اسپری دو فاز چه اثراتی بر روی مو دارد؟

اسپری دو فاز مو چه اثراتی بر روی مو دارد؟

امروزه محصولات زیادی برای حفظ لطافت و سلامتی مو در بازار موجود هستند و شناخت آنها به شما کمک می کند تا بهترین انتخاب را برای موهای خود داشته باشید. یکی از محصولاتی که همگی ما بارها نام آن را شنیده ایم اسپری دو فاز مو است. همانطور که می دانید سشوار دائم مو آسیب های زیادی به مو وارد می کند و این اسپری یکی از محصولاتی است که برای کاهش آثار مخرب سشوار پیشنهاد می شود.

 البته ذکر این مطلب در اینجا حائز اهمیت است که اگر پس از حمام موهای خود را خیس بگذاریم، مو دچار پوسیدگی می شود. به همین دلیل باید پس از حمام موهای خود را آبگیری کنیم و سپس با باد سشوار آن را خشک کنیم. منظور از آثار مخرب سشوار وقتی است که کسی دائما با برس های مخصوص موهای خود را حالت می دهد ( به طور مثال لخت می کند). این امر سبب می شود که آب مو کم شود و مو دچار موخوره و یا خشکی شدید گردد.

اسپری دو فاز

همانطور که در بالا بدان اشاره کردیم سشوار یا اتو مو یکی از محصولات پر مصرفی است که افراد ( به ویژه بانوان) برای زیبایی موهایشان استفاده می کنند. اما با توجه به این موضوع که استفاده مدام از این محصولات سبب می شود که مو خشک و یا شکننده شود و در معرض ریزش قرار بگیرد، استفاده از اسپری های مناسب نقش مهمی در حفظ سلامت مو دارد. یکی از این اسپری های حفظ سلامت مو اسپری دو فاز است.

ضد ریزش و تقویت کننده موشما می توانید جهت خرید محصولات ضد ریزش و تقویت کننده مو از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

این اسپری یک محصول تقویت کننده مو است که به تقویت، ترمیم و ایجاد نرمی و لطافت در مو کمک می کند. این اسپری از موادی تشکیل شده است که با نفوذ به عمق پوست، آب مورد نیاز برای رشد مو را تامین می کند. همچنین، اغلب این اسپری ها دارای عصاره گیاهی هستند و همین موضوع اثربخشی این محصولات را افزایش داده است.

این اسپری را باید قبل از سشوار بر موهای خود بزنید تا مانند لایه ای محافظ از آسیب به موهای شما جلوگیری کند. این اسپری دارای فازی به نام فاز سیلیکون است که از مو در برابر حرارت بالا محافظت می کند. به همین دلیل پس از استفاده از سشوار و استفاده از این اسپری مو دچار آسیب دیدگی نمی شود.

روش استفاده از اسپری دو فاز

روش استفاده از اسپری دو فاز

یکی از مزایای این اسپری این است که شما می توانید از آن بعد از حمام بر روی موهای خیس استفاده کنید. همچنین، این اسپری بر روی موی خشک قابل استفاده است. اگر می خواهید پس از حمام از آن استفاده کنید، باید ابتدا موهای خود را با استفاده از یک حوله آبگیری کنید. سپس وقتی موها در حالت نمدار بود این اسپری را بر روی آن بزنید. در هنگام استفاده از این اسپری دقت کنید که آن به ریشه مو نخورد و بیشتر قسمت ساقه را اسپری کنید. سپس با استفاده از باد سشوار موهای خود را خشک کنید. از این اسپری برای حالت دادن مو نیز می توانید استفاده کنید که به آن اسپری دو فاز تثبیت کننده مو می گویند. شما می توانید موهای خود را به حالتی که دوست دارید باقی بماند شانه کنید و سپس از این اسپری برای تثبیت حالت مو استفاده کنید.

معرفی کوکتل درماهیل و کاربرد انواع آن

در هنگام استفاده از این اسپری به این موضوع توجه داشته باشید که اگر زخمی بر روی پوست کف سر و یا پوست صورت شما وجود دارد این اسپری نباید با آن برخورد کند. همچنین این اسپری نباید وارد چشم بشود. در صورت بروز هر یک از این موارد محل را به سرعت با آب شستشو دهید.

سرم دو فاز حالت دهنده موهای چرب سریتا 230 میلسرم دو فاز حالت دهنده موهای چرب سریتا | افزایش دهنده حالت پذیری موها و بهبود دهنده شانه پذیری موها و نرم و لطیف کننده موها

فواید اسپری دو فاز

همانطور که تا به حال متوجه شده اید، وظیفه اصلی این اسپری ایجاد لایه محافظ بر روی مو است و همین امر سبب می شود که نرمی و لطافت مو حفظ شود و آسیب نبیند. از فواید دیگر این اسپری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ایجاد لایه محافظ بر روی مو
  • جلوگیری از کاهش رطوبت مو
  • جلوگیری از ایجاد الکتریسیته ساکن پس از سشوار
  • تسهیل شانه کردن مو
  • قابل استفاده در موهای خشک و تر

سوالات پرتکرار در مورد اسپری دو فاز مو

سوالات پرتکرار در مورد اسپری دو فاز مو

در این قسمت تلاش می کنیم تا به سوالات پرتکرار در مورد مو پاسخ دهیم.

آیا روزانه می توان از اسپری دو فاز مو استفاده کرد؟

پاسخ به این سوال مثبت است! اگر شما نیمی از این اسپری را در طول روز بر روی موهای خود بریزید هیچ گونه مشکلی برای موی شما به وجود نمی آید. زیرا این اسپری موهای شما را آبرسانی می کند. اما ممکن است استفاده بیش از حد از این اسپری سبب بروز آلرژی مانند خارش و یا عطسه در شما شود. بنابراین بهتر است روزانه به اندازه متعادل از این اسپری استفاده کنید.

آیا این اسپری آلرژی زا است؟

همانطور که در سوال بالا به آن پاسخ دادیم ممکن است استفاده بیش از اندازه از آن سبب بروز برخی از عوارض مانند عطسه و خارش شود.

سرم دو فاز موهای رنگ شده سریتا

شما می توانید جهت خرید سرم دو فاز موهای رنگ شده سریتا از طریق وبسایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

چگونه اسپری دو فاز مناسب موی خود را انتخاب کنم؟

برای خرید این محصول باید از برندهای معتبر و شناخته شده استفاده کنید و هرگز به محصولات بی نام و نشان در این زمینه اعتماد نکنید. همچنین، موضوع اصلی در خرید این محصول این است که باید به نوع مو خود توجه داشته باشید. به طور مثال اسپری مو صاف هرگز برای مو فر یا مجعد مناسب نیست!

آیا استفاده از این اسپری سبب سفیدی مو می شود؟

بله! آمارها نشان می دهند که استفاده از این اسپری سبب سفیدی مو می شوند، به ویژه اگر محصولاتی که استفاده می کنید از محصولاتی بی کیفیت باشند. به همین دلیل بهتر است از اسپری دو فاز به صورت دوره ای استفاده کنید.

مجله سلامت داروخانه آنلاین خرید محصولات زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

سرم دو فاز موهای چرب سریتا بیوتی
سرم دو فاز موهای رنگ شده سریتا
اسپری ضد حرارت مو فولیکا

مجله سلامت داروخانه آنلاین مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند :

اسپری مو رنگ شده آبرسانی قوی برای محافظت از مو در برابر حرارت!
مراقبت از موهای رنگ شده کمک به افزایش ماندگاری رنگ مو !

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.