مکمل تقویت قوای جنسی

به حفظ سلامت پوست سر خود اهمیت دهید!

به حفظ سلامت پوست سر خود اهمیت دهید!

مو زیبا یکی از اصول مهم در زیبایی است.همه افراد دوست دارند مو های زیبا و درخشانی داشته باشند. به همین دلیل ما از ادوآردو براو، آرایشگر، درخواست کردیم تجارب خود را در حوزه زیبایی و سلامت مو در اختیار ما قرار دهد.

ما از او پرسیدیم مهم ترین قانون در حفظ سلامت این ارگان از بدن چیست؟ و او پاسخ داد: داشتن پوست سر تمیز و سالم نکته ای کلیدی و مهم است که اغلب افراد آن را نادیده می گیرند!

اگر پوست سر متورم، ناسالم و یا سرشار از سم باشد، در شرایط بدی پیش خواهد آمد. اکنون سوال این است برای داشتن پوست سری سالم چه کارهایی باید انجام دهیم؟

راهکارهایی مفید برای داشتن پوست سری سالم!

برای حفظ سلامت پوست سر به نکاتی که در ادامه می پردازیم توجه داشته باشید.

مرحله اول: تغییر پوست سر!

این مرحله یعنی سم زدایی و جوانسازی فولیکلهای موی سر برای ایجاد محیطی سالم برای رشد موها. سم زدایی موی سر یعنی رفع چربی مازاد پوست کف سر، و آلودگی هایی مانند دوده.

چگونه موی سر را سم زدایی کنیم؟

هنگامی که موی سر را می شوید از پشت گردن شروع کنید و از پایین گردن به طرف بالا بیاید و با حرکات ساده و دورانی کف سر خود را بشویید. اینکار را چند بار حداقل به مدت یک دقیقه انجام دهید. انجام اینکار سبب می شود به پوست سر شما خون رسانی شود.در نتیجه اکسیژن و مواد مغذی به موهایتان می رسد و سبب تقویت سلولهای مو می شود.

مرحله دوم: بهینه سازی پوست سر!

بهینه سازی پوست سر مرحله بعدی است. در این مرحله باید از محصولاتی استفاده کنید که فولیکولهای سر را احیا می کنند، جریان خون را بهبود می بخشند و از تورم موی سر جلوگیری می کنند. در این مرحله باید از شامپوی مناسب موی خود استفاده کنید و چربی ها و کثیفی های موی سر را به خوبی بشویید.

توجه داشته باشید شامپو شما نباید حاوی موادی باشد که موی سر را بیش از حد تمیز کند. زیرا اینکار سبب می شود فولیکول های مو چربی مازاد تولید کنند تا چربی از دست رفته را جبران کنند. با تکرار این مراحل موی شما سالم و درخشان خواهد شد!!!

محصولات مراقبت از مو را از کجا تهیه کنیم؟

اگر به دنبال بهترین محصولات مراقبت از مو مانند تثبیت کننده مو، حالت دهنده مو، حجم دهنده مو، روغن مو، شامپو، ضد شپش، ماسک مو، مرطوب کننده مو، نرم کننده مو، ضد ریزش و تقویت کننده مو، ضد شوره مو، ترمیم کننده مو، لوازم برقی مو و مژه و ابرو هستید می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.