مکمل تقویت قوای جنسی

رایحه مناسب فصل پاییز با عطر پاییزی!

رایحه مناسب فصل پاییز با عطر پاییزی!

عطره پاییزی یعنی متفاوت بودن در این فصل!کم کم زمان آن فرا رسیده است صندلها و لباسهای تابستانی را کنار بگذاریم و وارد فصل جدید شویم. علاوه بر این، باید به دنبال رایحه هایی باشیم که با بو ی اغواگر خود پاییز را برای ما زیباتر و خاطره انگیز تر میکنند. در این سری مقالات سعی داریم انواع رایحه های پاییزی را معرفی کنیم.

بو ی خوش فصل پاییز: Gucci Memoire D’Une Odeur

این عطر فصل پاییز را برای انسان بسیار دل انگیز می کند و بو ی خوش آن یادآور خاطرات پاییزی می شود. اگرچه بطری این عطر فصل انگورچینی را به خاطر می آورد!اما بو ی آن یادآور این فصل نیست. دقیقا نمی توانیم جنسیت و زمان استفاده از این عطر را مشخص کنیم!

زیرا بو ی این عطر اغواگر متعلق به جنسیت و یا زمان خاصی نیست. بوی معطر بابونه و یاس همراه با ترکیبی از رایحه مشک و هوای تازه احساس اثیری را در انسان به وجود می آورد و در ذهن نورافشانی می کند. این رایحه یاد آور سفری باشکوه در یک خیابان یک طرفه است. سفری در خیابان های نم زده پاییزی با بوی خوش باران و خاک نم زده!

گرما در فصل سرما با یک عطر پاییزی!

بوی گرمی که در عطر پاییزی جاری است گرما را در خیابان های نم زده خیابانی در عمق وجود به ارمغان می آورد!این بو تمامی حس های پنج گانه را نوازش می کند و با نوازش احساس لطافت این فصل را دوباره به انسان یادآوری می کند!بو یی خاص و پاییزی حسی متفاوت و منحصر به فرد را به انسان می بخشد!

عطر Gucci Memoire D’Une Odeur عطر پاییزی خاص با بویی خاص برای افرادی خاص!این عطر مناسب فصل پاییز است. با این عطر و بوی منحصر به فرد آن خاص بودن را در این فصل احساس کنید. برای خرید این عطر پاییزی به وب سایت کمپانی مراجعه کنید!

 

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.