مکمل تقویت قوای جنسی

نکات طلایی در مورد انتخاب رنگ موی مناسب زمستان!

نکات طلایی در مورد انتخاب رنگ موی مناسب فصل زمستان!

بسیاری از بانوان دوست دارند که رنگ موی خود را در فصول مختلف سال تغییر دهند و به عبارتی خود را با ویژگی های فصلی مطابقت دهند. یکی از مواردی که تاثیر زیادی در تغییر چهره دارد و در امور زیبایی و مد به آن توجه می شود رنگ مو است. رنگ مو تاریخچه طولانی را گذرانده است تا به شکلی که امروزه شاهد آن هستیم درآمده است. امروزه انواع رنگ مو در بازار موجود که بهترین آنها رنگ مو بدون آمونیاک است. در رنگ موی بدون آمونیاک از روغن های مخصوصی به ویژه روغن آرگان استفاده شده است و همین امر از خشکی مو جلوگیری می کند و سبب می شود رنگ مو جلوه بیشتری داشته باشد.

بسیاری از افراد، به ویژه بانوان، تمایل دارند که رنگ موی مناسب زمستان داشته باشند. همانطور که می دانید در فصل زمستان هوا بسیار سرد است و کارشناسان امور زیبایی پیشنهاد می دهند که بهتر است از المان هایی که نمایی گرم دارند در پوشش و ظاهر استفاده شود، تا حس گرما در این فصل القا شود. در نتیجه؛ یکی از بهترین انواع رنگ موی مناسب زمستان رنگ موهایی است که توناژ قرمزی و قهوه ای دارند.

رنگ موشما می توانید جهت خرید رنگ مو از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

در فصل زمستان کدام رنگ مو را انتخاب کنیم ؟

همانطور که می دانید رنگ قرمز و قهوه ای در دسته بندی رنگ های گرم قرار می گیرند و بهترین رنگ برای فصول سرد سال به شمار می روند. به طور کلی، کارشناسان امور زیبایی و مد بر این امر تاکید می ورزند که رنگ موی فصل مناسب باید در طیف رنگهای زیر باشد:

 • رنگ مو شرابی
 • رنگ مو بلوطی
 • انواع رنگ مو قهوه ای
 • رنگ مو فندقی
 • رنگ مو نسکافه ای
 • رنگ مو مسی
 • رنگ مو عسلی

به این نکته توجه داشته باشید که هرگز از رنگ موی مشکی استفاده نکنید. زیرا پس از آن دیگر نمی توانید هیچ رنگی را بر روی موی خود بگذارید و در این صورت مجبور می شوید رنگ موی مشکی را از روی موی خود ریمو کنید، که اینکار صدمات زیادی را به بافت مو وارد می کند!

همچنین، باید بدانید که رنگ موی طیف بلوند به هیچ عنوان رنگ موی مناسب زمستان نیست! بنابراین هرگز رنگ موی خود را در این فصل به سوی رنگ های روشن و بلوند نبرید و یا مش بلوند انجام ندهید ( البته اگر این موضوع برای کسانی اهمیت دارد که می خواهند با مد پیش بروند).

موارد مهم برای انتخاب رنگ موی مناسب زمستان

موارد مهم برای انتخاب رنگ موی مناسب زمستان

در این قسمت به برخی از نکات طلایی برای انتخاب رنگ موی مناسب زمستان اشاره می کنیم. این نکات به شرح زیر هستند:

 • اگر می خواهید موهایتان تیره باشد، بهتر است از توناژهای قهوه ای تیره استفاده کنید، این توناژها به عنوان بهترین نمونه های رنگ موی مناسب زمستان به شمار می روند.
 • اگر تمایل دارید که بر روی موهای خود لایت داشته داشته باشید، می توانید از لایت های عسلی، نسکافه ای و یا مسی استفاده کنید. این لایت ها برای هر رنگ مویی مناسب هستند.
 • اگر تمایل دارید که برای انتخاب رنگ موی مناسب زمستان، موهای خود را دکلره کنید؛ می توانید به جای توناژ دودی و زیتونی که مناسب فصل زمستان نیستند از دکلره های گلبه ای و هلویی استفاده کنید.
 • اگر پوست برنز دارید، رنگ های مسی، کرم نخودی، زرد سوخته، فندقی و عسلی برای پوست شما بسیار مناسب هستند.

برای تهیه بهترین رنگ مو و محصولات مراقبت از مو به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

رنگ مو گلد اسپانیا سری طبیعی

رنگ مو گلد اسپانیا سری ماهگونی

رنگ مو گلد اسپانیا سری بنفش

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.