مکمل تقویت قوای جنسی

راز زیبایی پوست زنان کره ای در چیست؟

پنج روش کره ای برای حفظ سلامتی پوست!

سلامت پوست از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا این ارگان حیاتی مانع اولیه و دفاعی در برابر ورود میکروبها و مواد آلاینده به بدن است.

بنابراین اهمیت به سلامت آن بسیار مهم است. زیرا با اینکار از ارگان های داخلی بدن محافظت می کنیم و از بروز بیماری های مختلف جلوگیری به عمل می آوریم.

مسئله بعدی در حفظ سلامت پوست این است که زیبایی پوست تاثیر بسزایی در زیبایی چهره دارد و زیبایی چهره اثرات زیادی بر موفقیت در محیط اجتماعی دارد.

تا به حال برای حفظ سلامت پوست راهکارهای مختلفی پیشنهاد شده است و کمپانی های آرایشی و بهداشتی محصولات زیادی را به بازار عرضه کرده اند.

در این میان استفاده از ماسک های طبیعی نیز اهمیت زیادی دارد و بسیاری از افراد این موضوع را در صدر کارهای زیبایی خود قرار می دهند.

کشور کره پیشینه خوبی در امور سلامت پوست دارد. در این کشور، تنها استفاده از محصولات پوستی سبب درخشش پوست نمی شوند. بلکه موارد دیگری نیز وجود دارد که سبب می شود این افراد پوست های زیبا و درخشانی داشته باشند.

این حرف به چه معناست؟ ماساژ صورت مهم ترین تکنیک حفظ سلامتی پوست است. این کار سبب می شود مواد مختلف سریعتر جذب پوست شوند و همین امر از پیری زودرس صورت جلوگیری به عمل می آورد.

در ادامه به برخی از این راهکارها اشاره می کنیم که به شادابی هر چه بیشتر صورت  کمک می کنند.

برای حفظ سلامت پوست، به خوبی آن را تمیز کنید!

برای حفظ سلامت پوست، به خوبی آن را تمیز کنید!

همانطور که می دانید آرایش معمولا از صبح تا شب بر روی صورت می ماند و همین امر به سلامت پوست آسیب وارد می کند. برای جلوگیری از این امر باید به خوبی مواد آرایشی از روی صورت پاک شوند و سپس ماسک و یا آب رسان بر روی پوست زده شود.

وقتی در حال تمیز کردن پوست صورت خود هستید، به مدت یک دقیقه، به آرامی مایع تمیز کننده را روی صورت خود رو به بالا ماساژ دهید. سپس هنگامی که می خواهید صورت خود را با آب بشویید، به جای اینکه پوست خود را بمالید آب را تنها به صورت خود بپاشید.

این امر بسیار مهم است. زیرا ماساژ صورت با مایع تمیز کننده صورت سبب می شود مواد آرایشی به آرامی از پوست صورت خارج شوند و همچنین خون به خوبی در صورت جریان پیدا پیدا کند.

برای شستشوی کف صورت نیازی نیست آب را به شدت بر روی صورت خود بزنید. به آرامی آب را به صورت خود بزنید تا کف از روی صورت شما شسته شود.

برای حفظ سلامت پوست، به خوبی آن را تمیز کنید!

برای حفظ سلامت پوست، استفاده از حوله را کنار بگذارید!

کریستین موسس کمپانی SHE-O، که یکی از برندهای کی-بیوتی است، می گوید:

« بعد از اینکه شستشوی پوست صورت خود را تمام کردید، صورت خود را با حوله خشک نکنید. استفاده از حوله سبب ایجاد اصطکاک و مالش روی پوست می شود، در حالیکه پوست باید با ملایمت خشک شود.

بعد از پاشیدن آب بر روی صورت، بر روی پوست خود ضربه های آرام و سریع بزنید، اجازه دهید صورت کمی مرطوب بماند تا این رطوبت جذب پوست شود»

این نکته در حفظ سلامت پوست بسیار با اهمیت است. زیرا استفاده مدام از حوله با روشی نامناسب سبب می شود پوست صورت به مروز زمان خشن شود و رطوبت خود را از دست بدهد.

برای حفظ سلامت پوست، از کرم های آب رسان استفاده کنید!

برای حفظ سلامت پوست، از کرم های آب رسان استفاده کنید!

این نکته یکی از مهم ترین نکاتی است که در حفظ سلامت پوست معجزه می کند. کرم های آب رسان مانند کتاب مقدس برای پوست عمل می کنند.

آب رسان سبب می شود پوست درخشان و براق باشد. همچنین از بروز چین و چروک و پیری زود رس پوست جلوگیری به عمل می آورد. آب رسان رطوبت را از محیط اطراف می گیرد و وارد پوست می کند و همین امر به جوانسازی آن کمک شایانی می کند.

بنابراین اگر به زیبایی صورت خود اهمیت می دهید هرگز استفاده از آب رسان را کنار نگذارید. آب رسان را مانند وعده های غذایی به رژیم زیبایی خود بیافزاید.

در روش کره ای برای حفظ سلامت پوست از روش-7 استفاده می کنند، این روش چیست؟ 7 نوبت تونر آب رسان را به طور متوالی بر روی پوست خود بگذارید تا به پوست شما آب رسانی شود.

برای حفظ سلامت پوست، ضربه های آرام و سریع به پوست بزنید

برای حفظ سلامت پوست، ضربه های آرام و سریع به پوست بزنید، اما پوست را مالش ندهید!

ضربه های آرام و سریع به پوست یکی از روشهای مراقبت پوست است. به آرامی با پوست خود برخورد کنید. این ضربه ها سبب می شوند خون در صورت گردش یابد و موادی که روی پوست هستند، عمیقا جذب شوند.

گردش خون بر روی صورت اهمیت زیادی دارد و به حفظ جوانسازی و زیبایی پوست کمک زیادی می کند.

به طور مثال هنگامی که سرم پوست را به صورت خود می زنید، آن را آرام به روی صورت بمالید. سپس ضربه های آرام و سریع به پوست بزنید تا ویژگی های آب رسان محصولات را بیشتر کنید!

اگر گردش خون بر روی صورت شما افزایش پیدا کند از بروز حلقه سیاه دور چشم جلوگیری به عمل می آورید و همین امر به کاهش چین و چروک نیز کمک شایانی می کند.

برای حفظ سلامت پوست،  از کوکتل سلامت پوست استفاده کنید!

برای حفظ سلامت پوست،  از کوکتل سلامت پوست استفاده کنید!

همانطور که پیشتر بدان اشاره کردیم آب رسانها برای حفظ سلامت پوست بسیار مهم هستند. زیرا رطوبت مورد نیاز پوست را تامین می کنند و  همین امر از بروز چین و چروک و پیری زود رس جلوگیری به عمل می آورد.

همچنین استفاده از آب رسانها سبب می شود پوست درخشان و براق باشد و همین امر بر زیبایی چهره اثر زیادی می گذارد. در کنار استفاده از آب رسانها، سرم های پوستی نیز محصولاتی هستند که باید به رژیم زیبایی خود بیافزایید.

سرم ها سرشار از مواد مغذی مورد نیاز پوست هستند و همین امر سبب می شود پوست مواد مورد نیاز خود را جذب کند و زیباتر باقی بماند.

برای حفظ سلامت پوست، استفا از سرم های پوست را دوبرابر کنید. زیرا اینکار سبب می شود که مواد مورد نیاز پوست شما تامین شوند. برای اینکار، کمی سرم را بر روی کف دست خود بریزید و روی صورت خود بزنید!

سعی کنید در طول روز چندین بار از سرم ها استفاده کنید.

نکات پایانی 

سلامت پوست از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا این ارگان حیاتی مانع اولیه و دفاعی در برابر ورود میکروب‌ها و مواد آلاینده به بدن است. زیبایی پوست تأثیر بسزایی در زیبایی چهره دارد و به موفقیت در محیط اجتماعی کمک می‌کند. برای حفظ سلامت و زیبایی پوست، راهکارهای مختلفی پیشنهاد شده است که برخی از آن‌ها شامل استفاده از ماسک‌های طبیعی و محصولات پوستی می‌باشد.

یکی از مهم‌ترین تکنیک‌ها برای حفظ سلامت پوست، ماساژ صورت است که باعث جذب بهتر مواد و جلوگیری از پیری زودرس می‌شود. همچنین، تمیز کردن صحیح پوست، استفاده از حوله با ملایمت، استفاده منظم از کرم‌های آبرسان و سرم‌های پوستی از دیگر نکات مهم هستند. این روش‌ها به جوان‌سازی، درخشش و زیبایی پوست کمک می‌کنند و از بروز چین و چروک جلوگیری می‌نمایند. در نهایت، به توصیه‌های کره‌ای‌ها توجه کنید و از روش‌های آن‌ها برای داشتن پوستی سالم و زیبا استفاده کنید.

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.