منوی داروخانه
Your Cart

ساشه سیدرال فولیکو فارمانوترا 20 عدد

ساشه سیدرال فولیکو فارمانوترا 20 عدد
ساشه سیدرال فولیکو فارمانوترا 20 عدد
ناموجود
ساشه سیدرال فولیکو فارمانوترا 20 عدد
ساشه سیدرال فولیکو فارمانوترا 20 عدد
ساشه سیدرال فولیکو فارمانوترا 20 عدد

ساشه سیدرال فولیکو فارمانوترا

ساشه سیدرال فولیکو فارمانوترا مکملی منحصر به فرد برای رفع بیماری فقر آهن است. این مکمل مناسب کسانی است که از بیماریهای روده رنج می‌برند و مصرف آهن مشکلاتی را برای آنها به وجود می‌آورد.

فرآیند جذب مکمل ساشه سیدرال فولیکو فارمانوترا در بدن

مصرف آهن به فرم مکمل خوراکی در برخی از افراد با عوارض گوارشی مانند تهوع، سوزش معده و یبوست همراه است. مکمل سیدرال فولیکو فارمانوترا، مکمل خوراکی آهن به فرم لیپوزومال است که عوارض مصرف آهن را به میزان بسیار زیادی کاهش می‌دهد و قابلیت جذب بالایی نیز به همراه دارد. لیپوزومال فرآیندی است که طی آن آهن توسط غشای فسفولیپیدی پوشانده می شود و چون جنس این غشا به جنس دیواره سلول های بدن شباهت دارد، آهن درون ساختار لیپوزومال به راحتی از طریق سلول‌های دیواره روده جذب می شود. مکمل آهن سیدرال به علت قرارگیری در ساختار لیپوزوم و عدم تماس مولکول آهن با دستگاه گوارش، فاقد عوارض گوارشی مانند یبوست، تهوع، دل درد است . فرمولاسیون نوین این مکمل خوراکی، فراهمی زیستی بالا، قابلیت جذب عالی و کاهش عوارض گوارشی را فراهم آورده است. افرادی که مبتلا به بیماری‌های گوارشی مانند سلیاک و بیماری‌های التهابی روده نیز هستند می‌توانند با اطمینان خاطر از این محصول استفاده نمایند.

ساشه سیدرال فولیکو فارمانوترا را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

اگر فعلا قصد خرید این مکمل را ندارید می‌توانید مقاله زیر را بخوانید:


اندازه محصول : 20 عدد ساشه
کشور سازنده: ایتالیا
کد بهداشتی: 6465342181362937

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
150,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 150000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Pharmanutra Sideral Folico
  • بارکد محصول: 8033011160038

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید