Menu
Your Cart

شربت مولتی سانستول آهن دار بدون شکر 155 میل

افزایش سیستم ایمنی مناسب برای رشد ذهنی و جسمی و بهبود کم خونی کودک
شربت مولتی سانستول آهن دار | 155 میل | افزایش سیستم ایمنی مناسب برای رشد ذهنی و جسمی و بهبود کم خونی کودک


شربت مولتی سانستول آهن دار

شربت مولتی سانستول آهن دار محصولی مناسب برای کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان و تامین ویتامین ها و آهن مورد نیاز بدن آنهاست. همانطور که از نام این محصول پیداست، آهن یکی از ترکیبات اصلی این شربت است. آهن به ساخت گلبول های قرمز خون کمک می کند و با افزایش خونرسانی در بدن فعالیت های مغزی و بدنی را بهبود می بخشد و از این طریق نقش مهمی در حفظ انرژی عمومی بدن، بهبود قدرت تمرکز، کمک به عملکرد دستگاه گوارش و حفظ سیستم ایمنی و نیز تنظیم دمای بدن ایفا می کند.
در شربت مولتی سانستول آهن دار، علاوه بر آهن ویتامین های دیگری همچون ویتامین های گروه ب، ویتامین آ، ویتامین د3، ویتامین ای و ویتامین ث وجود دارند. این ترکیب علاوه بر کمک به تأمین ویتامین های مورد نیاز روزانه، به تأمین آهن مورد نیاز بدن نیز کمک می کند. ویتامین ث موجود در این شربت، علاوه بر اثر آنتی اکسیدانی و کمک به تقویت رشد کودکان، به بهبود فرایند جذب آهن نیز کمک می کند.
شربت مولتی سانستول آهن دار ، حاوی 5 میلی گرم آهن در هر 5 میلی لیتر از شربت است که به صورت فروس گلوکونات می باشد.
 یکی از مواردی که سبب شده است مصرف این شربت مورد توجه قرار گیرد، طعم دلپذیر و خوشایند آن همانند دیگر شربت های سانستول است. در شربت مولتی سانستول آهن دار، طعم آهن احساس نمی شود و این موضوع نگرانی والدین را در زمینه مصرف مکمل های آهن دار برطرف می کند.

مصرف شربت شربت مولتی سانستول آهن دار از چه زمانی مجاز است؟

کودکان از یک سالگی مجاز به مصرف شربت شربت مولتی سانستول آهن دار هستند. کودکان 1 تا 6 سال می توانند روزانه 5 میلی لیتر وکودکان بالای 6 سال و بالغین روزانه 10 میلی لیتر از این شربت را مصرف کنند. توصیه می شود پیش از مصرف مولتی ویتامین ها با پزشک کودک خود مشورت کنید.
تحقیقات نشان داده اند کودکانی که در دوران رشد خود از مکمل های مولتی ویتامین استفاده می کنند، کمتر از کودکانی که از این مکمل ها استفاده نمی کنند به بیماریهای مزمن دچار می شوند. البته به این موضوع توجه داشته باشید که این مکمل ها نمی توانند جایگزین یک رژیم غذایی روزانه کامل و سالم باشند، بلکه می توانند در کنار آن قرار گیرند.

داروخانه آنلاین مطالعه مقاله های زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

بهترین مکملهای مولتی ویتامین کدامند؟
بهترین مکملها برای کودکان کدام مکملها هستند؟


98,100 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: Multi Sanostol with Iron Syrup
  • بارکد محصول: 6263923000074
  • کد انبار: 55416

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب