مکمل تقویت قوای جنسی

انواع مشکل جنسی که نیاز به مشاوره دارند!

انواع مشکل جنسی که نیاز به مشاوره دارند!

مشکل جنسی امری شایع است و به دلایل مختلفی رخ میدهد. در اکثر موارد، این مشکلات مربوط به  سختی ها یا چالش های زندگی است. مثلا اگر مضطرب هستید و دغدغه ی زیادی دارید، دلتان نمی خواهد رابطه ی جنسی برقرار کنید یا به کسی نزدیک شوید. این مشکل معمولا خفیف و کوتاه مدت است و با تغییر میزان استرس از بین می رود. مشکلات پیچیده و شدید تر تاثیر عمیق و بلند مدت بر روی روابط جنسی می گذارد که باید برای درمان آن اقدام شود.

تقویت قوای جنسی آقایان

شما می توانید جهت خرید مکمل تقویت قوای جنسی از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

به چه مواردی مشکل جنسی گفته می شود؟

به طیف گسترده ای از مشکلات که قبل، حین یا بعد از رابطه جنسی رخ میدهند، مشکل جنسی یا اختلال جنسی گفته می شود. توالی تغییرات عاطفی و فیزیکی که هنگام برانگیختگی جنسی و مشارکت در فعالیت تحریک کننده، مثل خودارضایی یا دخول رخ می دهد) چرخه واکنش جنسی نام دارد که شامل چهار مرحله است:

 • هیجان
 • فلات
 • ارگاسم
 • آرامش

واکنش نشان ندادن بدن در حین یک یا چند وضعیت علامت بروز مشکل است. کیت کمپبل، تراپیست سکس و نویسنده کتاب راهنمای سکس و صمیمیت، درمورد اهمیت سکس نظر میدهد.

چه عواملی باعث بروز مشکلات جنسی می شود؟

عوامل متعددی منجر به بروز مشکل جنسی و یا اختلال جنسی می شوند. معمولا، ترکیبی از مشکلات جسمانی، عاطفی،
روانشناختی و موقعیتی زمینه ساز بروز این مشکل می شوند که به شرح زیرند:

 • عوامل جسمانی: معلولیت، بیماری یا مشکلات بلندمدت نظیر دیابت، بیماری قلبی، اعتیاد به مواد یا الکل.
 • عوامل روانشناختی: بسیاری از اختلالات روانی بر نیاز و واکنش های جنسی تاثیر منفی می گذارند. این موارد می توانند شامل اضطراب، افسردگی، استرس و غیره باشند.
 • عوامل عاطفی: احساس خیانت، نارضایتی در رابطه یا اندوهی که رفع نشده تاثیر زیانباری دارد. پایین بودن عزت نفس نیز بر میزان میل و خواسته جنسی تاثیر منفی می گذارد. تجربه سوء استفاده ی جنسی در گذشته هم بیشتر از آنچه تصور می کنید موثر است و درنهایت احساس می کنید نمی توانید کاملا وارد رابطه ی جنسی شوید یا از آن لذت ببرید.
 • عوامل موقعیتی: تغییر در روتین روزمره، وضعیت یا شرایط زندگی  منجر به بروز مشکلات جنسی می شود. مثلا، اگر اخیرا نقل مکان کرده اید، مشکل مالی دارید یا صاحب فرزند شده اید، این موارد روی عملکرد جنسی تاثیر جدی می گذارند.

اختلال ارگاسم یک مشکل جنسی شدید است

اختلال ارگاسم، یک مشکل جنسی زنانه و رایج!

مطالعات نشان داده اند که از هر چهار خانم یک نفر در یک مرحله از زندگی برای رسیدن به ارگاسم دچار مشکل می شود و شاید 25 تا 35 در صد  از بانوان هرگز ارگاسم را تجربه نکرده باشند. اگرچه بسیاری از زنان برای لذت بردن از سکس به ارگاسم نیاز ندارند، اما ناتوانی در به ارگاسم رسیدن برای برخی از زنان و شریک آنها آزار دهنده است.

دلایل به ارگاسم نرسیدن زنان می تواند شامل عوامل متعددی از جمله عوامل عصبی، مسائل پزشکی و یا مسائل عمیق روانشناختی، مشکلات عروقی یا هورمونی و مصرف دارو باشد که باعث بروز مشکل در ارگاسم می شود. از طرفی، بعضی از زنان از سکس و برانگیختگی جنسی واهمه دارند (اغلب از اینکه کنترل خود را از دست بدهند می ترسند) و بعضی دیگر از رابطه و تحریکات جنسی شریک خود راضی نیستند. اختلالات روحی و روانی مانند افسردگی یا تجربه سانحه در گذشته هم باعث سبب بروز مشکل جنسی نرسیدن به ارگاسم می شود.

مشکل انزال، یک مشکل جنسی مردانه

مشکل انزال یکی از مشکلات جنسی بسیار شایع است و انواع متفاوتی دارد:

 • انزال زودهنگام: در این شرایط، فرد در هنگام دخول خیلی زود به انزال می رسد. میانگین زمان انزال پنج دقیقه در نظر گرفته می شود. بنابراین اگر فرد قبل یا ظرف یک دقیقه به انزال برسد، دچار این مشکل است.
 • دیرانزالی: به تاخیر در انزال یا عدم انزال حین برقراری رابطه  جنسی اطلاق می شود. این وضعیت اختلال ارگاسم مردان هم نامیده می شود.
 • انزال معکوس: این وضعیت که از همه نادر تر است زمانی اتفاق میافتد که اسپرم به جای خروج از مجرای ادرار و سر آلت به عقب و مثانه برمیگردد. در این حالت فرد به ارگاسم میرسد اما منی کم است یا دیده نمیشود.

روش های درمان مشکل جنسی چیست؟

روش های درمان مشکل جنسی چیست؟

اولین قدم برای درمان این است که برای ملاقات با پزشک عمومی خود نوبت بگیرید تا وضعیت شما تشخیص داده شود و روش های مناسب درمانی بررسی شوند. پزشک برای تعیین علت مشکل جنسی سوالاتی درمورد سابقه  اجتماعی، جنسی و پزشکی می پرسد. برای تشخیص علل فیزیکی نیز آزمایش تجویز می شود تا داروی مخصوص به آن ارائه گردد.

دومین اقدام برای حل مشکل زوج هایی که دچار مشکل جنسی هستند سکس درمانی توسط روانشناس یا روانپزشک است (که با عنوان روان درمانی جنسی هم شناخته می شود) و اگرچه صحبت درمورد جزئیات خصوصی  تاحدی شرم آور و حتی ترسناک است، اما صحبت با مشاور میتواند مفید واقع شود.

درمان روانی-جنسی

متخصصان زیادی در دنیا در زمینه  مشاوره برای  رابطه  جنسی و کمک به افراد برای کشف و غلبه بر مشکل جنسی آموزش حرفه ای دیده اند.  درمان روانی-جنسی شامل کشف افسانه های خانوادگی و تابو های فرهنگی است که روی رفتار جنسی فرد تاثیر گذاشته است. ممکن است در این جلسات این سوال پرسیده شود « اگر رابطه جنسی قبلا لذت بخش بوده، چه چیزی باعث تغییر آن شده است؟»
بدین ترتیب، فرد به بررسی دوباره ی مفروضات و باور هایی ذهنی خود مانند « چه چیزی لذت بخش و چه مواردی نا امیدکننده است؟»می پردازد که عمیقا در او ریشه دوانده و بواسطه  ارتباط خوب میان روانشناس یا روانپزشک و بیمار، فرصت پیدا کردن پاسخ و برقراری رابطه ی سالم تر فراهم می شود.

برای تهیه مکمل های جنسی به کجا مراجعه کنیم؟

برای تهیه انواع مکمل تقویت قوای جنسی مانند تقویت قوای جنسی آقایان و تقویت قوای جنسی بانوان می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. همچنین، می توانید از مشاوره های رایگان این مرکز بهره مند شوید.

محصولات جنسی

سرکار خانم نغمه امیری کارشناس و درمانگر اختلالات جنسی و مشاور مجرب در حوزه مسائل زناشویی هستند که در زمینه استفاده از مکمل های تقویت قوای جنسی و باروری خانم ها و آقایان بسیار باسابقه می باشند.شما میتوانید برای دریافت مشاوره در زمینه همه موضوعات جنسی با پشتیبانی سایت داروخانه آنلاین تماس بگیرید.