مکمل تقویت قوای جنسی

چه کسانی می توانند از اسپری ضد تعریق استفاده کنند؟

چه کسانی می توانند از اسپری ضد تعریق استفاده کنند؟

اسپری ضد تعریق یکی از محصولاتی است که استفاده از آن به ویژه در روزهای گرم سال مورد توجه قرار دارد. این محصول به گونه ای طراحی شده است که می تواند بوی عرق را از بین ببرد و این موضوع اثر مهمی در تعاملات اجتماعی دارد. این محصول در اولین روزهایی که به بازار عرضه گردید با استقبال زیادی رو به رو شد.

زیرا بوی عرق یکی از مواردی است که می تواند به شدت بر روابط اجتماعی اثر بگذارد و حتی باعث افت پرستیژ کاری گردد. اما کم کم شکایت هایی مبنی بر سرطان زا بودن این محصولات مطرح شد. به همین دلیل سازندگان این اسپری ها تلاش کردند تا کیفیت محصولات خود را ارتقا دهند و امروزه محصولاتی که در بازار وجود دارند هیچ گونه مشکلی را برای سلامتی به همراه ندارند!

baner 2شما می توانید جهت خرید اسپری ضد تعریق از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

تاریخچه استفاده از اسپری ضد تعریق

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که این محصول اولین بار چه موقع به بازار عرضه شد! بهتر است بدانید این محصول اولین بار در سال 1888 توسط یک مخترع آمریکایی به نام ادنا مورفی در فیلادلفیا پنسیلوانیا به دنیا معرفی گردد. اولین برند تجاری، با نام Everdry، برای تولید انبوه این محصول در سال 1903 پایه گذاری گردید. فرمولاسیون این اسپری توسط ژول مونتنیر در 28 ژانویه 1941 ثبت گردید. در نتیجه همانطور که می دانید این محصول سابقه طولانی دارد و همواره مورد توجه قرار دارد.

اسپری ضد تعریق چیست؟

کوتاه ترین پاسخ به این سوال این است که این اسپری از انتشار بوی بد عرق جلوگیری می کند و این موضوع امنیت خاطر را برای مصرف کنندگان به همراه دارد. عمکلرد این اسپری ها بدین صورت است که غدد عرق را در زیر بغل پوشش می دهد و همین امر از بوی بد عرق پیشگیری می کند. اگر از اسپری های دیگر برای کاهش بوی بد عرق استفاده کنید، ممکن است بر روی لباس شما لک بیاندازنند. اما این اسپری بر روی لباس لک نمی اندازد و همین موضوع سبب شده است که استفاده از آن مورد توجه قرار گیرد.

اسپری ضد تعریق مردانه رکسونا مدل Xtra Coolrexona4

آیا اسپری ضد تعریق معطر است؟

یکی از سوالات پرتکرار کسانی که می خواهند این اسپری را خریداری کنند در این زمینه است که آیا این محصولات معطر هستند! بهتر است بدانید وقتی این محصولات برای اولین بار به بازار عرضه شدند هیچ بویی نداشتند و هدف اصلی آنها جلوگیری از بوی بد عرق بود. اما این اسپری ها، مانند تمامی محصولات دیگر آرایشی و بهداشتی سیر تکاملی را طی کرده اند، و بسیاری از این محصولات بوی مطبوعی دارند. بنابراین، اگر می خواهید محصول شما بوی خوبی بدهد، باید قبل از خرید این ویژگی را بررسی کنید که آیا بو دارد یا خیر!

این اسپری ها فاقد آلومینیوم هستند!

در گذشته یکی از موادی که در ترکیب این محصولات به کار می رفت آلومینیوم بود و همین امر سبب می شد که این محصولات به مرور زمان باعث ابتلا به سرطان های مختلف شوند. اما تولید کنندگان امروزی به این موضوع پی برده اند و دیگر در تولید اسپری هایشان از مواد سرطان زا از جمله آلومینیوم استفاده نمی کنند. اگر شما اسپری های خود را از برندهای معتبر تهیه کنید، می توانید اطمینان خاطر داشته باشید که این محصولات هیچ گونه ضرری را برای سلامتی ندارند. همچنین، می توانید قبل از خرید ترکیبات به کار رفته در این اسپری ها را بررسی کنید و پس از اطمینان کامل اقدام به خرید نمایید!

 

اسپری ضد تعریق زنانه رکسونا مدل Invisible Black +Whirexona2

اسپری ضد تعریق برای چه کسانی مناسب است؟

همانطور که می دانید محصولات ضد تعریق شامل موارد متعددی از جمله مام های صابونی، ژلی و فومی می شوند. به همین دلیل ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که کدام یک از این محصولات برای شما مناسب هستند. بهتر است بدانید که اسپری ها برای کسانی مفید هستند که به طور متوسط یا خفیف عرق می کنند. اما اگر شما جز آن دسته افرادی هستید که عرق زیادی می کنید، بی شک استفاده از مام و یا ژل گزینه بسیار بهتری است.

روش نگهداری از اسپری

اگر می خواهید از اسپری ضد تعریق استفاده کنید، باید بدانید که روش نگهداری از آنها بسیار ساده است. با توجه به این موضوع که این اسپری ها هیچ گونه تماسی با سطح پوست ندارند، تا هر زمان که مایع درون آنها وجود دارد می توان از آن استفاده کرد. اما اگر از مام یا ژل استفاده کنید و پوست شما کثیف و آلوده باشد، این آلودگی می تواند به مام و یا ژل انتقال پیدا کند و زمینه ساز رشد باکتری ها شود.

بهترین اسپری ضد تعریق

بسیاری از افراد به دنبال بهترین اسپری برای کنترل عرق و جلوگیری از بوی بد هستند. برخی از محصولات پرطرفدار بازار به شرح زیر هستند:

  • اسپری ضد تعریق رکسونا
  • اسپری ضد تعریق نیوا
  • اسپری ضد تعریق داو

اگر به دنبال بهترین اسپری های خارجی و داخلی هستید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

اسپری stay fresh رکسوناstay fresh

سوالات پرتکرار در مورد اسپری ضد تعریق

در این قسمت تلاش می کنیم تا به سوالات پرتکرار شما در مورد این اسپری پاسخ دهیم.

آیا می توان به طور مداوم از این اسپری استفاده کرد؟

مطالعات نشان می دهند که استفاده مداوم از این اسپری می تواند سبب بروز واکنش های شدید پوستی و یا آسم شود. به همین دلیل توصیه می شود پس از مدتی استفاده، برای یک دوره از آن استفاده نکنید، و سپس دوباره استفاده از آن را آغاز کنید.

روزانه چقدر باید از این اسپری استفاده کنیم؟

کارشناسان توصیه می کنند که روزانه یک بار از این اسپری استفاده کنید.

این اسپری را بعد از عرق بزنم یا قبل از عرق؟

برای نتیجه گیری بهتر از این اسپری، آن را هر روز صبح قبل از شروع کار و یا فعالیت استفاده کنید.

مجله سلامت داروخانه آنلاین محصولات زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.