Menu
Your Cart

ویتامین

توضیحات دسته‌بندی

ویتامینها ترکیبات آلی هستند که به مقدار خیلی جزئی برای سوخت و ساز مواد غذایی و اعمال حیاتی بدن و رشد و نمو و تندرستی ضرورت دارند. تغذیهٔ ناقص و رژیم غذایی نامناسب سبب کمبود یا فقدان یک یا چند ویتامین می‌شود و به بیماری‌های مختلف مانند بری بری و پلاگر می‌انجامد.

قرص جوشان ویتامین C هلث اید | 20 عدد | 1000 میلی گرم | تقویت سیستم ایمنی و آنتی اکسیدان قوی | با طعم انگور سیاه
جدید
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Vitamin C 100 mg
ویتامین C چیست؟ویتامین C که به عنوان اسید اسکوربیک نیز شناخته شده است یک ویتامین محلول در آب است که به طور طبیعی در برخی از غذاها یافت می‌شود و به برخی از مواد نیز اضافه می‌گردد. همچنین شما می‌توانید ویتامین C را به صورت مکمل نیز دریافت کنید. انسان‌ها بر خلاف بیشتر حیوانات، قادر به سنتز ویتامین C در..
30,500 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Vitamin D3 1000iu
قرص ویتامین د3 هلث اید قرص ویتامین د3 هلث اید مکملی منحصر به فرد است که تحت لیسانس انگلستان تولید می‌شود. این مکمل با دارا بودن 1000 میکروگرم ویتامین د (معادل 1000 واحد بین المللی)  می‌تواند مشکل کمبود ویتامین د در بدن را برطرف نماید. چگونه ویتامین د مورد نیاز بدن را تامین کنیم؟ ویتامین د یا..
31,000 تومان
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Vitamin D3 1000 iu 100 Caps
ویتامین D:ویتامین دی یکی از ویتامین های ضروری برای بدن است که نقش مهمی در بدن ایفا می کند و کمبود آن باعث ایجاد عوارض متعددی در بدن می شود.ویتامین D چندین عملکرد مهم در بدن دارد . معروفترین آنها کمک به جذب کلسیم و فسفر و بهبود عملکرد سیستم ایمنی می باشد . مصرف مقدار لازم ویتامین D نه تنها به ..
108,000 تومان
برند: ویتامین هاوس | Vitamin House مدل: Vitamin House C 500 30 Chewable Tabs
قرص جویدنی ویتامین  C ویتامین هاوس قرص جویدنی ویتامین  C ویتامین هاوس مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از ابتلا به بیماریهای مختلف است. نقش ویتامین ث  بر سلامتی ویتامین ث ویتامینی ضروری برای بدن است که باید روزانه و از طریق مواد غذایی مصرف شود. زیرا این ویتا..
31,500 تومان
برند: فلکسان | Fisher Flexan مدل: Fisher Flexan Vitamin D3 2000
ویتامین D یکی از ویتامین های ضروری برای بدن است که نقش مهمی در بدن ایفا می کند و کمبود آن باعث ایجاد عوارض متعددی در بدن می شود.ویتامین D چندین عملکرد مهم در بدن دارد . معروفترین آنها کمک به جذب کلسیم و فسفر و بهبود عملکرد سیستم ایمنی می باشد . مصرف مقدار لازم ویتامین D نه تنها به استحکام استخوان ها..
60,000 تومان
برند: فلکسان | Fisher Flexan مدل: Fisher Flexan Vitamin D3 1000
ویتامین D یکی از ویتامین های ضروری برای بدن است که نقش مهمی در بدن ایفا می کند و کمبود آن باعث ایجاد عوارض متعددی در بدن می شود.ویتامین D چندین عملکرد مهم در بدن دارد . معروفترین آنها کمک به جذب کلسیم و فسفر و بهبود عملکرد سیستم ایمنی می باشد . مصرف مقدار لازم ویتامین D نه تنها به استحکام استخوان ها..
48,000 تومان
برند: مولتی نرمال | MultiNormal مدل: MULTINORMAL Vitamin B6 60 Tabs
ویتامین ب ۶:یک ویتامین محلول در آب است. بدن شما از ۳ شکل ویتامین ب ۶ استفاده می کند. پیریدوکسین (PN)، پیرویدوکسال (PL) و پیریدوکسامین (PM). بیشتر مواقع منظور از ویتامین ب ۶ پیریدوکسین است. ویتامین ب ۶ عملکرد های متفاوتی در بدن دارد که عبارت است از ، شکستن کربوهیدراتها برای ایجاد انرژی و تشکی..
23,000 تومان