مکمل تقویت قوای جنسی

رنگ موی سری طبیعی چه ویژگی هایی دارد؟

نکات طلایی در مورد رنگ موی سری طبیعی !

وقتی صحبت از رنگ مو می شود، دنیایی رنگارنگ در مقابلمان قرار می گیرد. امروزه، تمامی افراد می دانند که دنیای رنگ مو بسیار پیچیده است و تقریبا برای هر سلیقه ای رنگ مویی وجود دارد. به همین دلیل کسانی که می خواهند موهای خود را رنگ کنند، باید تلاش کنند با ویژگی های رنگ موهای مختلف آشنا شوند تا بتوانند بهترین انتخاب را برای موهای خود داشته باشند. یکی از رنگ موهای محبوب رنگ موی سری طبیعی است. همانطور که از نام این رنگ مو مشخص است، این رنگ مو حالتی طبیعی به مو می بخشد و جلوه خاصی را بر روی مو به وجود می آورد. ممکن این سوال برای شما پیش بیاید که این رنگ مو دارای چه ویژگی هایی است که در ادامه تلاش می کنیم به این موضوع بپردازیم.

رنگ موشما می توانید جهت خرید رنگ مو از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

معرفی رنگ موی سری طبیعی

معرفی رنگ موی سری طبیعی

همانطور که در بالا بدان اشاره کردیم رنگ موی سری طبیعی جلوه ای طبیعی بر روی مو به وجود می آورد. این رنگ با حرف اختصاری n نشان داده می شود و به ده رنگ مو تقسیم می شود. تقسیم بندی این رنگ موها به صورت زیر است:

 • N1: سیاه
 • N2: قهوه ای تیره
 • N3: قهوه ای متوسط
 • N4: قهوه ای روشن
 • N5: قهوه ای خیلی روشن
 • N6: بلوند تیره
 • N7: بلوند متوسط
 • N8: بلوند روشن
 • N9: بلوند خیلی روشن
 • N10: بلوند خیلی خیلی روشن

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این رنگ مو این است که رنگهای  آن هیچ توناژی ندارند ( به طور مثال توناژ زیتونی و یا دودی). این رنگ مو به کسانی توصیه می شود که می خواهند رنگ موی طبیعی داشته باشند و هیچ توناژ خاصی در آن استفاده نشده باشد.

رنگ موی سری طبیعی قدرت پوشانندگی موی سفید را دارد!

رنگ موی سری طبیعی قدرت پوشانندگی موی سفید را دارد!

کارشناسان زیبایی توصیه می کنند کسانی که تعداد تار موهای سفید آنها زیاد است، بهتر است از رنگ موی طبیعی برای پوشش موهای خود استفاده کنند. این رنگ موها قدرت پوشانندگی بسیار بالایی دارند. همانطور که می دانید باید این رنگ مو را با اکسیدان ترکیب کنید. روش ترکیب این رنگ مو با اکسیدان به صورت زیر است:

 • رنگ شماره 1 تا 6: اکسیدان 6%
 • رنگ شماره 7 تا 8: اکسیدان 9%
 • رنگ شماره 9 تا 10: اکسیدان 12%

اگر می خواهید از رنگ موی بالاتر از شماره 7 استفاده کنید و همچنین مد نظر شما رنگی است که در کاتالوگ رنگ وجود دارد، باید موهای خود را دکلره کنید. در غیر اینصورت رنگ موی شما به رنگ قهوه ای با قرمزی فراوان متمایل می شود.

آیا رنگ موی سری طبیعی بدون آمونیاک وجود دارد؟

آیا رنگ موی سری طبیعی بدون آمونیاک وجود دارد؟

اگر می خواهید که از رنگ موی سری طبیعی برای پوشش موهای خود استفاده کنید، بهتر است از مدل بدون آمونیاک رنگ مو استفاده کنید. در رنگ موی بدون آمونیاک از روغن های ویژه ای مانند روغن آرگان استفاده شده است. این روغن قدرت رنگ پذیری مو را بالا می برد و نقش موثری در لطافت و درخشندگی مو دارد. به همین دلیل برای حفظ بافت مو و جلوگیری از خشکی و یا تخریب آن بهتر است از رنگ موی سری طبیعی بدون آمونیاک استفاده شود.

برای تهیه بهترین مکملهای دارویی و محصولات مو  به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید!

برای تهیه بهترین مکملهای دارویی و محصولات مو  به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

مجله سلامت داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

رنگ مو گلد اسپانیا سری طبیعی

رنگ مو گلد اسپانیا سری ماهگونی

رنگ مو گلد اسپانیا سری بنفش

رنگ مو گلد اسپانیا سری قهوه ای

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.