مکمل تقویت قوای جنسی

مزایای استفاده از قرص جوشان نسبت به قرصهای معمولی!

مزایای استفاده از قرص جوشان نسبت به قرصهای معمولی!

قرص جوشان نوعی مکمل دارویی است که حدود 250 سال پیش وارد بازار دارویی گردید و به سرعت توانست جایگاه خود را در میان مردم پیدا کند. تولید کنندگان دارو این قرصها را با الهام از نمکهایی که در  چشمه‌های معدنی وجود داشتند، تولید کردند

استفاده از این قرصها در چند دهه اخیر بسیار رایج شده است. یکی از دلایل این امر استفاده ساده و آسان از این مکمل است. قرص جوشان به گونه‌ای طراحی شده است که می‌تواند در مایعات مانند آب و یا آب میوه حل شود و سپس مورد استفاده قرار گیرد.

قرص جوشانشما می توانید جهت خرید قرص جوشان از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

قرص جوشان چیست؟

این قرص به گونه ای طراحی شده است که در تماس با مایعاتی مانند آب یا آب میوه شروع به حل شدن می کند. همین امر سبب می شود که این محصولات مور علاقه کسانی باشد که نمی توانند دارو و یا مکملهای دارویی و غذایی را به صورت قرص و یا کپسول مصرف کنند.

فواید قرص جوشان بر بدن

این قرص ها به دلیل اینکه به صورت مایع در می آیند محبوبیت زیادی در میان مردم دارند. این فواید به شرح زیر هستند:

 • طعم بهتر
 • هضم ساده تر
 • افزایش مایعات بدن
 • مصرف راحت تر
 • اندازه گیری ساده تر

در ادامه تلاش می کنیم تا اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

طعم بهتر

یک دلیل بسیار مهمی که مصرف دارو را برای بسیاری از افراد به کاری سخت و طاقت فرسا تبدیل می‌کند این است که معمولا داروها طعم تلخ و ناخوشایندی دارند و همین امر مصرف دارو را بسیار سخت می‌کند.

قرص جوشان را می‌توان در آب و یا آب میوه حل کرد! همین امر سبب می‌شود که این مکملها طعم بسیار خوشایندی داشته باشند و فرد از خوردن آنها حس خوبی بگیرید.

قرص جوشان ویتامین سی ویتافیزقرص جوشان ویتامین سی ویتافیز | بهبود سیستم ایمنی بدن

هضم ساده‌تر

قرصهای معمولی کم کم در معده هضم می‌شوند و گاهی اوقات ممکن است تنها بخشی از این قرصها هضم شوند و همین امر سبب بروز مشکلات گوارشی از جمله سوزش معده می‌شود.

در مقابل این قرصها، مکملهای جوشان قبل از مصرف به خوبی در آب و یا مایعات دیگر حل می‌شوند و در نتیجه دیگر در معده تجمع پیدا نمی‌کنند و مشکلات گوارشی برای معده به وجود نمی‌آید.

در واقع می‌توان به این موضوع اشاره کرد که طعم مناسب و هضم ساده این مکملها در برابر قرصهای معمولی  از دلایل مهمی هستند که بسیاری از افراد را به سوی استفاده از این مکملها می‌کشاند!

افزایش مایعات بدن

با توجه به اینکه این مکمل در آب و یا مایعات دیگر حل می‌شود شما برای مصرف این مکمل یک لیوان آب را به طور کامل می‌خورید. بسیاری از افراد با قرصهای معمولی تنها یک یا دو جرعه آب می‌نوشند و همین امر بدن را در معرض ابتلا به کم آبی و بروز مشکلات دیگر قرار می‌دهد.

استفاده از این مکملهای جوشان راهکاری مناسب برای جلوگیری از کم آب شدن بدن بعد از مصرف قرص است. به همین دلیل بسیاری از کارشناسان استفاده از این قرصها را به جای قرصهای معمولی پیشنهاد می‌دهند.

قرص جوشان انرژی یوروویتالقرص جوشان انرژی یوروویتال | افزایش انرژی روزانه و توان جسمی و کاهش خستگی

مصرف راحتتر برای کسانی که گلو درد دارند

ابتلا به بیماریهای مختلف سبب می‌شود که گلو متورم شود و همین امر بلعیدن را دشوار می‌کند. همچنین افراد مسن اغلب در بلعیدن مشکلات زیادی دارند و داروها و یا قرصها را به سختی می‌خورند. استفاده از قرص جوشان این مشکل را حل می‌کند و فرد دیگری مشکلی در بلعیدن نخواهد داشت.

اندازه‌گیری ساده‌تر

قرص جوشان به سادگی در آب و یا هر مایع دیگر حل می‌شود و سپس فرد آن را می‌نوشد. با این وجود، قرصهای معمولی و پودرهای دارویی را باید اندازه گیری کرد و سپس مورد استفاده قرار داد. برای مصرف این مکملها دیگر نیازی به پیمانه و یا واحد اندازه گیری داروهای مایع ندارید. بلکه به راحتی یک قرص را درون آب می‌اندازید و سپس می‌نوشید بدون اینکه نگران باشید که مکمل را کمتر یا بیشتر از حد مصرف کرده باشید!

قرص جوشان ویتامین C داروسازی اسوهقرص جوشان ویتامین C داروسازی اسوه | تقویت کننده سیستم ایمنی و ضد سرماخوردگی

قرصهای جوشان مکملهای مفیدی برای سلامتی هستند!

همانطور که متوجه شده اید این قرص ها به ارتقا سلامتی کمک می کنند. بهتر است بدانید که این قرص ها معمولا برای تقویت سیستم ایمنی بدن مورد استفاده قرار می‌گیرند. به همین دلیل بسیاری از کارشناسان سلامتی به این موضوع اشاره می‌کنند که برای حفظ سلامتی در مواقع بحران می‎توانید استفاده از این قرصها را شروع کنید.

عوارض قرص جوشان

ممکن اسن این سوال برای شما پیش بیاید که آیا این محصولات می توانند عوارضی را نیز برای سلامتی در پی داشته باشند! در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله! اگر این قرص ها بی رویه مورد مصرف قرار بگیریند می توانند مشکلاتی را برای سلامتی به وجود بیاورند که مهمترین آمها به شرح زیرند:

 • ترشح بیش از حد اسید معده
 • سوزش معده یا مشکلات روده
 • حالت تهوع
 • سوزش سردل
 • گرفتگی معده

آیا این قرص ویتامین ث جوشان می تواند باعث خراب شدن دندان ها شود؟

بهتر است بدانید که جویدن قرص ویتامین C یا نوشیدن روزانه آن می تواند به دندان ها آسیب وارد کند. به همین دلیل توصیه می شود قرص های ویتامین ث را یا به طور کامل ببلعید و یا از طریق نی بنوشید تا به دندان ها آسیب وارد نشود.

قرص جوشان و چاقی

این باور غلط در میان مردم وجود دارد که مصرف این قرص ها می تواند باعث چاقی شود. باید بدانید که هر یک از این قرص ها معمولا حاوی یک نوع ویتامین و یا مواد معدنی هستند که به برای تامین نیاز بدن به آن ویتامین و یا ماده معدنی ساخته شده اند و تنها ظاهر ساختاری این قرص ها با قرصهای معمولی متفاوت است. در نتیجه، به طور مثال اگر شما از این قرص برای تامین نیاز بدن به ویتامین ث استفاده می کنید، ویتامین ث باعث کاهش توده وزن می شود نه افزایش وزن!

معرفی مکملهای مفید برای قرص های جوشان

شاید بتوان گفت یکی از سوالات پرتکرار کسانی که می خواهند این قرص ها را تهیه کنند این است که کدام محصولات بهترین نوع این محصولات به شمار می روند! در ادامه تلاش می کنیم تا بهتری مکملها را به شما معرفی کنیم.

قرص جوشان ویتامین سی هانسال 

این قرص یک مکمل آلمانی است که برای تامین نیاز بدن به ویتامین ث مورد استفاده قرار می گیرد و نقش موثری در تقویت سیستم ایمنی بدن دارد. توصیه می شود روزانه یک عدد از این قرص مصرف شود تا بدن در برابر ابتلا به ویتامین ها مقاوم گردد. این قرص دارای ویژگی های دیگری نیز است که از میان آنها می توان به کلاژن سازی و حفظ ساختار پوست اشاره کرد. در نتیجه مصرف این قرص نقش موثری در سلامت پوست دارد. اگر بخواهیم نگاه کلی به ویژگی این محصول داشته باشیم باید بگوییم:

 • تقویت سیستم ایمنی بدن
 • ارتقا سلامت عمومی
 • کلاژن سازی
 • حفظ ساختار پوست

قرص جوشان مولتی ویتامین هانسالقرص جوشان مولتی ویتامین هانسال | حفظ سلامت عمومی بدن، حفظ سلامت پوست و مو آنتی اکسیدان قوی

قرص جوشان مولتی ویتامین های ایر های هلث 

این مکمل یک مکمل مفید برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. در ساختار این قرص ویتامین آ و ویتامین ث به کار رفته است. ویتامین ث یکی آنتی اکسیدان بسیار قوی است که رادیکال های آزاد بدن را از بین می برد و نقش موثری در جلوگیری از ابتلا به بیماریهای مزمن از جمله سرطان دارد. این قرص طعم خوش پرتقال دارد و در زمان نوشیدن حس خوشی را به فرد می بخشد.

قرص جوشان مولتی ویتامین های ایر های هلث قرص جوشان های ایر های هلث | آنتی اکسیدان و تقویت سیستم ایمنی با طعم پرتقال و محافظت در برابر آلودگی هوا و دود سیگار

مجله سلامت داروخانه آنلاین مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.