مکمل تقویت قوای جنسی

مواد مخدر برای تسکین درد بعد از عمل جراحی چشم!

مواد مخدر برای تسکین درد بعد از عمل جراحی چشم!

مواد مخدر در این روزها به دلایل و بهانه های متفاوتی دایما مورد استفاده قرار می گیرند!این روزها عمل جراحی چشم برای بیماران ساده تر شده است. اما آمارها نشان داده‌اند تعداد کسانی که از مواد مخدر برای تسکین درد چشم استفاده می کنند در بین سالهای 2000 تا 2014 سه برابر شده است!

دکتر برایان وندربیک اذعان می دارد: «با توجه به اینکه در دهه های گذشته تلاش های زیادی صورت گرفته استتا به کاهش درد بیماران پس از عمل جراحی کمک شود،این رقم برای استفاده از مواد مخدر برای تسکین درد چشم واقعا شگفت آور است! انتظار داشتیم این رقم پایین بیاید نه اینکه بالا رود»

مطالعه دکتر برایان وندربیک و بررسی روند درمان بعد از عمل جراحی چشم!

او و تیم کاریش به بررسی بیش از 2.4 میلیون بیمار پرداختند.این بیماران در طی سالهای 2000 تا 2016 در ایالات متحده آمریکا بعد از عمل جراحی چشم مواد مخدر مصرف کرده بودند. در سالهای 2000 تا 2001 بیمارانی که شش نوع عمل جراحی چشم انجام داده بودند بررسی شدند.

1.2% از این بیماران عمل جراحی آب مروارید و یا برش بر روی چشم انجام داده بودند.این بیماران از مواد مخدر برای تسکین درد چشم  استفاده کرده بودند. اما بعد از سال 2014، این رقم برای استفاده از مواد مخدر برای تسکین درد چشم به 2.5% رسید.این روند صعودی در سال 2015 به 2.2 درصد سقوط کرد و در سال 2016 به 2.1% رسید.

یافته ها چه چیزی را در مورد مواد مخدر برای تسکین درد چشم نشان می دهند؟

یافته ها حاکی از آن بودند افرادی که در شمال شرق آمریکا زندگی می کردند کمتر به استفاده از مواد مخدر برای درمان درد تمایل داشتند. اما کسانی که در جاهای کوهستانی زندگی می کردند تمایل بسیاری زیادی به استفاده از مواد مخدر داشتند.این رقم در میان سیاه پوستان و آن دسته از افرادی که مدارک دانشگاهی نداشتند بسیار بالا بود.

واندربیک اذعان می دارد عملهای جراحی متفاوت بودند اما تمامی بیماران از یک نوع مخدر استفاده کرده بودند.همچنین او به این امر اشاره می کند که درد ناشی از عمل بیماران را به سمت استفاده از مخدر کشانده بود.

آمارها نشان می دهند که بیشتر از 47000 نفر تنها در سال 2017 به دلیل استفاده از مواد مخدر برای بهبود درد جان خود را از دست داده اند. نکته حایز اهمیت این است تعداد بیمارانی که از این مواد مخدر برای آرام کردن دردشان پس از عمل جراحی چشم استفاده می کنند در مقایسه با عمل های جراحی دیگر بسیار پایین است.

دکتر واندربیک می گوید باید سعی کنیم جلوی این کار را بگیریم.با اینکه عمل جراحی چشم در بسیاری از موارد غیرقابل اجتناب است،اما باید برای استفاده از مواد مخدر فکری کرد. ما نمی خواهیم بیماران درد بکشند اما نمی خواهیم به استفاده از مواد مخدر دامن بزنیم.

مکمل های دارویی را از کجا سفارش دهیم؟

برای تهیه بهترین محصولات و مکملهای دارویی به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. تمامی مکمل هایی که در این سایت به فروش می رسند دارای مجوزهای بهداشتی هستند. همچنین، شما می توانید در زمان خرید از مشاوره های رایگان این مرکز بهره مند شوید. 

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.