مکمل تقویت قوای جنسی

راهکارهای موثر برای جلوگیری از بوی بد در تابستان!

جلوگیری از بوی بد در تابستان

جلوگیری از بوی بد در تابستان یکی از اموری است که در مورد آن زیاد شنیده ایم. اکنون فصل تابستان است و عرق کردن بخشی از این فصل است. اما بوی بد عرق همراه با لکه های خیس بر روی لباس می تواند بسیار خجالت آور و زننده باشد. وقتی عرق می کنید باکتری های سطح پوست با آن ترکیب می شوند و عرق بوی بسیار بدی می گیرد. تصور کنید یک قرار مهم کاری دارید و عرق کردن سبب شده است بوی بسیار بدی بگیرید! آیا قرار کاری شما خوب پیش می رود! پاسخ به این سوال قطعا منفی است. به همین دلیل استفاده از راهکارهای مناسب برای جلوگیری از بوی بد در تابستان از جمله مواردی است که تمامی افراد باید با آن آشنایی داشته باشند. در ادامه به معرفی این راهکارها می پردازیم.

anti sweatشما می توانید جهت خرید محصولات ضد تعریق از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

هر بار که عرق کردید دوش بگیرید!

حتما در این باره شنیده اید که گفته می شود روزانه حمام نگیرید، زیرا ممکن است رطوبت پوست از بین برود. اما در فصل تابستان هر زمان که عرق کردید باید دوش بگیرید. زیرا اگر عرق بر روی پوست باقی بماند باعث می شود بدن بوی بسیار بدی بگیرد. در این مدت از لوسیون بدن و مرطوب کننده استفاده کنید تا پوست خشک نشود. این موضوع برای حفظ سلامت و زیبایی پوست اهمیت بسیار زیادی دارد.

در نواحی خاص بدن سرکه بزنید!

یکی از روش هایی که برای جلوگیری از بوی بد در تابستان باید به آن توجه داشته باشید، استفاده از مواد طبیعی است. هر زمان که دوش می گیرید مقداری سرکه را در زیر بغل و نواحی کشاله ران خود بزنید. سرکه مانند یک ضد عفونی کننده طبیعی عمل می کند که بوی بد بدن را از بین می برد و اجازه نمی دهد که در زمان عرق بو بگیرید.

برخی از مواد غذایی را بیشتر بخورید و برخی را حذف کنید!

شاید برای شما جالب باشد که بدانید یکی از روش های جلوگیری از بوی بد در تابستان مصرف برخی از غذاهاست. به طور مثال شما باید در این فصل میوه و سبزیجات زیادی مصرف کنید و آب مورد نیاز بدن خودتان را تامین کنید. همچنین، در این فصل باید ادویه جات تند را از غذایتان حذف کنید. استفاده از پیاز و سیر خام می تواند بوی بسیار بدی را تولید کنید. توصیه می شود در این دوران، آب، چای و آب میوه های مختلف را بنوشید.

 

اسپری خوشبو کننده بدن آقایان کاسپین ادمایربلadmiral

لباس خنک بپوشید!

یکی از روشهای جلوگیری از بوی بد در تابستان که باعث می شود بوی عرق شما تند و آزار دهنده نباشد پوشیدن لباس های خنک است. لباسی که در این فصل به تن می کنید باید از الیاف تمام نخ تهیه شده باشد. هرگز لباس های پلاستیکی نباشید. زیر این لباس ها نه تنها بوی بد شما را تشدید می کنند، بلکه به سطح پوست آسیب می رسانند.

سیگار نکشید و الکل نخورید!

عدم سیگار کشیدن یکی از راههای جلوگیری از بوی بد در تابستان در تابستان است. سیگار و الکل باعث تجمع سموم در بدن می شود و همین امر بر بوی بدن اثر می گذارد. اگر دوست دارید در فصل تابستان خوشبو باشید، هرگز سیگار نکشید و الکل را کنار بگذارید.

پوست خود را دائما مرطوب کنید!

شاید هیچ چیز مانند مرطوب نگه داشتن پوست نتواند به عنوان راهکاری اثر بخش برای جلوگیری از بوی بد در تابستان در نظر گرفته شود. به همین دلیل شما باید هر روز صبح کرم و لوسیون مرطوب کننده را به کل بدن خود بزنید و پوست خود را مرطوب نگه دارید. اینکار از بوی بد عرق و بدن جلوگیری می کند.

مام رول ضد تعریق زنانه مدل Blue waterfall سینره blue

کفش های خود را خوشبو نگه دارید!

تا بدینجا در مورد جلوگیری از بوی بد در تابستان صحبت کردیم. اما باید بدانیم یکی از مواردی که سبب می شود بوی بدی بگیرید کفش شماست. برای جلوگیری از بوی کفش در تابستان روش های زیادی وجود دارد. یکی از این روش ها استفاده از جوش شیرین در کفش است. همچنین، می توانید از عطرهای مخصوص کفش استفاده کنید. اگر می خواهید از راهکارهای طبیعی برای کنترل بوی بد کفش استفاده کنید، می توانید کیسه خشک چای را درون کفش خود قرار دهید.

از اسپری های ضد عرق استفاده کنید!

بهترین و موثرترین راهکاری که برای جلوگیری از بوی بد در تابستان وجود دارد استفاده از اسپری های ضد عرق است. این اسپری ها به گونه ای طراحی شده اند که بوی بد عرق را کنترل می کنند و اجازه نمی دهند شما بوی بدی بگیرید. همچنین، می توانید از روغن های مخصوص بدن که در حمام استفاده می شود و بدن را خوشبو می کند استفاده کنید.

آیا در فصل تابستان از عطر استفاده کنیم؟

شما در تمامی فصول سال باید از عطر دلخواه خود استفاده کنید. اما به این موضوع توجه داشته باشید که هرگز نباید عطر برای جلوگیری از بوی بد در تابستان مورد استفاده قرار گیرد. اگر عرق کرده اید و عطر به خود بزنید ترکیب این دو می تواند باعث بوی بسیار بدی شود و این موضوع می تواند ناراحت کننده باشد. بنابراین، استفاده از عطر باید بخشی از روتین زیبایی شما باشد نه روشی برای جلوگیری از بوی بد در تابستان!

اسپری های ضد عرق و محصولات تابستانی را از کجا تهیه کنیم؟

اگر می خواهید برای خرید اسپری های ضد عرق و محصولات تابستانی را تهیه کنید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. تمامی محصولاتی که در داروخانه آنلاین به فروش می رسند معتبر هستند و کیفیت بسیار بالایی دارند. در نتیجه شما می توانید با خیال آسوده محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید و آنها را درب منزل دریافت نمایید.

مجله سلامت داروخانه آنلاین محصولات زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

محصولات جنسی

سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.