منوی داروخانه
Your Cart

قرص آلگومد

کنترل وزن، تنظیم فشار خون و شادابی پوست و مو
قرص آلگومد
قرص آلگومد
قرص آلگومد
قرص آلگومد
قرص آلگومد

قرص آلگومد

قرص آلگومد از عصاره ی جلبک تک سلولی کلرلا ولگاریس تهیه شده است. عصاره این جلبک دارای طیف وسیعی از ویتامین ها، پروتئین ها و اسیدهای آمینه ضروری است. مصرف این مکمل موجب تنظیم فشار خون ، کنترل وزن و زیبایی و شادابی پوست می شود. این مکمل  فاقد هرگونه عوارض جانبی است.

ویژگی های جلبک کلرلا بر سلامتی

جلبک سبزرنگ و تک سلولی کلرلا ساکن آبهای شیرین است و مطالعات و تحقیقات علمی بسیاری درباره اثرات درمانی بر روی این گیاه صورت گرفته است. اندازه  کلرلا مشابه گلبول قرمز است و سموم حاصله از سرب، دی اکسید کربن، جیوه و موارد این چنینی را از طریق غشای سلولی به خود جذب می کند. همچنین این جلبک تک سلولی می‌تواند مواد سرطان‌زا را با مکانیسمی خاص از بدن دفع نماید.

استفاده از این مکمل در دوران بارداری سبب می شود جنین هوش بالا و رشد بسیار خوبی را داشته باشد. عصاره CVE در این جلبک، سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند موجب بهبود عملکرد کبدی، کاهش فشار خون و تنظیم قندخون می شود.

 

داروخانه آنلاین مطالعه مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

 

قرص آلگومد

330,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 40900
  • موجودی: موجود
  • مدل: Algomed
  • بارکد محصول: 6260684800011
  • کد انبار: 2597
سوالات متداول

قرص الگومد را می توانید در هر ساعتی از شبانه روز میل کنید. ولی پیشنهاد می شود 2 بار در روز در میان وعده ها با یک لیوان آب مصرف شود.

 قرص آلگومد سبز با دارا بودن جلبک کلرلا ولگاریس می تواند در زمینه تقویت سیستم ایمنی، افزایش سطح انرژی، تنظیم سوخت و ساز بدن، تنظیم سطح کلسترول و قند خون و پیشگیری از ابتلا به بیماری هایی نظیر سرطان، دیابت و بیماری های انسدادی مزمن ریوی کمک کننده باشد.

بله، مصرف قرص آلگومد می تواند به کاهش وزن کمک کند. آلگومد از طریق ممانعت از تجمع چربی در سلول های نابالغ چربی ،باعث کندیِ ذخیره سازی کالری می شود. البته، برای کاهش وزن داشتن رژیم غذایی و فعالیت بدنی شرط اصلی است. و آلگومد در کنار رژیم و ورزش روند کاهش وزن را تسریع خواهد کرد.

از آنجایی که این مکمل گیاهی و طبیعی است، مصرف آن عارضه جانبی شایعی ندارد. با این وجود، ممکن است در روز های ابتدایی مصرف در برخی از افراد کرامپ های گوارشی بروز کند که با ادامه مصرف برطرف خواهد شد. در برخی از افراد ممکن است واکنش های حساسیتی با مصرف این مکمل دیده شود.

کد تخفیف خوش آمد گویی