مکمل تقویت قوای جنسی

راهکارهای موثر برای افزایش مدت زمان انزال در مردان!

راهکارهای موثر برای افزایش مدت زمان انزال در مردان!

بسیاری از افراد به دنبال روش های مناسب برای افزایش مدت زمان انزال هستند. زیرا می خواهند کیفیت رابطه جنسی خود را افزایش دهند. بهتر است بدانید که اگر شما به مشکل زود انزالی دچار هستید، باید با مشاوره به پزشک و سکس درمان گر به رفع این مشکل بپردازید. اگر این مشکل را نادیده بگیرید، ممکن است روابط جنسی شما با مشکلات زیادی رو به رو شود و همین امر می تواند چالش های زیادی را در روابط میان طرفین به وجود بیاورد.

اسپری تاخیریشما می توانید جهت خرید انواع اسپری تاخیری از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

زود انزالی چیست و چگونه درمان میشود

قبل از آنکه به روش های مناسب برای افزایش مدت زمان انزال بپردازیم، بهتر است نیم نگاهی به بیماری زود انزالی داشته باشیم. مردانی که از مشکل زود انزالی رنج می برند، به محض برقراری رابطه جنسی با یک زن به انزال می رسند.

مطالعه ای که روی 500 زوج انجام شد نشان داد که میانگین زمان انزال حدود 5 دقیقه و نیم پس از شروع رابطه جنسی است. دستورالعمل های بین المللی انزال زودرس را به صورت انزال منظم در عرض 1 دقیقه پس از شروع، تعریف می کند. با این حال، این به شما و شریک زندگیتان بستگی دارد که تصمیم بگیرید آیا از زمان انزال راضی هستید یا خیر.

مشکلات زیادی سبب بروز زود انزالی می شوند که از مهمترین آنها می توان به استرس و اضطراب، افسردگی، سرکوب شدن میل جنسی، عدم تعادل هورمونی و التهاب و عفونت پروستات اشاره کرد. در این صورت فرد باید با استفاده از درمان های پزشکی و درمانی به رفع این مشکل کمک کند.

انواع انزال زودرس

انزال زودرس اولیه: جایی که شما همیشه مشکل داشته اید. علل انزال زودرس اولیه اغلب روانی هستند، مانند داشتن یک تجربه جنسی آسیب زا در سنین پایین.

انزال زودرس ثانویه یا اکتسابی: جایی که اخیراً دچار مشکل شده اید. انزال زودرس ثانویه هم می تواند ناشی از عوامل روانی و هم عوامل فیزیکی باشد. دلایل فیزیکی می تواند شامل نوشیدن بیش از حد الکل، استفاده از داروهای تفریحی مانند کوکائین و التهاب غده پروستات باشد.

اگر انزال زودرس شما ناشی از یک وضعیت فیزیکی است، درمان بیماری زمینه ای باید کمک کند. پزشک عمومی می تواند گزینه های درمانی احتمالی را پیشنهاد کند. درمان انزال زودرس ناشی از عوامل روانی می تواند چالش برانگیزتر باشد. اما اکثر مردانی که به درمان ادامه می دهند، مشکل را حل می کنند.

روش های مناسب برای افزایش مدت زمان انزال

اگر شما نیز به دنبال روش های مناسب برای برای افزایش مدت زمان انزال هستید، می توانید راهکار هایی را که در ادامه معرفی می شوند دنبال کنید.

تکنیک های خودیاری

تعدادی از تکنیک های خودیاری وجود دارد که می توانید قبل از دریافت کمک پزشکی آنها را امتحان کنید.

  • 1 تا 2 ساعت قبل از رابطه جنسی خودارضایی کنید
  • استفاده از کاندوم ضخیم برای کمک به کاهش حساسیت
  • نفس عمیق بکشید تا برای مدت کوتاهی رفلکس انزال را خاموش کنید
  • داشتن رابطه جنسی با شریک زندگی خود (برای اینکه اجازه دهد وقتی نزدیک به انزال هستید کنار بکشد)
  • در حین رابطه جنسی استراحت کنید و با فکر کردن به چیزی کاملاً متفاوت، حواس خود را پرت کنید

روش شروع و توقف

این روش یکی از راهکاهای مفید برای برای افزایش مدت زمان انزال است. در این روش توصیه می شود مردان زمانی که احساس می کنند زمان انزالشان نزدیک است دست از رابطه جنسی بکشند و برای مدتی ( به مدت 30 ثانیه) صبر کنند تا از آن حالت خارج شوند. افراد می توانند با توجه به قدرت بدنی خود اینکار را تکرار کنند. تحقیقات نشان داده اند که این روش روشی مناسب برای درمان زود انزالی است.

 کسانی که زود به انزال می رسند باید مدت طولانی این روش را تمرین کنند. پس از مدتی مشکل زود انزالی آنها رفع می شود و آنها می توانند رابطه لذت بخشی را تجربه کنند. همچنین، توصیه می شود رابطه جنسی بسیار آهسته و لذت بخش پیش رود. در این روش مردان باید تلاش کنند تا با استفاده از روش های جنسی با پارتنر شان خود را تحریک کنند و در زمانی که حس می کنند می خواهند به انزال برسند دست از رابطه جنسی بکشند.

فشردن آلت تناسلی

یکی دیگر از راهکارهایی که برای برای افزایش مدت زمان انزال توصیه می شود روش فشردن آلت تناسلی است. این روش به روش مسترز و جانسون نیز معروف است. در این شرایط توصیه می شود مردان زمانی که احساس می کنند به حالت انزال رسیده اند سر آلت یا انتهای آلت خود را فشار دهند. در این روش نیز رابطه جنسی باید به آرامی شروع شود و شرکای جنسی باید تمامی مسیر را با آرامش طی کنند. زمانی که زمان انزال نزدیک است فرد باید انگشتش را دور آلت تناسلی اش حلقه کند و اجازه ندهد که انزال رخ دهد. توصیه می شود در طول رابطه جنسی سه بار اینکار صورت گیرد و پس از آن انزال انجام شود.

روش های مناسب برای افزایش مدت زمان انزال

معاشقه، راهکاری مناسب برای افزایش مدت زمان انزال!

بهتر است بدانید بسیاری از مردان که سواد جنسی پایینی دارند به رابطه جنسی اهمیتی نمی دهند و وقتی رابطه جنسی را پارتنر جنسی خود شروع می کنند سریعا وارد عمل می شوند. اما باید بدانید بوسیدن و معاشقه یکی از روش هایی است که به طولانی شدن زمان انزال کمک می کند. در این شرایط زنان نیز حس بهتری را تجربه می کنند و می توانند قدم به قدم با مردان پیش روند تا انزال رخ دهد. یکی از روش های مناسب برای تجربه رابطه جنسی با کیفیت سکس دهانی یا اورال سکس است. به همین دلیل توصیه می شود زمانی که خسته هستید، رابطه جنسی نداشته باشید.

تحریک کلیتوریس

شاید برای شما جالب باشد که بدانید توجه به کلیتوریس زنان در طول رابطه جنسی یکی از راهکارهای افزایش مدت زمان انزال به شمار می رود. در این صورت مرد باید در طول رابطه جنسی به ناحیه کلیتوریس در زنان توجه داشته باشد و آلت تناسلی خود را به طور مستقیم در تماس با این ناحیه در زنان قرار دهد. این امر از چندین جهت حائز اهمیت است. اولا زنان سطح بالایی از برانگیختگی را تجربه می کنند و این امر از لحاظ روانی برای مردان بسیار مهم است، همچنین، این کار سبب می شود رابطه جنسی به آهستگی و با لذت فراوان پیش رود.

انتخاب پوزیشن ها مناسب

یکی دیگر از روش های موثری که به افزایش مدت زمان انزال کمک می کند انتخاب پوزیشن های متنوع است. توصیه می شود دائما پوزیشن خود را در طول رابطه جنسی تغییر دهید و تنها در یک مدل باقی نمانید. اینکار می تواند رابطه جنسی با کیفیتی را برای شرکای جنسی به ارمغان بیاورد.

استفاده از اسپری تاخیری و کاندوم تاخیری

یکی از روش های مناسب برای افزایش مدت زمان انزال که تقریبا تمامی افراد با آن آشنایی دارند استفاده از اسپری تاخیری و کاندوم تاخیری است. در این محصولات از لیدوکائین استفاده شده است و همین امر سبب می شود زمان انزال به تعویق بیافتد شرکای جنسی روابط لذت بخش تری را تجربه کنند.

البته به این موضوع توجه داشته باشید که شما نباید به طور مداوم از اسپری و یا کاندم تاخیری استفاده کنید. زیرا استفاده مداوم سبب می شود زمان انزال طول بکشد و این موضوع می تواند سبب شود که دیگر مردان ارضا نشوند.

زوج درمانی

اگر در یک رابطه طولانی مدت هستید، می توانید از زوج درمانی بهره مند شوید. شما تشویق می‌شوید تا مسائلی را که ممکن است بر روابط شما تأثیر بگذارد را بررسی کنید و در مورد چگونگی حل آنها توصیه‌هایی به شما داده شود. همچنین ممکن است تکنیک هایی به شما نشان داده شود که می تواند به شما کمک کند جلوگیری از انزال زودرس را بیاموزید.

مکمل تقویت قوای جنسیشما می توانید جهت خرید قرص افزایش میل جنسی از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

سوالات پرتکرار

در این قسمت تلاش می کنیم تا به سوالات پرتکرار در مورد افزایش مدت زمان انزال پاسخ دهیم.

قرص افزایش مدت انزال

تحقیقات نشان می دهند که داروها و قرص ضد افسردگی مانند زولفت و فلوکستین می توانند برای افزایش مدت زمان انزال مفید باشند. برخی از قرص های دیگر مانند ویاگرا نیز زمان انزال را به تعویق می اندازند. بسیاری از افراد این قرص ها را داروی افزایش زمان انزال می دانند. اما باید بدانید استفاده از این داروها بدون مشورت با پزشک ممنوع است.

علت زود انزالی در مردان متاهل چیست؟

یکی از دلایل اصلی زود انزالی در مردان متاهل فشار زندگی زناشویی و استرس است.

درمان زود انزالی و نعوظ چگونه است؟

درمان زود انزال و نعوظ به دلیل بروز این مشکل بستگی دارد. به همین دلیل توصیه می شود ابتدا به پزشک و سپس به مشاوره مراجعه کنید.

استفاده از خمیردندان برای تاخیر در انزال موثر است؟

بسیاری از افراد توصیه می کنند در زمان برقراری رابطه جنسی برای تاخیر در انزال بر سر آلت تناسلی خمیر دندان بزنید. بهتر است بدانید این روش پاسخگو نیست و ممکن است وارد آلت تناسلی شود و به سلامت شما آسیب وارد کند.

نکات پایانی

اگر زمان انزال باعث ناراحتی مداوم شما می شود، مشکلی است که می توان با درمان برطرف کرد. مشکلات زیادی می توانند سبب بروز زود انزالی شوند. در این صورت فرد باید با استفاده از درمان های پزشکی و درمانی به رفع این مشکل کمک کند. همانطور که متوجه شده اید مکمل های تقویت جنسی می توانند کیفیت رابطه جنسی شما را افزایش دهند. بنابراین شما می توانید ضمن مطالعه مجله سلامت داروخانه آنلاین، با مشورت پزشک متخصص از مکملهای تقویت جنسی بهره ببرید. توجه داشته باشید که سیستم های شفابخش شامل این باور می شوند که سلامت و تندرستی کلی شما به تعادل بین بدن، ذهن و روح شما بستگی دارد.

محصولات جنسی
سرکار خانم نغمه امیری کارشناس و درمانگر اختلالات جنسی و مشاور مجرب در حوزه مسائل زناشویی هستند که در زمینه استفاده از مکمل های تقویت قوای جنسی و باروری خانم ها و آقایان بسیار باسابقه می باشند.شما میتوانید برای دریافت مشاوره در زمینه همه موضوعات جنسی با پشتیبانی سایت داروخانه آنلاین تماس بگیرید.