مکمل تقویت قوای جنسی

موم خانگی را به راحتی در خانه درست کنید!

موم خانگی را به راحتی در خانه درست کنید!

موم خانگی شکر را به راحتی و با هزینه بسیار پایین تر از موم های شیمیایی می توانید در خانه درست کنید. مو های زاید همیشه دردسر بزرگی برای بانوان بوده اند. راههای متنوعی مانند شیو کردن، لیزر و استفاده از وکس برای از بین بردن این مو ها وجود دارند. شیو کردن سبب می شود پوست بدن خشک و ضخیم شود.

همچنین با توجه به اینکه قسمتی از مو ها زده می شود حالت تیزی بر روی بدن به وجود می آید.گر شخصی بدن شما را لمس کند این تیزی را احساس می کند و حس خوشایندی نیست! لیزر نیز یکی از روشهای از بین بردن مو های زاید است که طرفداران زیادی دارد. یکی از محبوترین روشهایی که سالیان زیادی است در بین بانوان رواج دارد استفاده از وکس و یا موم است.

امروزه در بازار موم های صنعتی زیادی وجود دارند. اما با توجه به اینکه برای تولید این مو م ها از مواد شیمیایی استفاده می شود، مصرف آنها تهدیدی برای سلامتی به شمار رود. مخصوصا اگر بخواهید بیکینی خود را مو م کنید. یکی از بهترین و سالم ترین نوع وکس ها « موم خانگی شکر» است. این نوع موم به دلیل کشش زیادی که دارد از انواع دیگر وکس درد کمتری را ایجاد می کند. اگر شما برای از بین بردن مو های زاید خود از وکس استفاده می کنید بهتر است دست به کار شوید و موم خانگی شکر را خودتان درست کنید.

چگونه موم خانگی شکر درست کنیم؟

مواد مورد نیاز برای تهیه مو م خانگی شکر به شرح زیر است:

  • یک فنجان شکر سفید (برای ساخت مو م خانگی)
  • 1/4 آب لیمو (برای ساخت مو م خانگی)
  • مقداری آب (کمی بیشتر از آب لیمو)

این مواد را در ظرفی بریزید و روی گاز بگذارید تا محلولی قهوه ای رنگ ایجاد شود (معمولا 8 دقیقه زمان می برد تا این محلول بدست بیاید). سپس این مواد مو می را در شیشه ای مانند شیشه مربا بریزید و بگذارید کمی سرد شود.وقتی گرمای آن به اندازه ای بود که به پوست بدن آسیب نمی رساند می توانید آن را استفاده کنید. دقت داشته باشید برای هر بار استفاده باید این ترکیب را داغ کنید. از پوستی بدون مو لذت ببرید.

برای تهیه محصولات مراقبت از پوست به کجا مراجعه کنیم؟

اگر به دنبال بهترین محصولات مراقبت از پوست مانند برنزه کننده، تونر، شامپو بدن، شوینده صورت، ضد آفتاب، لوسیون، ماسک صورت، مرطوب کننده، پن، کرم دست، آرایش ناخن، مایع لنز هستید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

 

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.