مکمل تقویت قوای جنسی

رنگ موی سری m چه ویژگی هایی دارد؟

رنگ موی سری m چه ویژگی هایی دارد؟

رنگ کردن مو همیشه یکی از کارهای جذاب برای بانوان است. با رنگ کردن مو می توان چهره را تغییرات زیادی داد و یا حتی به شکل بازیگر یا کارکتر محبوب فیلم و یا یک سریال تبدیل شد. در گذشته، بانوان برای رنگ کردن موهایشان طیف گسترده ای از رنگ ها را در اختیار نداشتند و تلاش می کردند با ترکیب چند رنگ اصلی رنگ مورد نظر خود را بدست بیاورند. اما با پیشرفت تکنولوژی و شناسایی نیاز بازار، تولید کنندگان رنگ مو به این فکر افتادند تا رنگ هایی با طیف گسترده به بازار عرضه کنند. در نتیجه، آنها می توانستند به بانوان کمک کنند تا بهتر بتوانند موهایشان را به رنگی که دوست دارند درآورند. در این مقاله قصد داریم به معرفی رنگ موی سری m بپردازیم. در پایان این مقاله شناخت کاملی به این طیف رنگی خواهید داشت.

رنگ موی سری m یا رنگ موی طیف زیتونی

رنگ موی سری m یا رنگ موی طیف زیتونی

همانطور که در بالا بدان اشاره کردیم، سازندگان رنگ مو تصمیم گرفتند که رنگ های متنوعی را به بازار عرضه کنند. به همین دلیل برای هر طیف رنگی اختصاری را در نظر گرفتند تا بانوان در شناسایی آنها به مشکل برنخورند. رنگ موی سری m طیف رنگی زیتونی را در بر می گیرد و معمولا این طیف رنگی مات است. کسانی که تمایل دارند رنگ موهایشان توناژ سبز داشته باشد، می توانند از این طیف رنگی استفاده کنند. مشخصه اصلی این طیف رنگی این است که قرمزی مو را از بین می برد.

 

رنگ موشما می توانید جهت خرید رنگ مو از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

انواع متفاوت رنگ موی سری m

وقتی که به کاتولوگ رنگ نگاه می کنید، متوجه می شوید که درردیف رنگ موی سری m اعداد مختلفی ذکر شده است، به طور مثال m1، m2 و موارد دیگر. بهتر است بدانید که این شماره ها درجه تیره و روشنی رنگ مو را مشخص می کنند. هر چقدر که عدد کمتر باشد، رنگ مو تیره تر می شود و هر چقدر که این عدد بیشتر باشد رنگ مو روشن تر می شود. در نتیجه اگر شما رنگ m3  را انتخاب کنید، بدین معناست که می خواهید رنگ موی شما تیره باشد و توناژ زیتونی داشته باشد.

البته در اینجا به این موضوع اشاره می کنیم که اگر موی شما تیره است، توناژ زیتونی در موی تیره به خوبی مشخص نمی شود. زیرا رنگ دانه های موی تیره زیاد هستند و رنگ مو به سختی می تواند رنگ اصلی خود را نشان دهد. در نتیجه فکر نکنید با انتخاب رنگ موی سری m برای موی تیره به همان توناژ زیتونی که در کاتالوگ می بینید، می رسید. این توناژ به پایه موی اصلی برای رنگ کردن بستگی دارد و هر چقدر مو تیره تر باشد، رنگ زیتونی آن کمتر مشخص می شود.

آیا برای رنگ موی سری m باید موی خود را دکلره کنید؟

آیا برای رنگ موی سری m باید موی خود را دکلره کنید؟

این سوال یکی از سوالات رایجی است که بانوان در هنگام رنگ کردن موی خود می پرسند. به طور کلی، اگر شما در رنگ موی سری m رنگ هایی با شماره های پایین را انتخاب کنید، نیازی به دکلره ندارید. اما اگر به طور مثال رنگ موی m8 یا m9 را انتخاب می کنید، باید موی شما دکلره شده باشد. همچنین، اگر شماره های پایین رنگ موی سری m را انتخاب می کنید و می خواهید دقیقا آنچه را که در کاتالوگ می بینید به دست بیاورید باید موی شما دکلره باشد. البته به این موضوع توجه داشته باشید که دکلره برای موهایی است که مشکی و یا تیره هستند. اگر پایه رنگی شما روشن باشد نیازی به دکلره ندارید.

برای رنگ موی سری m از چه واریاسیونی می توان استفاده کرد؟

برای رنگ موی سری m از چه واریاسیونی می توان استفاده کرد؟

همانطور که می دانید، این سری رنگ مو دارای توناژ سبزی است و خود به خود رنگ قرمز را در روی مو از بین می برد. برای از بین بردن توناژ زردی می توانید از واریاسیون دودی و یا نقره ای  استفاده کنید.

مراقبت از موشما می توانید جهت خرید محصولات مراقبت از مو از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

 

برای تهیه بهترین محصولات مو  به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن آن را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع محصولات مو به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

مجله سلامت داروخانه آنلاین محصول زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

مجله سلامت داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

 

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.