Menu
Your Cart

قرص قاعدگی

قرص قاعدگی

انواع قرص قاعدگی

انواع قرص قاعدگی وجود دارند که برای رفع مشکلات این چرخه طبیعی در بدن تجویز می شوند. پریود و یا عادت ماهیانه یکی از مسایلی است که ماهیانه برای بانوان رخ می دهد. تخمکها در طول یک چرخه بیست و هشت روزه از تخمدانها آزاد می شوند و در صورت بارور نشدن از بدن بانوان خارج می شوند. این روندی است که نشانه سلامت جسمانی بانوان است.

اما ممکن است مشکلات جسمانی و گاهی روحی سبب شود این چرخه به تعویق بیافتد. به همین دلیل بسیاری از پزشکان برای بازگرداندن چرخه عادت ماهیانه به حالت عادی انواع قرص قاعدگی را تجویز می کنند. قرص قاعدگی باید طبق دستورالعمل و زیر نظر مستقیم پزشک مصرف شود. در غیر اینصورت مشکلات زیادی را برای بدن به وجود می آورد.

قرص پریود

قاعدگی نامنظم یکی از مسائل مهمی است که باید بانوان بدان توجه ویژه ای داشته باشند. شایع ترین دلیل این بیماری می تواند بهم ریختن تعادل هورمونها باشد. هورمونها نقش بسیار مهمی را در این چرخه بازی می کنند و انواع قرص قاعدگی وجود دارند که به رفع این مشکل کمک می کنند.

استفاده از داروهای ضد التهابی و ضد انعقاد خون نیز سبب بروز مشکل قاعدگی نامنظم می شود. همچنین کم کاری و یا پر کاری غده تیروئید در بدن عامل دیگری است که بر روند طبیعی این چرخه تاثیر می گذارد.

سندروم تخمدان پلی کیستیک، سندروم تنبلی تخمدانها، سرطان رحم و آندومتریوز از جمله بیماری هایی هستند که سبب می شوند فرد قاعدگی نامنظم را ( و در بسیاری موارد قاعدگی دردناک) تجربه کند.

انواع قرص قاعدگی موجود در داروخانه ها برای رفع این مشکل بدین شرحند:

 • پرو ورا
 • مپرات
 • شاتورای ول وومن
 • شاتورای ول بینگ
 • جنوسیا آشوکا
 • کوهوش
 • جیناون
 • قرصM2 tone health tonic
 • کپسولhashmi herbal lady

بهتر است بدانید اگر چرخه عادت ماهیانه حالت طبیعی نداشته باشد سبب بروز مشکلات زیادی از جمله سرطان (در اندام تناسلی) می شود. بنابراین باید به این مورد توجه ویژه ای داشته باشید. از مصرف خودسرانه انواع قرص قاعدگی به شدت بپرهیزید.

قرص برای تنظیم قاعدگی

چرخه قاعدگی معمولا هر 28 روز یکبار شروع می شود. اما این زمان می تواند بین 24 تا 32 روز متغییر باشد. با آغاز دوران بلوغ و شروع چرخه قاعدگی بی نظمی هایی در روند آن دیده می شود، اما بعد از دو سال این چرخه به یک ثبات می رسد.

طول مدت خونریزی بین 2 تا 7 روز متغییر است. اگر بعد از 2 سال این چرخه منظم نباشید باید به پزشک مراجعه شود و پس از یافتن ریشه مشکل مصرف انواع قرص قاعدگی آغاز شود.  

قرصهای معمولی که برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرند به شرح زیرند:

 • قرص Gynaeven
 • قرص Duphstone
 • قرص provera
 • قرص Meprate
 • قرص Kai Menstural
 • قرص M2 Tone Syryp
 • قرص Black Kohosh
 • قرص یاسمین
 • قرص ول وومن
 • قرص مدروکسی پرژسترون

قرص برای درد پریود

در چرخه قاعدگی خروج تخمکهای آزاد نشده از بدن بانوان می تواند بسیار دردناک باشد و همین امر درد زیادی را به آنها تحمیل کند. گاهی این درد می تواند به دلیل وجود کیست باشد. به همین دلیل در صورت بروز دردهای غیر عادی در زمان قاعدگی بهتر است به پزشک مراجعه کنید.

انواع مختلف قرص قاعدگی برای تسکین این درد و جود دارند که فروش آنها بدون نسخه پزشک آزاد است. این قرصها بدین شرحند:

 • اسید مفنامیک
 • قرص های مسکن مانند ژلوفن
 • اسید فولیک
 • داروهای مسکن Sedative
 • داروهای مسکن Antispasmodies
 • هیوسین

قاعدگی  را بیشتر بشناسیم:

گونه های انگشت شماری از موجودات زمین هستند، که یک ویژگی شگفت انگیزی مشترک دارند به نام چرخه قاعدگی، ما یکی از همان گونه های اندک هستیم، میمون، شامپانزه، خفاش، انسان و احتمالا حشره خواران جهنده تنها پستانداران زمین هستند که دچار قاعدگی می شوند، وما بیشتر از سایر حیوانات دچار قاعدگی میشویم، حتی با اینکه باعث از دست دادن مواد مغذی و ناراحتی جسمی میشود. علت این فرآیند غیر معمول زیستی چیست؟

جواب با بارداری شروع میشود، طی این فرآیند منابع بدن به طور خارق العاده ای صرف آماده سازی محیط مناسب برای جنین میشوند، یک پناهگاه درونی برای مادر مهیا میکند، تا کودک در حال رشد خود را بپرورد، در این رابطه بارداری یک کار شگفت انگیز است، اما این تنها نیمی از ماجرا است، در نیمه دیگر نشان میدهد، که بار داری مادر و فرزند را در تقابل قرار میدهد، همانند همه موجودات زنده، بدن انسان تکامل پیدا کرده تا گسترش ژن های خود را بهبود ببخشد، این برای مادر یعنی این که باید تلاش کند که این را (ژن) به طور مساوی برای همه فرزندانش مهیا کند، اما یک مادر و جنینش دقیقا ژن یکسانی ندارد، جنین ژنهای پدرش را نیز به ارث میبرد، و آن ژنها میتواند با استخراج منابعی بیشتر از سهمشان از بدن مادر بقای خود را تامین کنند.

رسیدن مواد مغذی به جنین

این تضاد منافع تکاملی مادر و فرزند به دنیا نیامده اش را در یک مسابقه طناب کشی زیستی قرار میدهد، که در داخل رحم اتفاق می افتد، یک عامل تاثیر گذار در این کشمکش درونی، جفت نام دارد، ارگانی که به منبع خونی مادر متصل است، و جنین را در مراحل رشد تغذیه میکند، در اکثر پستانداران، جفت پشت مانعی از سلول مادری قرار دارد، این مانع به مادر اجازه می دهد که میزان مواد مغذی به جنین را کنترل کند، اما در انسان و چند گونه دیگر، جفت در واقع به سیستم گردش خون مادر رسوخ میکند، تا مستقیما به جریان خون دست پیدا کند.

جنین از طریق جفت، هورمون هایی را درون شریان های مادر پمپ میکند، که باعث میشود رگ ها، همواره برای جریان خون مغذی باز باشد، یک جنین با چنین دسترسی نامحدودی میتواند هورمون های را بسازد، تا قند خون مادر را بالا ببرد، رگ ها را متسع کند و فشار خون او را بالا ببرد، اگر پستانداران مادر می توانند در صورت لزوم نطفه را دفع یا باز جذب کنند، اما در انسان وقتی جنین با خون مادر ارتباط پیدا کرد، قطع این ارتباط میتواند باعث خونریزی شود.

اگر تکامل جنین ناقص باشد یا بمیرد، سلامت مادر به خطر می افتد، در زمان رشد نیاز مداوم جنین به منابع میتواند باعث خستگی شدید، فشار خون بالا و شرایط مثل دیابت و پره اکلامپسی شود، به دلیل همین خطرات بارداری همیشه یک سرمایه گذاری بزرگ و گاهی اوقات خطر ناک است، پس منطقی است که بدن باید نطفه را با دقت زبر نظر بگیرد تا ببیند کدام یک ارزش زحمتش را دارد، این همان جایی است که قاعدگی به کار می آید.

آغاز بارداری

بارداری با فرآیندی به نام لانه گزینی آغاز میشود، جایی که جنین خود را داخل پوشش مخاطی دیواره رحم جای میدهد، پوشش مخاطی رحم طوری تکامل یافتند تا عمل کاشت را مشکل کند، به این ترتیب تنها نطفه سالم میتواند بقا یابد، اما حین انجام این کار مخاط رحم قوی ترین و تهاجمی ترین نطفه را انتخاب میکند و به این ترتیب یک حلقه باز خورد تکاملی ایجاد میکند، نطفه وارد یک بده بستان هورمونی پیچیده  میشود، که باعث میشود پوشش مخاطی اجازه لانه گزینی را بدهد، اگر نطفه در این امتحان شکست بخورد چه میشود؟

احتمالا هنوز تلاش میکند که بماند یا حتی تقریبا وارد پوشش مخاطی شود، همانطور که کم کم می میرد، میتواند مادر را در برابر عفونت آسیب پذیر کند، و در تمام مدت سیگنال های هورمونی صادر کند، که بافت های مادر را مختل میکند، بدن با دفع تمام خطرات موجود از این خطر پرهیز میکند هر بار که تخمک گذاری منجر به بارداری سالم نمیشود، رحم پوشش مخاطی و همچنین نطفه های نابارور، ناقص در حال مرگ یا مرده را دفع میکند، این فرآیند محافظتی ، که به چرخه قاعدگی شناخته میشود که به پریود منجر میشود، این ویژگی زیستی و شاید هم عجیب، ما را در مسیر ادامه نژاد بشر قرار میدهد.

در موارد زیر باید با پزشک خود مشورت کنید:

 • عدم شروع قاعدگی تا سن ۱۶ سالگی
 • متوقف شدن بی دلیل عادات ماهیانه
 • خونریزی بیش از ۷ روز
 • حجم زیاد از حد خونریزی
 • در صورتی که در فاصله بین پریودها خونریزی داشته باشید
 • درد شدید هنگام قاعدگی

داروخانه آنلاین با مشاوره و مکمل های دارویی شما را در پیشگیری و درمان یاری میکند.


برند: اینترافارم | Intrapharm مدل: Intrapharm Fefol
کپسول ففول اینترافارمکپسول ففول مکملی مناسب برای تامین نیاز بدن به آهن و اسید فولیک است و به رفع کم خونی ناشی از کمبود آهن کمک می کند. این کپسول محصول شرکت اینترافارم انگلستان است. در این کپسول 150 میلی گرم فروس سولفات ( آهن) و 500 میکرو گرم فولیک اسید به کار رفته است و همین امر این کپسول را به محصو..
86,700 تومان
برند: فارما نوترا | Pharmanutra مدل: Pharmanutra Sideral Forte
کپسول سیدرال فورت فارمانوتراکپسول سیدرال فورت فارما نوترا محصولی مناسب برای کمک به بهبود کم خونی ناشی از فقر آهن است. بیماری کم خونی فقر آهن می تواند علائم شدیدی را ایجاد کند که از مهمترین آنها می توان به خستگی شدید، پوست رنگ پریده، ضربان قلب نا منظم، التهاب در بدن و سبکی سر اشاره کرد. این کپسول برا..
261,600 تومان
برند: نوتراکس | Nutrax مدل: Nutrax Prementa 30 caps
کپسول پریمنتا نوتراکس نوتراکس پریمنتا، یک فرآورده طبیعی برگرفته از شش گیاه شناخته شده شامل نخل اره ای، پنج انگشت، خار مریم، قاشقک، تمشک قرمز  و یام وحشی بوده و نقش بسزایی در تعادل هورمونی در بانوان، ایفا نموده و به تنظیم سیکل نامنظم قاعدگی، بهبود علایم پیش از قاعدگی و علایم پیش از یائسگی ب..
98,600 تومان
برند: های هلث | Hi Health مدل: Hi Health Evening Primrose Oil
سافت ژل روغن گل مغربیسافت ژل روغن گل مغربی مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت قلب و عروق است. از دیگر ویژگی های این مکمل می توان به پیشگیری از سندروم پیش از قاعدگی و کیست تخمدان اشاره کرد. مصرف این مکمل برای حفظ ساختار عضلات و پوست موثر است.علائم سندروم پیش از قاعدگیسندروم پیش از قاعدگی یکی از بیماری..
57,200 تومان
برند: دایونیکس فارما | Dayonix Pharma مدل: Dayonix Pharma Irofix 30 Capsules
کپسول آیروفیکس دایونیکسکپسول آیروفیکس دایونیکس محصولی مناسب برای تامین آهن مورد نیاز بدن است. در نتیجه پس از مصرف این کپسول احساس خوبی خواهید داشت و مشکلاتی نظیر خستگی مزمن از بین خواهند رفت. این کپسول به ساخت گلبول های قرمز خون کمک می کند و اکسیژن مورد نیاز را به اندام های بدن می رساند. چرا بدن به ..
179,850 تومان
برند: داروسازی دانا | Daana Pharma مدل: Daana pharma Primogel Evening Primrose Oil 50 Caps
کپسول روغن گل مغربی پریموژل داروسازی داناکپسول ژلاتینی نرم پریموژل محصولی مناسب برای تنظیم هورمون ها و بهبود علائم قاعدگی و یائسگی است. این کپسول درد سینه ناشی از تغییرات هورمونی در دوران قاعدگی را بهبود می بخشد و نقش موثری در کنترل نوسانات خلقی در این دوران دارد. از دیگر ویژگی های این کپسول می توان..
92,900 تومان
برند: نورم لایف | Norm Life مدل: Norm Life Vana Prime Chlorella 60 tabs
قرص وانا پرایم نورم لایفقرص وانا پرایم 500 میلی گرم مکملی مناسب برای حفظ سلامتی است. ماده موثره این مکمل جلبک کلارلا است. کلارلا منبع طبیعی از ویتامین ها، مواد معدنی، پروتئین ها و اسیدهای چرب است. مصرف این محصول در دراز مدت دارای آثار زیادی بر سلامتی است. به طور مثال کلارلا می تواند سیستم ایمنی ب..
104,500 تومان
برند: ترید فورما | Trade Forma مدل: TradeForma Evening Primrose Oil Cap
کپسول روغن گل مغربی ترید فورما :کپسول روغن گل مغربی ترید فورما تحت لیسانس شرکت ترید فورما آمریکا می باشد. روغن گل مغربی حاوی اسید گاما لینولنیک می باشد که خواص آن به این ماده مربوط است. این کپسول علائم پیش از قاعدگی را بهبود می بخشد. همچنین در کاهش علائم یائسگی نظیر گُرگرفتگی، تغییر خلق وخو و... نیز..
55,590 تومان
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane Vitaglobin Composition 30 Capsules
کپسول ویتاگلوبین ویتان کپسول ویتاگلوبین ویتان مکملی منحصر به فرد برای جلوگیری و پیشگیری از ابتلا به بیماری کم‌خونی است. این مکمل حاوی ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است و از ابتلا به بیماریهایی که در اثر کمبود ویتامینها رخ می‌دهند، جلوگیری به عمل می آورد نقش آهن در حفظ سلامتی آهن نقش مهمی..
78,480 تومان
برند: شوتس ویتال | Schutz Vital مدل: Schutz Vital Evening Primrose oil 30cap
کپسول روغن گل مغربی شوتس ویتالکپسول روغن گل مغربی شوتس ویتال سرشار از اسید های چرب است. اسید های چرب موجود در کپسول روغن گل مغربی تاثیر نامطلوبی روی بافت های پیوندی دارد. از روغن گل مغربی شوتس ویتال جهت درمان آرتریت روماتوئید و گرفتگی و سفتی عضلات که در هنگام صبح بسیار احساس می شود استفاده می گردد.ر..
43,539 تومان
برند: بیونوریکا | Bionorica مدل: Bionorica Agnucaston
قرص اگنوکاستونقرص اگنوکاستون یک فرآورده گیاهی است و برای درمان مشکلات قاعدگی، قاعدگی غیرطبیعی و سندرم پیش از قاعدگی کاربرد دارد.علایم سندروم پیش از قاعدگیقاعدگی به خونریزی ماهیانه از دیواره داخلی رحم زنان گفته می شود که معمولا 3 تا 5 روز (به طور میانگین) به طول می انجامد، در این روند خون و بافت های ..
147,000 تومان
کپسول پی ام استاپ گیاهان سبز زندگی | 60 عدد | کاهش علائم و اختلالات پیش از قاعدگی کپسول پی ام استاپ گیاهان سبز زندگی | 60 عدد | کاهش علائم و اختلالات پیش از قاعدگی
ناموجود
برند: گیاهان سبز زندگی | Green Plants of life مدل: Green Plants Of Life P M Stop 60cap
کپسول پی ام استاپ گیاهان سبز زندگیکپسول پی ام استاپ گیاهان سبز زندگی محصولی مناسب برای کاهش علائم پیش از قاعدگی است. در نزدیکی زمان قاعدگی هورمون استروژن در بدن پایین می آید و همین امر مشکلات زیاد جسمانی و روحی را برای زنان به وجود می آورد. این مشکلات از نوسانات شدید خلقی تا گرفتگی های عضلانی متغییر..
58,400 تومان
کپسول پرایم رز و امگا 6 یونیک فارما | 60 عدد | ضد التهاب و موثر در سندرم پیش از قاعدگی کپسول پرایم رز و امگا 6 یونیک فارما | 60 عدد | ضد التهاب و موثر در سندرم پیش از قاعدگی
ناموجود
برند: یونیک فارما | Uniqpharma مدل: UniqPharma Primrose 1000 mg
کپسول پرایم رز و امگا 6 یونیک فارماکپسول پرایم رز و امگا 6 یونیک فارما بدلیل وجود روغن گل مغربی علائم و عوارض خانم ها در دوران یائسگی را کاهش می دهد. هم چنین این ماده علائم سندرم پیش از قاعدگی را درمان می کند. یکی از مشکلاتی که با افزایش سن ممکن است به سراغ انساس بیاید بخصوص خانم ها آلزایمر است که ع..
79,000 تومان
کپسول نورز نوترا لایف | 90 عدد | بهبود علائم یائسگی و سندرم پیش از قاعدگی و درد پستان
ناموجود
برند: نوترا لایف | Nutralife مدل: Nutralife Nurose
کپسول نورز نوترا لایفکپسول نورز نوترا لایف مکملی منحصر به فرد برای بهبود علائم یائسگی و سندرم پیش از قاعدگی و  بهبود  درد پستان ناشی از تغییرات هورمونی در سیکل ماهانه زنان است. هچنین، این کپسول در درمان آرتریت روماتوئید نقش بسزایی دارد. این مکمل حاوی گامالینولنیک اسید است.گل مغربي و خواص ..
57,700 تومان
کپسول نوتری پریم رز نوتری سنتری | 90 عدد | بهبود نوروپاتی دیابتی، یائسگی و سندرم قبل از قاعدگی کپسول نوتری پریم رز نوتری سنتری | 90 عدد | بهبود نوروپاتی دیابتی، یائسگی و سندرم قبل از قاعدگی
ناموجود
برند: نوتری سنتری | Nutri Century مدل: Nutri Century Nutri Primrose
کپسول نوتری پریم رز نوتری سنتریکپسول نوتری پریم رز نوتری سنتری مکملی منحصر به فرد برای بهبود نوروپاتی دیابتی، آرتریت روماتوئید، یائسگی و سندرم قبل از قاعدگی موثر است و درد پستان ناشی از تغییرات هورمونی در سیکل ماهانه زنان را کاهش می‌دهد. این مکمل حاوی گامالینولنیک اسید است.سندرم قبل از قاعدگي (PMS)..
124,500 تومان
کپسول زیلپا سلامت گستر آرتیمان | 30عددی | بهبود اخلالات دوران قاعدگی
ناموجود
کپسول زیلپا سلامت گستر آرتیمان کپسول زیلپا سلامت گستر آرتیمان مکملی مناسب برای بهبود علائم دوران یائسگی و اختلالات دوران قاعدگی است. همانطور که می دانید قاعدگی یکی از چرخه های حیاتی در بدن زنان است، اما این چرخه می تواند با اختلالات و بی نظمی هایی همراه باشد. سندروم پیش از قاعدگی یکی از اختلال..
35,000 تومان
کپسول روغن گل مغربی وبر نچرالز | 60 عدد | جلوگیری از اختلالات پوستی و قاعدگی برای بانوان
ناموجود
برند: وبر نچرالز | Webber Naturals مدل: Webber Naturals Evening Primrose Oil
سافت ژل روغن گل مغربی وبر نچرالزسافت ژل روغن گل مغربی وبر نچرالز مکملی مناسب برای بهبود علائم یائسگی است. بهم خوردن تعادل هورمون ها در بدن بانوان باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی می شود. به طور مثال، بهم خوردن نظم هورمون ها باعث به وجود آمدن سندروم پیش از قاعدگی و یا درد پستان می شود. این مکمل با متعا..
60,600 تومان
کپسول ایوینینگ پرایم رز اویل روغن گل مغربی سون سیز | 30 عددی | بهبود علائم و دردهای قاعدگی
ناموجود
برند: سون سیز | Seven Seas مدل: Seven Seas Evening Primrose Oil
کپسول ایوینینگ پرایم رز اویل روغن گل مغربی سون سیزکپسول ایوینینگ پرایم رز اویل روغن گل مغربی سون سیز محصولی مناسب برای بهبود علائم یائسگی و قاعدگی است. در این شرایط هورمون های بدن بهم می ریزند و همین امر باعث بروز علائمی نظیر گرگرفتگی، نوسانات خلقی، تعرق شدید و اختلالات خواب می شود. این مکمل می توان..
14,200 تومان
کپسول ایونینگ پریم رز انرکس | 24 عدد | بهبود سندروم پیش از قاعدگی
ناموجود
برند: انرکس | Enerex مدل: Enerex Evening Primrose Oil
کپسول ایونینگ پریم رز انرکسکپسول ایونینگ پریم رز انرکس حاوی روغن گل مغربی است و همین امر اثربخشی این مکمل را افزایش داده است. این کپسول می تواند برای درمان علائم یائسگی مورد استفاده قرار گیرد. در دوران یائسگی مشکلاتی نظیر گر گرفتگی و تعرق شبانه برای بانوان به وجود می آیند که می توانند سلامتی را با چ..
17,400 تومان
کپسول ایونینگ پریم رز الیت | 36 عدد | کمک به بهبود سندرم پیش از قاعدگی و مشکلات یائسگی کپسول ایونینگ پریم رز الیت | 36 عدد | کمک به بهبود سندرم پیش از قاعدگی و مشکلات یائسگی
ناموجود
برند: الیت | Elite مدل: Elite Evening Primrose Oil
کپسول ایونینگ پریم رز الیتکپسول ایونینگ پریم رز الیت مکملی منحصر به فرد برای بهبود علایم سندروم پیش از قاعدگی و مشکلات ناشی از این بیماری است.این مکمل حاوی گل مغربی، گامالینولنیک اسید، سیسلنیولئیک اسید و ویتامین E است.سندروم پیش از قاعدگی چیست؟سندروم پیش از قاعدگی به مجموعه علایم فیزیکی و رفتاری گفت..
53,000 تومان
کپسول آیرونکس اس آر نیچرز پلنتی | 45 میلی گرم | 60 عدد کپسول آیرونکس اس آر نیچرز پلنتی | 45 میلی گرم | 60 عدد
-50 % ناموجود
برند: نیچرز پلنتی | Natures Plenty مدل: IRONEX SR Nature's Plenty
کپسول آیرونکس اس آر نیچرز پلنتیکپسول آیرونکس اس آر نیچرز پلنتی مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن به انواع ویتامین ها و مواد معدنی است. این مکمل حاوی زینک، ویتامین سی، ویتامین ب 12، ویتامین ب 6 و فولیک اسید است. یکی از اثرات اصلی این مکمل جلوگیری از بروز کمخونی است.تاریخ انقضای این محصول تا آخر ..
85,000 تومان 170,000 تومان
پماد واژینال میرتولئا داروسازی خرمان | 40 گرم | بهبود عفونت و خارش واژینال
ناموجود
برند: خرمان | khorraman مدل: Khorraman Myrtolea Vaginal Ointment
پماد واژینال میرتولئا داروسازی خرمان پماد واژینال میرتولئا داروسازی خرمان محصولی مناسب برای بهبود عفونت های واژینال است. این پماد التهابات و خارش واژن را از بین می برد و به حفظ سلامت آن کمک می کند. به همین دلیل، استفاده از این پماد باید مورد توجه بانوان قرار گیرد. عفونت و التهابات واژن یکی از م..
39,000 تومان
قطره ویتاگنوس پورسینا | 30 میل | بهبود اختلالات قاعدگی و درد پستان
ناموجود
برند: پور سینا|Pur Sina مدل: Pur Sina Vitagnus 30 ml
قطره ویتاگنوس پورسیناقطره خوراکی ویتاگنوس پورسینا محصولی مناسب برای بهبود اختلالات قاعدگی و درد پستان است. همچنین، از این محصول می توان برای بهبود اختلالات یائسگی نیز استفاده کرد و علائم ناشی از آن را به میزان زیادی کاهش داد. این قطره بر هورمون های بدن اثر می گذارد و آنها به تعادل می رساند. در این ق..
18,000 تومان
قرص پروکمب توتال فارماپرو | 60 عدد | کمک به بهبود سندروم پیش از قاعدگی
ناموجود
برند: فارماپرو | pharmapro مدل: Pharmapro Procomb Total
قرص پروکمب توتال فارماپروقرص پروکمب توتال فارماپرو محصولی مناسب برای رفع مشکلات یائسگی و بهبود سندروم پیش از قاعدگی است. در دوران قاعدگی علائمی نظیر گرگرفتگی، تعریق و بی خوابی به وجود می آیند و چالش های زیادی را برای سلامتی به وجود می آورند. این مکمل حاوی مواد موثره ای است که به رفع این مشکلات کمک م..
90,000 تومان
قرص ویتاگنوس پورسینا | 30 عدد | تنظیم کننده اختلالات هورمونی
ناموجود
برند: پور سینا|Pur Sina مدل: Pursina Vitagnus 30tab
قرص ویتاگنوس پورسیناقرص ویتاگنوس پورسینا محصولی مناسب برای رفع اختلالات قاعدگی و یائسگی است. در این شرایط هورمون های بدن بهم می ریزد و همین امر سبب بروز مشکلات و علائم شدیدی می شود. این قرص حاوی مواد موثره ای است که به تنظیم اختلالات هورمونی کمک می کند و اختلالات قاعدگی و یائسگی را از بین می برد. ای..
20,000 تومان
قرص ماستودینون بیونوریکا | 60 عدد | بهبود مشکلات دوران قاعدگی و اختلالات قاعدگی قرص ماستودینون بیونوریکا | 60 عدد | بهبود مشکلات دوران قاعدگی و اختلالات قاعدگی
ناموجود
برند: بیونوریکا | Bionorica مدل: Bionorica Mastodynon Tabletten
قرص ماستودینون بیونوریکاقرص ماستودینون بیونوریکا مکملی منحصر به فرد برای بهبود مشکلات دوران قاعدگی و اختلالات آن است. این مکمل حاوی عصاره گیاهان دارویی و ماده معدنی منیزیم است.روند قاعدگی در بدن بانوان قاعدگی در بانوان چرخه  ماهیانه است که به طور میانگین 3 تا 6 روز به طول می‌انجامد. در این دورا..
215,000 تومان
قرص آی پی 6 اینوسیتول هگزا فسفات پرارین پارس | 60 عدد | درمان کیست تخمدان و تقویت کننده سیستم ایمنی
ناموجود
برند: پرارین پارس | Perarin Pars مدل: Perarin Pars IP-6 Inositol Hexaphosphate 60 Tablets
قرص آی پی 6 اینوسیتول هگزا فسفات پرارین پارس قرص آی پی 6 اینوسیتول هگزا فسفات پرارین پارس مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. مصرف این مکمل به درمان کیست تخمدان کمک می کند. کیست تخمدان یکی از بیماریهای رایج زنان به شمار می رود که می تواند سبب بروز عوارض شدیدی از جمله درد زیر دل و..
300,000 تومان
سافت ژل گل مغربی 1000 میلی گرم آمریکن ویتامین | 90 عدد | سندروم پیش از قاعدگی
ناموجود
برند: آمریکن ویتامین | American Vitamin مدل: American Vitamin Evening Primrose Oil 1000mg
سافت ژل گل مغربی آمریکن ویتامینسافت ژل گل مغربی آمریکن ویتامین  مکملی مفید برای کنترل علائم قاعدگی و یائسگی است. هورمون استروژن یکی از هورمون های مهم زنانه به شمار می رود. اگر میزان این هورمون در خون پایین بیاید می تواند منجر به بروز برخی از حالات از جمله گر گرفتگی و تعرق شدید شود. همچنین، بر ه..
57,000 تومان
سافت ژل پریم رز جی ام وی نوتریشن | 30 عددی | بهبود سندروم پیش از قاعدگی
ناموجود
برند: جی ام وی نوتریشن | GMV Nutrition مدل: Evening Primrose Oil GMV Nutrition
سافت ژل پریم رز جی ام وی نوتریشنسافت ژل پریم رز جی ام وی نوتریشن محصولی مناسب برای بهبود علائم یائسگی است. این سافت ژل به تنظیم هورمون ها در بدن کمک می کند و نقش موثری در ارتقا سلامتی دارد. از این مکمل می توان برای بهبود علائم سندروم پیش از قاعدگی مانند درد پستان استفاده کرد. همچنین، استفاده از این ..
21,000 تومان
سافت ژل ایون اویل پلاس تهران دارو | 30 عدد | کاهش عوارض یائسگی
ناموجود
برند: تهران دارو | Tehran Darou مدل: Tehran Darou Even Oil Plus 30softgel
کپسول ایون اویل پلاس تهران داروکپسول ایون اویل پلاس تهران دارو مکملی منحصر به فرد برای کاهش عوارض یائسگی است. این مکمل حاوی روغن گل مغربی است و به تنظیم هورمون پروژسترون که در طول دوره یائسگی کاهش می یابد، کمک می کند. مطالعات نشان داده اند مواد موثره ای که در این کپسول به کار رفته اند التهابات بدن ر..
37,200 تومان
نمایش 1 تا 30 از 32 (2 صفحه)