر ویتابیوتیکسقرص استئوکر ویتابیوتیکس مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت استخوانها و دندان هاست. این مکمل نقش موثری در پیشگیری از ابتلا به بیماری پوکی استخوان دارد. همچنین، مصرف این مکمل در دوران بارداری به حفظ سلامت مادر و جنین کمک می کند.نقش کلسیم در بدنوقتی صحبت از کلسیم می شود همگی ما به..
48,000 تومان
برند: ایران دارو | Iran Daru مدل: Iran Daroo VM Protein Food Supplement 15 g
ساشه وی ام پروتئین ایران داروساشه وی ام پروتئین ایران دارو محصولی مناسب برای از بین بردن ضعف بدن است. این پودر حاوی انواع ویتامین ها، مواد معدنی و پروتئین است و همین امر پودر وی ام را به مکملی اثر بخش تبدیل کرده است. از این پودر می توان برای بهبود بریدگی های عمیق و سوختگی های شدید استفاده نمود. همچن..
81,750 تومان
برند: لیبرتی سوئیس | Liberty Swiss مدل: Liberty Swiss Acti Derm 30 tabs
قرص اکتی درم لیبرتی سوئیسقرص اکتی درم لیبرتی سوئیس تحت لیسانس شرکت لیبرتی سوئیس تولید می شود. ترکیبات و ویتامین های بکار رفته در این محصول نیازهای پوست را برطرف می کنند و موجب شادابی، جوانی و لطافت آن می شوند. همچنین این مواد رشد موها را افزایش می دهند و به استحکام و زیبایی ناخن ها کمک می کنند.نقش و..
130,800 تومان
برند: تروویتال | Truevital مدل: Truevital Truemum
پودر ترومام وانیلی تروویتالپودر ترومام وانیلی تروویتال مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن مادران به انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی در دوران بارداری و شیردهی است.ضرورت مصرف ویتامین و مواد معدنی در دوران بارداری و شیردهیدوران بارداری و شیردهی از حساس‌ترین دوران زندگی مادران به شمار می‌روند. در دورا..
76,000 تومان
قرص مولتی پریناتال ویتاول | 60 عددی | کمک به سلامت مادران در دوران بارداری و شیردهی
جدید
برند: ویتاول | Vita Well مدل: Vitawell Multi Prenatal 60Tabs
قرص مولتی پریناتال ویتاولقرص مولتی پریناتال ویتاول غنی از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن مادر در دوران بارداری و شیردهی است. قرص پریناتال با ترکیباتی خاص است که برای حفظ سلامتی مادر و کودک در بارداری و پس از آن مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین به سلامت استخوان‌ها و دندان‌های مادر در دوران با..
117,720 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital Eisen Jod 60tab
قرص آیزن ید یوروویتال« قرص آیزن ید یوروویتال» مکملی مناسب برای دوران بارداری است. این دوران یکی از دوران های حیاتی برای بانوان به شمار می رود و اگر مادر از کمبود مواد مغذی رنج ببرد، ممکن است کودک به بیماریهای جبران ناپذیری مبتلا شود. در این قرص از ویتامین های مهمی از جمله ویتامین ب 1، ویتامین ب 2، و..
162,285 تومان 174,500 تومان
برند: ویتا فارمد | Vita Pharmed مدل: Vitally Tone Postnatal
کپسول ژلاتینی پست ناتال ویتالی تونکپسول ژلاتینی پست ناتال ویتالی تون محصولی مناسب برای تامین مواد مغذی مورد نیاز بدن مادران شیر ده است. شیر دهی دوران حساسی برای مادر و کودک به شمار می رود. زیرا کودک تمامی مواد مورد نیاز رشد خود را از شیر مادر دریافت می کند و اگر در این دوران مواد مورد نیاز به مادر ن..
205,200 تومان 216,000 تومان
برند: کیو فارما | Q Pharma مدل: Q Pharma Androferti
ساشه آندروفرتی کیوفارماساشه آندروفرتی کیوفارما مکملی منحصر به فرد در بهبود کیفیت اسپرم و باروری در آقایان است.اثرات ساشه آندروفرتی کیوفارما بر درمان بیماری ناباروری آقایانامروزه بسیاری از کمپانی‌های دارویی و متخصصان، برای حل مشکل ناباروری متمرکز شد‌ه‌اند و روش‌ها، خدمات درمانی و داروهای مختلفی را جه..
1,552,200 تومان
برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics Pregnacare Conception
قرص پرگناکر کانسپشن ویتابیوتیکسقرص پرگناکر کانسپشن ویتابیوتیکس حاوی ویتامین‌ها و املاح معدنی مورد نیاز بدن است. مصرف این مکمل پیش از  بارداری به آمادگی بدن زنان برای باردار شدن و سلامت عمومی بدن کمک می کند.نقش تغذیه مناسب در دوران پیش از بارداریبانوانی که قصد دارند در آینده نزدیک باردار شوند با..
130,800 تومان
برند: پارادوکس | Paradox مدل: Paradox Omega Mums 30caps
کپسول ژلاتینی امگا مامز پارادوکسکپسول ژلاتینی امگا مامز پارادوکس محصولی مناسب برای حفظ سلامت قلب و عروق است که در آن از روغن ماهی استفاده شده است. سالیان زیادی است که روغن ماهی به عنوان ماده ای اثر بخش برای سلامتی شناخته شده است و کارشناسان توصیه می کنند از این روغن برای حفظ سلامتی استفاده کنید. همچ..
81,750 تومان
برند: دکتر گیل | Dr.Gil مدل: Dr Gil Quali Fol 60 Tablets
قرص کوالی فول دکتر گیلقرص کوالی فول دکتر گیل محصولی مناسب برای کمک به سلامت سیستم عصبی است. در این قرص از 600 میکروگرم فولات استفاده شده است و همین امر اثربخشی این قرص را افزایش داده است. فولات فواید بسیار زیادی بر سلامتی دارد. این ویتامین ( که بسیاری از افراد با نام فولیک اسید آن را می شناسند) به ت..
111,180 تومان
برند: نوشاد | noshad مدل: Noshad Cumin Oil
روغن زیره سبز نوشادروغن زیره سبز نوشاد دارای دو کاربرد موضعی و خوراکی است. در این روغن از زیره استفاده شده است. زیره دارویی است که هزاران سال است در طب سنتی برای درمان انواع بیماریها مورد استفاده قرار می گیرد. اگر این روغن را بر روی پوست خود بمالید، جوش، ورم و کبودی دور چشم را درمان می کند. اگر این ..
28,500 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital Folic Acid
کپسول اسید فولیک یورو ویتالکمبود اسید فولیک موجب بروزکم خونی می گردد که اغلب در خانمهای باردار و کودکان اتفاق می افتد. اختلالات پوستی ، ریز ش مو، اختلالات در جریان خون و تیره شدن رنگ پوست، خستگی و افسردگی ذهنی می تواند از علائم کمبود این ویتامین در بدن باشد. اختلالات تولید مثلی مانند سقط جنین خود بخ..
60,822 تومان 65,400 تومان
برند: فیرهیون هلث | Fairhaven Health مدل: Fairhaven Health CountBoost for Men
مردي كه تعداد اسپرم‌هاي او كم است چه كاري بايد انجام‌دهد؟کیفیت اسپرم مردان در دهه های اخیر بصورت مداوم در حال کاهش بوده و دانشمندان هنوز موفق به پیدا کردن دلیل اصلی این امر نشده اند . بعضی از دانشمندان فقط حدس و گمان هایی در مورد علت کاهش کیفیت اسپرم مطرح کرده اند مثلا گروهی دود سیگار و گروهی افزایش..
840,700 تومان
برند: نانو حیات دارو | Nano Hayat مدل: Nano Hayat Darou Lactawell 60 tabs
قرص لاکتاول نانو حیات داروقرص لاکتاول نانو حیات دارو محصولی مناسب برای افزایش تولید شیر مادر است. در این مکمل از گیاهان شیر افزا استفاده شده است و همین امر سبب شده است این مکمل به محصولی اثربخش تبدیل شود. مواد موثره ای که در این قرص به کار رفته اند به تامین انرژی مورد نیاز مادر کمک می کنند و در نتیج..
242,000 تومان
قرص ید پلاس فولیک اسید هلثیکا | 30 عددی | موثر در افزایش هوش جنین
جدید
برند: هلثیکا | Healthica مدل: Healthica Iodine Plus Folic Acid 30tabs
قرص ید پلاس فولیک اسید هلثیکاقرص ید پلاس فولیک اسید هلثیکا محصولی مناسب برای استفاده در دوران بارداری است. در این قرص از 500 میکرو گرم اسید فولیک و 150 میکروگرم ید استفاده شده است و همین امر این قرص را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. قرص هلثیکا از کم خونی مادر و جنین پیشگیری می نماید و در رشد مو و..
23,217 تومان
برند: لایف آن | Life On مدل: Life On Mama-Life
کپسول ماما لایف لایف آنکپسول ماما لایف لایف آن مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن بانوان به انواع مواد مغذی است که قصد دارند در آینده ای نزدیک باردار شوند. همچنین، از این کپسول می توان در دوران قبل از بارداری، بارداری و پس از بارداری استفاده کرد.چرا باید در دوران باردای از ویتامین ها و مواد معدن..
189,500 تومان
برند: ژنوبایوتیک | genobiotic مدل: Genobiotic Nipple Fissures Repairing Cream 30gr
کرم رفع شقاق سینه ژنوبایوتیککرم رفع شقاق سینه ژنوبایوتیک برای ترمیم ترک ها و زخم های سینه تولید شده است. استفاده از کرم ژنوبایوتیک باعث می شود که نوک سینه رطوبت رسانی شود و از خشکی این ناحیه جلوگیری می کند. محافظت از  ناحیه دور سینه در برابر عفونت های قارچی و باکتریایی از جمله فواید دیگر استفاد..
85,000 تومان
برند: او پی دی فارما | OPD Pharma مدل: OPD Ferto lad 15 sachets
پودر خوراکی فرتولید او پی دی فارماپودر خوراکی فرتولید او پی دی فارما محصولی مناسب برای کمک به قدرت باروری در بانوان است. در این از مواد موثره ای نظیر ال آرژنین و کوآنزیم کیوتن استفاده شده است و همین امر اثر بخشی این پودر را افزایش داده است. این پودر هورمون های بدن را تنظیم می کند و عملکرد جنسی بانوا..
201,875 تومان 212,500 تومان
پودر افرتیل بهشاد دارو | 30 ساشه | کمک به افزایش احتمال باروری آقایان پودر افرتیل بهشاد دارو | 30 ساشه | کمک به افزایش احتمال باروری آقایان
جدید
برند: بهشاد دارو | Behshad Darou مدل: Behshad Darou Effertyl 30saches
پودر افرتیل بهشاد داروپودر افرتیل بهشاد دارو مکملی برای تقویت قوای جنسی و باروری مردان است. پودر افرتیل بهشاد دارو حاوی فرمولاسیون اختصاصی از ویتامینها، مواد معدنی و اسید آمینه هایی است که  توان باروری در مردان را افزایش می دهد.پودر افرتیل بهشاد دارو کیفیت مورفولوژیک ، افزایش حجم، تعداد و افزای..
457,800 تومان
برند: ناوک دارو | Navak Darou مدل: Navak Multivitamins And Minerals For Pregnancy 60tabs
قرص مولتی ویتامین بارداری ناوکقرص مولتی ویتامین بارداری ناوک، مولتی ویتامینی است که مناسب نیازهای افراد باردار است و همه ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن آنها را تامین می کند. علاوه بر مصرف اسیدفولیك و مكمل آهن زنان باردار حتما باید از مولتی ویتامین ها نیز استفاده كنند. قرص مولتی ویتامین باردار..
176,580 تومان
نمایش 1 تا 30 از 68 (3 صفحه)