مکمل تقویت قوای جنسی

فواید شگفت آور روغن کندر برای پوست!

فواید شگفت آور روغن کندر برای پوست!

حفظ سلامت و زیبایی پوست یکی از نکاتی است که انسانها از زمانی که پا بر این کره خاکی گذاشتند به آن توجه داشته اند. مطالعات باستان شناسی نشان می دهند که درباریان و افراد متولی در زمان های بسیار دور از انواع روغن ها برای حفظ شادابی و طراوت پوست خود استفاده می کردند و این ویژگی هنوز در انسان های قرن بیست و یکم به قدرت خود باقی مانده است. یکی از موادی که سالیان زیادی است به عنوان متریال مهم برای حفظ سلامت پوست مورد استفاده قرار می گیرد روغن کندر است. نگاهی به ترکیبات بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی نشان می دهد که این روغن یکی از محبوب ترین روغن هایی است که برای حفظ شادابی پوست به کار برده می شود. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در مورد فواید روغن کندر بر پوست در اختیار شما قرار دهیم.

ضد جوششما می توانید جهت خرید کرم ضد جوش از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

حفظ سلامت و زیبایی پوست

بی شک یکی از اولین و مهمترین فواید روغن کندر بر پوست حفظ زیبایی و سلامت پوست است. مطالعات متعددی در این زمینه صورت گرفته اند و همگی آنها نشان می دهند که روغن کندر دارای ویژگی های زیر بر روی بافت پوست است:

  • خاصیت ضد التهاب
  • خاصیت ضد پیری
  • آنتی باکتریال قوی
  • سفت کننده پوست

در نتیجه جای تعجب نیست که پس از استفاده از این روغن زیبایی و لطافت پوست افزایش پیدا کند.

روغن کندر و رفع جوش

جوش یکی از ناخوشایندترین اتفاقاتی است که ممکن است برای پوست اتفاق بیافتد. وقتی پوست جوش می زند، تقریبا تمامی افراد دست به کار می شوند تا جوش را از بین ببرند. در این شرایط شما می توانید از روغن کندر برای پوست که جوش زده است استفاده کنید. روغن کندر یک آنتی باکتریال قوی است که عفونت پوست را از بین می برد در نتیجه دیگر پوست جوش نمی زند و یا جوشی که بر روی پوست است از بین می رود.

روغن کندر و جای جوش

بسیاری از محصولات هستند که می توانند جوش را از روی صورت از بین ببرند ولی برای از بین بردن جای جوش موثر نیستند. اما یکی از مواردی که سبب شده است استفاده از روغن کندر برای پوست مورد توجه قرار گیرد اثرات ویژه آن در از بین بردن جوش و جای جوش است. این روغن دارای خواص ترمیم کنندگی است و می تواند بافت پوستی را ترمیم کند و جای جوش را از بین ببرد.

جلوگیری از پیری زودرس پوست

مطالعات نشان داده اند یکی از مواردی که سبب بروز پیری زود رس پوست می شود کاهش رطوبت پوست است. همچنین، رژیم غذایی حاوی غذاهای آماده یا فست فود نیز تاثیر بسیار منفی بر روی پوست دارد. این مواد رادیکال های آزاد پوست را افزایش می دهند و سبب پیری زود رس پوست می گردند. یکی از خواص روغن کندر برای پوست از بین بردن رادیکال های آزاد است. همچنین، این روغن رطوبت مورد نیاز پوست را تامین می کند و از بروز چین و چروک جلوگیری می کند.

روغن کندر برای پوست چرب

روغن کندر برای پوست چرب

شاید برای شما جالب باشد که بدانید شما می توانید از این روغن برای کنترل غدد چربی بر روی پوست استفاده نمایید. این روغن منافذ باز پوست را جمع می کند و به تعادل چربی پوست کمک می نماید. به همین دلیل پس از استفاده از این روغن شادابی را بر روی پوست خود احساس می کنید.

روغن کندر برای پوست خشک

همانطور که این روغن برای پوست چرب مفید است، دارای اثرات زیادی برای پوست خشک است. مطالعات نشان داده اند ترکیب کندر و روغن زیتون بر روی پوست خشک معجزه می کند. شما می توانید چند قطره از روغن کندر را به روغن زیتون اضافه کنید و هر شب بر روی پوست صورت خود ماساژ دهید.

بهبود پسوریازیس و آفتاب سوختگی

یکی از فواید ویژه روغن کندر برای پوست کاهش التهابات پوستی است. در نتیجه این روغن می تواند برای درمان بیماریهای پوستی مانند اگزما و پسوریازیس ( که پوست بسیار ملتهب است) مورد استفاده قرار گیرد. همچنین، با توجه به این موضوع که در فصل تابستان میزان آفتاب سوختگی افزایش پیدا می کند شما می توانید از این روغن به عنوان محصولی ویژه برای درمان آفتاب سوختگی استفاده کنید.

روغن کندر برای لک صورت

یکی از فواید ویژه روغن کندر برای پوست از بین بردن نقاط تیره از روی پوست است. استفاده مکرر از این روغن به روشن سازی پوست کمک می کند و نقش موثری در از بین بردن نقاط تیره و لک دارد.

داروخانه آنلاین، داروخانه ای در منزل شما!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

مجله سلامت داروخانه آنلاین محصولات زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.