مکمل تقویت قوای جنسی

ترکیب کوکایین و الکل بسیار خطرناک است !

ترکیب کوکایین و الکل بسیار خطرناک است !

ترکیب کوکایین و الکل بسیار خطرناک است و مغز را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد! پزشکان هشدار می دهند که استفاده از الکل و کوکایین با یکدیگر ترکیب مرگباری را به وجود می آورد.

این ترکیب اثر منفی بر مغز دارد و سبب بروز رفتارهای پرخطر و تکانشی می شود. ویکتوریا دربی شایر در برنامه ای ویژه نشان داد که سالانه دست کم 13 جوان در انگلستان به دلیل استفاده از این ترکیب جان خود را از دست می دهند!

شیوع مصرف ترکیب کوکایین و الکل توسط جوانان

ویکتوریا دربی شایر برنامه ای تلویزیونی در انگلستان است و به مسایل مهم اجتماعی می پردازد. بسیاری از جوانان با مصرف ترکیب ترکیب کوکایین و الکل جان خود را تقریبا درطی دوره یک ساله – از ماه آوریل 2018 تا ماه مارچ 2019- از دست داده اند.

مقامات رسمی انگلستان که به امور مرگهای ناگهانی می پردازند، گزارش داده اند که این نوع مرگ در حال افزایش است. موسسه خیره اینکوست از اصطلاح «خود ساخته» برای توصیف مرگهایی استفاده می کند.

این اشخاص با آسیب رساندن به بدنشان منجر به مرگ خودشان می شوند. علاوه بر این، برنامه ویکتوریا دربی شایر از مرگ مشابهی  با شرایطی یکسان در یک نقطه دیگر از انگلستان در همان دوره پرده برداری کرد.

5 مورد مشابه دیگر بوده است که با مصرف ترکیب کوکایین و الکل دست به خودکشی زده اند.اما مقامات رسمی اعلام کرده اند که هنوز شواهد کلی برای اعلام خودکشی دسته جمعی وجود ندارد!

شیوع مصرف ترکیب کوکایین و الکل توسط جوانان

این ترکیب مغز را لکه دار می کند !

یکی از قربانیان این ترکیب، جوان 21 ساله ای به نام لوگان ولیسکرافت بود. او پس از مصرف  ترکیب کوکایین و الکل خود را از بالای یک صخره به پایین پرتاب کرد.

پدر لوگان می گوید 8 گرم کوکایین و یک بطری الکل در بالای تپه پیدا کرده بود. او فقط می داند که پسرش از بالا به پایین پرتاب شده است. پلیس جسد این جوان را کشف کرده بود.

خانواده لوگان می گویند در سه ماه قبل از مرگ او بسیار افسرده و پرخاشگر شده بود.استیو بر این باور است 100 % کسانی که از این ترکیب استفاده می کنند جان خود را از دست می دهند.

ترکیب کوکایین و الکل رفتارهای تکانشی را افزایش می دهد.آمارها نشان می دهند که مرگ در اثر استفاده از الکل و کوکایین در دو دهه اخیر افزایش یافته است.

نظر دانشمندان در مورد ترکیب الکل و کوکایین

پروفسور جولیا سینکلر که بر روی روانشناسی اعتیاد کار می کند، این گونه توضیح می دهد: « الکل و کوکایین از لحاظ دارویی دو ماهیت جداگانه و متفاوت دارند. الکل ماده ای افسرده کننده است و  سطوح گابا را در مغز افزایش می دهد، گابا مانند ترمز دستی است و باعث می شود احساس شما کنترل شود و کمتر احساس اضطراب کنید (گابا یک میانجی عصبی مهم در سیستم عصبی پستانداران است.این میانجی عموماً نقش مهاری دارد یعنی موجب مهار تحریکات نورونها یا تضعیف آن‌ها می‌شود.)

وقتی کوکایین با الکل ترکیب می شود مانند راکت عمل می کند و سبب می شود فرد کنترل کارهایش را از دست بدهد. این کار درست مانند رد شدن از خیابان در حالی است که ماشینی با سرعت بالا به شما نزدیک می شود. برخی می گویند ترکیب کوکایین و الکل سمی است و کوکااتیلن سبب بروز این حالتها می شود! دقیقا نمی دانیم و هرکس جواب متفاوتی به این موضوع دارد »

پزشکان و مقامات هشدار می دهند با توجه به گرایش جوانان به الکل و مواد مخدر در سنین جوانی برنامه های آموزشی خاصی باید برای آنها در نظر گرفته شود.

برای تهیه محصولات دارویی به کجا مراجعه کنیم؟

برای تهیه بهترین مکمل های دارویی می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. تمامی محصولاتی که در این سایت ارائه می شوند دارای مجوزهای بهداشتی هستند. همچنین، شما می توانید از مشاوره های رایگان این مرکز بهره مند شوید.

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.