راز داشتن پوست صاف و درخشان زنان چینی در چیست؟

راز داشتن پوست صاف و درخشان زنان چینی در چیست؟

پوست صاف و درخشان  زنان چینی هزاران سال است که مورد توجه قرار گرفته است.جای هیچ تعجبی نیست اگر بگوییم آنها به رژیم پوستی خود اهمیت زیادی می دهند.

حتی تا به امروز آنها از روشها و عادات زیبایی خاصی پیروی می کنند که تاریخ دقیق آنها دیگر مشخص نیست. هر فردی که به زیبایی خود اهمیت می دهد، علاقه خواهد داشت که با این راهکارها آشنا شود. در این مقاله با این راهکارها و یا بهتر است بگویم با رازهای داشتن پوست صاف زنا چینی آشنا می شویم.

استفاده از تونر برنج راهی برای داشتن پوست صاف!

قرنهاست زنان چینی از آب برنج به عنوان تونری برای شستشوی پوشت شان استفاده می کنند. برای بدست آوردن آب برنج، برنج را در آب خیس می دهند تا آب سیری رنگ بشود. پارچه ای کتانی در این آب می اندازند تا آب را به خود جذب کند سپس آن را بر روی صورت خود می گذارند. نوشیدن چای راهی برای داشتن پوست صاف!

چینی ها قسم خورده اند که چای سفید و سبز را به دلیل خاصیت ضد چروک و کاهش وزن آن همیشه مصرف کنند. آنها قرنهاست که در مورد تاثیرات چای مطالعه کرده اند و چای همیشه نقش مهمی در رژیم های زیبایی آنها بازی می کند.

چای دارای آنتی اکسیدانهای زیادی است که از پیری پوست جلوگیری به عمل می آورد و کمک می کند پوست صاف داشته باشید. همچنین برخی از چای ها متابولیسم بدن را افزایش می دهند و به کاهش وزن کمک می کنند.

چای نه تنها یک نوشیدنی لذیذ است بلکه تاثیرات زیادی بر سلامتی دارد .اما باید بدانید در نوشیدن چای مانند تمامی خوردنی ها و نوشیدنی ها باید تعادل را حفظ کنید.

ماسک لوبیای مونگ راهی برای داشتن پوست صاف!

قرنهاست لوبیای مونگ برای ساختن ماسک های صورت مورد استفاده قرار می گیرد. تنها حکمران زن در طول تاریخ چین، امپراطور وو، برای زیبایی خیره کننده اش مشهور بود! راز این زیبایی استفاده از لوبیای مونگ بود. بر طبق افسانه او تا سن 80 سالگی پوست صاف و بدون چروک داشت.

برای تهیه ماسک مونگ، لوبیای مونگ را خرد کنید و کمی آب به آن بیافزایید تا خمیری بدست آید. سپس این خمیر را به صورت خود بمالید و اجازه دهید نیم ساعت بماند. این ماسک پف صورت را می خوابند و آکنه ها را از بین می برد.این ترکیب صافی و درخشندگی خاصی را برای شما به ارمغان می آورد.

استفاده از «گوجی بری» برای داشتن پوست صاف!

گوجی بری میوه ای از خانواده توت هاست . این میوه یک گیاه دارویی است که ریشه در چین باستان دارد.سالیان سال است که گوجی بری در رژیم زیبایی زنان چینی وجود دارد. گوجی بری ها سرشار از آنتی اکسیدان مانند ویتامین C، بتا-کربونات هستند.در نتیجه چروکهای صورت را که از طریق آلوده کننده ها ایجاد می شود از بین می برند.آنها همچین به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک میکنند و سم را از بدن خارج می کنند. گوجی بری به شما کمک می کند پوست صاف داشته باشید و از زیبایی خود لذت ببرید.

ماساژ صورت روشی فوق العاده برای داشتن پوست صاف!

ماساژ پوست صورت در چین یک رسم قدیمی و محبوب است. ماساژ منظم صورت و بدن به بهبود جریان خون در بدن کمک می کند و پف بدن را می خواباند و تولید سلولی را ارتقا می بخشد.

تکنیک گوآشا یک تکنیک درمانی صورت است که با قرار گرفتن سنگ گوآشا در بخش های خاصی از صورت سموم بدن را از غدد لنفاوی خارج می شود؛و همین امر سبب می شود پوست صاف و شادابی داشته باشید. در این روش پوست لیفتینگ  می شود. این تکنیک در چین باستان مورد استفاده قرار می گرفته است و امروزه اثرات آن اثبات شده است.

جراحی و یا تزریق صورت تنها راه حل برای لیفت صورت نیستند. ماساژ صورت با استفاده از تکنیک گوآشا به شما کمک میکند پوست صاف و درخشان را تجربه کنید. همانطور که می دانید جراحی و یا تزریق اثرات بدی بر روی بدن دارند.مواد بیهوشی که در طول جراحی به بدن تزریق می شود بر کبد تاثیر می گذارند.

گوآشا ابزاری صاف است که در راستای خطوط صورت قرار می گیرد و سموم بدن را از سیستم لنفاوی خارج می کند. گوآشا یک تکنیک درمانی در چین باستان بوده است که امروزه اثرات درمانی آن ثابت شده است.

گوآشا چیست و چگونه پوست را صاف و درخشان می کند؟

گوآشا چیست و چگونه پوست را صاف و درخشان می کند؟

اگر به هزاران سال پیش بازگردیم متوجه می شویم که گوآشا یک تکینک درمانی است که مدتها مورد استفاده قرار گرفته است. دانا به ما می گوید: «گوآشا یک درمان آرام بخش است، در این درمان از حرکتهای خاصی برای ماساژ استفاده می شود و خطوط و نقاط انرژی بخش صورت دستکاری و تحریک می شوند. ماساژ به وسیله گوآشا به غدد لنفاوی کمک می کند سموم ذخیره شده در بدن را آزاد کند. بافتهای صورت تحت تاثیر این تنش قرار می گیرند و همین امر سبب لیفت صورت و پوست می شود، در نتیجه پوست صاف و درخشان را تجربه می کنید » تکنیک گوآشا به وسیله سنگی به نام گوآشا انجام می شود.این سنگ دارای انواع و سایزهای متفاوتی است و از مواد متنوعی ساخته شده است.

برندگان مسابقه کمپانی اورال مشخص شدند!

مزایای این تکنیک درمانی چیست؟

استفاده مستمر از تکنیک درمانی گوآشا سبب می شود مشکلات زیر درمان شوند:

 • خطوط و چروکهای عمیق پوست
 • افتادگی پوست
 • آکنه
 • تولید بیش از اندازه رنگدانه ها
 • خطوط تیره و پف زیر چشم

گوآشا عضلات صورت را تقویت می کند.آنها را آرام می کند و سبب لیفت صورت می شود. پوست صاف و درخشان یکی از اثران حیرت آور این روش درمانی است. کسانی که از گوآشا استفاده کرده باشند به آن اعتیاد پیدا می کنند. نتایج این تکنیک بعد از استفاده به سرعت قابل مشاهده هستند. می توانید این کار را خودتان در خانه انجام دهید.

چگونه ابزار مناسب تکنیک گوآشا را برای داشتن پوست صاف انتخاب کنیم؟

گوآشا یک سنگ است که بر روی پوست صورت قرار می گیرد. ممکن است بگویید سنگ سنگ است و مهم نیست از چه سنگی برای پوست استفاده می کنید. اما باید بدانید که نوع سنگ در این روش درمانی برای پوست مهم است.سنگ سفید جیده و سنگ سبز گوآشا دو سنگ بسیار مهم هستند. اگر می خواهید پوست صاف داشته باشید باید به این نکات توجه کنید. گوآشا به شما کمک می کند پوست صاف و درخشان را تجربه کنید!

گوآشا آکنه های صورت و پوست را درمان می کند:

اگر پوست شما مستعد به آکنه است از این تکنیک استفاده کنید. این تکنیک باعث می شود سموم راکد بدن از غدد لنفاوی خارج شوند و در نتیجه آکنه ها از بین می روند.

گوآشا خطوط تیره پوست را از بین می برد:

 خطوط روی پوست که منشا ژنتیکی دارند و یا در اثر گردش ضعیف خون و یا سبک زندگی نادرست به وجود آمده‌اند.با استفاده از این تکنیک قابل درمان هستند. جریان ضعیف خون، کم خوابی، استرس، ازدست رفتن آب پوست و استفاده از الکل می توانند باعث پیدایش این  خطوط در روی صورت شوند!گوآشا پف صورت را می خواباند و در طول زمان این خطوط را درمان میکند. در نتیجه پوست صاف و درخشان می شود.

گوآشا سیستم ایمنی بدن را بهبود می بخشد:

این تکنیک سیستم جریان خون را در بدن بهبود می بخشد و درد عضلات و مفاصل را از بین می برد. گوآشا جریان خون را در بدن زیاد می کند و این امر به بهبود سلامت عموم بدن کمک  می کند. زیرا اکسیژن به طور موثر به تمام ارگان های بدن می رسد. گوآشا سیستم ایمنی بدن را با خروج باکتری و سموم بدن از غدد لنفاوی افزایش می دهد. وقتی سموم از بدن خارج می شوند پوست صاف می شود.

مواردی که در تکنیک گوآشا برای داشتن پوست صاف باید در نظر داشته باشید!

مرحله یک: آبرسانی: قبل و بعد از این تکنیک آب زیادی بنوشید!

مرحله دوم: صورت خود را آماده کنید: بعد از آنکه پوست خود را تمیز کردید؛صورت خود را چرب کنید و یا سرم صورت بزنید!

مرحله سوم: از گردن شروع کنید: همیشه این تکنیک را از گردن خود شروع کنید. اینکار سبب می شود انرژی وارد صورت شما شود!

مرحله چهارم: صورت خود را تکان دهید: هنگامی که گردن خود را ماساژ دادید، به طرف صورت خود بروید و کار را از فک رو به بالا شروع کنید.

اینکار را تا زیر چشمها، پلکها و پیشانی انجام دهید! این درمان را دست کم دو تا پنج بار در هفته انجام دهید.

ماسکی خانگی برای رفع ترکهای پوستی و داشتن پوست صاف!

ترکهای پوستی نوعی اسکار هستند که به مرور زمان از بین می روند ولی به طور کامل ناپدید نمی شوند.  یکی از موارد که می تواند به زیبایی پوست لطمه وارد کند بروز این ترکهاست. این ترکها در زمان بارداری و معمولا در سه ماه آخر در ناحیه شکم پدیدار می شوند.همچنین چاق ولاغر شدن نیز سبب بروز این ترکها می شود. این ترکها می توانند بر روی:

 • شکم
 • پستانها
 • ران
 • لگن
 • کمر
 • باسن

به وجود بیایند. محصولات آرایشی و بهداشتی و تکنیک های متنوعی برای از بین بردن این ترکها وجود دارد.اما در اینجا تصمیم داریم طرز تهیه یک ماسک خانگی و حیرت آور را آموزش بدهیم. شروع کنیم؟!

ماسک خانگی و حیرت آور برای رفع ترکهای پوست و داشتن پوست صاف!

برای ساخت این ماسک به مواد زیر نیاز دارید:

 • نصف لیمو؛
 • شکر طبیعی و قهوه ای 2 قاشق غذاخوری؛
 • روغن نارگیل 1 قاشق غذا خوری.

لیمو سرشار از آنتی اکسیدان است و سبب روشن شدن پوست می شود. شکر طبیعی و قهوه ای خاصیت لایه برداری دارد. روغن نارگیل پوست را بازسازی می کند. این مواد را با یکدیگر مخلوط کنید و سپس بر روی ترک ها بمالید. اگر می توانید، برای بالا بردن اثر این ماسک، محل را با این خمیر ماساژ دهید.

اجازه دهید این خمیر 8 ساعت بر روی محل بماند. اگر اینکار برای شما امکان پذیر نیست می توانید 1 تا دو ساعت این خمیر را در محل ترک بگذارید. اینکار را حداقل ماهی یکبار امتحان کنید. به زودی تغییر را احساس خواهید کرد. استفاده از این ماسک به شما کمک می کند پوست صاف و درخشان داشته باشید و از زیبایی لذت ببرید.

برای تهیه محصولات پوستی به کجا مراجعه کنیم؟

برای خرید محصولات مراقبت از پوست، درمان پوست و مراقبت از مو می توانید به  به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.