Menu
Your Cart

قیمت کراتین

توضیحات دسته‌بندی

قیمت کراتین


مکمل کراتین چیست!

مکمل بدنسازی کراتین مکملی است، که تمامی ورزشکاران نام آن را شنیده اند. با این وجود احتمال زیادی وجود دارد که اطلاعات کافی در مورد اثرات آن بر بدن در حین ورزش نداشته باشیم. مکمل بدنسازی کراتین یکی از محبوب ترین و پرمصرف ترین مکملهای ورزشی در رشته بدنسازی است. مصرف کراتین سبب افزایش سطح هورمون تستسترون در بدن می شود. در ادامه توضیحاتی در مورد قیمت کراتین.

قیمت کراتین به چه چیزهایی بستگی دارد؟

قیمت کراتین عامل مهمی در تعیین کیفیت این مکمل است. مکمل هایی که از منابع با کیفیت تامین می شوند. هرگز با قیمت پایین به فروش نمی رسند. با توجه به اینکه این مکمل قرار است وارد بدن شود. و سلامتی شما را ارتقا دهد بهتر است، قیمت کراتین را به عنوان فاکتور مهمی در نظر داشته باشید.

کراتین در بدن!

مکمل کراتین ترکیبی است که به طور طبیعی در سلولهای ماهیچه وجود دارد. غذاهایی با پروتین بالا مانند گوشت قرمز (گوسفند، خوک) و ماهی حاوی کراتین هستند. بخش اعظم کراتین در ماهیچه هاست، 5% آن در مغز، کبد و کلیه ذخیره می شود. کراتین در بدن به کراتین فسفات تبدیل می شود، و در تولید ماده ای به نام آدنوزین تری فسفات نقش چشم گیری دارد. در واقع، آدنوزین تری فسفات انرژی مورد نیاز عضلات را تامین می کند.

بهتر است بدانید مکمل کراتین اغلب برای افزایش عملکرد عضلات در طول ورزشهای مقاومتی مورد استفاده قرار می گیرد. مطالعات نشان می دهند که کراتین برای اغلب افراد مفید است.

کراتین به عضلات انرژی می بخشد و باعث تغییراتی در کارآیی سلولی می شود، این مکمل برای رشد کوتاه مدت و بلندمدت عضلات موثر است، به همین دلیل مصرف کراتین برای افراد مسن و بی تحرک نیز توصیه می شود. اما ممکن است برخی از افراد در روزهای اولیه استفاده از کراتین حساسیت و یا عوارض جانبی داشته باشند.

همانطور که تا بدین جا به آن اشاره کردیم در مسیر خرید مکمل کراتین باید به قیمت کراتین نیز توجه داشته باشید. این فاکتور به شما کمک می کند تا از این موضوع اطمینان داشته باشید که این مکمل از منابع با کیفیت تهیه شده است.

عملکرد کراتین در بدن!

کراتین به علت قیمت و کارایی مناسبش به یکی از محبوبترین مکمل بدنسازی در بین ورزشکاران است. به طور کلی قدرت کراتین در تولید انرژی است. این مکمل می تواند انرژی مصرف شده را دوباره مورد استفاده قرار دهد. ما انسان ها از مولکول ATP به عنوان منبع انرژی استفاده میکنیم، متاسفانه سلول های ماهیچه ای ما سطح ATP را در داخل سلول ها پایین نگه میدارند. دلیلش این موضوع است که مصرف بیش از حد انرژی باعث اسیدی شدن سلول ها می شود و این امر تمامی فعالیت سلولی را دچار مشکل میکند. برای مقابل با این مشکل، سلول های ماهیچه ای به آنزیم کنوسوس کراتین احتیاج دارند.

پس وقتی از ATP استفاده میشود، کنوسوس کراتین با استخراج یون های هیدروژن به کنترل سطح اسید کمک میکند. و ماده ی جانبی دیگری به نام ADP میگیرد، و آن را در کنار کراتین فسفات میبرد تا به روی این ADP استفاده شود دوباره مورد استفاده قرار گیرد. این سیستم تولید انرژی است. که به سیستم فسفاته معروف است. این سیستم در 10 ثانیه اول تمرینات سخت بدنی، انرژی تولید می کند. این کار را قبل از منابع انرژی دیگری مانند قند و چربی انجام میدهد.

کراتین چگونه در بدن به وجود می آید؟

کراتین از تولید کراتین فسفات به وجود می آید، و نباید فراموش کرد بدن انسان به طور کلی نمی تواند مقدار زیادی مولکول ATP در سلول هایش داشته باشد. پس هر زمان بدن ما سلول ATP اضافه داشته باشد، آن را با کراتین ترکیب و کراتین فسفات درسته میکند. هر چقدر کراتین بیشتری در بدن وجود داشته باشد، کراتین فسفات بیشتری هم تولید میکند. در نتیجه انرژی بیشتری دوباره سوزی میشود. از اینجا به بعد کارهای تکمیلی توسط کراتین انجام میشود.

با این که بدن ما به طور طبیعی از تجزیه آمینو اسید هایی مانند گلیسین و آرژنین، کراتین تولید می کند، ولی مطالعات نشان می دهند که استفاده از مکمل کراتین بسیار مهم است. یک مطالعه که در ابعاد بسیار وسیعی انجام شد نشان می دهد که بعد از مصرف مکمل کراتین مونوهیدرات، کراتین بدن تا 26 درصد بالا میرود.

تحقیقات در زمینه مکمل کراتین!

تحقیقات نشان می دهند که استفاده از کراتین مونوهیدارت در طول تمرینات مقاومتی می تواند حجم عضلات ضعیف را افزایش دهد. و مقاومت بدن را در افراد مسن بالا ببرد. این مکمل می تواند دخایر انرژی و سنتز پروتین را در بدن افزایش دهد. همچنین کراتین تورم و استرس اکسیداتیو را کاهش میدهد.

تحقیقات دیگر نشان می دهند. که مکمل بدنسازی کراتین می تواند به ورزشکاران جوان کمک کند. تا مقاومت بدن را به بالاترین حد ممکن برسانند. این مقدار حداکثر نیرویی است که یک عضله قادر است درطول یک انقباض اعمال کند.

مطالعه ای در سال 2018 بر روی گروهی از جوانان که در هشت هفته تمرینات مقاوتی از مکمل کراتین استفاده کرده بودند، صورت پذیرفت. نتایج حاکی از آن بودند که مقاومت عضلات این افراد در طی دو هفته افزایش پیدا کرده بود.

همانطور که تا بدین جا بدان اشاره کردیم قیمت کراتین عامل بسیار مهمی در تعیین کیفیت مکمل کراتین است. هرگز به محصولاتی که با قیمیتی پایین تر از عرف به فروش می رسند اطمینان نکنید.

جامعه بین المللی تغذیه ورزشی اعلام می دارد که کراتین موثرترین و ارگانیک ترین مکمل غذایی است که می تواند به افزایش مقاومت بدن کمک کند.

اشتباهاتی رایج در باره ای کراتین!

بسیاری از افراد به اشتباه فکر می کند که کراتین حجم ماهیچه ها را افزایش می دهد. بهتر است بدانید مکمل کراتین حجم ماهیچه ها را افزایش نمی دهد و یا میتوان گفت مستقیما این کار را انجام نمیدهد. کراتین از دو طریق و به طور غیر مستقیم به حجیم شدن ماهیچه ها کمک میکند. کراتین سبب رخداد موارد زیر در بدن می شود:

 • تولید انرژی بیشتر برای بازده بالاتر، در نتیجه عضلات برای تولید پروتئین تحریک می شوند.
 • آب موجود در عضلات را حفظ می کند. اما به حجم عضلات اضافه نمی کند. همین امر سبب حجیم شدن عضلات می شود.

  کراتین چه فوایدی دارد؟

فواید کراتین مکمل بسیار مناسبی برای ورزشکاران است. قیمت کراتین دیگر جایی برای حرف نمی گذارد. مصرف مکمل کراتین باعث دوباره سوزی گلیگوژن میشود، که سبب:

 • تولید انرژی
 • کاهش علائم افسردگی
 •  کاهش خستگی
  می شود. همینطور مطالعات نشان داداند. کراتین تاثیر خوبی بر روی سر درد و سر گیجه در کودکانی که از ضربه مغزی رنج میبرند دارد.

چگونگی مصرف کراتین!

خیلی از سازندگان این مکمل توصیه می کنند. که به دوز مصرفی این مکمل توجه داشته باشید. به این صورت که هفته اول باید به نسبت هفته های بعدی بیشتر مصرف شود. با این وجود تحقیقات دیگری در این زمینه انجام شده است. که نشان میدهند این نوع مصرف فایده چندانی ندارد.

بسیاری از افراد پیشنهاد می دهند مکمل کراتین باید روزانه بین 3 تا 5 گرم مصرف شود. و احتیاج به کاهش این دوز در مراحل بعدی نیست. هر موقع که خواستید میتواند مصرف آن را قطع کنید.

مزایای مکمل کراتین به اختصار به صورت زیر هستند:

 • باعث افزایش میزان وزنه زدن می‌شود.
 • باعث تحریک سلول‌ها می‌شود.
 • سبب افزایش هورمون‌های عضله‌ساز می‌شود.
 • سبب افزایش آب‌رسانی به سلول می‌شود.
 • سبب کاهش تخریب پروتئین می‌شود.

عوارض کراتین چیست و آیا عوارض آن به قیمت کراتین می چربد!

همیشه نگرانی های در مورد مصرف مکمل کراتین بوده است که میگفتند: عوارض کراتین به روی کبد و کلیه تاثیر میگذارد، هنوز هیچ تحقیقی به طور واضح این امر را به اثبات نرسانده است.

تنها عارضه ثابت شده درباره کراتین، جذب بیش از حد آب در سلول ها است. این مسئله ممکن است سبب شود شما وزن بیشتری بگیرید و سنگین بشوید. پس می توان اینگونه نتیجه گیری کرد که قیمت کراتین نسبت به عوارض آن بسیار مناسب است و به شما ورزشکاران توصیه میشود.

ذکر شده است و تنوع محصولات بسیار بالاست. همچنین تمامی مکمل های بدنسازی داروخانه آنلاین دارای تاییدیه وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو هستند.

شما به راحتی در خانه و با اطمینان خاطر می توانید مکمل مورد نظر خود را سفارش دهید و ظرف مدت 24 ساعت در تهران و 72 ساعت در سایر شهرستانها محصول مورد نظر را درب منزل تحویل بگیرید.


برند: ناترند | Nutrend مدل: Nutrend Creatine compressed 120 cap
کپسول کراتین کامپرسد ناترندکپسول کراتین کامپرسد ناترند مکملی منحصر به فرد برای افزایش استقامت عضلات و بهبود عملکرد ماهیچه‌ها در طول تمرینات ورزشی است. این مکمل حجم عضلات خشک را افزایش می‌دهد.هر پیمانه این محصول حاوی 5 گرم کراتین است و مخصوص وزشکاران با تمرینات شدید است. همچنین، مصرف این مکمل به گیا..
198,000 تومان
برند: ناترند | Nutrend مدل: Nutrend Glutamine compressed 120 cap
کپسول گلوتامین کامپرسد ناترندکپسول گلوتامین کامپرسد ناترند مکملی سرشار از گلوتامین است و مصرف آن برای بدنسازان ضروری است.این مکمل نقش اساسی در انجام مناسب متابولیسم پروتئین و جلوگیری از تحلیل ماهیچه‌ها دارد و به بهبود سلامت بافت مغز کمک می‌کند.همچنین، مصرف این کپسول باعث  افزایش ریکاوری و کاهش..
345,000 تومان
برند: بایوتک | BioTech USA مدل: BioTechUSA AFTER POST WORKOUT RECOVERY
پودر افتر بایوتک 630 گرمپودر افتر بایوتک ترکیبی کامل و ارزشمند برای ریکاوری ورزشکاران است. این محصول دارای ۲۲ ماده موثر در فرآیند ریکاوری، عضله سازی و بازگشت توان و انرژی برای ورزشکاران است.نقش آمینواسیدها در ریکاوری و بهبود عملکرد ورزشکارانکوفتگی عضلات، بدن درد، خستگی و کاهش توانایی بدن از شایع تری..
690,000 تومان
کراتین مونوهیدرات مایوژنیکس | 400 گرم | افزایش انرژی و حجم عضلات کراتین مونوهیدرات مایوژنیکس | 400 گرم | افزایش انرژی و حجم عضلات
ناموجود
برند: مایوژنیکس | Myogenix مدل: Myogenix Creatine Monohydrate
کراتین چیست؟ به بیان ساده کراتین ترکیبی‌ است که انرژی مورد نیاز عضلات را تامین می‌کند. کراتین در بدن انسان تولید میشود و در برخی‌ از مواد غذایی نظیر گوشت تازه نیز یافت میشود. کراتین در کبد، پانکرس و کلیه تولید میشود و توسط جریان خون به درون ماهیچه‌ها انتقال داده میشوند.هنگامی که کراتین به ماهیچ..
70,000 تومان
کراتین مونوهیدارت کارن | 300 گرم | افزایش مقاومت و حجم ماهیچه کراتین مونوهیدارت کارن | 300 گرم | افزایش مقاومت و حجم ماهیچه
ناموجود
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC Creatine Monohydrate
کراتین مونوهیدرات نسخه اصلی کراتین می‌باشد که در سال 1993 توسط EAS به عنوان مکمل بدنسازی با محصولی به نام فسفاژن عرضه شد. از آغاز عرضه آن، کراتین مونوهیدرات یکی از موثرترین و مشهورترین مکمل های موجود باشد. بدون شک، این مکمل بهترین عملکرد را دارد. اگر برای افزایش حجم ماهیچه تلاش می‌کنید، کراتین در مد..
72,000 تومان
کراتین مونوهیدارت کارن | 100 گرم | افزایش مقاومت و حجم ماهیچه
ناموجود
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC Creatine Monohydrate - 100g
کراتین مونوهیدرات نسخه اصلی کراتین می‌باشد که در سال 1993 توسط EAS به عنوان مکمل بدنسازی با محصولی به نام فسفاژن عرضه شد. از آغاز عرضه آن، کراتین مونوهیدرات یکی از موثرترین و مشهورترین مکمل های موجود باشد. بدون شک، این مکمل بهترین عملکرد را دارد. اگر برای افزایش حجم ماهیچه تلاش می‌کنید، کراتین در مد..
27,700 تومان
کراتین فیول توینلب | 300 گرم | افزایش حجم عضلات، افزایش وزن و افزایش انرژی
ناموجود
برند: توینلب | Twinlab مدل: Twinlab Creatine Fuel Powder - 300 Gram
کراتین توینلب تحت لیسانس کمپانی معروف Creapure® تولید میشود و دارای بالاترین میزان خلوص و جذب است.کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب کراتین توینلب را به یکی از محصولات پر فروش این شرکت تبدیل نموده است.تمامی محصولات توینلب تولید و بسته بندی کشور امریکا می باشند.کراتین قابل استفاده در تمامی دوره های افزایش..
129,000 تومان
کراتین درایو نوترکس | 300 گرم | افزایش قدرت و استقامت عضلات
ناموجود
برند: نوترکس | Nutrex مدل: Nutrex Creatine Drive
کراتین درایو نوترکسکراتین درایو نوترکس مکملی مناسب برای  ورزشکاران است که به افزایش قدرت، استقامت و تراکم ماهیچه‌ای در طول ورزش‌های سنگین کمک می‌کند. این مکمل ترمیم بافت ماهیچه‌ای را تسریع می‌بخشد.این محصول حاوی کراتین خالص مونو هیدرات بوده و هیچ گونه عوارض گوارشی و یا رفلکس معده را به همراه ن..
278,000 تومان
پک کراتین سلوکور (Cellucor) و پودر پروتئین 90 آیرون مکس (IronMaxx)
ناموجود
برند: بی اس ان | BSN مدل: IronMaxx Protein 90 and Cellucor Creatine
ویژگی های کراتین کور پرفرمنس سلوکور:1. کمک به افزایش توان ورزشکار2. تامین انرژی3.افزایش توده عضلانیویژگی های پودر پروتئین 90 آیرون مکس:- ترکیبی از 9 پروتئین - حاوی 90% پروتئین - حاوی آمینو اسید های مهم از جمله گلوتامین و BCAA - حاوی درصد کربوهیدراتی کمتر از 3% - دارای طعم فو..
1,032,000 تومان
پک کراتین سلوکور (Cellucor) و وی کورپرفورمنس 5 پندی (Cellucor)
ناموجود
برند: سلوکور | Celllucor مدل: Cellucor Whey and Creatine
ویژگی های کراتین کور پرفرمنس سلوکور:1. کمک به افزایش توان ورزشکار2. تامین انرژی3.افزایش توده عضلانیویژگی های پروتئین وی کور پرفرمنس سلوکور:1. برای عضله سازی و حفظ عضلات 2.زود جذب و زود هضم3.جایگزین وعده های غذایی و انتخابی خوب برای یک میان وعده4. کربوهیدرات و چربی پایین (رژیمی)5.فاقد گلوتن، حاو..
874,000 تومان
پک کراتین سلوکور (Cellucor) و 2 عدد وی کورپرفورمنس (Cellucor)
ناموجود
برند: بی اس ان | BSN مدل: Cellucor Whey Protein Cor Performance & Creatine
ویژگی های کراتین کور پرفرمنس سلوکور:1. کمک به افزایش توان ورزشکار2. تامین انرژی3.افزایش توده عضلانیویژگی های پروتئین وی کور پرفرمنس سلوکور:1. برای عضله سازی و حفظ عضلات 2.زود جذب و زود هضم3.جایگزین وعده های غذایی و انتخابی خوب برای یک میان وعده4. کربوهیدرات و چربی پایین (رژیمی)5.فاقد گلوتن، حاو..
924,000 تومان
پک کراتین بی اس ان (BSN) و پودر پروتئین 90 آیرون مکس (IronMaxx)
ناموجود
برند: بی اس ان | BSN مدل: IronMaxx Protein 90 and BSN Creatine
ویژگی های کراتین کور پرفرمنس بی اس ان:1. کمک به افزایش توان ورزشکار2. تامین انرژی3.افزایش توده عضلانیویژگی های پودر پروتئین 90 آیرون مکس:- ترکیبی از 9 پروتئین - حاوی 90% پروتئین - حاوی آمینو اسید های مهم از جمله گلوتامین و BCAA - حاوی درصد کربوهیدراتی کمتر از 3% - دارای طعم فوق ا..
1,032,000 تومان
پک کراتین بی اس ان (BSN) و سینتا 6 بی اس ان (BSN)
ناموجود
برند: بی اس ان | BSN مدل: BSN Protein Syntha 6 CREATINE
ویژگی های پودر پروتئین سینتا 6 ایزوله بی اس ان:1. پروتئین 100% ایزوله2. پروتئین ترکیبی3. رشد عضلانی4.ریکاوری بعد تمرین5. 25 گرم پروتئین در هر وعدهویژگی های پودر کراتین بی اس ان:1. افزایش انرژی، توان و قدرت عضلات2.باریابی عضلات3. افزایش رشد عضلات 4..مناسب برای  رشته های قدرتی..
786,000 تومان
پک کراتین بی اس ان (BSN) و 2 عدد وی کورپرفورمنس (Cellucor)
ناموجود
برند: بی اس ان | BSN مدل: Cellucor Whey Protein Cor Performance & Creatine
ویژگی های پودر کراتین بی اس ان:1. افزایش انرژی، توان و قدرت عضلات2.باریابی عضلات3. افزایش رشد عضلات 4..مناسب برای  رشته های قدرتیویژگی های پروتئین وی کور پرفرمنس سلوکور:1. برای عضله سازی و حفظ عضلات 2.زود جذب و زود هضم3.جایگزین وعده های غذایی و انتخابی خوب برای یک میان وعده4. کربوهیدر..
916,000 تومان
پک کراتین بی اس ان (BSN) و 2 عدد سینتا6 اج بی اس ان (BSN)
ناموجود
برند: بی اس ان | BSN مدل: BSN Protein Syntha-6 EDG & CREATINE DNA
ویژگی های پودر کراتین بی اس ان:1. افزایش انرژی، توان و قدرت عضلات2.باریابی عضلات3. افزایش رشد عضلات 4..مناسب برای  رشته های قدرتیویژگی های پروتئین وی سینتا 6 اج بی اس ان:1. پروتئین بیشتر2. کربوهیدرات کمتر3. کالری کمتر4. 24 گرم پروتئین5. دریافت کالری، کربوهیدرات و چربی کمتر نسبت به سینتا-6 ..
856,000 تومان
پک کراتین 309 گرمی بی اس ان ( BSN ) و پروگینر 10 پندی اپتیموم نوتریشن ( ON )
ناموجود
برند: اپتیموم نوتریشن | Optimum Nutrition (ON) مدل: Optimum Nutrition PRO Gainer & BSN ceatine
ویژگی های پودر کراتین بی اس ان:1. افزایش انرژی، توان و قدرت عضلات2.باریابی عضلات3. افزایش رشد عضلات 4..مناسب برای  رشته های قدرتیویژگی های پودر پرو گینر اپتیموم نوتریشن:افزایش وزن و عضله سازی سریع تردارای کربو بسیار عالی برای افزایش وزندارای 7 نوع پروتئین ۸۵ گرم کربوهیدرات به منظور با..
1,416,000 تومان