مکمل تقویت قوای جنسی

معرفی انواع ورزش برای افزایش میل جنسی در مردان!

معرفی انواع ورزش برای افزایش میل جنسی در مردان!

رابطه جنسی رابطه ارزشمندی است که شما می توانید با استفاده از راهکارهای مختلف کیفیت آن را بالا ببرید. برخی از مردات تمایل دارند رابطه جنسی را در 2 تا 5 دقیقه به اتمام برسانند. این امر می تواند نشان دهنده مشکلات زیادی باشد. یکی از دلایلی که سبب می شود افراد رابطه جنسی خود را زود تمام کنند کمبود قوای جسمانی و یا ضعف در عضلات بدن است. به همین دلیل کارشناسان تاکید می ورزند که ورزش برای افزایش میل جنسی در مردان می تواند بسیار موثر باشد.

تقویت قوای جنسی آقایانشما می توانید جهت خرید قرص تقویت قوای جنسی آقایان از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

افزایش قدرت بدن با ورزش!

همانطور که بارها شنیده اید، ورزش می تواند قدرت بدن را بالا ببرد. به همین دلیل ورزش کردن نقش بسیار مهمی در ارتقا سلامتی دارد. مطالعات امروزی به اثرات ورزش برای افزایش میل جنسی پرداخته اند و همگی آنها بر این امر تاکید می ورند که ورزش راهکاری مناسب برای تقویت قوای جنسی است. اما ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید کدام ورزش برای افزایش میل جنسی در مردان موثر هستند! در ادامه تلاش می کنیم تا ورزش های مفید را به شما معرفی کنیم.

وزنه برداری، ورزش برای افزایش میل جنسی در مردان

شاید برای شما جالب باشد که بدانید ورزنه برداری یکی از انواع ورزش برای افزایش میل جنسی در مردان است. مطالعات نشان داده اند که این ورزش ارتباط مستقیم با کاهش وزن و افزایش تستوسترون در بدن دارد. افرایش سطح تستوسترون می تواند میل جنسی را در مردان بالا ببرد و این موضوع به برقراری رابطه جنسی با کیفیت کمک می کند.

همچنین، شما برای اینکه وزنه برداری انجام دهید باید تمرینات دیگری را انجام دهید تا عضلات بدن شما تقویت شود. تقویت عضلات یکی از اهداف اصلی ورزش برای افزایش میل جنسی است. افزایش استقامت بدن سبب می شود شما رابطه جنسی طولانی تری را برقرار کنید و این موضوع نقش موثری در افزایش زمان و کیفیت رابطه جنسی دارد.

تمرینات کگل

تمرینات کگل یکی از انواع ورزش برای افزایش میل جنسی در مردان است. این تمرینات می توانند به افزایش استقامت بدن و کنترل عضلات کمک کنند. همچنین، این تمرینات جریان خون را در اندام تناسلی مردان بالا می برند و این موضوع نقش موثری در افزایش میل جنسی دارد.

پزشک آمریکایی به نام آرنولد کگل مخترع این ورزش بود. تمرینات کگل ( که امروزه به عنوان ورزش برای افزایش میل جنسی در مردان شناخته شده اند) بر تقویت عضلات لگن تمرکز دارند. این ورزش می تواند عضلات لگن را تقویت کند و زمان انزال را به تاخیر اندازد. بنابراین، کسانی که از مشکل زود انزال رنج می برند، می توانند با این ورزش این مشکل را رفع کنند.

یوگا، ورزش برای افزایش میل جنسی در مردان

آیا تا به حال فکر کرده اید که می توانید موقعیت های جدیدی را در سکس با پارتنر خود داشته باشید! باید بدانید یوگا به شما اجازه می دهد تا این موقعیت ها را تجربه کنید. امروزه کارشناسان بر این عقیده هستند که یوگا یک ورزش برای افزایش میل جنسی در مردان است. یوگا سبب می شود تا ذهن شما آزاد شود. همچنین، این ورزش انعطاف بدن شما را بالا می برد و هیچ چیز بهتر از یک بدن منعطف در طول رابطه جنسی نیست.

برخی از مشاوران جنسی بر این عقیده هستند یوگا میزان انرژی بدن را بالا می برد و به افراد کمک می کند با تقویت عضلات بیشتر در حالت کمان، قوس و یا طاووس بمانند. این حالت ها برای خلق موقعیت های جدید در سکس بسیار مهم هستند.

ورزش برای افزایش میل جنسی در مردان

پیاده روی، ورزش برای افزایش میل جنسی در مردان

پیاده روی یکی از انواع ورزش برای افزایش میل جنسی در مردان است. مطالعه ای بر روی 31000 مرد بالای 50 سال در دانشگاه هاروارد صورت گرفت و محققان به این نتیجه رسیدند که ورزش های هوازی مانند پیاده روی سریع می تواند اختلال نعوظ و دیگر مشکلات جنسی را تا 30 درصد کاهش دهد. پیاده روی جریان خون را در بدن بالا می برد و همین امر نقش موثری در تقویت اندام های جنسی دارد. از طرفی دیگر پیاده روی باعث آزاد شدن هورمون اندورفین در بدن می شود که به تقویت عملکرد جنسی کمک می کند. در نتیجه اگر به دنبال رابطه جنسی با کیفیتی هستید، پیاده روی را به لیست کارهای روزانه خود بیافزایید.

شنا کردن

همگی شما می توانید حدس بزنید که شنا کردن یکی از انواع ورزش برای افزایش میل جنسی در مردان است. تحقیق دیگری که بر روی مردان شناگر صورت گرفت نشان می داد این افراد تا سنین بالا می توانند رابطه جنسی با کیفیتی را با پارتنر جنسی خود داشته باشند. محققان در این تحقیق به این نتجه رسیدند که حداقل 30 دقیقه شنا سه بار در روز می تواند میل جنسی را در مردان افزایش دهد.

ورزش برای افزایش اسپرم

ورزش می تواند به مردان کمک کند تا فرزندانی سالم تر داشته باشند. محققان متوجه شده اند که ورزش هایی مانند وزنه زدن، پیاده روی و ورزش های هوازی مانند ایروبیک می توانند میزان اسپرم را در مردان افزایش دهند و این امر نقش مهمی در تولد فرزندان سالم دارد.

مکمل تقویت قوای جنسی را از کجا بخریم؟

برای خرید مکمل تقویت قوای جنسی مانند مکمل تقویت قوای جنسی آقایان و مکمل تقویت قوای جنسی بانوان می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. همچنین، این سایت انواع دیگر مکمل های دارویی و مکمل های بدنسازی را نیز به مشتریانش عرضه می کند.

مجله سلامت داروخانه آنلاین محصولات زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

محصولات جنسی
سرکار خانم نغمه امیری کارشناس و درمانگر اختلالات جنسی و مشاور مجرب در حوزه مسائل زناشویی هستند که در زمینه استفاده از مکمل های تقویت قوای جنسی و باروری خانم ها و آقایان بسیار باسابقه می باشند.شما میتوانید برای دریافت مشاوره در زمینه همه موضوعات جنسی با پشتیبانی سایت داروخانه آنلاین تماس بگیرید.