مکمل تقویت قوای جنسی

تزریق ژل لب و توصیه هایی که باید جدی گرفته شود!

تزریق ژل به لبها و توصیه هایی که باید جدی گرفته شود!

تزریق ژل لب و فرم دهی به آنها یکی از کارهایی است که امروزه افراد زیادی به آن روی آورده اند!افرادی که به زیبایی خود اهمیت می‌دهند تزریق ژل را در برنامه های مراقبت از پوست خود می‌گنجانند. به همین دلیل تزریق ژل بعد از انجام بوتاکس پرکاربردترین عمل زیبایی در جهان است.ژل ها برای رفع چین‌وچروک‌های عمیق‌ پوست نیز کاربرد دارند.

ژل‌ ها انواع متنوعی دارند که همگی مورد تأیید سازمان غذا و داروی آمریکا هستند.با این وجود آمارها نشان می دهند که محبوب‌ترین نوع ژلها ژل اسید هیالورونیک است. علت محبوبیت این ژل ویژگی های دیگر آن به غیر از شکل دهی و فرم دهی است. درواقع این ماده به‌طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد. این ژل به‌عنوان روان کننده بافت‌های همبند، مفاصل بدن، چشم و پوست فعالیت می‌کند. درنتیجه استفاده از آن موجب رطوبت و بهبود کیفیت پوست می‌شود.

توصیه هایی که پس از استفاده از تزریق ژل لب  باید در نظر داشته باشید!

پس از آنکه تزریق ژل لب انجام شد، باید الزاما کارهایی صورت گیرد تا ماندگاری ژل بیشتر شود:

  • نتیجه ژل های هیالورونیک بلافاصله پس از تزریق قابل مشاهده است. البته لب ها پس از تزریق معمولا تورم دارند و برای رسیدن به فرم ایده آل یک تا دو هفته زمان لازم است.
  • معمولا بعد از استفاده از ژل به استراحت نیازی نیست و شخص می تواند به فعالیتهای روزمره خود بپردازد.
  • در تزریق ژل لب به ندرت کبودی بر روی پوست ایجاد می شود. در صورت بروز کبودی معمولا طی یک الی هفت روز طول می کشد تا از بین برود. در این مدت میتوانید از کیسه یخ استفاده کنید.
  • 7 الی 14 روز از ایستادن در مقابل گرما و سرمای شدید جدا خودداری فرمایید.
  • توصیه می شود پس از تزریق ژل 12 ساعت از آب زدن به صورت و استفاده از مواد آرایشی خودداری فرمایید.

از زیبایی خود لذت ببرید!

محصولات آرایشی با کیفیت را از کجا سفارش بدهم؟

اگر به دنبال بهترین محصولات مراقبت از پوست مانند برنزه کننده، تونر، شامپو بدن، شوینده صورت، ضد آفتاب، لوسیون، ماسک صورت، مرطوب کننده، پن، کرم دست، آرایش ناخن، مایع لنز هستید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

نویسنده: دکتر مریم فیض مکتوبی، پزشک

حوزه فعالیت: پوست و زیبایی

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.