منو
سبد خرید شما

قرص ویتامین ای

کپسول ویتامین ای 100 ایویژل داروسازی دانا 100 عددی
25
کپسول ویتامین ای 100 ایویژل داروسازی دانا 100 عددی
آنتی اکسیدان قوی و تقویت سیستم ایمنی بدن و کمک به ارتقا سلامتی
104,813 تومان 139,750 تومان
کپسول ویتامین ایی 400 کارن
آنتی اکسیدان قوی و ارتقا سلامت عمومی
104,372 تومان
سافت ژل ویتامین ای 400 هلث برست
کاهش التهابات بدن و مناسب برای حفظ سلامت پوست و مو
258,000 تومان
سافت ژل ویتامین ای 400 باری ویتال 30 عددی سافت ژل ویتامین ای 400 باری ویتال 30 عددی
10
سافت ژل ویتامین ای 400 باری ویتال 30 عددی
آنتی اکسیدان قوی و پیشگیری از کمبود ویتامین ایی در کودکان و بزرگسالان
44,100 تومان 49,000 تومان
سافت ژل ویتامین ای 400 ویواتون 30 عددی
بالا بردن سیستم ایمنی بدن، موثر در مهار رادیکال‌های آزاد و حفاظت از سلول‌ها بدن
138,600 تومان
کپسول ژلاتینی وانا E نورم لایف 60 عددی کپسول ژلاتینی وانا E نورم لایف 60 عددی
15
کپسول ژلاتینی وانا E نورم لایف 60 عددی
ویتامین ای جهت حفظ سلامت پوست و تقویت‌کننده قدرت عضلانی
83,385 تومان 98,100 تومان
کپسول ویتامین ای 400 یوروویتال کپسول ویتامین ای 400 یوروویتال
-161
کپسول ویتامین ای 400 یوروویتال
حفظ سلامت عمومی بدن، تقویت باروری، ماهیچه ها، اعصاب، پوست و مو
427,280 تومان 163,500 تومان
قرص نفروفول دکتر گیل 60 عددی قرص نفروفول دکتر گیل 60 عددی
12 ناموجود
قرص نفروفول دکتر گیل 60 عددی
حفظ سلامت سیستم عصبی, افزایش سطح انرژی
152,504 تومان 173,300 تومان
کپسول ژلاتینی ویتامین ای 400 ابورنز 60 عددی کپسول ژلاتینی ویتامین ای 400 ابورنز 60 عددی
ناموجود
کپسول ژلاتینی ویتامین ای 400 ابورنز 60 عددی
کمک به رفع کمبود ویتامین ای, دارای خاصیت آنتی اکسیدانی
97,000 تومان
کپسول ویتامین ای ۴۰۰ ویتا تایم 30 عددی
ناموجود
کپسول فمس رستا ایمن دارو 30 عددی
ناموجود
کپسول فمس رستا ایمن دارو 30 عددی
کمک به تنظیم سطح هورمون ها در بانوان
342,117 تومان
سافت ژل زینک+ ب کمپلکس+ ای+ سلنیوم سنتروویت 60 عددی سافت ژل زینک+ ب کمپلکس+ ای+ سلنیوم سنتروویت 60 عددی
ناموجود
سافت ژل زینک+ ب کمپلکس+ ای+ سلنیوم سنتروویت 60 عددی
سلامت پوست، مو و ناخن ها تقویت سیستم ایمنی بدن و تامین ویتامین های گروه ب
117,720 تومان
سافت ژل ویتامین ای سنتروویت 30 عددی سافت ژل ویتامین ای سنتروویت 30 عددی
ناموجود
سافت ژل ویتامین ای سنتروویت 30 عددی
کند کردن روند پیشرفت بیماری آلزایمر و پارکینسون و کمک به پیشگیری از بیماری‌های قلبی عروقی
39,240 تومان
کپسول ویتامین ای 400 واحد ویتارایز 30 عددی کپسول ویتامین ای 400 واحد ویتارایز 30 عددی
ناموجود
سافت ژل ویتامین ای 400 واحد ویتامور 30 عددی
ناموجود
سافت ژل ویتامین ای 400 واحد ویتامور 30 عددی
آنتی اکسیدان قوی و تقویت سیستم ایمنی بدن و کمک به حفظ سلامت پوست
62,000 تومان
کپسول ویتامین ای ۴۰۰+ویتامین د۳ ۱۰۰۰ دانا 60 عددی کپسول ویتامین ای ۴۰۰+ویتامین د۳ ۱۰۰۰ دانا 60 عددی
ناموجود
کپسول ویتامین ای ۴۰۰+ویتامین د۳ ۱۰۰۰ دانا 60 عددی
کمک به بهبود جذب کلسیم و فسفر و تقویت سیستم ایمنی بدن
90,300 تومان
سافت ژل ویتامین E 400 واحد نوتری پاد 60 عددی سافت ژل ویتامین E 400 واحد نوتری پاد 60 عددی
ناموجود
سافت ژل ویتامین E 400 واحد نوتری پاد 60 عددی
آنتی اکسیدان قوی و تقویت سیستم ایمنی جلوگیری از پیری پوست
78,500 تومان
کپسول ویتامین ای 200 + ویتامین د3 600 دانا کپسول ویتامین ای 200 + ویتامین د3 600 دانا
ناموجود
کپسول ویتامین ای 200 + ویتامین د3 600 دانا
کمک به بهبود جذب کلسیم و فسفر و کمک به تامین ویتامین ایی و دی 
78,400 تومان
قرص جویدنی ویتامین ایی 100 اسوه 100 عددی
ناموجود
قرص جویدنی ویتامین ایی 100 اسوه 100 عددی
آنتی اکسیدان قوی و تقویت سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از پیری پوست
27,250 تومان
نمایش 1 تا 24 از 54 (3 صفحه)
قرص ویتامین ای


قرص ویتامین ای یکی از مکمل های دارویی مهم برای ارتقا سلامتی است. این ویتامین به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند و از سلولهای بدن در برابر رادیکالهای آزاد محافظت می کند. رادیکالهای آزاد مواد مضری هستند که می توانند به ارگان مختلف بدن آسیب وارد کنند و سبب بروز انواع سرطان ها شوند. این ویتامین از تجمع کلسترول در بدن جلوگیری می کند و از سفت شدگی رگهای خونی پیشگیری می کند، به همین دلیل مصرف قرص ویتامین ای نقش موثری در حفظ سلامت قلب و عروق دارد. از اثرات دیگر این ویتامین در بدن می توان به حفظ سلامت عضلات و تقویت بینایی اشاره کرد.

8 مزیت منحصر به فرد ویتامین ای

ویتامین e به طور طبیعی در برخی غذاها از جمله دانه ها، مغزها، برخی سبزیجات و برخی محصولات غنی شده وجود دارد. همچنین می توانید آن را به عنوان یک مکمل غذایی مصرف کنید. این ویتامین نقش های زیادی در بدن شما ایفا می کند. شاید بیشتر به دلیل اثرات آنتی اکسیدانی اش شناخته شده باشد، که با خنثی کردن مولکول های مضر به نام رادیکال های آزاد، از سلول های شما در برابر آسیب اکسیداتیو محافظت می کند. علاوه بر این، برای عملکرد مناسب ایمنی و سیگنال دهی سلولی مورد نیاز است. به همین دلیل جای تعجب نیست که تحقیقات نشان داده است مصرف مکمل های ویتامین E ممکن است از چندین جهت برای سلامتی شما مفید باشد.

استرس ناشی ازاکسیداتیو را کاهش می دهد

ویتامین ای سیستم دفاع آنتی اکسیدانی را بهبود می بخشد. استرس اکسیداتیو زمانی رخ می دهد که بین دفاع آنتی اکسیدانی بدن و تولید و تجمع ترکیباتی به نام گونه های فعال اکسیژن عدم تعادل به وجود آید. این می تواند منجر به آسیب سلولی و افزایش خطر بیماری شود. از آنجایی که ویتامین E به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی در بدن عمل می کند، مطالعات نشان داده است که مکمل با دوزهای بالای آن می تواند نشانگرهای استرس اکسیداتیو را کاهش دهد و سیستم دفاع آنتی اکسیدانی را تقویت کند.
به عنوان مثال، یک مطالعه روی 54 فرد مبتلا به نفروپاتی دیابتی - آسیب کلیوی ناشی از قند خون بالا - نشان داد که مصرف مکمل ویتامین E با دوز 800 واحد بین المللی در روز به مدت 12 هفته به طور قابل توجهی باعث افزایش سطح گلوتاتیون پراکسیداز در مقایسه با دارونما شد. یک مطالعه همچنین نشان داد که مصرف مکمل با ترکیبی از ویتامین E و ویتامین C روزانه به مدت 8 هفته نشانگرهای استرس اکسیداتیو مانند مالون دی آلدئید را در زنان مبتلا به اندومتریوز کاهش می دهد.

عوامل خطر بیماری قلبی را کاهش می دهد

فشار خون بالا و سطوح بالای چربی های خون مانند کلسترول LDL بد و تری گلیسیرید ممکن است خطر ابتلا به بیماری قلبی را افزایش دهد. به طور امیدوارکننده، تحقیقات نشان می دهد که مکمل های ویتامین E ممکن است به کاهش عوامل خطر بیماری قلبی مانند این در برخی افراد کمک کند. بررسی مطالعات اخیر نشان داد که در مقایسه با درمان‌های پلاسبو، مکمل‌های ویتامین E به طور قابل‌توجهی فشار خون سیستولیک اما نه دیاستولیک را کاهش می‌دهند.
برخی از مطالعات همچنین نشان می‌دهند که مصرف قرص ویتامین e همراه با مکمل‌های امگا 3 ممکن است سطح LDL و تری گلیسیرید را در افراد مبتلا به سندرم متابولیک کاهش دهد - مجموعه‌ای از شرایط، از جمله سطوح بالای چربی خون، که خطر بیماری قلبی و سایر شرایط سلامتی را افزایش می‌دهد.

بهبود کبد چرب

برای افراد مبتلا به بیماری کبد چرب غیر الکلی مفید می باشد. بیماری کبد چرب غیرالکلی (Nonalcoholic fatty liver disease) یک واژه کلی برای طیف وسیعی از بیماری های کبدی است و افرادی که الکل مصرف نمی کنند یا به میزان کم مصرف می کنند را تحت تأثیر قرار می دهد. بر اساس یافته های تحقیقاتی، مکمل های ویتامین E ممکن است برخی از جنبه های سلامتی را در افراد مبتلا به NAFLD بهبود بخشد.
یک بررسی از هشت مطالعه نشان داد که مکمل ویتامین E باعث کاهش سطح آنزیم های کبدی آلانین آمینوترانسفر ALT و آسپارتات آمینوترانسفر AST، کاهش سطح چربی خون و بهبود سلامت کبد در افراد مبتلا به NAFLD می شود. افزایش سطح AST و ALT می تواند نشان دهنده التهاب و آسیب کبد در افراد مبتلا به NAFLD باشد، بنابراین سطوح پایین تر مطلوب است.

به مدیریت دیسمنوره کمک می کند

دیسمنوره وضعیتی است که با درد شدید و مکرر قاعدگی مانند گرفتگی و درد لگن مشخص می شود. تحقیقات امیدوار کننده ای نشان می دهد که مکمل های ویتامین E ممکن است درد زنان مبتلا به این بیماری را کاهش دهد. در یک مطالعه بر روی 100 زن مبتلا به دیسمنوره، مصرف روزانه 200 واحد ویتامین E بیشتر از دارونما، درد قاعدگی را تسکین داد.
هنگامی که ویتامین  Eبا مکمل امگا 3 حاوی 180 میلی گرم EPA و 120 میلی گرم  DHA ترکیب شود، فواید بیشتری خواهد داشت. علاوه بر این مصرف مکمل ویتامین ای و ویتامین C روزانه به مدت 8 هفته به کاهش شدت درد لگن و دیسمنوره در زنان مبتلا به اندومتریوز کمک می کند.

مکمل های ویتامین E همچنین با چندین مزیت سلامتی دیگر مرتبط هستند:

 •  سلامت پوست :  مکمل های ویتامین ای ممکن است برای افرادی که دارای برخی از اختلالات پوستی مانند اگزما هستند مفید باشد. با این حال، تحقیقات در حال حاضر محدود است و مطالعات بیشتری برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مزیت بالقوه مورد نیاز است.
 • سلامت مغز :  حفظ سطح مطلوب ویتامین E و مصرف مکمل ها ممکن است به محافظت در برابر زوال عقل کمک کند. اما هنوز مشخص نیست که آیا این مکمل‌ها برای افراد مبتلا به بیماری‌های شناختی مانند بیماری آلزایمر مفید است یا خیر.
 • برای افراد مسن :  از آنجایی که ویتامین E نقش مهمی در سلامتی ایفا می کند، مانند کاهش التهاب و بهبود عملکرد سیستم ایمنی، مکمل ها ممکن است برای افرادی که نیازهای بیشتری دارند یا در رژیم غذایی خود به اندازه کافی دریافت نمی کنند، مانند برخی از افراد مسن مفید باشد.
  بهبود عملکرد ریه : مطالعات نشان داده‌اند که مکمل‌های ویتامین ای می‌توانند عملکرد ریه و برخی علائم آسم را در کودکان و بزرگسالان بهبود بخشند.

کمبود ویتامین E

در حالی که کمبود ویتامین E به طور کلی نادر است، اما در بعضی از افراد به عنوان مثال، افراد مبتلا به بیماری سوء جذب چربی، از جمله فیبروز کیستیک و بیماری کرون، در معرض خطر بیشتری هستند. علاوه بر این، افرادی که دارای برخی بیماری‌های ارثی نادر هستند، مانند ابالیپوپروتئینمی، بیشتر احتمال دارد کمبود داشته باشند. افرادی که رژیم غذایی ناکافی دارند، مانند کودکان در کشورهای در حال توسعه و افراد مبتلا به بی اشتهایی عصبی، ممکن است در نتیجه سوءتغذیه دچار کمبود ویتامین E شوند.

خطرات ناشی از مصرف بیش از حد ویتامین E

مصرف بیش از حد ویتامین E بر پایه مواد غذایی بعید است. با این حال، مصرف بیش از حد ویتامین E از طریق مکمل‌ها امکان‌پذیر است و این می‌تواند منجر به عوارض منفی شود و به سلامتی شما آسیب برساند. به عنوان مثال، مطالعات نشان داده اند که مکمل های ویتامین E ممکن است خطر ابتلا به سرطان پروستات را در مردان سالم افزایش دهد. مکمل‌های ویتامین E با دوز بالا نیز ممکن است خطر خونریزی را افزایش دهند.
طبق مطالعات صورت گرفته حداکثر دوز مصرف ویتامین E در حال حاضر 1000 میلی گرم در روز تعیین شده است. به خاطر داشته باشید که دوزهای موجود در مکمل های ویتامین E به طور قابل توجهی متفاوت است و برخی از آنها بسیار بیشتر از نیاز روزانه یک فرد سالم است. بنابراین، حتما برچسب مکمل های ویتامین را به دقت بررسی کنید.

تداخلات با داروهای دیگر

ویتامین ای به طور بالقوه می تواند با برخی داروها تداخل داشته باشد. در حالی که چند نمونه در زیر ذکر شده است، همیشه مهم است که با یک پزشک در مورد مکمل هایی که مصرف می کنید صحبت کنید.

 • داروهای ضد انعقاد و ضد پلاکت
 • سیمواستاتین و نیاسین
 • شیمی درمانی و رادیوتراپی

منابع غذایی

اگرچه گاهی اوقات مکمل های غذایی ضروری هستند، اما بهتر است در صورت امکان نیازهای ویتامینی خود را از طریق غذا تامین کنید. اگر به دنبال افزایش مصرف غذاهای غنی از ویتامین E هستید، در اینجا چند گزینه خوب وجود دارد:

 • روغن جوانه گندم 1 قاشق غذاخوری
 • تخمه آفتابگردان بو داده خشک
 • بادام بو داده خشک
 • اسفناج آب پز
 • کلم بروکلی آب پز
 • کیوی 1  عدد متوسط
 • انبه 1/2 فنجان
 • گوجه فرنگی 1 عدد متوسط

به خاطر داشته باشید که بهترین راه برای دریافت ویتامین E کافی در رژیم غذایی، مصرف روزانه انواع غذاهای مغذی از جمله سبزیجات، میوه ها، آجیل و دانه ها است. ویتامین E که به عنوان یک آنتی اکسیدان مورد استفاده  قرار می گیرد، به چندین روش دیگر مانند کمک به سیستم ایمنی بدن و کمک به حفظ سلامت قلب وعروق به بدن شما کمک می کند. ادعاهایی وجود دارد که ویتامین E، به عنوان یک آنتی اکسیدان، با بسیاری از شرایط، از جمله بیماری آلزایمر، کاهش بینایی مرتبط با افزایش سن، و حتی برخی سرطان ها مبارزه می کند.

ویتامین ای یک ویتامین محلول در چربی

ویتامین E یک ماده مغذی مهم محلول در چربی است. این یک آنتی اکسیدان قوی است و برای سلامت سیستم ایمنی و پیام رسانی سلولی در بدن شما مورد نیاز است. بسیاری از غذاها حاوی ویتامین E هستند، اما می توانید آن را از طریق مکمل های غذایی نیز مصرف کنید. برخی از مطالعات نشان می دهد که مصرف مکمل های ویتامین E ممکن است برای جمعیت خاصی از جمله افراد مبتلا به نفروپاتی دیابتی و NAFLD مفید باشد.

با این حال، از آنجایی که بیشتر افراد از طریق رژیم غذایی خود ویتامین E کافی دریافت می کنند، مکمل ها اغلب غیر ضروری هستند. علاوه بر این، دوزهای بالای مکمل های ویتامین E می تواند عوارض جانبی ایجاد کند و با برخی داروها تداخل داشته باشد. اگر در نظر دارید ویتامین E بیشتری به رژیم غذایی خود اضافه کنید، ابتدا با یک پزشک متخصص در مورد نگرانی های سلامتی خاص خود صحبت کنید.

خواص قرص ویتامین e

 مصرف ویتامین ای فواید زیادی بر سلامتی دارد که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جلوگیری از ناتوانایی جنسی
 • عدم ابتلا به بیماری دستگاه عصبی مانند زوال عقل و آلزایمر
 • عدم ابتلا به بیماریهای مزمن مانند دیابت
 • عدم ابتلا به بیماریهایی مانند واریس

با توجه به این موضوع که ویتامین ای یک ویتامین محلول در چربی است نباید به طور مداوم مورد استفاده قرار گیرد. برای مصرف قرص ویتامین ای باید با پزشک و یا داروساز مشورت کنید و در صورت تایید مصرف مکمل ویتامین e را آغاز کنید.

علائم کمبود ویتامین ای

خستگی مداوم یکی از علائم ویژه کمبود ویتامین ایی در بدن است. علائم دیگر کمبود این ویتامین بدین شرحند:

 • ضعف عضلانی
 • خستگی مداوم
 • مور مور شدن دست ها و پاها
 • عدم دید مناسب
 • ضعف سیستم ایمنی بدن

چه کسانی در معرض کمبود ویتامین ای قرار دارند؟

به طور کلی، تمامی افرادی که از رژیم غذایی سالم پیروی نمی کنند و یا از غذاهای آماده بیش از حد استفاده می کنند در معرض کمبود این ویتامین قرار دارند. اما مطالعات نشان می دهند که برخی از افراد بیشتر مستعد کمبود این ویتامین در بدن هستند. این افراد به شرح زیرند:

 • زنان باردار
 • میانسالان و کهنسالان
 • افرادی که به بیماری های کبدی مبتلا هستند

ویتامین ای برای پوست

با توجه به این موضوع که این ویتامین یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است، اثرات فوق العاده ای بر روی پوست دارد. قرص ای رادیکال های آزاد بدن را که منجر به افتادگی پوست می شوند از بین می برد و همین امر سبب می شود که مصرف قرص ویتامین ای نقش موثری در پیشگیری از افتادگی پوست داشته باشد. همچنین، مطالعات جدید نشان می دهند که مصرف این ویتامین بیماری اگزما را بهبود می بخشد. بیماری اگزما سبب بروز مشکلات زیادی بر روی پوست می شود، خشکی پوست یکی از علائم ویژه این بیماری است و بیمار را با چالش های زیادی رو به رو می کند. رفع خشکی پوست یکی از روشهای مهم برای بهبود اگزما است و این ویتامین می تواند خشکی پوست را از بین ببرد و التهابات پوستی را التیام ببخشد.

از ویژگی های دیگرمصرف قرص ویتامین e که سبب شده است این مکمل به مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت پوست تبدیل شود این است که این ویتامین اثرات منفی اشعه ماورا بنفش بر روی پوست را کاهش می دهد و از پیری پوست جلوگیری می کند. استفاده از کرم های ویتامین ای اثرات مضر نور خورشید را به حداقل می رساند و این امر مسئله ای است که در دنیای امروز مورد توجه قرار گرفته است.

ویتامین ای برای مو

مو یکی از ارگان های مهم در بدن به شمار می رود که نقش ویژه ای در زیبایی دارد. به همین دلیل توجه به حفظ سلامت مو اهمیت بسیار زیادی دارد. همانطور که تا بدینجا به آن اشاره کردیم این ویتامین رگهای خونی را باز می کند و همین امر بر افزایش جریان خون در بدن اثر می گذارد. افزایش جریان خون در کف سر سبب می شود ریشه مو تقویت شود و همین موضوع از ریزش مو جلوگیری می کند. از طرفی دیگر، استفاده از قرص ویتامین ای به صورت روغن  خشکی مو را برطرف می کند و حالت وزی مو را از بین می برد.

ویتامین ای و چاقی

مطالعات جدید به بررسی رابطه ویتامین ای و اضافه وزن پرداخته اند. این نتایج به طرز شگفت انگیری نشان می دهند افرادی که دچار اضافه وزن و یا چاقی مفرط هستند از کمبود ویتامین ای در بدن رنج می برند و باید قرص e را به رژیم غذایی خود بیافزایند. کارشناسان بر این عقیده هستند که مصرف کافی ویتامین ای نقش موثری در لاغری و جلوگیری از اضافه وزن دارد.

انواع قرص ویتامین e

امروزه، تولید کنندگان محصولات متنوعی از قرص ویتامین ای را تولید می کنند. قرص ویتامین ای خارجی از جمله محصولاتی است که طرفداران زیادی دارد. برندهای آپوویتال، هلث اید، شوتس ویتال و ترید فارما از برندهای مهم تولید مکمل های دارویی هستند. شما می توانید قیمت قرص ویتامین ای خارجی را در سایت داروخانه آنلاین بررسی کنید. برند داروسازی دانا نیز یک برند ایرانی است که مکمل های ویتامین ای را تولید می کند و به بازار عرضه می دهد.

ویتامین ای هلث اید

کپسول ویتامین ای هلث اید 200 واحدی از جمله محصولات پرطرفدار بازار است که برای ارتقا سلامتی مورد استفاده قرار می گیرد. کپسول ویتامین e رادیکال های آزاد بدن را از بین می برد و بر حفظ سلامت عمومی بدن و حفظ سلامت پوست اثر می گذارد. توصیه می شود افراد بالای 12 سال روزانه یک عدد از این کپسول را استفاده کنند.

طریقه مصرف قرص ویتامین e

بهترین زمان مصرف و نحوه مصرف قرص ویتامینe هنگام مصرف غذا است. با توجه به این موضوع که ویتامین ای یک ویتامین محلول در چربی است مصرف آن همراه با غذای چرب به جذب بهتر این ویتامین کمک می کند. شما می توانید قرص ویتامین ای را در ساعات پایانی روز مصرف کنید. زیرا مصرف ویتامین e در ساعات پایانی روز به خواب بهتر کمک می کند.

تداخل دارویی ویتامین ای

اگر با هر یک از داروهای زیر تحت درمان هستید، نباید بدون مشورت با پزشک استفاده از قرص ویتامین ای را شروع کنید:

 • داروهای ضد افسردگی
 • آسپرین
 • داروهای مسدود کننده های بتا
 • داروهای تسکین دهنده های اسید صفراوی
 • استاتین ها

عوارض قرص ویتامین e

مصرف بیش از اندازه قرص ویتامین e می تواند به سلامتی آسیب وارد کند و عوارضی نظیر مشکلات گوارشی، سردرد، حالت تهوع و استفراغ، خستگی شدید و ضعف عضلانی را ایجاد کند. به همین دلیل، توصیه می شود این قرص را طبق دستور العمل و پس از تایید پزشک و یا داروساز مصرف کنید.

قیمت قرص ویتامین e

کسانی که می خواهند برای خرید قرص ویتامین e اقدام کنند، سوالات زیادی در مورد قیمت ویتامین e می پرسند. شما می توانید در سایت داروخانه آنلاین قیمت قرص ویتامین ای در برندهای مختلف ایرانی و خارجی را مشاهده نمایید. همچنین، می توانید قبل از خرید قرص ویتامین ای با کارشناسان ما در تماس باشید و مشاوره های تخصصی را از آنها دریافت نمایید.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

سوالات متداول

مصرف قرص ویتامین ایی می تواند باعث کرامپ های شکمی، اسهال، تهوع، سردرد، واکنش های پوستی و خستگی مزمن شود.

بهترین زمان مصرف قرص ویتامین ایی همراه با وعده غذایی اصلی است.

استفاده از قرص ویتامین ایی به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند. همچنین، ویتامین ایی برای حفظ سلامت پوست و بینایی مفید است. 

بله! ویتامین ایی یک آنتی اکسیدان قوی است که با چروک های پوست مبارزه می کند و با از بین بردن رادیکال های آزاد پوست از بروز چین و چروک بر روی پوست جلوگیری می نماید.