مکمل تقویت قوای جنسی

محلول پاک کننده آرایش را در خانه بسازید!

محلول پاک کننده آرایش را در خانه بسازید!

محلول معجزه آسایی به عنوان پاک کننده آرایش وجود دارد که خواص حیرت آوری بر پوست دارد! گر اهل آرایش هستید باید بدانید که پاک کردن آرایش از روی پوست به ویژه در شب از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به حفظ سلامت و درخشندگی پوست کمک می کند.

در بازار برندهای زیادی برای پاک کردن آرایش صورت و پوست وجود دارند.هر کدام از این محصولات ویژگیهای منحصر به فرد خود را دارند. این پاک کننده ها علاوه بر اینکه آرایش را از روی صورت و پوست پاک می کنند، چروک ها و نواحی سیاه دور چشم و پوست را نیز برطرف می کنند.

بسیاری از افراد در کنار این محصولات دوست دارند پاک کننده آرایش خانگی را نیز امتحان کنند. اکنون می خواهیم دستور ساخت یک محلول پاک کننده آرایش برای پوست را به شما بدهیم!

دستور پاک کننده آرایش صورت !

دستور پاک کننده آرایش صورت !

این دستور شامل سه ترکیب با تاثیرات فوق العاده بر روی پوست است:

  • روغن نارگیل 
  • روغن بادام شیرین 
  • ویتامین E 

این ترکیبات تمامی آرایش را از روی صورت و پوست پاک می کنند؛باکتری و کثیفی موجود در پوست را از بین می برند؛ به پوست آبرسانی می کنند و مواد مغذی مورد نیاز پوست را تامین می کنند. این ترکیبات دارای آنتی اکسیدانهایی مانند ویتامین E و K  هستند؛و پوست را درخشان می کنند؛همچنین با گشاد کردن رگهای خونی نواحی تیره پوست را بهبود می بخشند؛و جریان خون را بالا می برند. 

این حجم از ویتامینها و آنتی اکسیدان ها رادیکالهای آزاد پوست را از بین می برندو از پیر شدن پوست محافظت می کنند. این ترکیبات دارای فیتوسترول و نیاسینامید هستند که پوست را روشن می کنند و کلاژن سازی را تحریک می کنند. همچنین این ترکیبات دارای خاصیت ضد تورمی هستند و پف صورت و پوست را از بین می برند. نکته بسیار مهم!  برای ساخت این محلول معجزه آسا بهتر است از روغن های ارگانیک استفاده کنید.

مواد مورد نیاز برای ساخت پاک کننده آرایش:

  • چهار قاشق غذاخوری روغن نارگیل
  • سه قاشق چایخوری روغن بادام شیرین
  • دو قاشق چایخوری ویتامین E

این روغنها را در یک ظرف بایکدیگر ترکیب کنید. حتما از ظرف شیشه ای استفاده کنید. مقدار کمی از این روغن را به پوست خود بزنید. با یک پد کتانی صورت و پوست خود را پاک کنید. سپس صورت و پوست را با آب گرم بشویید. شستشو با آب گرم باقی مانده آرایش را (که احتمال می دهیم بر روی صورت باشد) نیز از بین می برد؛اکنون پوست شما تمیز و درخشان است. از پوست تمیز و درخشان لذت ببرید!

 

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.