Menu
Your Cart

قرص ویتامین


ویتامینها ترکیبات آلی هستند که به مقدار خیلی جزئی برای سوخت و ساز مواد غذایی و اعمال حیاتی بدن و رشد و نمو و تندرستی ضرورت دارند. تغذیهٔ ناقص و رژیم غذایی نامناسب سبب کمبود یا فقدان یک یا چند ویتامین می‌شود و به بیماری‌های مختلف مانند بری بری و پلاگر می‌انجامد.

برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Vitamin D3 1000iu
قرص ویتامین د3 1000 هلث ایدمکمل ویتامین د3 1000 هلث اید مکملی منحصر به فرد برای پیشگیری از کمبود ویتامین د3، تامین نیاز روزانه، حفظ سلامت استخوانها و تقویت سیستم ایمنی بدن است. ویتامین دی ویتامینی محلول در چربی است. بدن ما این ویتامین را از طریق نور خورشید تامین می کند. پیش ساز این ویتامین در تماس ن..
21,700 تومان
برند: او پی دی فارما | OPD Pharma مدل: OPD Pharma Vitamin C 1000 mg Maximum Power
قرص ویتامین ث 1000 او پی دی فارماقرص ویتامین ث 1000 او پی دی فارما مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از ابتلا به انواع بیماریهای عفونی و غیر عفونی است.قرص ویتامین ث 1000 او پی دی فارما را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فر..
104,700 تومان
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Vitamin C Whit Rose Hips
قرص ویتامین سی 1000 با رزهیپ برونسونقرص ویتامین سی 1000 با رزهیپ برونسون مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن، ارتقا سلامت عمومی، حفظ شادابی و افزایش انرژی بدن است.این مکمل حاوی ویتامین سی و عصاره میوه رز هیپ است.نقش ویتامین ث  بر سلامتیویتامین ث ویتامینی ضروری برای بدن است که باید رو..
183,200 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital Vitamin B-Complex
کپسول ویتامین ب کمپلکس یورو ویتالکپسول ویتامین ب کمپلکس یورو ویتال مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم عصبی است. این مکمل به افزایش سطوح انرژی در بدن کمک می کند و نقش موثری در کاهش علائم ناشی از یائسگی دارد. این کپسول حاوی ویتامین های ضروری گروه بی است و در حفظ سلامت مو و ناخن موثر است.نقش ویتامین ه..
130,000 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Vitamin E 600 iu 30 Caps
کپسول ویتامین E 600 IU هلث ایدویتامین ها بر اساس قابلیت حلالیت به دو دسته تقسیم می شوند، ویتامین ها محلول در چربی و ویتامین های محلول در آب. ویتامین E یکی از ویتامین های محلول در چربی است، روش جذب ویتامین های محلول در چربی همانند جذب چری هاست، به همین دلیل علل مؤثر در جذب چربی ها در جذب ویتامین های..
57,300 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital Vitamin E 400IU
کپسول ویتامین ای 400 یورو ویتالکپسول ویتامین ای 400 یورو ویتال مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت عمومی بدن است. این مکمل حاوی ویتامین ای است و ویتامین ای آنتی اکسیدان بسیار قوی به شمار می رود. به همین دلیل مصرف این کپسول نقش موثری در حفظ سلامت پوست دارد و به افزایش باروری در زنان و مردان کمک می کند...
162,500 تومان
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Vitamin B12
قرص ویتامین ب12 500 برونسونقرص ویتامین ب12 برونسون مکملی منحصر به فرد برای بهبود عملکرد مغز و تقویت عملکرد سیستم عصبی بدن است.این مکمل حاوی 500 میکروگرم ویتامین ب12 است.نقش ویتامین ب12 بر سلامت بدنویتامین ب12 یا کوبالامین یکی از ویتامینهای ضروری و محلول در آب است. این ویتامین در منابع غذایی مختلفی ا..
136,250 تومان
برند: آپوویتال | Apovital مدل: Apovital Vitamin B 12
قرص ویتامین ب 12 آپوویتال قرص ویتامین ب 12 آپوویتال مکملی منحصر به فرد در تکثیر گلبولهای قرمز خون، تقویت عملکرد سیستم ایمنی، درمان کم‌خونی و بهبود عملکرد سیستم عصبی است.این مکمل به افزایش تراکم استخوان و پیشگیری از شکستگی پوکی استخوان کمک می‌کند. این قرص حاوی مقادیر فراوانی ویتامین B12 است.اهمیت وی..
52,320 تومان
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Vitamin C Effer 20tab
قرص جوشان ویتامین سی 1000 برونسونویتامین سی یا آسکوربیک اسید ویتامینی محلول در آب است که در بدن انسان ساخته نمی شود و بدن انسان حتی قادر به ذخیره سازی آن نمی باشد؛ مصرف دوز مناسب از این ویتامین به صورت روزانه برای بهبود سلامت بدن الزامی است. ویتامین سی در بدن به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند و از..
50,150 تومان
برند: آپوویتال | Apovital مدل: Apovital B-Komplex
کپسول ب کمپلکس آپوویتالکپسول ب کمپلکس آپوویتال حاوی ویتامین های گروه بی است. این مکمل نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت سیستم عصبی بدن دارد و از بروز نوسانات خلقی از جمله افسردگی جلوگیری می کند. این مکمل با تامین نیاز بدن به مواد مغذی نقش موثری در جلوگیری از خستگی مزمن دارد.نقش ویتامین های گروه بی بر سلام..
86,700 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Vitamin C 1000 mg
قرص جوشان ویتامین c هلث ایدقرص جوشان ویتامین c هلث اید مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی و محافظت از سلامت عمومی بدن است. این مکمل حاوی 1000 میلی گرم ویتامین c است.نقش ویتامین C بر سلامتیویتامین c یا اسیدآسکوربیک ویتامینی ضروری برای بدن است و تاکنون مزایای زیادی از این ویتامین در منابع علمی ..
50,200 تومان
برند: سوپرابیون | Suprabion مدل: Suprabion Multi Daily 30tabs
قرص روکشدار مولتی دیلی سوپرابیونقرص روکشدار مولتی دیلی سوپرابیون محصولی مناسب برای افزایش سطوح انرژی در بدن است. این قرص به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند و نقش موثری در پیشگیری از بروز کم خونی دارد. مواد موثره ای که در این قرص به کار رفته اند برای حفظ سلامت بافت استخوانی و دندانی مفید هستند. همچن..
106,500 تومان
برند: آلفا | Alfa مدل: Alfa Vitamins Vitamin E 400
داروخانه آنلاین داروخانه ای درمنزل شما !داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا ا..
158,000 تومان
برند: داروسازی زهراوی | Zahravi مدل: Zahravi Nephrotonic 100 Tabs
قرص نفروتونیک داروسازی زهراویقرص نفروتونیک داروسازی زهراوی مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن افراد به مواد مغذی است که دیالیز انجام می دهند. این قرص نقش بسزایی در تقویت سیستم ایمنی بدن و حفظ سلامت ارگان های دیگر بدن دارد.مواد مغذی مورد نیاز بدن افراد مبتلا به بیماریهای کلیویافرادی که از بیماریه..
92,700 تومان
برند: سوپرابیون | Suprabion مدل: Suprabion Ultra D 60 tabs
قرص اولترا دی 1000سوپرابیون قرص اولترا دی 1000سوپرابیون حاوی 1000میکروگرم ویتامین دی3 به فرم کوله کلیسفرول است. این مکمل به حفظ سلامت استخوانها، دندانها و سیستم ایمنی بدن کمک می کند. نقش ویتامین د 3 در حفظ سلامتی ویتامین دی3 ویتامینی محلول در چربی است. بدن ما این ویتامین را از طریق نور خورشید تام..
45,150 تومان
برند: هرمس | hermes مدل: Hermes Cevitt Immun Direct
ساشه سویت ایمیون دایرکت هرمس ساشه سویت ایمیون دایرکت هرمس مکملی منحصر به فرد برای کاهش ابتلا به سرماخوردگی و تقویت سیستم ایمنی بدن است. این محصول ساخت کمپانی هرمس آلمان است. نقش زینک بر سلامتی عنصر روی در واکنش‌ها و فرآیندهای زیستی بدن نقش حیاتی ایفا می‌کند. روی، موجب افزایش سرعت واکنش‌های شی..
152,600 تومان
برند: ویتامین هاوس | Vitamin House مدل: Vitamin House Triplus Vitamin C 1000 30Tabs
قرص تری پلاس ویتامین سی 1000 ویتامین هاوسقرص تری پلاس ویتامین سی 1000 ویتامین هاوس محصولی مناسب برای تامین ویتامین ث مورد نیاز بدن است. ویتامین ث یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است که رادیکال های آزاد بدن را از بین می برد و خطر ابتلا به بیماریهای مزمن را به میزان زیادی کاهش می دهد. مطالعات نشان داده اند ..
65,400 تومان
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Vitamin C Whit Lysine
ویتامین سی و لیزین 500 میلی گرم برونسونویتامین سی و لیزین 500 میلی گرم برونسون مکملی منحصر به فرد برای موجب تقویت سیستم ایمنی بدن و افزایش توانایی جسمی ورزشکاران است. این مکمل حاوی آمینواسید ال-لیزین و ویتامین ث است.نقش ویتامین سی  بر سلامتیویتامین ث ویتامینی ضروری برای بدن است که بای..
143,800 تومان
برند: بهشاد دارو | Behshad Darou مدل: Behshad Darou Effersun C 500mg
ساشه ویتامین سی 500 افرسان بهشاد داروساشه ویتامین سی 500 افرسان بهشاد دارو حاوی مقادیر زیادی ویتامین ث است و مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن به شمار می‌رود.مزایای ویتامین ث بر سلامتیویتامین C که با نام اسید آسکوربیک نیز شناخته می‌شود، ویتامینی محلول در آب، با خاصیت آنتی اکسیدانی قوی، خ..
41,500 تومان
کپسول کلسیم و ویتامین د3 پریفرد نوتریشن | 60 عدد | حفظ سلامت و تقویت استخوان و دندان
ناموجود
برند: پریفرد نوتریشن | Preferred Nutrition مدل: Preferred Calcium With Vitamin D3
کپسول کلسیم و ویتامین د3 پریفرد نوتریشنکپسول کلسیم و ویتامین د3 پریفرد نوتریشن محصولی مناسب برای تقویت و افزایش استحکام بافت دندانی و استخوانی است. این کپسول میزان جذب کلسیم را در بدن بالا می برد و همین موضوع از بروز بیماریهای استخوانی از جمله پوکی استخوان پیشگیری می نماید. اهمیت مصرف کلسیم به حدی ب..
63,300 تومان
کپسول ویتامین ب 1 آلفا ساینس | 60 عدد | بهبود نارسایی احتقانی قلب و دستگاه عصبی
ناموجود
برند: آلفا ساینس | Alpha Science مدل: Alpha Science Vitamin B-1
کپسول ویتامین ب 1 آلفا ساینسکپسول ویتامین ب 1 آلفا ساینس مکمل منحصر به فرد برای حفظ سلامت قلب است. این کپسول حاوی ویتامین ب 1 است و نقش موثری در بهبود نارسایی احتقانی قلب دارد. این ویتامین به حفظ دستگاه عصبی کمک می کند.نقش ویتامین ب 1 بر سلامتیبه طور کلی، ویتامینهای گروه بی از مهمترین ویتامینها برای..
42,000 تومان
کپسول ویتامین ای400 21 سنتری | 110 عدد | بهبود سیستم ایمنی، قلب و پوست
ناموجود
برند: 21 سنتری | 21Century مدل: 21st Century Vitamin E-400 IU
ویتامین Eویتامین ها بر اساس حلالیت آن ها در آب و یا در چربی به دو گروه تقسیم می شوند، ویتامین های محلول در چربی و ویتامین های محلول در آب. ویتامین E یکی از ویتامین‌های محلول در چربی است، روند جذب ویتامین های محلول در چربی مشابه جذب چربی هاست، بنابراین عوامل مؤثر در جذب چربی ها در جذب ویتامین های محل..
92,000 تومان
کپسول ویتامین ای پرومد | 100 عدد | تقویت سیستم ایمنی، ماهیچه ها، پوست و مو
ناموجود
برند: پرومد | Promed مدل: Promed Vitamin E 400IU
کپسول ویتامین ای پرومدکپسول ویتامین ای پرومد مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. این کپسول حاوی ویتامین ایی است و این ویتامین یک آنتی اکسیدان قوی به شمار می رود و نقش موثری در حفظ عضلات و سلامت پوست و مو دارد.نقش ویتامین ای بر سلامتیاین ویتامین نقش موثری در تنظیم کلسترول خون دارد و از..
54,000 تومان
کپسول ویتامین ای 400 میسون نچرال | 50 عدد | بهبود سیستم ایمنی و قلب
ناموجود
برند: میسون نچرال | Mason Natural مدل: Mason Natural E400 Mixed
کپسول ویتامین ای 400 میسون نچرال کپسول ویتامین ای 400 میسون نچرال مکملی منحصر به فرد برای درمان انواع سرطان‌ها (مانند پروستات، پوست و دهان) و  پیشگیری از بیماری‌های قلبی- عروقی  است. همچنین این مکمل حاوی آنتی‌اکسیدان است و  به حفظ سلامتی بدن و  بهبود عملکرد پروستات کمک می‌کند.نقش..
33,500 تومان
کپسول ویتامین ای 1000 لایف پلن | 30 عدد | تقویت سیستم ایمنی، اعصاب، پوست و مو کپسول ویتامین ای 1000 لایف پلن | 30 عدد | تقویت سیستم ایمنی، اعصاب، پوست و مو
ناموجود
برند: لایف پلن | LIFEPLAN مدل: Life Plan Vitamin E 1000
کپسول ویتامین ای 1000 لایف پلنویتامین E یکی از مکمل های مغذی و مهم در بدن است که برای مقابله و خلع سلاح کردن رادیکال های آزاد مورد نیاز است. ویتامین E از ویتامین های A و C در برابر اکسید شده محافظت می کند. توانایی ویتامین E در محافظت از غشاهای سلولی آن را عملی ارزشمند می سازد.ویتامین E لایف پلن&nbs..
57,000 تومان
کپسول ویتامین ای 1000 برونسون | 100 عدد | بهبود سیستم ایمنی، قلب و آنتی اکسیدان قوی
ناموجود
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Vitamin E 1000 iu 100 softgels
کپسول ویتامین ای 1000 برونسونویتامین ها بر اساس حلالیت آن ها در آب و یا در چربی به دو گروه تقسیم می شوند، ویتامین های محلول در چربی و ویتامین های محلول در آب. ویتامین E یکی از ویتامین‌های محلول در چربی است، روند جذب ویتامین های محلول در چربی مشابه جذب چربی هاست، بنابراین عوامل مؤثر در جذب چر..
216,000 تومان
کپسول ویتامین E400 لایف استایل | 60 عدد | پیشگیری از بیماری ها قلبی-عروقی
ناموجود
برند: لایف استایل | Life Style مدل: Life Style Vitamin E 400
کپسول ویتامین E400 لایف استایلکپسول ویتامین E400 لایف استایل یک آنتی اکسیدان قوی است. این مکمل نقش موثری در پیشگیری از ابتلا به بیماریهای قلبی و عروقی دارد. همچنین، مصرف این کپسول برای جلوگیری از ابتلا به انواع بیماری سرطان مفید است.اثرات ویتامین اییویتامین ایی یک ویتامین محلول در آب است. به همین دل..
66,000 تومان
کپسول ویتامین E 400 نیچرمید | ۱۰۰ عدد | بهبود سیستم قلبی عروقی و ضد سرطان
ناموجود
برند: نیچرمید | Nature Made مدل: Nature Made Vitamin E-400 IU 100 Tablets
کپسول ویتامین E 400 نیچرمیدکپسول ویتامین E 400 نیچرمید مکملی منحصر به فرد برای تامین ویتامین E بدن، پیشگیری از بیماری‌های قلبی – عروقی، درمان کیست‌های پستان، تقویت سیستم ایمنی و جلوگیری از اختلالات همراه با کاهش شناخت  نظیر آلزایمر است. این مکمل خاصیت ضد سرطان دارد و آنتی اکسیدان قوی محسوب می‌ش..
130,000 تومان
کپسول ویتامین D3 پریفرد نوتریشن | 60 عدد | تقویت استخوان، دندان و سیستم ایمنی
ناموجود
برند: پریفرد نوتریشن | Preferred Nutrition مدل: Preferred Nutrition Vitamin D3
کپسول ویتامین D3 پریفرد نوتریشنکپسول ویتامین D3 پریفرد نوتریشن مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. این مکمل به تشکیل بافت استخوان و دندانها کمک می کند و نقش موثری در پیشگیری از بیماریهای استخوانی و پوکی استخوان دارد.داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:تمام آنچه که..
32,200 تومان
نمایش 1 تا 30 از 69 (3 صفحه)