مکمل تقویت قوای جنسی

آرایش فصل پاییز چه آرایشی است؟

آرایش فصل پاییز چه آرایشی است؟

آرایش مخصوص هر فصل زیبایی‌های آن فصل را در ذهن ماندگارتر می کند! رنگ طلایی رنگی است که نشان دهنده فصل پاییز است و سبب می‌شود احساس خاص تبلوریافته در این رنگ تجلی بیشتری پیدا کند. در این مقاله قصد داریم به آرایش فصل پاییز بپردازیم. در پایان این مقاله می‌توانید رنگ مناسب برای آرایش در این فصل را بشناسید.

رنگ سایه برای آرایش فصل پاییز!

برای داشتن آرایش پاییزی زیبا و دلنشین از سایه ای سبک و طلایی رنگ برای چشمانتان استفاده کنید. سپس تنها قسمت بیرونی سایه را کمی تیره رنگ تر کنید. بیایید با واقعیت رو به رو شویم!سایه های تیره رنگ در فصل پاییز بسیار خسته کننده هستند!

در این فصل باید از رنگ های روشن برای سایه استفاده کنید. اگر قصد دارید از رنگ تیره استفاده کنید سایه را در زیر چشمان خود بکشید. سپس با ریمیل چشمانتان را متعادل کنید. همچنین می توانید از سایه مسی تیره رنگ استفاده کنید.مخصوصا اگر چشمانی دودی رنگ دارید. این رنگ چشمان شما را اغواگر می کند. سایه دودی رنگ سبک نیز می تواند به چشمان شما در فصل پاییز زیبایی خاصی بدهد.

رژلب مناسب برای آرایش فصل پاییز!

یک رنگ بسیار مناسب برای رنگ رژلب در فصل پاییز استفاده از رژ لب قرمز مات است. این رنگ در فصل پاییز گرمی خاصی را در اطرف شما به وجود می آورد. اگر قرار ویژه ای دارید حتما از رنگ قرمز مات استفاده کنید!اگر به رنگ قرمز علاقه ای ندارید و می خواهید تغییری در ظاهر پاییزی خود به وجود بیاورید می توانید از رنگ گیلاسی کم رنگ استفاده کنید. خط لب شما تنها یک و یا دو درجه باید تیره تر از رنگ طبیعی لب شما باشد (اگر رژلب نمی زنید).خط لب را به دورن لب بکشید و آنها را محو کنید.

رنگ ابرو  برای آرایش فصل پاییز!

ابروان خود را تیره نکنید و از رنگ های روشن برای ابروان استفاده کنید!در پاییز امسال ظاهر متفاوتی را تجربه کنید.

برای خرید محصولات آرایشی از به کجا مراجعه کنیم؟

اگر به دنبال بهترین محصولات مراقبت از پوست مانند برنزه کننده، تونر، شامپو بدن، شوینده صورت، ضد آفتاب، لوسیون، ماسک صورت، مرطوب کننده، پن، کرم دست، آرایش ناخن، مایع لنز هستید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.