منوی داروخانه
Your Cart

قرص کلسی ژنون هیلینگ لاین 60 عدد

قرص کلسی ژنون هیلینگ لاین 60 عدد
ناموجود
قرص کلسی ژنون هیلینگ لاین 60 عدد

قرص کلسی ژنون هیلینگ لاین

قرص کلسی ژنون با قوطی شکیل و محتوی ۶٠ عدد قرص مکمله می باشد این محصول مکملی منحصر به فرد برای تقویت استخوانها، مفاصل، جلوگیری از پوکی استخوان، سلامتی دندانها، کلاژن سازی پوست و در نتیجه شادابی آن می باشد این مکمل حاوی مواد معدنی کلسیم، منیزیم، ویتامین دی و زینک که از منابع طبیعی بسیار ضروری بدن انسان می باشد و مقدار زیادی از عناصر بدن با آن تشکیل شده اند می باشد.

فواید استفاده از قرص های کلسیم :

از نام این محصول پیداست که نمیتوان به جای غذای اصلی از آن استفاده نمود و تنها نقش مکمل را برای ما بازی می کند چون تغذیه هر انسان باید حاوی مواد طبیعی و ضروری لازم جهت زنده ماندن، سرحال شدن و سلامتی باشد و در کنار آن از مواد غذایی دیگر که سبب بهبود سلامتی انسان می شود که یکی از این مکمل ها، قرص کلسی ژنوم می باشد که محتوای کلسیم، منیزیوم، زینک و ویتامین دی سه است و نیاز یک فرد بالغ را با مصرف یک قرص برطرف می نماید. این مکمل برای تقویت سیستم ایمنی بدن و مقاومت در مقابل بیماری ها بخصوص سرماخوردگی، بهبود رشد جسمانی و ذهنی،رشد مو ، دندان و استخوان، کمک به کاهش فشار خون ناشی از حاملگی در خانم‌های باردار و کاهش ریسک بیماری استئوپروز (پوکی استخوان) بسیار کاربردی است.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
50,200 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 50200
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Healing Line Calcigenon

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

به دلیل اینکه این مکمل حاوی مواد معدنی مانند کلسیم ، زینک  و ویتامین د میباشد در تقویت استخوان و مفاصل و جلوگیری از پوکی استخوان موثر است .

  • جلوگیری از پوکی استخوان 
  • تقویت مفاصل 
  • سلامت دندان
  • کلاژن سازی برای سلامت پوست