Menu
Your Cart

کراتین


قیمت کراتین

مکمل کراتین چیست!

مکمل بدنسازی کراتین مکملی است، که تمامی ورزشکاران نام آن را شنیده اند. با این وجود احتمال زیادی وجود دارد که اطلاعات کافی در مورد اثرات آن بر بدن در حین ورزش نداشته باشیم. مکمل بدنسازی کراتین یکی از محبوب ترین و پرمصرف ترین مکملهای ورزشی در رشته بدنسازی است. مصرف کراتین سبب افزایش سطح هورمون تستسترون در بدن می شود. در ادامه توضیحاتی در مورد قیمت کراتین.

قیمت کراتین به چه چیزهایی بستگی دارد؟

قیمت کراتین عامل مهمی در تعیین کیفیت این مکمل است. مکمل هایی که از منابع با کیفیت تامین می شوند. هرگز با قیمت پایین به فروش نمی رسند. با توجه به اینکه این مکمل قرار است وارد بدن شود. و سلامتی شما را ارتقا دهد بهتر است، قیمت کراتین را به عنوان فاکتور مهمی در نظر داشته باشید.

کراتین در بدن!

مکمل کراتین ترکیبی است که به طور طبیعی در سلولهای ماهیچه وجود دارد. غذاهایی با پروتین بالا مانند گوشت قرمز (گوسفند، خوک) و ماهی حاوی کراتین هستند. بخش اعظم کراتین در ماهیچه هاست، 5% آن در مغز، کبد و کلیه ذخیره می شود. کراتین در بدن به کراتین فسفات تبدیل می شود، و در تولید ماده ای به نام آدنوزین تری فسفات نقش چشم گیری دارد. در واقع، آدنوزین تری فسفات انرژی مورد نیاز عضلات را تامین می کند.
بهتر است بدانید مکمل کراتین اغلب برای افزایش عملکرد عضلات در طول ورزشهای مقاومتی مورد استفاده قرار می گیرد. مطالعات نشان می دهند که کراتین برای اغلب افراد مفید است.
کراتین به عضلات انرژی می بخشد و باعث تغییراتی در کارآیی سلولی می شود، این مکمل برای رشد کوتاه مدت و بلندمدت عضلات موثر است، به همین دلیل مصرف کراتین برای افراد مسن و بی تحرک نیز توصیه می شود. اما ممکن است برخی از افراد در روزهای اولیه استفاده از کراتین حساسیت و یا عوارض جانبی داشته باشند.
همانطور که تا بدین جا به آن اشاره کردیم در مسیر خرید مکمل کراتین باید به قیمت کراتین نیز توجه داشته باشید. این فاکتور به شما کمک می کند تا از این موضوع اطمینان داشته باشید که این مکمل از منابع با کیفیت تهیه شده است.

عملکرد کراتین در بدن!

کراتین به علت قیمت و کارایی مناسبش به یکی از محبوبترین مکمل بدنسازی در بین ورزشکاران است. به طور کلی قدرت کراتین در تولید انرژی است. این مکمل می تواند انرژی مصرف شده را دوباره مورد استفاده قرار دهد. ما انسان ها از مولکول ATP به عنوان منبع انرژی استفاده میکنیم، متاسفانه سلول های ماهیچه ای ما سطح ATP را در داخل سلول ها پایین نگه میدارند. دلیلش این موضوع است که مصرف بیش از حد انرژی باعث اسیدی شدن سلول ها می شود و این امر تمامی فعالیت سلولی را دچار مشکل میکند. برای مقابل با این مشکل، سلول های ماهیچه ای به آنزیم کنوسوس کراتین احتیاج دارند.
پس وقتی از ATP استفاده میشود، کنوسوس کراتین با استخراج یون های هیدروژن به کنترل سطح اسید کمک میکند. و ماده ی جانبی دیگری به نام ADP میگیرد، و آن را در کنار کراتین فسفات میبرد تا به روی این ADP استفاده شود دوباره مورد استفاده قرار گیرد. این سیستم تولید انرژی است. که به سیستم فسفاته معروف است. این سیستم در 10 ثانیه اول تمرینات سخت بدنی، انرژی تولید می کند. این کار را قبل از منابع انرژی دیگری مانند قند و چربی انجام میدهد.

کراتین چگونه در بدن به وجود می آید؟

کراتین از تولید کراتین فسفات به وجود می آید، و نباید فراموش کرد بدن انسان به طور کلی نمی تواند مقدار زیادی مولکول ATP در سلول هایش داشته باشد. پس هر زمان بدن ما سلول ATP اضافه داشته باشد، آن را با کراتین ترکیب و کراتین فسفات درسته میکند. هر چقدر کراتین بیشتری در بدن وجود داشته باشد، کراتین فسفات بیشتری هم تولید میکند. در نتیجه انرژی بیشتری دوباره سوزی میشود. از اینجا به بعد کارهای تکمیلی توسط کراتین انجام میشود.
با این که بدن ما به طور طبیعی از تجزیه آمینو اسید هایی مانند گلیسین و آرژنین، کراتین تولید می کند، ولی مطالعات نشان می دهند که استفاده از مکمل کراتین بسیار مهم است. یک مطالعه که در ابعاد بسیار وسیعی انجام شد نشان می دهد که بعد از مصرف مکمل کراتین مونوهیدرات، کراتین بدن تا 26 درصد بالا میرود.

تحقیقات در زمینه مکمل کراتین!

تحقیقات نشان می دهند که استفاده از کراتین مونوهیدارت در طول تمرینات مقاومتی می تواند حجم عضلات ضعیف را افزایش دهد. و مقاومت بدن را در افراد مسن بالا ببرد. این مکمل می تواند دخایر انرژی و سنتز پروتین را در بدن افزایش دهد. همچنین کراتین تورم و استرس اکسیداتیو را کاهش میدهد.
تحقیقات دیگر نشان می دهند. که مکمل بدنسازی کراتین می تواند به ورزشکاران جوان کمک کند. تا مقاومت بدن را به بالاترین حد ممکن برسانند. این مقدار حداکثر نیرویی است که یک عضله قادر است درطول یک انقباض اعمال کند.
مطالعه ای در سال 2018 بر روی گروهی از جوانان که در هشت هفته تمرینات مقاوتی از مکمل کراتین استفاده کرده بودند، صورت پذیرفت. نتایج حاکی از آن بودند که مقاومت عضلات این افراد در طی دو هفته افزایش پیدا کرده بود.
همانطور که تا بدین جا بدان اشاره کردیم قیمت کراتین عامل بسیار مهمی در تعیین کیفیت مکمل کراتین است. هرگز به محصولاتی که با قیمیتی پایین تر از عرف به فروش می رسند اطمینان نکنید.
جامعه بین المللی تغذیه ورزشی اعلام می دارد که کراتین موثرترین و ارگانیک ترین مکمل غذایی است که می تواند به افزایش مقاومت بدن کمک کند.

اشتباهاتی رایج در باره ای کراتین!

بسیاری از افراد به اشتباه فکر می کند که کراتین حجم ماهیچه ها را افزایش می دهد. بهتر است بدانید مکمل کراتین حجم ماهیچه ها را افزایش نمی دهد و یا میتوان گفت مستقیما این کار را انجام نمیدهد. کراتین از دو طریق و به طور غیر مستقیم به حجیم شدن ماهیچه ها کمک میکند. کراتین سبب رخداد موارد زیر در بدن می شود:
تولید انرژی بیشتر برای بازده بالاتر، در نتیجه عضلات برای تولید پروتئین تحریک می شوند.
آب موجود در عضلات را حفظ می کند. اما به حجم عضلات اضافه نمی کند. همین امر سبب حجیم شدن عضلات می شود.

کراتین چه فوایدی دارد؟

فواید کراتین مکمل بسیار مناسبی برای ورزشکاران است. قیمت کراتین دیگر جایی برای حرف نمی گذارد. مصرف مکمل کراتین باعث دوباره سوزی گلیگوژن میشود، که سبب:
 -  تولید انرژی
- کاهش علائم افسردگی
- کاهش خستگی   می شود. همینطور مطالعات نشان داداند. کراتین تاثیر خوبی بر روی سر درد و سر گیجه در کودکانی که از ضربه مغزی رنج میبرند دارد.

چگونگی مصرف کراتین!

خیلی از سازندگان این مکمل توصیه می کنند. که به دوز مصرفی این مکمل توجه داشته باشید. به این صورت که هفته اول باید به نسبت هفته های بعدی بیشتر مصرف شود. با این وجود تحقیقات دیگری در این زمینه انجام شده است. که نشان میدهند این نوع مصرف فایده چندانی ندارد.
بسیاری از افراد پیشنهاد می دهند مکمل کراتین باید روزانه بین 3 تا 5 گرم مصرف شود. و احتیاج به کاهش این دوز در مراحل بعدی نیست. هر موقع که خواستید میتواند مصرف آن را قطع کنید.

مزایای مکمل کراتین به اختصار به صورت زیر هستند:

    باعث افزایش میزان وزنه زدن می‌شود.
    باعث تحریک سلول‌ها می‌شود.
    سبب افزایش هورمون‌های عضله‌ساز می‌شود.
    سبب افزایش آب‌رسانی به سلول می‌شود.
    سبب کاهش تخریب پروتئین می‌شود.

عوارض کراتین چیست و آیا عوارض آن به قیمت کراتین می چربد!

همیشه نگرانی های در مورد مصرف مکمل کراتین بوده است که میگفتند: عوارض کراتین به روی کبد و کلیه تاثیر میگذارد، هنوز هیچ تحقیقی به طور واضح این امر را به اثبات نرسانده است.
تنها عارضه ثابت شده درباره کراتین، جذب بیش از حد آب در سلول ها است. این مسئله ممکن است سبب شود شما وزن بیشتری بگیرید و سنگین بشوید. پس می توان اینگونه نتیجه گیری کرد که قیمت کراتین نسبت به عوارض آن بسیار مناسب است و به شما ورزشکاران توصیه میشود.
ذکر شده است و تنوع محصولات بسیار بالاست. همچنین تمامی مکمل های بدنسازی داروخانه آنلاین دارای تاییدیه وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو هستند.
شما به راحتی در خانه و با اطمینان خاطر می توانید مکمل مورد نظر خود را سفارش دهید و ظرف مدت 24 ساعت در تهران و 72 ساعت در سایر شهرستانها محصول مورد نظر را درب منزل تحویل بگیرید.

پودر کراتین مونوهیدارت کارن | افزایش قدرت و توان تمرینی پودر کراتین مونوهیدارت کارن | افزایش قدرت و توان تمرینی
-15 %
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC Creatine Monohydrate
پودر کراتین مونوهیدارت کارن(Creatine Monohydrate) کراتین ماده ای در بدن است که بیشتر در ماهیچه ها و مغز وجود دارد. این ماده را در غذاهایی مانند گوشت قرمز و غذاهای دریایی نیز می توان یافت. این مکمل بیشتر برای بهبود عملکرد ورزشی و افزایش حجم عضلات ورزشکاران و افراد مسن، همچنین برای گرفتگی عضلات ،..
170,000 تومان 200,000 تومان
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Creatine 1250 Mega Caps
کپسول کراتین مونوهیدرات 1250 الیمپکپسول کراتین مونوهیدرات 1250 الیمپ محصولی مناسب است که وزن را بالا می برد و به افزایش استقامت بدن کمک می کند. تمامی کسانی که در حیطه های ورزشی کار می کنند با کراتین آشنایی دارند و آن را یکی از مواد مهم در بهبود عملکرد عضلات می دانند. این کپسول به سنتز پروتئین در عضل..
296,000 تومان
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Creatin Monohydrate
پودر کراتین مونوهیدرات 250 گرم الیمپپودر کراتین مونوهیدرات 250 گرم الیمپ محصولی مناسب برای افزایش استقامت بدن است. این پودر حاوی 3 گرم کراتین است و همین امر آن را به محصولی اثر بخش تبدیل کرده است. کراتین می تواند به افزایش وزن بدن کمک کند و این موضوع برای ورزشکارانی که به دنبال افزایش وزن هستند اهمی..
297,000 تومان
برند: کیو ان تی | QNT مدل: QNT Creatine Monohydrate 100% 300g powder
پودر کراتین مونوهیدرات 100 درصد کیو ان تیپودر کراتین مونوهیدرات 100 درصد کیو ان تی محصولی مناسب برای افزایش قدرت بدن است. کراتین مونوهیدرات داری فواید زیادی بر سلامتی است که از مهمترین آنها می توان به افزایش انرژی و توان بدنی اشاره کرد. در نتیجه، ورزشکاران مدت زمان بیشتری می توانند ورزش کنند و همین ..
350,000 تومان
پودر کراتین 3000 یوروویتال | 250 گرم | کمک به افزایش قدرت و عملکرد فیزیکی بدن پودر کراتین 3000 یوروویتال | 250 گرم | کمک به افزایش قدرت و عملکرد فیزیکی بدن
-20 %
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital Creatine 3000
پودر کراتین 3000 یوروویتال پودر کراتین 3000 یوروویتال محصولی مناسب برای افزایش قدرت و عملکرد فیزیکی بدن است. این پودر به دفع ترکیبات سمی در حین ورزش کمک می کند و همین امر ارزش این مکمل را افزایش داده است. از این پودر می توان برای رفع خستگی و دردهای عضلانی استفاده کرد. این پودر سطوح انرژی را در بدن ب..
447,360 تومان 559,200 تومان
پودر کراتین مونوهیدرات ویوا پاور | تحریک ساخت پروتئین عضلانی پودر کراتین مونوهیدرات ویوا پاور | تحریک ساخت پروتئین عضلانی
-17 %
برند: ویوا پاور | viva power مدل: Viva Power Creatine Monohydrate
پودر کراتین مونوهیدرات ویوا پاورپودر کراتین مونوهیدرات ویوا پاور مکملی مناسب برای افزایش قدرت عضلات است. کراتین یکی از مواد مفیدی است که برای عضله سازی مفید است. مصرف این پودر به بهبود عملکرد عضلات در طول تمرینات مقاومتی کمک می کند و نقش موثری در افزایش کارآیی ورزشکاران دارد. این پودر از تحلیل عضلات..
89,900 تومان 107,900 تومان
برند: پی اند اف فارما | P&F PHARMA مدل: P And F Pharma Creapure
پودر کراپیور پی اند اف فارماپودر کراپیور پی اند اف فارما دارای کراتین منوهیدرات میکرو فاین است. این کراتین از مواد اولیه مرغوب و با کیفیتی تهیه شد است که خواص آنرا تضمین می کنند. کراتین باعث افزایش حجم و قدرت عضلات می شود. در افرادی که ورزش های سنگین می کنند خستگی را کاهش داده و توان فرد را بالا می ..
568,100 تومان
کپسول کراتین کامپرسد ناترند | 120 عدد | کراتین خالص برای افزایش استقامت عضلات کپسول کراتین کامپرسد ناترند | 120 عدد | کراتین خالص برای افزایش استقامت عضلات
ناموجود
برند: ناترند | Nutrend مدل: Nutrend Creatine compressed 120 cap
کپسول کراتین کامپرسد ناترندکپسول کراتین کامپرسد ناترند مکملی منحصر به فرد برای افزایش استقامت عضلات و بهبود عملکرد ماهیچه‌ها در طول تمرینات ورزشی است. این مکمل حجم عضلات خشک را افزایش می‌دهد.هر پیمانه این محصول حاوی 5 گرم کراتین است و مخصوص وزشکاران با تمرینات شدید است. همچنین، مصرف این مکمل به گیا..
251,800 تومان
کپسول کراتین مونوهیدرات بیس نوتریشن | 90 عددی | کمک به عضله سازی و حفظ سلامت عضله
ناموجود
برند: بیس نوتریشن | Base Nutrition مدل: Base Nutrition Creatine Monohydrate
کپسول کراتین مونوهیدرات بیس نوتریشنکپسول کراتین مونوهیدرات بیس نوتریشن محصولی مناسب برای تقویت و ساخت عضلات است. عضله سازی یکی از مواردی است که تمامی ورزشکاران حرفه ای به دنبال آن هستند و تلاش می کنند تمرینات خود را به گونه ای انجام دهند تا به این هدف برسند. در این مسیر، مصرف مکمل کراتین اهمیت زیادی..
147,150 تومان
کراتین میکرونایزد پی اچ دی | افزایش قدرت و بهبود عملکرد ورزشی کراتین میکرونایزد پی اچ دی | افزایش قدرت و بهبود عملکرد ورزشی
ناموجود
برند: پی اچ دی | PHD مدل: PhD Creatine Pure Micronised
 کراتین مونوهیدرات پی اچ دیکراتین میکرونایزد مونوهیدرات برند پی اچ دی انگلستان محصولی مناسب برای ورزشکاران قدرتی میباشد که در رشته های بدنسازی ٬ پاورلیفتینگ و رشته های فعالیت دارند . کراتین باعث میشود تا در طول تمرینات قدرتی توان بیشتری داشته باشید ٬ وزنه های سنگین تری جابجا کنید و در ن..
335,800 تومان
کراتین مونوهیدرات مایوژنیکس | 400 گرم | افزایش انرژی و حجم عضلات کراتین مونوهیدرات مایوژنیکس | 400 گرم | افزایش انرژی و حجم عضلات
ناموجود
برند: مایوژنیکس | Myogenix مدل: Myogenix Creatine Monohydrate
کراتین مونوهیدرات مایوژنیکس  را از داروخانه آنلاین تهیه نمایید ...
70,000 تومان
کراتین فیول توینلب | 300 گرم | افزایش حجم عضلات، افزایش وزن و افزایش انرژی
ناموجود
برند: توینلب | Twinlab مدل: Twinlab Creatine Fuel Powder - 300 Gram
کراتین فیول توینلبکراتین توینلب تحت لیسانس کمپانی معروف Creapure® تولید میشود و دارای بالاترین میزان خلوص و جذب است.کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب کراتین توینلب را به یکی از محصولات پر فروش این شرکت تبدیل نموده است.تمامی محصولات توینلب تولید و بسته بندی کشور امریکا می باشند.کراتین قابل استفاده در تما..
129,000 تومان
کراتین درایو نوترکس | 300 گرم | افزایش قدرت و استقامت عضلات
ناموجود
برند: نوترکس | Nutrex مدل: Nutrex Creatine Drive
کراتین درایو نوترکسکراتین درایو نوترکس مکملی مناسب برای  ورزشکاران است که به افزایش قدرت، استقامت و تراکم ماهیچه‌ای در طول ورزش‌های سنگین کمک می‌کند. این مکمل ترمیم بافت ماهیچه‌ای را تسریع می‌بخشد.این محصول حاوی کراتین خالص مونو هیدرات بوده و هیچ گونه عوارض گوارشی و یا رفلکس معده را به همراه ن..
278,000 تومان
پودر کراتین کور پرفرمنس سلوکور | 360 گرم | کمک به تامین انرژی پودر کراتین کور پرفرمنس سلوکور | 360 گرم | کمک به تامین انرژی
ناموجود
برند: سلوکور | Celllucor مدل: Cellucor COR-Performance Creatine
کراتین سلوکوریکی از مهم ترین مکمل های کمکی برای ورزشکاران کراتین است . کراتین میتواند در عضله سازی قدرت و عمکرد ورزشکار تاثیر زیادی داشته باشد ولی کراتین کارایی های دیگری مانند محافظت در برابر بیماریهای عصبی انجام میدهد.کراتین میتواند عوارضی هم داشته باشد ولی به طور کلی کراتین به عنوان یک مکمل جذب م..
164,000 تومان
پودر کراتین کمپلکس بیست | 300 گرم | افزایش قدرت و تسریع رشد عضلات پودر کراتین کمپلکس بیست | 300 گرم | افزایش قدرت و تسریع رشد عضلات
ناموجود
برند: بیست اسپورتز | Beast Sports مدل: Beast Creature Creatine Complex
کراتین کمپلکس بیستکراتین در بدن سازی ، وزنه برداری و فعالیت های استقامتی به منظور افزایش قدرت عضلانی ، تسریع اعمال حرکتی و کوتاه شدن زمان ریکاوری مورد استفاده قرارد میگیرد.در این روند کراتین عضلات را تحریک کرده و به عنوان یک سیستم پشتیبان در برابر ضعف ماهیچه ها و کمک به ترمیم آن عمل میکند. Creature ..
220,000 تومان
پودر کراتین ژن استار | 300 گرم | افزایش قدرت و تسریع رشد عضلات پودر کراتین ژن استار | 300 گرم | افزایش قدرت و تسریع رشد عضلات
ناموجود
برند: ژن استار | Genestar مدل: Genestar Creatine 300 gr
ویژگی های کراتین ژن استار- تسریع در رشد ماهیچه- بهینه سازی قدرت ماهیچه ای- افزایش قدرت عضلانی- افزایش استقامت- تسریع در ترمیم ماهیچه هامـورد مصـرف کراتین ژن استارانرژی رسان و افزایش دهنده توان و رشد عضلاتنحـوه استفـاده کراتین ژن استاریک قاشق مربا خوری (حدود ۵ گرم) از پودر را در ۱۵۰ میلی لیتر آب یا..
72,000 تومان
پودر کراتین پیور دوبیس | 300 گرم | کمک به عضله سازی پودر کراتین پیور دوبیس | 300 گرم | کمک به عضله سازی
ناموجود
برند: دوبیس | Doobis مدل: Doobis Creatine Pure 100% 300 g
پودر کراتین پیور دوبیسپودر کراتین پیور دوبیس مکملی منحصر به فرد برای عضله سازی است. مصرف این مکمل به بهبود عملکرد عضلات در طول تمرینات کمک می کند و نقش موثری در افزایش قدرت عضلانی دارد.پودر کراتین پیور دوبیس را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان..
351,774 تومان
پودر کراتین پلاس ویوا پاور | 300 گرم | افزایش قدرت عضلانی و توان انفجاری بدن
ناموجود
برند: ویوا پاور | viva power مدل: Viva Power Creatine Plus 300g
پودر کراتین پلاس ویوا پاورپودر کراتین پلاس ویوا پاور مکملی مناسب برای افزایش قدرت عضلانی است. این مکمل به ساخت پروتئین مورد نیاز عضلات کمک می کند و نقش موثری در عضله سازی دارد. مصرف این مکمل برای بهبود عملکرد ورزشکاران مفید است و همین امر سبب می شود زودتر به اهداف ورزشی خود دست پیدا کنند. این پودر ح..
200,000 تومان
پودر کراتین ویتامین ث اپکس نوتریشن | 400 گرمی | افزایش قدرت و حجم بافت عضلانی پودر کراتین ویتامین ث اپکس نوتریشن | 400 گرمی | افزایش قدرت و حجم بافت عضلانی
ناموجود
برند: اپکس | Apex مدل: Apex Creatine VitaminC 400g
پودر کراتین ویتامین ث اپکسپودر کراتین ویتامین ث اپکس محصولی مناسب برای افزایش راندمان ورزشکاران در طی فعالیت های ورزشی است. در این پودر از 5000 میلی گرم کراتین مونوهیدرات و 250 میلی گرم ویتامین ث استفاده شده است و همین امر این پودر را به مکملی ارزشمند تبدیل کرده است. کراتین یکی از موادی است که تمامی..
376,000 تومان
پودر کراتین و گلوتامین فیت فاکس | 300 گرم | ترکیب خاص برای افزایش کارایی و استقامت عضلات پودر کراتین و گلوتامین فیت فاکس | 300 گرم | ترکیب خاص برای افزایش کارایی و استقامت عضلات
ناموجود
برند: فیت فاکس | Fit Fox Express مدل: Fit Fox Creatine And L-Glutamine 300 gr
پودر کراتین و گلوتامین فیت فاکس را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منز..
250,700 تومان
پودر کراتین میکرونایز اپتیموم نوتریشن | کمک به افزایش انرژی و رشد عضلات
ناموجود
برند: اپتیموم نوتریشن | Optimum Nutrition (ON) مدل: Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder
پودر کراتین میکرونایز اپتیموم نوتریشنپودر کراتین میکرونایز اپتیموم نوتریشن مکملی منحصر به فرد برای عضله سازی و افزایش قدرت و عملکرد ورزشکاران است. این مکمل به عضلات نیرو می بخشد و از دستگاه عصبی محافظت می کند به همین دلیل مصرف آن به افراد مسن نیز توصیه می شود. به این نکته توجه داشته باشید که این مکم..
399,000 تومان
پودر کراتین مونوهیدرات پرولب | 300 گرم | افزایش کارایی و استقامت بدن
ناموجود
برند: پرولب | Prolab مدل: Prolab Creatine Monohydrate 300gr
 کراتین مونوهیدرات پرولبکراتین ۱۰۰٪ مونوهیدرات میکرونایزد پرولب تهیه شده از مواد اولیه بسیار با کیفیت و قدرت جذب بالا میباشد . این محصول با بالا بردن قدرت عضلانی و بی هوازی ٬ موجب افزایش حجم عضلانی میشود و سرعت ریکاوری و تغذیه در عضلات را بهبود میبخشد . پرولب از کمپانی های پیشرو در کشور امریکا ..
115,000 تومان
پودر کراتین مونوهیدرات ناترند | 300 گرم | کراتین خالص برای افزایش استقامت عضلات پودر کراتین مونوهیدرات ناترند | 300 گرم | کراتین خالص برای افزایش استقامت عضلات
ناموجود
برند: ناترند | Nutrend مدل: Nutrend Creatine Monohydrate
پودر کراتین مونوهیدرات ناترندپودر کراتین مونوهیدرات ناترند محصولی منحصر به فرد برای افزایش استقامت عضلات و بهبود عملکرد ماهیچه‌ها است. هر پیمانه این مکمل حاوی 5 گرم کراتین است و مخصوص ورزشکاران با تمرینات شدید است. همچنین استفاده از این مکمل به گیاهخوارن پیشنهاد می‌شود.کراتین چیست؟کراتین ماده‌ای اس..
298,000 تومان
پودر کراتین مونوهیدرات فانتوم نوتریشن | افزایش حجم و قدرت عضلات، بالا بردن استقامت
ناموجود
برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Nutrition CREATINE MONOHYDRATE
پودر کراتین مونو هیدرات فانتوم نوتریشنپودر کراتین مونو هیدرات فانتوم نوتریشن محصولی مناسب برای افزایش حجم و قدرت عضلات است. مصرف این پودر استقامت بدن را بالا می برد و همین امر نقش موثری در بهبود عملکرد ورزشی دارد. این پودر حاوی ویتامین ث است، در نتیجه به تقویت سیستم ایمنی بدن و شادابی پوست و مو کمک ..
145,800 تومان
پودر کراتین مونوهیدرات رانتک | 300 گرم | افزایش میزان انرژی و عملکرد بدن پودر کراتین مونوهیدرات رانتک | 300 گرم | افزایش میزان انرژی و عملکرد بدن
ناموجود
برند: رانتک | Runtech مدل: Runtech Creatine Monohydrate 300g
پودر کراتین مونوهیدرات 300 گرم رانتکپودر کراتین مونوهیدرات 300 گرم رانتک محصولی مناسب برای افزایش میزان انرژی در بدن است و به افزایش قدرت در حین اجرای فعالیت های ورزشی کمک می کند. مصرف این پودر نقش بسیار مهمی در افزایش استقامت بدن دارد و با تقویت عضلات سبب می شود ورزشکاران زودتر از آنچه انتظار دارند..
270,481 تومان
پودر کراتین مونوهیدرات آلمکس | 400 گرم | افزایش انرژی، توان و قدرت عضلات
ناموجود
برند: آلمکس | Allmax مدل: Allmax Creatine Monohydrate 400 gr
پودر کراتین مونوهیدرات آلمکسALLMAX Nutrition از تکنولوژی منحصر به فرد CREAMAX برای میکرونیز کردن بالاترین درجه کراتین مونوهیدرات کریپور آلمانی استفاده میکند. کراتین مونوهیدرات، مکمل ورزشی است که در جهان به شدت مورد مطالعه و آزمایش قرار گرفته است.کراتین آلمکس برای افزایش انرژی و افزایش حجم عضلات مورد..
170,400 تومان
پودر کراتین ماسل گلد | 300 گرم | افزایش توده عضلانی, افزایش استقامت عضلات
ناموجود
برند: ماسل گلد | Muscle Gold مدل: Muscle Gold Creatine 300g
پودر کراتین ماسل گلدپودر کراتین ماسل گلد، مکملی مناسب برای افزایش توده عضلانی است و موجب افزایش استقامت، قدرت، رشد و مقاومت آنها می‌شود.همچنین، این مکمل با حمایت از سنتز پروتئین‌ها در بدن باعث رشد ماهیچه‌ها و بهبود عملکرد آنها در طول تمرین خواهد شد.کراتین چیست؟کراتین ماده‌ای است که به طور طبیعی در ..
156,000 تومان
پودر کراتین فیرینگ | 500 گرم | افزایش توان و افزایش استقامت
ناموجود
برند: فیرینگ | Fairing مدل: fairing kreatin 500g
پودر کراتین فیرینگپودر کراتین فیرینگ، حاوی کراتین 100%، برای عضله سازی و افزایش قدرت و عملکرد ورزشکاران است. این مکمل به عضلات نیرو می بخشد و از دستگاه عصبی محافظت می کند. این مکمل نباید در دراز مدت مورد استفاده قرار گیرد.نحوه مصرفدر بارگیری 4 روزه، روزانه 4 تا 5 پیمانهدر دوره نگهدارنده، یعنی روزهای..
250,000 تومان
پودر کراتین فریک 5000 فارما فریک | 500 گرم | افزایش قدرت و استقامت عضلات
ناموجود
برند: فارما فریک | Pharma Freak مدل: Pharma Freak Creatine Freak CF
پودر کراتین فریک 5000 فارما فریکیکی از قویترین کراتین های موجود، تقویت رابط بین مغز و ماهیچه از طریق کراتین اچ سی ال و تقویت آلاتین موجود به همراه آنتی اکسیدان اولئوروپین آگلیکن که همگی باعث افزایش استقامت و قدرت در حین تمرین خواهد شد.پودر کراتین فریک 5000 فارما فریک را از داروخانه آنلاین بخواهید:دا..
210,000 تومان
پودر کراتین سی ام 3 گلد کر لاین ترک نوتریشن | كاهش خستگی عضلانی و افزایش عملكرد ورزشی پودر کراتین سی ام 3 گلد کر لاین ترک نوتریشن | كاهش خستگی عضلانی و افزایش عملكرد ورزشی
ناموجود
برند: ترک نوتریشن | Trec Nutrition مدل: Trec CM3 Gold Core Line
پودر کراتین سی ام 3 گلد کر لاین ترکپودر کراتین سی ام 3 گلد کر لاین ترک مکملی منحصر به فرد برای افزایش سطوح انرژی بدن ورزشکاران است. این پودر به حفظ قدرت عضلات کمک می کند و سبب می شود ورزشکاران زودتر به اهداف ورزشی خود برسند. این مکمل حاوی کراتین حلال و پایدار و کراتین مالات خالص کریستالی است.کراتین ..
770,000 تومان
نمایش 1 تا 30 از 36 (2 صفحه)