مکمل تقویت قوای جنسی

از چه سنی استفاده از کرم ضد چروک را آغاز کنیم؟

از چه سنی استفاده از کرم ضد چروک را آغاز کنیم؟

پوست ارگان بسیار مهمی در بدن است. این ارگان وظیفه دفاع از بدن را در برابر ورود آلودگی ها به بدن دارد. اگر بر روی پوست خراشی به وجود بیاید این سد دفاعی شکسته می شود و راه برای ورود انواع آلودگیها به درون بدن باز می شود. علاوه بر این نقش پوست، این ارگان در زیبایی انسان بسیار مهم است. هر چقدر پوست شفاف تر و درخشان تر باشد، فرد زیباتر به نظر می رسد. اگر بر روی چین و چروک به وجود بیاید، به زودی زیبایی خود را از دست می دهد. یکی از بهترین راهکار ها برای جلوگیری از چین و چروک بر روی بافت پوست استفاده از کرم ضد چروک است.

ضد چروکشما می توانید جهت خرید محصولات ضد چروک از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

چرا پوست چروک می شود؟

پیری پوست روندی عادی است که با افزایش سن رخ می دهد. وقتی سن بالا می رود، بدن قادر به تولید کلاژن نیست و همین امر سبب می شود پوست نتواند زیبایی و طراوت خود را حفظ کند و به مرور زمان شکسته می شود و به صورت چروک بر روی پوست نمایان می گردد. در این میان عوامل دیگری نیز هستند که روند پیری پوست و چروک شدن را تسریع می بخشند. این عوامل به شرح زیرند:

 • قرارگیری در معرض آفتاب بدون استفاده از کرم ضد آفتاب ( اشعه آفتاب به DNA سلولهای پوست آسیب وارد میکند و سبب بروز چروک می شود)
 • سیگار کشیدن
 • آلودگی هوا
 • استرس مداوم

از چه سنی می توان استفاده از کرم ضد چروک را آغاز کرد؟

به طور کلی ساخت کلاژن در بدن از 30 سالگی متوقف می شود. اما این امر در تمامی نژادها و کشورها به یک صورت نیست و ممکن است توقف ساخت کلاژن در برخی نژادها زودتر و در برخی نژادها دیرتر آغاز شود.

به طور میانگین بهتر است استفاده از کرم ضد چروک از 30 سالگی آغاز گردد تا آسیب زیادی به پوست وارد نشود. کارشناسان سلامتی پوست به افرادی که پوست بسیار خشک و حساسی دارند پیشنهاد می دهند که استفاده از کرم ضد چروک را از سن 25 سالگی آغاز کنند.

در کنار استفاده از این کرم، استفاده از کرم مرطوب کننده اهمیت زیادی دارد. برای استفاده از کرم مرطوب کننده نیاز نیست که حتما به سن خاصی برسید. شما باید از ابتدا استفاده از این کرم را آغاز کنید تا رطوبت مورد نیاز پوست را تامین کنید. برای استفاده بهتر از کرم ضد چروک می توانید از متخصص پوست مشاوره بگیرید.

 

کرم شب پریمnight TEXT 1

در کرم ضد چروک از چه مواد استفاده می شود؟

وقتی پوست با استفاده از یک کرم مناسب مرطوب می شود، ظاهری زیبا پیدا می کند و چین و چروک پوست به طور موقت پر می شود و همین امر سبب می شود پوست زیباتر به نظر بیاید. کرم های مرطوب کننده، لوسیون ها، ژل ها و سرم های پوستی اغلب از آب، روغن، پروتئین، موم، گلیسیرین و اوره تشکیل شده اند.

اگر بخواهیم در مورد کرم ضد چروک با زبانی ساده صحبت کنیم، باید بگوییم این کرم ها مرطوب کننده های قوی هستند که در آنها ترکیبات فعال به کار رفته است که به کلاژن سازی پوست کمک می کنند و همین امر سبب می شود پوست ظاهری زیبا و شاداب پیدا کند. برخی از موادی که در این کرم ها استفاده می شودند به شرح زیرند:

 • رتینوئیدها. این اصطلاح برای ترکیبات ویتامین A مانند رتینول و اسید رتینوئیک استفاده می شود. مدتهاست که از این مواد به صورت موضعی استفاده می شود تا به ترمیم پوست آسیب دیده از آفتاب و کاهش خطوط ریز و چین و چروک بر روی پوست کمک کند.
 • ویتامین ث. ویتامین سی یک آنتی اکسیدان قوی است و از پوست در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند ( رادیکال های آزاد و یا مولکول های اکسیژن ناپایدار سلول های پوست را می شکنند و باعث چین و چروک می شود). ویتامین C می تواند به محافظت از پوست در برابر آفتاب و کاهش خطوط و چین و چروک کمک کند.
 • اسیدهای هیدروکسی. آلفا هیدروکسی اسیدها شامل گلیکولیک، سیتریک و اسید لاکتیک می شوند. از این مواد برای از بین بردن سلولهای مرده پوست (لایه برداری) استفاده می شود. استفاده از یک محصول حاوی AHA به طور منظم پوست شما را برای روشن می سازد و مشکلات پوستی را از بین می برد. AHA ها که شامل اسیدهای هیدروکسیل بتا و پلی هیدروکسی اسیدها نیز هستند، در کاهش خطوط ریز و چین و چروک موثرند.
 • کوآنزیم کیوتن. این ماده به کاهش چین و چروک های دور چشم کمک کرده و از پوست در برابر آفتاب محافظت کند.
 • پپتیدها. این مولکول ها به طور طبیعی در موجودات زنده وجود دارند. برخی از پپتیدها قادر به تولید کلاژن هستند و مطالعات نشان داده شده اند که مواد باعث بهبود بافت و چین و چروک پوست می شود.
 • عصاره های چای. چای سبز، سیاه و اولانگ حاوی ترکیباتی با خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد التهابی هستند و در بسیاری از کرم های ضد چروک از این عصاره ها استفاده می شود.
 • عصاره هسته انگور. عصاره هسته انگور علاوه بر خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد التهابی به تولید کلاژن کمک می کند.
 • نیاسین آمید. این ماده یک آنتی اکسیدان قوی است که به کاهش اتلاف آب در پوست کمک می کند و می تواند خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود بخشد.

کرم ضد چروک و ضد پف دور چشم آیلیفت درمالیفتeyelift

 آیا کرم ضد چروک واقعا موثر است؟

بهتر است بدانید که اثربخشی کرم ضد چروک به نوع پوست و شدت آسیب به آن بستگی دارد. اگر چروکهای پوستی عمیق باشند این کرم عمیق تر شدن این چروکها را کنترل می کند و رطوبت مورد نیاز پوست را تامین می کند که کمتر آسیب ببیند. اگر پوست آسیبی ندیده باشد و مصرف کرم ضد چروک به موقع آغاز شود می تواند از آسیب دیدن پوست جلوگیری به عمل آورد و سلامت آن را حفظ کند.

بهترین کرم ضد چروک ایرانی چیست؟

بسیاری از افراد تمایل دارند در کنار نمونه های خارجی این کرم، نمونه های ایرانی را نیز بشناسند. بهترین برندهای ایرانی برای تهیه کرم ضد چروک به شرح زیرند:

 • برند هیدرودرم
 • برند فیس دوکس
 • برند سینره
 • برند آردن
 • برند سی گل
 • برند دکتر ژیلا

آبرسان کامانجهت خرید کرم بمب آبرسان کامان حاوی هیالورونیک اسید و کلاژن از طریق وبسایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

راهکارهای مفید برای رفع چین و چروک

برای رفع چین و چروک می توانید موارد زیر را رعایت کنید:

 • انار بخورید ( زیرا این ماده حاوی ویتامین سی است و ویتامین سی آنتی اکسیدان بسیار قوی است)
 • زغال اخته بخورید.
 • از مواد حاوی امگا 3 استفاده کنید.
 • گوجه فرنگی بخورید ( ماده ای به نام لیکوین در این میوه وجود دارد که تخریب پوست را به تعویق می اندازد)
 • منابع پروتئینی مصرف کنید.
 • آب زیاد بنوشید.
 • قهوه و شکر زیاد مصرف نکنید.

در کنار استفاده از کرم ضد چروک، این موارد را عایت کنید!

اگر می خواهید چین و چروک پوست خود را کاهش دهید، تنها نباید از کرم های مخصوص استفاده کنید. بلکه باید در کنار استفاده از این کرم ها به موارد دیگر توجه داشته باشید که این موارد به شرح زیر هستند:

 • استفاده از کرم ضد آفتاب
 • استفاده روزانه از کرم مرطوب کننده پوست
 • عدم استعمال سیگار و دخانیات
 • پیروی از رژیم غذایی حاوی میوه ها و سبزیجات تازه

کرم ضد چروک بوستر c برند MQ

boster TEXT


کرم ضد چروک بوستر C برند MQ

کرم ضد چروک بوستر C برند MQ محصولی شگفت آور برای رفع چین و چروک پوستی است. این کرم می تواند یک کرم ضد چروک برای پوست خشک باشد. این محصول یک آبرسان قوی است که با نفوذ به عمق پوست رطوبت مورد نیاز آن را تامین می کند. همچنین، در ساختار این کرم آنتی اکسیدان های قوی به کار رفته اند که رادیکال های آزاد پوست را از بین می برند و از افتادگی پوست پیشگیری می کند. این کرم نرمی و لطافت پوست را افزایش و پوستی زیبا و درخشان را برای شما به ارمغان می آورد.

سوالات پرتکرار در مورد کرم ضد چروک

در این قسمت تلاش می کنیم تا به سوالات پرتکرار شما در این زمینه پاسخ دهیم.

موثرترین ترکیبی که در این کرم ها به کار رفته است چیست؟

رتینوئید ها موثرترین ترکیبی هستند که در این کرم ها به کار رفته اند.

آیا چین و چروک ها با استفاده از این کرم ها از بین می روند؟

باید بدانید که شما قبل از بروز چین و چروک بر روی پوست خود باید از این کرم ها استفاده کنید. اگر چین و چروک بر روی پوست شما به وجود بیاید این کرم ها می توانند تا حد زیادی آن را کنترل کنند و کاهش دهند اما نمی توانند برای همیشه از روی پوست از بین ببرند.

آیا نوشیدن آب نقشی در پیشگیری از چین و چروک دارد؟

بله! نوشیدن آب سبب می شود بدن هیدراته باشد و همین امر آب مورد نیاز را به پوست بدن می رساند.

آیا روغن نارگیل چین و چروک پوست را کاهش می دهد؟

بله! شواهدی وجود دارند که نشان می دهند استفاده از روغن نارگیل می تواند در جلوگیری از بروز چین و چروک موثر باشد و به کاهش چین و چروک کمک می کند.

مجله سلامت داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

مجله سلامت داروخانه آنلاین محصولات زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.